Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Aslan Burcu

Sizin psikolojik doğanız, güçlüdür ve kendine güven ile doludur. Siz, bir lidersiniz; gücünüz ve asaletiniz çevrenizdekilerin size saygı duymalarına ve bağlanmalarına yol açar. Sizin tarzınız, prestijiniz ve karizmanız, gittiğiniz her yerde kendinizi ön plana çıkarmanızdan kaynaklanmaktadır.

Bu yükselen ile, siz, gururlu, kararlı, inatçı, sadık, ağırbaşlı, cömert, hırslı cesur, kahraman, canlılık dolu, yaratıcı, kendine güvenen, baştan çıkarıcı, mutlu, cesaretli, görkemli, dürüst, bağışlayıcı, karizmatik, sorumlu, soylu, parlak, dramatik, sevgi dolu, şefkatli, mizah dolu, gösterişi seven, kasıntı ve kendinden emin olarak görünebilirsiniz. Aynı zamanda,; otoriter kibirli, alıngan, otoriter, inatçı, hoşgörüsüz, bencil, çabuk öfkelenen, şiddet eğilimli ve soğukkanlı da olabilirsiniz.

Yükselen burcu aslan olanlar için söylenebilecek kelime ‘yaratıcı'. Etrafta özgüven patlaması yaşayan biri varsa o da mizacı gereği Aslandır. Kendinden emin imajıyla sizi kendine hayran bırakır. Hayattan aldıkları zevke tanık olduğunuzda onların hayata yaklaşımlarının ‘Hayat yaşamaya değer' olduğunu kolaylıkla anlarsınız.

Aslan burcu yükseleni kişinin var olan yapısına kendine özgüven, cesaret ve mertliği katar. Bulundukları ortamda alfa erkeği olmak ya da orada en dikkat çeken kadın olmak için güzel bir yarış verirler, olunca bundan oldukça zevk alırlar. Doğru bildiklerine inandıklarında onları o yoldan döndüremezsiniz, sabırla ve hırçınlıkla o amacın arkasından gidecektir. Yardım etmekten ve cömert olmaktan hoşlanırlar ancak bunu bile bir gösteri şölenine çevirmeyi başarabilirler huyları kurusun. Hızlı öfkelenirler çabuk sönerler, hayattan zevk almayı amaç edinmiş bir insanın hayatında kin, nefret ve kuşkuya asla yer yoktur.

İçlerindekini gizlemeyi pek beceremezler, ha öyle bir dertleri de yoktur zaten, eğer içlerinde bir huzur varsa bunu yüzlerinden çok rahat bir şekilde görebilirsiniz, aynı şekilde bir tatlı can sıkıntısı da pek hayatlarına sokmasalar da dudaklarının bir kenarında duruyor olacaktır. Mutlu olduklarında bütün dünyanın mutlu olması gerektiğine inanırlar, mutsuz insanların varlığını anlamakta güçlük çekerler. Yaşamayı sevdikleri ve mutluluğu paylaşmayı bildikleri için arkadaşlık ve dostluklara önem verirler. Herkes onları fark etsin onlarla ilgilensin isterler. Bu amaçlarına ulaştıklarında da onlardan mutlusu yoktur.

Onları sakın bir kenarda bırakmayın, onlara kendilerini önemsiz ve değersiz hissettirebilecek şeylere katlanamazlar birden asileşirler. Kıyımsızdırlar, beklemediğiniz zamanlarda beklenmedik özverilerde bulunabilirler. Bu kendine özgüveni tam olan insan sevdiklerini kolay sevmediği için onlara karşı da her zaman bağlı olurlar. Onları kırmak demek asla affedilmemek demektir ve sizden çok net bir şekilde uzaklaşırlar.

Yükselen Aslan aslında tabiatı gereği ortamlarda kendini göstermek için fazlaca konuşkandır ancak duygularını reddedilme ihtimali hissettiklerinde o kadar da çabuk açmazlar. Sadece çok sevdiği kişilere tamamen kendini açar ve gösterir, daha doğrusu siz ona tanık olursunuz. Hayatlarının lüks içinde olmasını isterler ve varlıklı insanlarla arkadaşlık ederler ki hayattan daha fazla zevk alabilen insanlara yakın olsunlar.

Yükselen Aslanlar düzenlidirler, dayanıklılıkları sporda da kendini gösterir. Ayrıca sürekli kendine özgüven ciddi bir güç ve dayanıklılık gerektirmektedir. Onların yöneticilik yapma arzusu hiç yönetim gerektirmeyen konularda bile kendini gösterir, bir acayip işgüzarlıkla herkese görev yağdırmaya başlarlar. Çalışkandırlar, enerjilerini boşaltacak bir yer ararlar ki işler çabuk bitirmelerinde bu enerji fazlalığının ciddi bir payı vardır.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Mart hangi burç olur?
28 Aralık hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
21 Mart hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0022 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme