Burçlar

.web.tr
25.09.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Cinsellik

 

Terazi burcu Venüs yönetimindedir ve Hava elementi burcudur. Öncü nitelikte olan Terazi burcu, özgürlüğüne çok düşkündür. Aynı zamanda duygusal, nazik, cömert, atak ve girişimci olan Terazi burcu, sanatla çok ilgilidir. Her zaman herkesin iyiliğini isteyen ve kimseyi kırmaktan hoşlanmayan Terazi burcu, iyimser bir kişiliğe sahiptir. Ailesine ve arkadaşlarına çok önem veren Terazi burcu, etrafındakilerin mutlu olması için her türlü fedakarlığı yapabilecek potansiyeldedir. Terazi burcu kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Bu nedenle ilişkilerinde kendisini rahat bırakacak erkeklerle beraber olmaktan hoşlanır.

Terazi Burcu Kadını Cinsellik

Terazi burcu kadını dış görünüşe çok önem verir. Titiz ve bakımlı olan Terazi burcu kadını, karşısındaki partnerinin de aynı şekilde kendisine özen göstermesini ister. Aynı zamanda cinsel anlamda partneri ile beraber olacağı ortamların da temiz olmasını isteyen Terazi burcu kadını, nazik olduğu için cinsel yaşamının da bu şekilde olmasını ister.

Saten çarşaflar, loş ışıklar ve güzel aşk sözcükleri Terazi burcu kadınının cinsel anlamda istediklerinden bazılarıdır. Terazi burcu kadını cinsellikten kaçınıyormuş gibi dursa da aslında güveni yakaladığı zaman sorunsuz bir cinsel hayat sunacaktır. Terazi burcu kadını için güven duygusu çok önemlidir. Duygusal olarak tatmin olduğu ve partnerine güvendiği zaman sorunsuz bir biçimde kendini teslim edecektir.

Terazi burcu kadınının cinsel yaşantısı öncelikle paylaşım odaklıdır. Terazi burcu kadını ilk olarak partnerinin memnun olmasını daha sonra da kendisinin memnun olmasını ister. Terazi burcu kadını cinsel yaşantısını da normalde olduğu gibi konforlu ve güzel ortamlarda yaşamak ister. Terazi burcu kadını fikirlerini paylaşamayacağı ve sohbet edemeyeceği bir erkekle cinsel hayatını paylaşmaz. Terazi burcu kadını için öncelikle zihinsel uyuşma çok önemlidir. Terazi burcu kadını cinsel anlamda İkizler, Kova, Aslan ve Yay burçları ile iyi anlaşmaktadır.

Terazi burcu kadını için erotizm ön plandadır. Görsellik ve estetik Terazi burcu kadını için çok önemlidir. Zaman zaman çok uzlaşmacı olan Terazi burcu kadını, kendi isteklerini geri plana itebilmektedir.

Terazi Burcu Erkeği Cinsellik

Terazi burcu erkeği cinsel yaşantısında denge, uyum ve paylaşım aramaktadır. Bu nedenle ilk olarak partnerinin memnun olmasını isteyen Terazi burcu erkeğinin estetik değerleri ve konfor ihtiyaçları üst düzeydedir. Temizliğe özen gösteren Terazi burcu erkeği, cinsel yaşantısında temiz ortamlarda olmak ister. Terazi burcu erkeği için estetik değerler çok önemlidir. Bu nedenle göze hoş görünen, mumlarla bezenmiş, tütsülerin yakıldığı ve güzel kokuların olduğu bir ortam Terazi burcu erkeğini her zaman cezbedecektir.

Terazi burcu erkeği partneri ile ilk olarak zihinsel anlamda uyuşmak ister. Kendisini anlamayan ve konuşamayacağı bir kadınla cinsel yaşamını paylaşmak Terazi burcu erkeğine göre değildir. Terazi burcu erkeği, huzurlu ortamlardan hoşlandığı için bunu kendisine sağlayabilen doğru kadınla cinsel paylaşımda bulunacaktır.

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

28 Kasım hangi burç olur?
22 Kasım hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
26 Kasım hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0068 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme