Burçlar

.web.tr
19.07.2024
Yay Burcu Günlük Yorum
Günlük yay burcu yorumunuz: Bugün içgüdülerinize güvenmelisiniz. Hisleriniz sizi doğru yönlendirebilir ve birtakım fırsatları kaçırmamanız için size rehberlik edebilir. Kendinize ve iç sesinize güvenerek hareket ettiğinizde, istediğiniz hedeflere daha kolay ulaşabilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklanmak, bugün için önemli olabilir... devamını okuyunuz

Yay Burcu Özellikleri

Yay, şüphesiz en pozitif en olumlu yıldız burçlarından biridir.

Siz, Jüpiter tarafından yönetilen dokuzuncu burcun altında doğdunuz. Jüpiterin geleneksel adı keyiftir, yani keyifli, neşeli tavırdır.

Siz ne yaparsanız yapın son derece kendine güveni olan birisiniz. En şanslı burçlardan biri olarak, plan yapın ya da yapmayın şans sizi koruyor gözükür. Kaybetmeyeceksiniz gibi hissedersiniz. Bu kibirli ve kendini beğenmiş tutum, insanları size doğru çeken bir şeydir.

Siz ayrıca hevesli birisiniz, ve bu bulaşıcıdır. İnsanlar yardım edemez fakat sizin varlığınızda aynı şeyi hissederler.

İnsanlar sizi çok sevdiğinden dolayı, hedeflerinizi başarmak için insanlar size yardımcı olacaklardır. Fakat bazen yaşamdaki hedefleriniz büyük olabilir, bu oklar bir gözün görebileceğinden daha uzağa atılıyor gözükür. Sizin felsefeniz, boyunuzdan büyük bir işe kalkışmaktır ve yapabildiğiniz kadar hızlı o yönde ilerlemektir.

Etrafınızdaki insanlar bazen sizin aşırı derecede hırslı olduğunuzu ve amaçlarınızın olmayacak şeyler olduğunu hissedeceklerdir. Bu sizi değiştirmez; siz her zaman hedeflerinizi yüksek tutmayı tercih edersiniz ve yaşam macerası ile meşgul olursunuz. Hayallerinizin gerçekleşmesinden iyi bir gidişata sahip olamadığınızdan dolayı pişmanlık duyup yolun sonuna geldiğinizi düşünmezsiniz.

Yaşamdaki başlıca derslerinizden biri, bununla ilgili olacaktır. Yapabilecekleriniz ve kavrayabilecekleriniz konusunda limitlerin olduğunu öğrenmeye ihtiyacınız olacaktır. Amaçlarınızın başarmak için gerçekte yeterince pratik olduğundan emin olmak, bunun diğer yönüdür.

Zamanlama yönünüz güçlüdür, ne zaman harekete geçeceğinizi bilirsiniz. Bunun sebebi, yay ayrıca bilgiyi, bilgeliği ve ruhsallığı yönetebilmesidir. Sezgilerinize güvenebileceğinizi bilirsiniz, öyleki ihtiyacınız olduğunda onu çağırın.

Kişisel gelişim ve anlayış, kişiliğinizin anahtar bir yönüdür. Hayatınız boyunca anlamadan, manasını bulmadan körü körüne bir şeyleri başarma düşüncesinden nefret edersiniz. Bu biraz çelişki gibi gözükebilir, çünkü siz kısmen de bir hayvansınız, fakat karakterinizde bu yoğun tarafa sahipsiniz.

Öyleki hayatınız boyunca sürekli hayatın anlamını ararsınız, dünyayı harekete geçireni anlamaya çalışır, ve buradaki zamanlarından maksimum derecede nasıl faydalanacağını hayal eder ve planlar. Bu, sizin için yaşamsal derecede önemlidir, öyleki aradığınızı bulmak için her yolu deneyeceksiniz.

Toteminiz olan insan başlı at sizi ve hayatınızı en mükemmel nasıl yaşayacağınızı tasvir eder. İnsan başlı at, yay ve oka sahiptir ve gökyüzünü hedef alır. Bu, yüksek hırslarınızı anlatır.

Pozitif bir insan olduğunuzdan dolayı, sonsuza giden olasılıkları görürsünüz. Siz hiçbir zaman “hayır”ı bir cevap olarak almazsınız, ve her zaman bardağın dolu tarafını görürsünüz, boş tarafını görmezsiniz. Macera sizin ikinci adınızdır, ve siz seyahat etmeyi, yeni tecrübeler edinmeyi çok seversiniz. Farklı ülkeleri ziyaret etmek ve değişik kültürleri keşfetmek, sizin geniş kapsamlı mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Bu meraklılık, huzursuzlukla birlikte gelir.

Gerçeklere sahip olmak ve bulunduğunuz çevrenin bir parçası olmak ile ilgili samimi bir ilgiye sahipsiniz, fakat akli dürtünüz kayıpsa kolayca sıkılabilirsiniz. “İlişki”nin yer aldığı aynı cümleye yay burcunu koyduğumuz zaman bu özellikle doğrudur.

Birçok insan sizin geldiğiniz yerden gelmez. Siz, ilişkiler hakkında ciddisiniz, fakat bir sürü dürtüye ve aşınızı canlı tutabilecek çeşitliliğe ihtiyaç duyarsınız. Flört etmeyi ve gösterişi seversiniz, fakat buna dikkat etmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu problemlere neden olabilir.

Siz özgürlüğü seversiniz ve bu durum ilişkilerinize, aile yaşantınıza ve iş hayatınıza yansır. Size ayak bağı olan insanlardan nefret edersiniz. Peter Pan gibisiniz ve her zaman genç ve özgür kalmak istersiniz. Er ya da geç, sorumluluklarınız ve kararlılıklarınız için bu tutkunuzu dengelemeye ihtiyaç duyacaksınız.

Siz yaşamınızda bir gerek para konusunda gerek ilişkilerinizde kumarbazsınız, fakat her zaman ayakları yere basan biri olarak gözükürsünüz. Kaybettiğiniz zaman bile, ki bu zaman zaman olur, neşeli ve iyimser doğanız sayesinde sıkıntı olmadan tekrar düzeleceğine inanırsınız. Ve garip bir şekilde, bu genellikle doğru çıkar.

Bağımsız ve özgür doğanız, en büyük kazanımlarınızdan biri olmasına rağmen, sizi bazı sıkıntılara ve zorluklara sürükleyebilir.Siz herkesten, size istediğiniz özgürlüğü vermesini beklersiniz. Etrafınızdaki insanlar, bunun sizin için temel gereklilik olduğunu öğrenmek zorundadır.

İş yerinizde,işinizi nasıl yapmanız gerektiği hakkında seçim yapmanıza izin verilmezse, en iyi şekilde çalışamayacaksınız. Siz kendinize çok güvenirsiniz, ve eğer işverenleriniz sizi serbest bırakırsa, siz işinizi en iyi şekilde yapacaksınız. İnsanlar sizin kişiliğinizin bu en iyi tarafını görecektir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, Jüpiter is ruhanidir, ve önsezileriniz kuvvetlidir. Verdiğiniz çoğu kararın arkasında altıncı hissiniz vardır, bu yüksek güce ne kadar güvenirseniz, hayatınız o kadar ödüllendirici olacaktır. Kararlarınız genellikle doğru olacaktır.

Bütününde, hayatı bir zorluk, engel olarak görürsünüz, fakat aynı zamanda üzerinde korkusuzca oynamak zorunda olduğunuz büyük bir macera olarak düşünürsünüz. Hiçbir şey sizi zapt edemeyecektir, ve bir sıkıntı oluştuğu zaman, siz bunu öğrenme sürecinizin bir parçası olarak göreceksiniz ve gülümseme ile onu kabul edeceksiniz.

YAYIN 3 SINIFI

Kasım 23 - Aralık 2

23 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında doğan siz yaylar, gerçek bir yaysınız ve burada bahsedilen bütün özellikleri göstereceksiniz. Her zaman iyimserdir ve macera için hazırdır. Hayat onlar için mutluluk ve zevk ile dolu olacaktır ve beklenilmeyen iyi şanslar getirecektir.

Aralık 3 - Aralık 12

Eğer doğum gününüz 3 ile 12 Aralık tarihleri arasında ise, coşkulu Mars ve Koç aynı zamanda yay sizi yönetir. Siz yayın çekici ve daha kolay sinirlenen sınıfında yer almaktasınız ve sürekli meşgul ve koşturma içindedir. Bununla birlikte, fevri doğanızla birlikte kendinizi sıcak sulara getirebilirsiniz. Fiziksel doğanız ile sporlar, sizi kararlı ve barışçıl tutmanın önemli bir unsuru olacaktır.

Aralık 13 - 22

13 ile 22 Aralık tarihleri arasında doğan üçüncü grup yaylar, güneş ve aslan ile birlikte yönetilirler. Muhteşem asil güneş enerjileri, size inanılmaz güçlü bir benlik duygusu ve ayrıca kişisel ve finansal büyük bir başarı olanağı sağlar. Ayrıca siz daha ruhsal bir tavır geliştireceksiniz.


ZİRVEDE DOĞMAK?

Yay- Akrep birleşme noktası

Sizden önce ya da sonra yıldız burcunun sınırında doğmak, sizin bu burcun bazı özelliklerine sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu, sizin karakteriniz ve kişiliğinizde üstü kapalı bir etki olabilir ve insanların burçlarının tipik bir hali olmadıklarından ve zirve bebeği olacaklarının muhtemel olduklarından bahsettiklerini duyabilirsiniz.

Eğer yay ve akrebin sınırında doğduysanız, örneğin 22 ile 27 Kasım tarihleri arasında, bu kişiliğinizde daha yoğun bir etkiye sahip olacaktır. Yay dönüm noktası bebeği üzerinde akrebin etkisi, daha sakin olan tavrınız azaltılmıştır ve tipik yay erkek ve kız kardeşlerinizden biraz daha etkileyici biri olmuşsunuzdur.

Sizin yay yöneticiniz olan Jüpiter, Mars ve Plüton ile birleşir ve sizi sadece büyük düşünen biri yapmaz, artık kocaman düşünmeye başlarsınız. Sizin için başa çıkamayacağınız bir zorluk ya da sıkıntı yoktur ve açıkçası sıkıntıları seversiniz ve üzerine gidersiniz. Baskıların üstesinden gelebildiğiniz ve gerçekten nasıl yetenekli olduğunuzu göstermenizi kanıtlayacak yerlerde bulunursunuz.

Siz, büyük resim insanı yaysınız ve kendiniz ve yetenekleriniz içinde neredeyse sarsılmaz bir inanca sahipsiniz. Hak ettiğinizi hissettiğiniz yaşamı yaratabilirsiniz ve diğerlerini, diğer yayları bile gölgede bırakacak istek ve azime sahipsiniz.

Akrep ve yay sezgisel güçlere sahip olurken, bu size insan doğasını anlamada ve kendi çıkarlarınıza göre durumları manipüle etme kabiliyetinizde bir avantaj sağlayacaktır.

Siz inanılmaz bir zaman duyusuna sahipsiniz ve bu sayede kendinizi sunarken fırsatları kullanabilirsiniz ve bu fırsatları çok iyi değerlendirebilirsiniz. Önünüze koyulan hangi durum olursa olsun, onları başarmak için zaman kaybetmezsiniz.

Doğanızdaki yay ve akrebin birleşimi, kendi içinizde zaman zaman çatışmalara sebep olabilir. Bu durum insanlar sizinle kavga ettikleri zaman ortaya çıkar.Gerçekten onlardan intikam alıp almama konusunda zor zamanlara sahip olduğunuzda görülür. Bu durumda, akrebin başa çıktığı şekilde ya da yayın adalet, merhamet ve barışçıl çözüm yollarını kullandığı şekilde devam edersiniz.

Anlamaya ihtiyacınız olan şey, yaşamda atılgan olmanın en iyi bahis olduğudur. Yay ya da akrep zekasıyla düşün, aşırılıkları alma zorunluluğu yoktur.

Öğretmek size kolay gelir ve bu sizin altında doğduğunuz Jüpiter burcunun kısmen bir parçasıdır. Siz kendi tecrübe zenginliğiniz ile diğer insanlara kendini anlama duyusu verebilirsiniz ve sizin bilginiz, kitaplardaki kelimelerden çok kendi kişisel deneyimlerinizle oluşur. Diğer insanlara bilgi olarak sunulan kişisel zenginlik ve mizahi anektodlara sahipsiniz.

Yay- Oğlak Birleşme Noktası

Eğer 14 ile 21 Aralık tarihleri arasında doğduysanız, yay ve oğlak etkisine sahip olacaksınız. Bir önceki yoğun ve agresif birey ortaya çıkaran yay ve akrep enerji birleşiminin tersine, siz daha sessiz ve daha muhafazakar olacaksınız.

Bu zirvede doğan bireyler, yayın genellikle coşkulu ve canlı “dünyayı kuyruğundan tutan” şeklinden daha yumuşatılmış versiyonlarıdır. Siz daha dikkatli ve gözü açık olmaya yatkınsınız; fakat aynı zamanda yaşamı seveceksiniz, fakat tipik bir yay kadar birdenbire kararlar vermeyeceksiniz.

Güçlü bir güvenlik duyusuna sahipsiniz ve dolarlarınızı daha sıkı tutmayı seversiniz. Bu özellik, birçok yayda iyi gelişmiş bir özellik değildir. Onlar daha çok, “haydan gelen huya gider” yaklaşımını benimserler ve yarının bir şekilde kendilerine bakacağını düşünürler.

Sırasıyla Akrep ve Oğlak burçlarını yöneten, Jüpiter ve Satürn’ün yönetici gezegenleri, doğaları bakımından taban tabana zıtlardır. Bu kişiliğinizde yukarı taşıma etkisine sahiptir ve aşırı iniş ve çıkışlardan sizi korur. Yaşamınızdaki almanız gereken ders, orta mutluluğu bulmak olacaktır, ve eğer bu başarılabilirse, tamamiyle yeni bir yolla yaşamı tecrübe edeceksiniz.

Yaylar diğerlerine güvenen insanlar olmasına rağmen, huylarınızda oğlak burcunun etkisi ile birlikte, onları daha iyi tanıyıncaya kadar biraz geri durabilirsiniz. Onlarla rahat oluncaya kadar, kendiniz hakkında çok fazla şey ortaya çıkarmayacaksınız ve pek samimi olmayacaksınız.

Oğlak, seni para ile daha fazla ilgili yapabilir, bu yüzden yayın vurdumduymaz tarafını emniyette tuttun. Bu durum, yeterince sıkı çalışmamak ya da yeterli paraya sahip olmamak hakkında suçluluk hissi ile çatışmalara neden olabilir. Bunun karşısında, paranızı özgürce kullanma isteği yatar.

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu 2013 Yorumları

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay Burcu Moda

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Sevdiği Şeyler

Yay Burcunun Sevmediği Şeyler

Yay Burcu Mitoloji

Yay Burcu Erkeği Aldatma Riski

Yay Burcu Kadını Aldatma Riski

Yay Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

23 Eylül hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
5 Temmuz hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
7 Temmuz hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0196 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme