Burçlar

.web.tr
19.07.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Tabii ki! Bugün Başak burcunun insanları için iletişim yönünde başarılı olabileceğiniz bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde pozitif etkiler altında olacaksınız. Detaycı yapınız bugün size avantaj sağlayabilir. İş ve günlük hayatta detayları atlamadan, planlı ve disiplinl... devamını okuyunuz

Başak Burcu Özellikleri

Toprak elementi burçlarından olan Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Hayatlarında her zaman sorumluluk alan ve çalışmaktan usanmayan Başak burcunun özellikleri ve merak edilenleri ise şu şekildedir;

- Her zaman her şeyi yönetmek ve her şeyin bilincinde olmak isterler. Kendileri dışında gelişen olaylardan korkan ve bu nedenle de sürekli planlar yapan Başak burcu böyle gitmesi halinde yorgun düşecektir.

- Başak burcu titiz, düzenli ve planlıdır. Her şeyi önceden planlayan ve herhangi bir pürüz istemeyen Başak burcu, söyleyeceği sözleri, soracağı soruları bile önceden planlamıştır. Onun için spontane gelişen hiçbir şey yoktur.

- Herkesi mutlu etmek isteyen ve bunun için çaba harcayan Başak burcu, sürekli insanların iyiliğini düşünür ve yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eder.

- Mükemmelliyetçi olan Başak burcu, yaptığı her şeyin en iyi olmasını ister. Onun için planlar hiçbir zaman bozulmaz.

- Karşısındaki insanlara karşı zaman zaman çok eleştirel olabilen Başak burcu bu nedenle bir çok insanla ilişkisini kesmiş veya ilişkisini bitirmiştir.

- Detaycılığı yüzünde bazen çekilmez olabilen Başak burcu, her detaya dikkat eder.

- Her zaman mantığı ile hareket eden Başak burcu hiçbir zaman duygularını dışa vurmaz. Duygusal olan ve duygularını dışa vuran insanların yanında sıkılan Başak burcu her zaman akılcı düşünür.

- Kendini her zaman güvenli hissetmek isteyen Başak burcu, güvensiz olacağı veya risk alacağı ortamlarda bulunmaktan çekinir.

- Yalandan hoşlanmayan ve her zaman dürüstlüğü savunan Başak burcu yalan söylemekten de hoşlanmaz. Karşısındakine düşüncelerini değiştirmeden söyleyen Başak burcu kandırılmaktan haz etmez.

- Çalışkan olan Başak burcu iş hayatında daima diğer çalışanlardan önde ve patronun göz bebeğidir. Elindeki işi yarım bırakmaktan hoşlanmaz. Ne görev verilirse verilsin yerine getirir ve güvenilir olduğunu ispat eder.

- Çok güzel bir diksiyona sahip olan Başak burcu bulunduğu ortama neşe getirir. Esprili olması nedeniyle çok çabuk sosyalleşen Başak burcu ilk görüşte çok ciddi ve soğuk görünse de karşısındakine güvendiği anda kabuğunu kırarak gerçek yüzünü gösterir.

- Çok iyi analiz yapma yeteneğine sahip olan Başak burcu, tahmin konusunda da iyidir. Özellikle 9 ve 14 Eylül tarihlerinde doğan Başak burçları kehanet derecesinde tahmin yeteneğine sahiptir.

- Çok iyi hesap yapabilen Başak burcunun sayısal hafızası çok kuvvetlidir.

- Çok kaygılı olan Başak burcu, çoğu zaman kendini eleştirir ve yanlış bir yön bulmaya çalışır. Bu yönleri onların sık sık depresyona girmelerine neden olur.

- Kitap okumayı çok seven Başak burcu, kişisel gelişim kitaplarını sever. Aynı zamanda kendini geliştirmeye de önem verir ve her zaman yeni bir şeyler öğrenmek için çaba sarf eder.

- Para kazanmak için çok çaba harcayan Başak burcu bu nedenle paranın kıymetini bilir ve tutumludur. Kolay kolay büyük paralar harcamaz.

- Fazla gösterişi sevmeyen Başak burcu, her zaman soft renklerden ve doğallıktan yanadır. Takıp takıştırmaktan hoşlanmaz.

- Doğa ile iç içe olmayı seven Başak burcu, eğlenmek için gittiği mekanlarda yeşillik olmasına dikkat eder. Doğa yürüyüşlerini seven ve oksijenli ortamlardan hoşlanan Başak burcunun en sevdiği renklerden biri de yeşildir.

- Başak burcu dakiktir. Randevularına tam vaktinde gelir ve karşısındaki insanın da dakik olmasını ister.

- Başak burcunun hayatına aldığı kişilerin onun düzenine dikkat etmesi ve hayatına ayak uydurması gerekmektedir.

- Düzenli bir geliri olmasına özen gösteren Başak burcunun riskli işlerle işi yoktur. Her zaman kendine bir hedef belirleyen Başak burcu, belirlediği hedefe ulaştığı zaman mutlu olur.

- Çok iyi dost olan Başak burcu, arkadaşlarının her kötü gününde yanlarındadır. Onun için önemli olan dostunu sevindirmek ve yanında olmaktır.

Başak Burcu Nasıl Bir Ebeveyn Olur?

Başak burcu eleştirel bir ebeveyn olma potansiyelindedir. Çok çabuk aile kurmak ve ebeveyn olmak peşinde olmayan Başak burcu bir evlat sahibi olduğunda annelik ya da babalık görevini çok iyi bir şekilde yerine getirecektir. Korumacı bir ebeveyn olan Başak burcu aynı zamanda öğretmeyi de sevdiği için çocuğuna bilgiyi verebilen bir yapıda olacaktır. Eğitim hayatında çocuklarını destekleyen Başak burcu her şeyden önce bilinçlidir. Başak burcunun çocukları Toprak veya Su grubu burçlarından olursa çok güzel iletişim kurulacaktır. Başak burcunun aşırı titiz olması çocuklarının yorabilir.

Başak Burcu Nasıl Çocuklara Sahip Olur?

Başak burcunun çocukları Toprak elementi nedeniyle sakin ve sessiz mizaca sahip olacaktır. Başak burcunun çocukları komut almaktan çok fazla hoşlanmayacaktır. Kendi kararlarıyla hareket etmek isteyen Başak burcunun çocukları yönlendirilmekten hoşlanmayacaktır.

Başak Burcu Ne İster?

Başak burcu değişken nitelikte bir burç olması nedeniyle fikirsel olarak enerjik bir yapıya sahiptir. Sürekli düşünen ve hayatına yenilik katmak isteyen Başak burcu aynı zamanda eleştirel bir burçtur. Bu nedenle de rahat eleştirmek isteyen başak burcu kimsenin onu eleştirmemesini ister. Başak burcunun mutlu olmak için düzene ihtiyacı olduğu için hayatında her şeyin belirgin olması, karanlıkta kalmış hiçbir şeyin olmaması gerekir. Başak burcu daima kontrolün elinde olmasını ister. Zeki ve mantıklı olan Başak burcu daima güven duygusu arar ve güvende olmak ister. Başak burcu kendisini olduğu gibi sevecek ve ona karışmayacak kişilerin hayatında olmasından hoşnut kalır.

Başak Burcu Ev Hayatında Nasıldır?

Normalde titiz olan ve detaycı olan başak burcu konu eve geldiği zaman yine aynı şekildedir ancak daha rahat davranabilirler. Özellikle evlerinde arkadaşlarını ağırlamaktan hoşlanan Başakların hareketli bir ev yaşamı olacaktır. Sürekli misafirleri olan Başak burcunun evi rahat dekore edilmiş olacaktır. Zaten çok şatafattan hoşlanmayan Başak burcu ev yaşantılarına da bunu yansıtarak daha açık renklerle ve huzur kokan bir yaşam alanı oluşturacaktır. 

Başak Burcu İçsel Dünyası

Normal yaşantısında çok organizatör görünen Başak burcunun aslında ruhsal dünyasında yüzleşmek zorunda kaldığı bazı yönleri vardır. Fark edilmek ve takdir görmek isteyen Başak burcunun kendisine saygı göstermesi ve başkalarından onay beklememesi ruhsal anlamda onları bir adım ileriye taşıyacaktır.

Başak Burcu İletişim

Başak burcu ilişkilerinde ve iletişiminde eleştirel bir yapıdadır. Başak burcu zaman zaman ketum olsa da bazı zamanlarda da düşündüklerini direk olarak söyleyebilirler. Başak burcunun açık sözlülüğü karşısındaki insanları zaman zaman kırsa da o süslü laflar etmekten hoşlanmadığı için ne hissediyorsa onu söyler. Başak burcunun hayatındaki özel konuları çok fazla konuşmaması iyi olacaktır.

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

8 Şubat hangi burç olur?
20 Ekim hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
24 Ekim hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
27 Nisan hangi burç olur?
27 Eylül hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0051 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme