Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Terazi Burcu

Psikolojik doğanız, Venüs veya Satürn'den kimin güçlü olduğuna bağlı olarak, ya iyimser ve konuşkan ya da sinirli ve içe dönüktür. Terazi hem Venüs'ün uyum, dışa dönüklük, çekicilik, sempatiklik ve neşelilik ilkeleri tarafından yönetiliyor, hem Satürn'ün, titizlik, içe dönüklük, kısıtlama, konsantrasyon ve meditasyon ilkeleri tarafından yönetiliyor. Satürn etkisi çok güçlü olmadığı sürece, Terazi olarak, narin, sevimli, hoşsohbet, sürekli ödün veren biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle bazen kararsız ve zayıf olma gibi bir haliniz ile karşılaşabilirsiniz çünkü bazen ısrar etmek ve kendi görüşünüzü bildirmek konusunda cesur olmayabilirsiniz. Kendine güveninizi olumsuz etkileyen bir şey olsa da birleştirici, anlayış ve eşitlik unsuru olarak hareket etmeyi tercih edersiniz. Şiddetten nefret edersiniz. Uzlaştırma konusunda hiçbir çabadan kaçınmazsınız ve duruma esneklik ve incelikle ayak uydurursunuz.

Bu Yükselen ile, duygusal, sevimli, kibar, narin, zarif, sadık, barışçı, adil, seçkin, hafif, romantik, kültürlü, neşeli, sempatik, temiz, mükemmeliyetçi, sevecen, kibar, sakin, düzenli, sanatsal, hoşgörülü, yumuşak, hoşsohbet, baştan çıkarıcı, zarif, nazik, estetiğe dair ince bir zevki olan birisiniz. Ancak bazılarında da görülebilir ki çekingen, zayıf, kararsız, bencil, kırılgan, korkak, tembel, soğuk ya da hatta, duyarsız olabilirsiniz.

Yükselen terazinin diğer adı estetikçidir. Mizacı gereği iyimser olan yükselen Terazinin imajı ne kadar cana yakın ne kadar çekici olduğunu bağırır. Hayata yaklaşım şekli bir şeye katkısı bulunacaksa o işi muhakkak en şık şekilde yapmalıdır.

Lüksten hoşlanan yapılarıyla tabi ki hayatta yükselmeyi arzulamaktadırlar. Pahalı şeyleri, lüks eşyaları sever kendilerini lüks ve pahalı mekanlarda rahat hissederler. Hah tam da olmam gerektiği yerdeyim gibi bir hissi damarlarına kadar hissederler. Giyimlerine özen gösterirler pek tabi ki ancak modaya o kadar da takılmazlar onlar için asıl şıklık kendilerine yakışanı giymelerinden geçmektedir. Tahmin edersiniz ki lüks düşkünü yükselen teraziler pahalı eşyalardan ve değerli mücevherlerden fazlasıyla hoşlanırlar.

Etraflarında kendileri gibi eğlence seven, zengin ve aynı zamanda zarif dostlarının bulunmasını tercih ederler, yani seçici oldukları bir gerçektir. Lükse olan düşkünlükleri sadece akılla hareket ederlermiş gibi gösterse de onların akıl ve duygu durumları arasında güzel bir denge vardır. Yalnız gerçekten sevdaya düştüklerinde onlar için o çok değerli parayı bile yok sayabilirler.

Onunla yakın arkadaş olabilmeniz için onun değer verdiği şeylere değer vermeniz gerekir, yani eğer varlıklı değilseniz bir statünüzün olması gerekmektedir. Kendilerine özgü çekici yapıları ile etraflarındaki insanları etkilerler, bunun farkındadırlar ve bundan çok hoşlanırlar. Hayattaki büyük değişikliklerle baş edemezler daha doğrusu baş etmekle uğraşmak istemezler, hayatın o dalgalı hareketleri onlara göre değildir. Başka insanların ne duymak istediğini iyi sezerler ve kendi düşündüklerini bırakıp karşılarındaki insanın duymak istediklerini onlara verirler. Ortamda hoşlanmadıkları türde bir dalgalanma yaratmamak için kendi görüşlerini ifade etmekten vazgeçmekte bir sakınca görmezler.

Terazi yükseleni dengeyi ve adaleti temsil eder. Bu nedenledir ki yarışlarında her zaman adildirler. Karşı karşıya geldikleri konuların her yönünü etraflıca görmek konusunda bir yetenekleri vardır. Doğalarının onları yönlendirdiği adil olma becerisi tartışmalardan saygı duyularak çıkmalarını sağlar.

Hayatlarında sevgiye her zaman baş rolü verirler. Çok kere aşık olmaları muhtemeldir ama denk gelirse bir aşkla ömürlerini geçirebilirler.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Terazi Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

14 Ağustos hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0024 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme