Burçlar

.web.tr
02.12.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Eğlence

Terazi burcu Venüs tarafından yönetilir ve Hava elementi burcudur. Duygusal, romantik, entelektüel, iyimser ve yardımsever olan Terazi burcu, aynı zamanda özgür ruhludur. Özgürlüğüne çok düşkün olan Terazi burcu, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Bu konuda taviz vermeyen Terazi burcu, rahat bırakılmaktan hoşlanır. Duygusal anlamda duygularını çok fazla belli etmeyen Terazi burcu, mantığı ile hareket etmekten de hoşlanır. Genelde hislerine güvenen Terazi burcu, çevresindeki insanların mutlu olmasını ister. Bunun için her türlü fedakarlığı yapmak için hazır olan Terazi burcu, tüm burçlar arasında en dengeli olanıdır. Terazi burcu için adalet çok önemlidir. Bu nedenle kimseye ön yargıyla yaklaşmaz ve herkesi olduğu gibi kabul etmeye çalışır.

Kibar, nazik ve cömert olan Terazi burcu, kimseyi kırmak istemez. Tartışmalarda bile her zaman alttan alan Terazi burcu, iletişim burcudur. Konuşmak ve dinlemek Terazi burcu için çok önemlidir. Kararsız bir yapıya sahip olan Terazi burcu, huzurlu ortamlarda her zaman mutludur.

Terazi Burcu Eğlence

Terazi burcu için eğlenmek çok önemlidir. Hayatta neşe, huzur, denge ve eğlence Terazi burcunun en çok zevk aldığı şeylerdir. Çok sosyal bir yapıya sahip olan Terazi burcu, genelde dışarıda olmaktan hoşlanır. Arkadaşlarıyla bir arada olmayı da çok seven Terazi burcu, hiç tanımadığı insanlarla da kolaylıkla kaynaşabilir.

Kendine has mizacı ve konuşmasıyla bulunduğu her ortamda dikkat çeken Terazi burcu, Venüs yönetiminde olduğu için sanatın her alanıyla ilgilidir. Bu nedenle çoğu zaman eğlenmek için tercihini sanattan yana kullanabilir. Aynı zamanda konuşmasındaki sanatsal ve sofistike hava ile kolaylıkla arkadaş edinebilen Terazi burcu, evde vakit geçirmeyi de çok sever. Etrafını güzelleştirmekten, bulunduğu ortamda yenilikler yapmaktan çok hoşlanan Terazi burcu, aklına ne eserse onu yapmaktan hoşlanır.

Seyahat etmekten, yeni yerler görmekten ve farklı kültürlerle kaynaşmaktan çok hoşlanan Terazi burcu, aklına estiği gibi yaşar. Çok fazla yer gezmiş olan Terazi burcunun öğrenme isteği ve merakı hiçbir zaman sönmez. Öğrenmek Terazi burcu için çok önemlidir. Kendisi gibi neşeli ve pozitif insanlarla beraber olmayı seven Terazi burcu, bulunduğu ortamın enerjisinden kolayca etkilenebildiği için huzursuz ortamlarda bulunmaktan kaçınır.

Konser, tiyatro, hobi kursları ve turlar Terazi burcunun en çok eğlendiği aktivitelerdir. Kendini geliştirmekten vazgeçmeyen Terazi burcu, konuşmaktan da çok zevk alır. Aynı şekilde çok iyi bir dinleyici olan Terazi burcu, alışveriş yapmayı da çok sever. Özellikle bakımına para harcayan Terazi burcu, herhangi bir müzik dalıyla uğraşmaktan çok hoşlanır.

Terazi burcu tam bir araştırmacıdır. Araştırma yapmayı çok seven Terazi burcu, eğlenceli bir yapıya sahiptir. onun yanında sıkılmak mümkün değildir. Hareketli yapısıyla hemen ortamın enerjisini değiştiren Terazi burcu, yalnız kalmayı da çok sever. Kafa dinlemek Terazi burcu için çok önemlidir. Düşüncelerini toplaması için yalnızlığı tercih eden Terazi burcu, bu gibi dönemlerde hobilerine dönebilir.

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

7 Mayıs hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
31 Aralık hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0078 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme