Burçlar

.web.tr
22.06.2024
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi burcu dengenin sembolüdür. Bu nedenle de hayatında her zaman denge ve huzur arar. Her konuda sakin ve samimi olan Terazi burcu, kötü durumlardan kolaylıkla çıkmasını iyi bilir. Adil, entelektüel, konuşkan ve becerikli bir yapıya sahip olan Terazi burcu, anlayışlı ve uyumlu yapısı nedeniyle herkesle ortaklık kurabilir. Venüs yönetiminde olması nedeniyle sanatla ilgilenen ve evine çok bağlı olan Terazi burcu, sanatçı yapısını burada ortaya döker.

Terazi burcu eğer bir patron ise çalışılmaktan keyif alınacak, anlayışlı ve zarif bir patron olacaktır. Çalışanlarına her zaman hak ettikleri gibi davranacak olan patron Terazi burcu, hedefine ulaşmak için ne kadar gerekiyorsa o kadar çalışacaktır. Olayları her açıdan değerlendirme kabiliyetine sahip olan Terazi burcu, genelde karar vermekte zorlanır.

Terazi burcu çalışanı ise son derece azimli ve cana yakın bir karaktere sahiptir. Her türlü sorumluluğu almaya müsait olan Terazi burcu, yaratıcı bir iş ortamında tüm hünerlerini gösterecektir.

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu ve Koç Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Koç burcu ortaklığı denenmesi gereken bir ortaklıktır. Duygusal anlamda birbirleriyle uyumsuz olan Terazi burcu ve koç burcu konu ortaklık olunca başarılı işlere imza atabilirler. Koç burcunun kıvrak zekası ve Terazi burcunun ikna kabiliyeti bu ortaklık için çok iyi olacaktır. Terazi burcu ve Koç burcunun girişimci yapıda olması da farklı iş kollarında etkin olmalarına neden olabilir. Ancak koç burcunun liderlik özellikleri dolayısıyla her şeyi yönetme isteğine karşı koymasında fayda vardır.

Terazi Burcu ve Boğa Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Boğa burcu Venüs tarafından yönetilirler. Ancak bu ilişkide ortaklık riskli olacaktır. Boğa burcunun inatçı tavrı Terazi burcu ile olan ortaklığına mutlaka zarar verir. Terazi burcu uyumlu ve dengeli bir kişiliğe sahiptir. Başlarda Boğa burcu ile olan ortaklığında uyumu yakalamaya çalışsa da daha sonra bu durumdan rahatsız olabilir. Bu nedenle Terazi burcu Boğa burcu ile ortaklığı bir kez daha düşünmelidir.

Terazi Burcu ve İkizler Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve İkizler burcu her anlamda birbirlerine çok benzerler. Bu nedenle Terazi burcu ve İkizler burcu ortaklığı son derece faydalıdır. İkizler burcu cana yakın, neşeli ve iletişimi seven bir kişili,ğe sahiptir. Terazi burcunun da uyumu ile beraber çok başarılı işlere imza atacaklardır. Terazi burcu ve İkizler burcu ortaklığında tek sorun ikisinin de çok kararsız olması nedeniyle ortaya çıkabilecek problemler olacaktır. Ancak yine de bu problemleri kolayca aşmaları mümkündür.

Terazi Burcu ve Yengeç Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Yengeç burcu normal hayatta da çok zor anlaşırlar. Bu nedenle Terazi burcu ve yengeç burcu ortaklığı için bir kez daha düşünülmesinde fayda vardır. Yengeç burcu aşırı duygusal ve içine kapanık bir kişiliğe sahiptir. Terazi burcunu fikirsel anlamda zorlayacaktır. Aynı zamanda kendisine güvenmeyen Yengeç burcu Terazi burcuna zarar verebilir. Ortaklık bir kere daha düşünülmelidir.

Terazi Burcu ve Aslan Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Aslan burcu başarılı bir ortaklık ilişkisi kuracaklardır. Yaratıcı, güçlü ve yönetici olan Aslan burcu her anlamda Terazi burcunu ileriye taşıyacaktır. Terazi burcu da desteğini Aslan burcundan esirgemeyecektir. Böylelikle ortaya uyumlu ve sorunsuz bir ortaklık ilişkisi çıkar. Terazi burcu ve Aslan burcu ortaklığında tek sorun Aslan burcunun egosu olabilir. Yine de mutlaka denenmelidir.

Terazi Burcu ve Başak Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Başak burcu çok iyi bir ortaklık ilişkisi kuracaklardır. Başak burcunun çalışkanlığı ve tuttuğunu koparan tavrı Terazi burcu için çok yararlı olacaktır. Ancak Başak burcunun eleştirel yanını biraz törpülemesi iyi olacaktır.

Terazi Burcu ve Terazi Burcu Ortaklığı

İki Terazi burcunun ortaklığından daha güzel ne olabilir bilemiyoruz. Birbirini bu kadar iyi anlayan iki insanın ortaklığı çok yararlı olacaktır. Her alanda başarısını kanıtlayacak olan iki Terazi burcunun ortaklığında tek sorun ikisinin de çok kararsız olması olabilir. Yine de bu ortaklık mutlaka denenmelidir.

Terazi Burcu ve Akrep Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Akrep burcu ortaklığı iki tarafa da zarar verecek niteliktedir. Akrep burcunun hırslı yanı iyi olsa da bir süre sonra Terazi burcu ile çatışmalar yaşamasına neden olabilir. Akrep burcu kıskanç bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de Terazi burcu ile anlaşmakta zorlanabilirler. Bir kez daha düşünülmesi gereken bir ortaklıktır.

Terazi Burcu ve Yay Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Yay burcu ortaklıktan önce birbirleriyle çok iyi dost olacaklardır. Her ikisinin de hayata bakış açılarının benzer olması bu ortaklık için çok yararlıdır. Yay burcunun çok yönlü ve zeki olması Terazi burcu ile olan ortaklığına katkı sağlayacaktır. Yay burcu çoğu zaman fazla iyimser bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Terazi burcu ile sürtüşebilirler. Ancak yine de bu ortaklık mutlaka denenmelidir.

Terazi Burcu ve Oğlak Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Oğlak burcu normal hayatta da çok uyumlu değildirler. Birbirlerini anlamakta zorlanan Terazi burcu ve oğlak burcu ortaklık ilişkisinden zararlı çıkacaklardır. Oğlak burcunun aşırı disiplinli ve çok ciddi olması Terazi burcunu bir süre sonra yoracaktır. Terazi burcu Oğlak burcu ile ortaklığı denemeden önce bir kez daha düşünmelidir.

Terazi Burcu ve Kova Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve kova burcu beraber çok enteresan işlere imza atabilirler. Hava elementi burcu olan Terazi burcu ve Kova burcu farklı fikirleriyle çok başarılı olacaklardır. Birbirlerini çok iyi anlama enerjisine sahip olan Terazi burcu ve Kova burcu kısa zamanda büyüyeceklerdir.

Terazi Burcu ve Balık Burcu Ortaklığı

Terazi burcu ve Balık burcu çok zor anlaşırlar. Balık burcunun aşırı duygusal oması ve içine kapanık bir yapıya sahip olması nedeniyle Terazi burcu ile anlaşmakta zorlanacaklardır. Balık burcu çok kolay etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kendi fikirlerini geri plana atabilir. Terazi burcu Balık burcu ile ortaklık yapmak istiyorsa bir kere daha düşünmelidir.

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

2 Ocak hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Aralık hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?
22 Mayıs hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0076 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme