Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Kova Burcu

Siz özellikle arkadaşlık değerlerine karşı hassassınız, Kendinizi farklı ve orijinal bir zincir içerisinde bir bağ olarak görürsünüz, fakat bu sırada kendinizi bireysel olarak öne atmazsınız ya da egonuzu ortaya çıkarmazsınız. Aksine, amacınız, arkadaşlıklarda kendinizi bunun içine daldırmak ve tüm insan topluluğunun idealleri ve projelerinde yer almaktır.

Bu yükselen ile, siz, idealist, fedakar, objektif, bağımsız, orijinal, şaşırtıcı, yetenekli, çelişkili, yenilikçi, insancıl, sempatik, arkadaş canlısı, güler yüzlü, kendine güvenen, ruhsuz, sessiz, sezgisel, yaratıcı, hayırsever, zor, sıkıcı, cömert, hoşgörülü, paradoksal biri olarak görünebilirsiniz ve hiçbir kısıtlama sizin önünüzde duramaz. Fakat, aynı zamanda marjinal, uysal, uzak, ütopik, uyumsuz, tuhaf ve soğuk olabilirsiniz.

Yükselen Kova iseniz size sıra dışı denmesi kaçınılmazdır, e ama hakkımız var. Soğukkanlı mizacınız gerçekten özel biri olduğunuz imajınızı tamamlar. Hayata yaklaşımınızda özgürlüğün olduğu yerde bulunma hissinin hakım olduğu bir gitme durumu vardır.

Yükselen Kovalar zekalarıyla fikirlerle adeta oynarlar. Öngörülü yapıları hatta belki bazen zamanın ötesinde öngörüleri etrafındaki insanlar tarafından anlaşılmayabilir bu durum onları yine de ulaşılmaz ve enteresan yapar. Zekalarının yanı sıra özel yetenekleriyle birçok insandan farklılık gösterirler. Sezgilerine fazlasıyla güvenirler, çünkü koku almakta üstlerine yoktur, deneyimlerini işleyerek hayatlarının bir parçası haline getirmek konusunda kendilerinin bile nasıl olduğunu fark edemedikleri bir yetenekleri vardır. Bir plana sadık kalmak yerine sezgileri yardımıyla planda çok afaki değişiklikler yaparak ilerleyebilirler. Öğrenmedikleri tek bir şey kalmasın isterler. Kafalarında o kadar bilgiyi nasıl tutabildiklerine şaşırabilirsiniz ancak bu onlar için hiç de zor değildir. Herkesten farklı olan yapılarını bir kenara koyup topluma karışmaya karar verdiklerinde dahi kendileri olmaktan vazgeçemedikleri bir an gelir ve isyan ederler.

İnsanlara karşı içlerinde bir sevgi beslerler ve onlardan yardımı hiç bir zaman esirgemezler. Tembel, laubali veya kötü niyetli biriyseniz ondan uzak durun zaten siz uzak durmasanız da o sizden yeterince uzağa kaçacaktır, dostluğunu ve güvenini bir daha kazanmanız mümkün değildir artık ona hep bir mesafe uzak olacaksınız demektir. En yakınlarında bile bu tarz özelliklere tahammül edemezler. Topluma faydasının dokunacağını düşündükleri sivil toplum örgütlerine ve bunun gibi kurumlara destek vermeyi bir görev bilirler.

Kova Burcu yükselenleri öyle kalabalıklara gelemezler gelseler bile eninde sonunda kendilerini yalnızlığa doğru çekerler. Kendilerine olan inançları kendilerine ciddi bir saygı duymalarını sağlar ve çevrelerindeki insanlardan da aynı saygıyı beklerler. Bir durumun kendilerine sorulmadan yapılmasından hoşlanmazlar. Pek sık olacak şekilde üstün olduklarını düşünürler bu konuda haksız olmadıklarına siz de eninde sonunda ikna ve tanık olursunuz.

Çevrelerinde asla akılsız bilgisiz insan istemezler. Hareket ve tavırları diğer insanlara göre farklılık gösterdiğinden etrafları tarafından dikkat çekerler. Para kazanmak konusunda zekalarını iyi kullansalar da para onlar için hiç bir zaman öncelik haline gelmez. Amaçlarına ulaşmak onları için akılları ve çalışkanlıkları sayesinde çok kolaydır.

Sevgi konusunda şüpheci olabilme olasılıkları yüksektir. Genç yaşta evlenen birileri gördünüzse bunların Kova olma ihtimalleri yüksektir. Ancak zaman ilerleyip de akılları başlarına gelince evlilikle ilgili biraz aceleci davrandıklarını anlarlar. İyi bir dost olabildikleri ölçüde tehlikeli bir düşman da olabilirler.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Kova Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

17 Şubat hangi burç olur?
27 Mart hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0023 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme