Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Balık Burcu

Sizin psikolojik doğanız, her şeye uyum sağlayabilir ve anlayışlıdır, Her şeyi tam anlamıyla analiz eden başak burcunun tam tersidir, bu yüzden kendisi ve dış dünya arasında sürekli bir ikilik yaratır: aksine, balık farklılığın her çeşidini sindirir ve siler; balık ile, zıtlık, çatışma, bireysel tepki olmayabilir. Çevre ile belirsiz ama büyük bir sempati duygusu üzerinde benliğin sadece füzyon, sürekli ve mobil bir yayılması vardır. O, zeka ve mantığın üzerinde duygular ve hislerin yüce egemenliğidir.

Bu yükselen ile, siz, duygusal, hassas, kendini adamış, uyum sağlayabilir, hoş, güzel, vahşi, tutkulu, irrasyonel, baştan çıkarıcı, şefkatli, romantik, yaratıcı, esnek, oportünist, sezgisel, kategorilendirilmesi imkansız, gizemli, içe dönük, keyifli, sanatsal ve büyüleyici biri olarak görünürsünüz. Ama aynı zamanda kararsız, huysuz, şaşkın, tembel, hassas, öngörülemeyen, dağınık fikirli ve saf olabilirsiniz.

Yükselen burcu Balık olanlar için söylenebilecek en güzel tanımlama sözcüğü ‘Sezgisel'dir. Aşırı duyarlı mizaçlı birilerini gördüğünüzde onların yükseleninin Balık olduğundan emin olabilirsiniz. Durgun hallerine bakmayın, durgun sular derinden derinden akarlar. Onların hayata bakışları biraz hayalperesttir, her şeyin bir rüya olduğuna inanırlar.

Yükselen Balıklar hep rahat olalım isterler, estetikten, var olan bütün renklerden, lüksün sunduğu rahatlıktan hoşlanırlar, etraflarına karşı her zaman duyarlı ve bir o kadar da içli insanlardır. Size bize çok küçük ve önemsiz gelebilecek olaylar onların ruh hallerinde fırtınalar koparabilir, ya çok mutlu olmalarına ya da hüzne boğulmalarına yol açabilir. Hayal güçlerinin sınırı yoktur öyle ki bu hayallere bazen kendileri de inanıp size onları gerçek bir durummuş gibi anlatırlar. Yazarların ve araştırmacıların yükselen burçlarında sıklıkla görülen burç Balık olma özelliğini korumaktadır.

Yükselen Balıklar hayal dünyalarından kolay kolay sıyrılamadıkları için ortalıkta birer dalgın olarak gezinirler tabi bu durum onların gerçekle bağlarını kısa sürelerde de olsa kesebilir. Aslında bakmayın siz bunun nedeni sadece hayal dünyaları da değildir bazen de bu durum yaptıkları işe tamamen kendilerini adamış olmalarından mütevellittir.

Ortamda güzel yiyecekler varsa Balık bundan çok hoşnut olacaktır. Etrafta cici cici konuşan insanlar da onların hassas kalplerine çok iyi gelir. Yufka yürekleri hemen birilerine acıma duygusu beslemeye hazırdır, hemen herkese yardım etmek için hazır olda beklerler. Onları mutlu etmenin en temel yolu sevmeleri ve sevilmeleridir, bu sebepledir ki hayatlarında sevgiye en büyük rolü verirler. Onları sımsıkı sevip sarmalasanız bile kimi zaman karamsarlığa düşmekten onları kurtaramazsınız. Hayalperest yükselen balıkların plan yapma konusunda çok iyi oldukları söylenemez, hayal dünyalarından çıkabilirlerse pek tabi onlar da plan yapabilirler.

Balığın akıntıyla aynı yönde mi yoksa akıntıya ters yönde mi gideceği belli olmaz, onları hayatlarında bir olayın iki tarafında da görmeniz muhtemeldir, acımasız olabildikleri gibi merhametlilerdir de, verici olabildikleri gibi cimri olabilme ihtimalleri de vardır. Bu ikilemleri kendi içlerinde çözebildikleri sürece onların hayatın her alanında başarılı olmaları kaçınılmazdır. Ancak bunu dengeleyemeyip bocalarlarsa sıkıntılı günler geçirebilir başarıyı yakalamaktan uzak olabilirler.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Balık Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

30 Haziran hangi burç olur?
6 Nisan hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
3 Ocak hangi burç olur?
21 Ocak hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.002 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme