Burçlar

.web.tr
02.12.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi burcu kadını fiziksel anlamda çok dikkat çekicidir. Özellikle dudakları ve gözleri girdiği her ortamda fark edilir. Kilo almaya meyilli olan Terazi burcu kadını, bu nedenle formuna çok dikkat eder ve sürekli hareket halinde olduğu için çok da fazla kilo sorunu yoktur. Yalan söylenmesinden hiç hoşlanmayan Terazi burcu kadını, açık sözlüdür. İyi bir dinleyici olan Terazi burcu kadını¸yeri geldiğinde çok güzel konuşur. Her zaman iletişimden yana olan Terazi burcu kadını, güzelliklerden çok hoşlanır. detaylara dikkat eden Terazi burcu kadını, her zaman en ince detaylardaki güzellikleri bile görür.

İlgi görmekten ve sevdiği insanlar tarafından sevilmekten çok hoşlanan Terazi burcu kadını hayatında her zaman denge, huzur ve adalet arar. Huzursuz ortamlarda bulunmaktan hiç hoşlanmayan Terazi burcu kadını, girdiği ortamdaki enerjiden çok çabuk etkilenir. Bu nedenle ona pozitif enerji verecek ortamlarda ve insanların yanında bulunmayı tercih eder. Sevdiği insanların her zaman mutlu olmasını isteyen Terazi burcu kadını, bunun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Terazi burcu kadını, iyimser bir yapıya sahiptir. bu nedenle çoğu zaman bazı insanlar tarafından kullanılabilir. Ancak Terazi burcu kadını yine de iyimser olmaktan hiçbir zaman vazgeçmez.

Terazi burcu kadını maddiyata çok önem verir. Güzelliği ve bakımı için para harcayan Terazi burcu kadını, iş hayatında hedefine doğru ilerleyen bir kaplan gibidir. Azimli ve takım çalışmasına açık olan Terazi burcu kadını, her zaman ne istiyorsa onu yapar. Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu kadını, duygusal, romantik, adaletli ve sanatçı bir kişiliğe sahiptir. Terazi burcu kadını, Hava elementi burcu olması nedeniyle özgürlüğüne çok düşkündür.

Terazi Burcu Kadını ve Aşk

Terazi burcu kadını romantik bir aşıktır. Aynı zamanda Hava elementi enerjisiyle çapkın bir görünüme sahip olan Terazi burcu kadını, istediği her erkeği anında elde edebilir. Hem güzel hem de zeki bir yapıya sahip olan Terazi burcu kadını, aşk hayatında hareketten hoşlanır. Aynı zamanda duygusal olduğu için ilgi görmekten hoşlanan Terazi burcu kadını, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmaz. Tam bir ilişki burcu olan Terazi burcu kadını, beraber olmaktan ve paylaşmaktan çok hoşlanır.

Özgürlüğüne çok düşkün olan Terazi burcu kadını, partnerinin kendisine karışmasını istemez. Kısıtlanmak, kıskanılmak ve yönetilmeye çalışılmak Terazi burcu kadınının kabul edemeyeceği durumlardır. Bu nedenle beraber olacağı kişiyi seçerken bu gibi özelliklere dikkat eder. Hayatında olan kişiyi mutlu etme potansiyeline sahip olan Terazi burcu kadını, romantik bir yapıda olduğu için küçük sürprizler yapmaktan hoşlanır. Aynı zamanda partnerinin istekleri Terazi burcu kadını için çok önemlidir. Terazi burcu kadını partnerini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı yapar. Tutkulu bir aşık olan Terazi burcu kadını, cinsel anlamda da uyumu arar.

Terazi Burcu Kadını ve Evlilik

Terazi burcu kadını iyi bir eş ve iyi bir anne olma potansiyelindedir. Ancak evlilik kararı almak Terazi burcu kadını için çok kolay olmayacaktır. Terazi burcu kadını normalde de kararsız bir yapıya sahiptir. Evlilik konusunda ise güven duygusu Terazi burcu kadını için çok önemlidir. İlişkisinin gerçekten doğru bir düzlemde ilerlediğini düşünürse bu kararı kolayca verme potansiyeline sahip olan Terazi burcu kadını, kendisini anlayabilecek bir eş ister. Konuşmaktan ve iletişim kurmaktan çok hoşlanan Terazi burcu kadını, suskun, gizemli ve konuşmayı sevmeyen bir eşle uzun süreli evli kalamaz.

Evliliğinde kendisini eşine adayacak olan Terazi burcu kadını, sosyal yaşamını bir kenara bırakmasa da en aza indirgeyebilir. Yine de arada sırada dışarı çıkmak Terazi burcu kadınına iyi gelecektir. Evini güzelleştirmek ve güzel yemekler yapmak Terazi burcu kadını için çok mutluluk vericidir. Aynı zamanda evinde bazı hobilerle de uğraşabilir. Eşine her zaman güler yüzlü davranacak olan Terazi burcu kadını, sadakate çok önem verir. Bu nedenle de eşinden kendisine sadık olmasını bekler.

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

10 Temmuz hangi burç olur?
18 Mart hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0089 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme