Burçlar

.web.tr
19.07.2024
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Tabii, Terazi burcunun günlük burç yorumu şu şekilde; Bugün, duygularınızı ifade etmek ve başkalarıyla iletişim kurmak konusunda daha cesur olabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade etmek, ilişkilerinizde daha derin bağlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda, içsel dengeyi korumak için zamana ihtiyac... devamını okuyunuz

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi burcu Hava elementi burcudur ve özgürlüğüne çok düşkündür. Venüs yönetiminde olan Terazi burcu, duygusal bir yapıya sahiptir. Ancak duygusallığını çok fazla belli etmez. Yalan söylenmesinden hiç hoşlanmayan Terazi burcu, dürüst ve açık sözlüdür. Bu nedenle girdiği her ortamda dikkat çeker ve ilgi görür. Terazi burcu arkadaşlarına ve ailesine çok değer verir. Etrafındaki insanların her zaman mutlu olmasını isteyen Terazi burcu, sanatla ilgilidir. Fedakar olan Terazi burcu, iyimser bir kişiliğe sahip olması nedeniyle zaman zaman aldatılabilir. Ancak Terazi burcu hiçbir zaman moralini bozmaz. Üzgün olduğu zamanlarda herkesten uzakta bunu açığa çıkaran Terazi burcu, her zaman tartışmalarda ara bulucudur.

Terazi Burcu İş Hayatı

Patron bir Terazi burcu, çalışanlarına karşı her zaman saygılıdır ve çalışanlarını ailesi gibi görür. Herkesin hak ettiğini veren Terazi burcu, pratik zekası sayesinde bir çok dorunun üstesinden kolaylıkla gelebilir. Aynı zamanda hislerine çok güvenen patron Terazi burcu, her konuda bilgi sahibi olduğu için seçimlerini de buna göre yapar.

Çalışan bir Terazi burcu ise her zaman hedef odaklıdır. Öncü nitelikte olması nedeniyle iş ortamında her zaman atak ve girişimci bir rol üstlenen Terazi burcu, iş arkadaşlarını yüreklendirmeyi de kendisine iş bilir. Bu nedenle kimin başı sıkışsa Terazi burcuna gelir. Terazi burcu herkese karşı çok saygılı olduğu için patronları tarafından da sevilir ve saygı görür. Terazi burcu hiçbir zaman iş arkadaşlarının arkasından konuşmaz ve onları satmaz. Bu nedenle de iş ortamında Terazi burcuna çok fazla güven duyulur.

Terazi burcu iş hayatında her zaman tarafsız bir bakış açısıyla bakar. Dürüst yapısı nedeniyle aranan isim olan Terazi burcu, çok iyi bir dinleyicidir. Aynı zamanda iletişim burcu olması nedeniyle çok kolay iletişim kurabilen ve kusursuz konuşması ile çok kolay etkileyebilen Terazi burcu, sunumların insanıdır. Meraklı bir yapıya sahip olan Terazi burcu, buna uygun olacak bir meslek seçebilir. Terazi burcunun sezgileri çok güçlüdür. Her zaman hislerine güvenir. Bu nedenle de kimsenin çözüme ulaştıramayacağı işlerde bile çok başarılıdır.

Terazi burcu Venüs yönetiminde olması nedeniyle sanatçı bir ruha sahiptir. Bu nedenle çalışma ortamının da böyle bir zevkle döşenmesinden hoşlanır. Özgürlüğüne çok düşkün ve hareketli olan Terazi burcu, rahat olabileceği, kimsenin ona karışmayacağı bir sektörde daha mutlu olacaktır. Genelde kararsız olduğu için çok fazla seçeneği bulunan bir iş yerinde ne yapacağını bilemeyecek olan Terazi burcu, hedef odaklı ve azimlidir. Çalışmaktan hiçbir zaman kaçmayan Terazi burcu, sorumluluk almaktan da çekinmez. Bu nedenle patronların gözde elemanıdır.

Terazi burcu neşeli yapısı ve pozitif enerjisiyle iş ortamındaki gergin havayı bir anda dağıtacaktır. Aynı zamanda uyum ve denge arayışı deneniyle huzurlu ortamlarda bulunmak isteyen Terazi burcu, her türlü tartışmada ara buluculuk yapacak ve tartışmayı tatlıya bağlayacaktır. İş arkadaşlarına yardım etmekten çok hoşlanan Terazi burcu, grup çalışmasına da çok yatkındır. Terazi burcu iyi bir giyim tarzına sahip olması nedeniyle en şık çalışanlar arasında olacaktır.

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

21 Ekim hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0294 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme