Burçlar

.web.tr
24.05.2024
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Sevgili Kova burçları, hayatınızın birdenbire daha iyiye doğru evrilmesini bekleyemezsiniz. Uzın süredir kendinizi ifade etme konusunda özgüvenli bir şekilde hareket ediyorsunuz. Ancak süreçle birlikte olayların kendiliğinden daha doğru bir akışa çevrileceğini unutmamalısınız. ... devamını okuyunuz

Kova Burcu Özellikleri

Hava elementi burçlarından olan Kova burcu sabit enerjili bir burçtur. Yönetici gezegeni Uranüs ve Satürn olan Kova burcunun hayattaki temel gayesi her zaman özgür olabilmek ve kısıtlanmamaktır. Evrensel işlerde kendisini göstermek isteyen Kova burcu insanlara yararlı olabilecek mesleklerden birinde mutlu olacaktır.

Genellikle çözümlenmesi, anlaşılması ve kısıtlanması mümkün olmayan Kova burcuna kolay kolay ayak uydurulmaz. Kova burcu Hava elementi burcu olması nedeniyle fazlaca uçarı ve farklıdır. Girdiği her ortamda mutlaka dikkat çeken Kova burcu gizemli bir havaya sahiptir. Aynı zamanda heyecanlandığı zaman birden bire farklılaşan Kova burcu bu haliyle büyüleyici olabilir.

Kova burcu bağımsız olmayı sever. Onun için en önemlisi kendi bağımsızlığıdır. İstediği zaman istediği şeyi yapmaya alışkın olan Kova burcu hayatın giren insanları anlamakta ustadır. Öngörüleri sayesinde her durumu önceden sezebilen Kova burcu kısıtlanmaktan ve yönetilmeye çalışılmaktan hiç hoşlanmaz. Kova burcu tek başınadır. Ama çevresi de çok geniştir. Özel hayatında çok fazla kişiye güvenmeyen Kova burcu analitik düşünme yeteneği sayesinde insanları gözlemler ve dost olacaklarını içlerinden ayıklar. Çok çabuk güven duyamayan Kova burcu çevresindekileri önce bir dizi sınavdan geçirir, sonrasında ise tam olarak hayatına alır. Bu nedenle Kova burcunun çok arkadaşı, az dostu vardır.

Kova burcu normal hayatında çok değişken olsa da ev yaşamında çok fazla ev değiştirmek ve konforundan vazgeçmek istemez. Kova burcu anı biriktirmeyi çok sever. Bu nedenle de evinde mutlaka anılara ait objeler bulunacaktır. Kova burcu evini oldukça rahat dekore etmekten ve evinde yemek yapmaktan çok hoşlanır. Geniş bir arkadaş çevresi olan Kova burcu evinde davetler vermeyi de çok sever.

İş hayatında çok hırslı olmayan Kova burcu maddi konulara da çok fazla önem vermez. Onun için evrensellik ve dünya önemlidir. Her insanın aynı koşulda yaşamasını isteyen Kova burcunun devrimci bir ruhu vardır. Bu nedenle de yardım etmekten, dünya yararına bir şeyler yapmaktan çok hoşlanır. 

Sabit nitelikte enerjiye sahip olan Kova burcu konu problem çözmek olunca hiç zaman kaybetmez ve net olarak bulduğu çözümü dile getirir. Problemle alakalı yapacağı yaptıktan sonra onu rafa kaldıran ve bir daha üzerine konuşmak istemeyen Kova burcu önüne bakmak ister.

Çok iyi iletişim kurabilen ve kendini iyi ifade edebilen Kova burcu zaman zaman içine kapanabilir. Böyle zamanlarda anlaşılması zor olan Kova burcunun cesaretlendirilmesi gerekebilir. Öte yandan lider potansiyeli bulunan Kova burcu büyük kalabalıkları peşinden sürükleyebilecek bir enerjiye sahiptir. Bu nedenle de politikacı olabilir. Fikirlerini direk olan söyleyen Kova burcu empati konusunda çok iyi değildir ve bu nedenle de birden bire ne söylemek isterse söyler ve bu özelliği ile de çok dikkat çeker.

Kova burcu uçuk kaçık ve çılgındır. Bu nedenle de genel anlamda diğer insanlar tarafından ne yaptığı çözümlenemez. İyimser olan ve etrafına pozitif enerji yayan Kova burcu problemleri çözmekte de oldukça başarılıdır. Pratik zekası sayesinde problemler karşısında dik duran ve anında çözüm üreten Kova burcu sonrasında bu problemi rafa kaldırır ve üzerine bir daha konuşmak istemez.

Kova burcu sıra dışı ve özgürlükçü bir yapıya sahip olmasına rağmen iç dünyasında aslında endişelidir. Ruhsal olarak hayatın zor olduğunu bilen ve sorumluluk duygusu gelişmiş olan Kova burcunun endişelerini ve korkularını yakın çevresiyle konuşması onun huzuru bulmasını sağlayacaktır.

İlişkilerinde özgür olmak isteyen ve bağlanmaktan korkan Kova burcu bu nedenle aradığı aşkı çok zor bulur. Çünkü Kova burcu kıskanılmak, kısıtlanmak, yönetilmek istemez. Kova burcu sevdiği insanla gezmek, keşfetmek, eğlenmek ve çılgınlıklar yapmak ister. Sevdiği insanın onu olduğu gibi kabul etmesini isteyen Kova burcu ancak o zaman tam olarak kendini teslim eder ve mutlu olur.

Kova burcu Uranüs yönetimindedir ve özgürlük ister. Öngörüsü kuvvetli olan Kova burcu fikirleri konusunda inatçıdır ve söylediklerinin yapılmasını ister. Kova burcunun etrafındakilerden istediği ise özgürlüğünün kısıtlanmamasıdır. Yardımsever olan Kova burcu dünya yararına bir şeyler yapmaktan çok hoşlanır ve böyle fırsatları kaçırmaz.

Kova burcu özgürlüğüne çok düşkün olması nedeniyle genellikle çok geç yaşta evlenir. Kova burcu bu özelliği nedeniyle anne veya baba olmak konusunda da zorlanır. Çünkü sorumluluklarının artacağını bilir ve hayatını istediği gibi yaşayamamaktan korkar. Kova burcu çocuklarına çok iyi bir oyun arkadaşı olacaktır. Kova burcu hem otoriter hem de esnek bir yapıya sahip olduğu için çocuklarıyla çok güzel iletişim kuracaktır.

Kova burcunun çocukları hareketli, dışa dönük ve kontrol edilmek istemeyen özelliklere sahip olacaktır. Kova burcu bir ebeveyn olarak özgürlüğüne düşkün ve farklılıkları seven yapıdadır. Bu nedenle de çocukları da bu özelliklerden bir çoğunu taşıyacaktır. Kova burcunun çocukları meraklı ve sürekli soru soran nitelikte olacaktır.

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

8 Ocak hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?
4 Temmuz hangi burç olur?
11 Ocak hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0033 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme