Burçlar

.web.tr
24.09.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak son derece dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Hareketli yapısı ve enerjik tavırları yüzüne yansıyan Terazi burcu erkeği, girdiği  her ortamda dikkat çeker. Modayla da yakından ilgilenen Terazi burcu erkeği, her zaman kendisine yakışanı giyer ve kendi modasını kendisi yaratır. Çok samimi, neşeli ve konuşkan bir yapıya sahip olan Terazi burcu erkeği, genel olarak uzun boyludur. Ancak kilo almaya çok eğilimli olan Terazi burcu erkeği, her zaman spor yapar. Kararsız bir yapıya sahip olan Terazi burcu erkeği, ne kadar çok seçenek varsa o kadar çok kafa karışıklığı yaşar. Bu nedenle de çevresi tarafından çözümlenemez ve anlaşılamaz.

İyimser kişiliği nedeniyle zaman zaman yanlış kararlar verebilen Terazi burcu erkeği, yine de hayatını istediği gibi yaşamaktan yanadır. Venüs yönetiminde olduğu için duygusal bir kişiliğe sahip olan Terazi burcu erkeği, bunu çok belli etmez. Terazi burcu erkeğinin en belli ettiği yanı özgürlüğüdür. Hava elementi burcu olan Terazi burcu erkeği, özgürlüğüne çok düşkündür ve bu konuda asla taviz vermez. Rahat olmaktan, kafasına eseni yapmaktan ve istediği gibi yaşamaktan memnun olan Terazi burcu erkeği, kimseyi kırmak istemez.

Huzursuz ve sorunlu ortamlarda bulunmaktan hiç hoşlanmayan Terazi burcu erkeği, bu tarz insanları etrafında görmekten de hoşlanmaz. Karşısındaki kişinin ve ortamın enerjisinden çok çabuk etkilenen Terazi burcu erkeği, bu nedenle yanında pozitif insanlar olmasından hoşlanır. Arkadaş canlısı olan Terazi burcu erkeği, sevdikleri için her türlü fedakarlığı yapabilir.

Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Terazi burcu erkeği Venüs tarafından yönetildiği için duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Kişisel olarak karşısındaki kadının isteklerine her zaman saygı duyan ve bu istekleri yerine getirmek için çaba gösteren Terazi burcu erkeği, hayatında kim olursa olsun onu mutlu edecektir. İyimser tavrı ve destekleme dürtüsü onun karşısındaki insanı anlamasına neden olur. Her anlamda sevdiği insanı destekleyen ve her zaman onun iyiliğini düşünen Terazi burcu erkeği, tartışmalı ortamlarda bulunmaktan hoşlanmadığı için olası bir tartışmada durumu düzeltmek için elinden geleni yapacak ve alttan alacaktır.

Hava elementi burcu olması nedeniyle özgürlüğüne çok düşkün olan Terazi burcu erkeği, kıskanç ve kısıtlayıcı bir kadınla beraber olamaz. Çünkü o biriyle aşk yaşasa bile özgür olmak zorundadır. Onu bu haliyle anlayacak ve kabul edecek bir kadınla gerçekten mutlu olacak olan Terazi burcu erkeği, hayatında her zaman huzur ve denge ister. Sosyal anlamda çok aktif olan Terazi burcu erkeği, kıskançlıktan da hiç hoşlanmaz. Çünkü zamanının büyük bir kısmını dışarıda geçirmekten hoşlanır. Ona eşlik edecek bir kadın Terazi burcu erkeği için idealdir. Duygusal olsa da bunu çok belli etmeyen Terazi burcu erkeği, mantığıyla karar vermekten hoşlanır. Sahiplenmeyi seven Terazi burcu erkeği, nazik ve cömert bir yapıdadır.

Terazi Burcu Erkeği ve Evlilik

Terazi burcu erkeği kararsız bir yapıya sahip olduğu için evlilik kararını da çok kolay alamayacaktır. Yaşadığı ilişkinin gerçekten güvenilir olduğuna inanan Terazi burcu erkeği ancak o zaman tam olarak kararını verecektir.

Terazi burcu erkeği güven duygusuna ve dürüstlüğe çok önem verir. Bu nedenle eşinin ona küçücük bir konuda bile yalan söylediğini hissederse ilişkiyi sonlandırabilir. Terazi burcu erkeği evlilik yaşamında biraz daha çözümlenemez olabilir. Güven duygusuna çok önem verdiği için eşinin duygularını test etmek amacıyla yersiz kavgalar çıkarabilir. Ancak gerçekten tatmin olduğunda onun gönlünü romantik bir şekilde alacaktır. Terazi burcu erkeği sadık bir eş ve iyi bir baba olacaktır. Tam bir aile erkeği olan Terazi burcu erkeği, eğlenceli ve neşeli yanını evliliğinde de gösterecektir. Destekleyici bir kişiliğe sahip olan Terazi burcu erkeği, evliliğinde de her konuda eşini destekleyecektir.

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

10 Aralık hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
17 Temmuz hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
6 Ocak hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.007 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme