Burçlar

.web.tr
02.12.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Güzellik

Terazi burcu sanat ve aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Hem duygusal, hem sanatçı hem de romantik bir yapıya sahip olan Terazi burcu, Hava elementi burcu olması nedeniyle özgürlüğüne çok düşkündür. Sevdiği insanların her zaman mutlu olmasını isteyen, bunun için fedakarlık yapmaya hazır olan Terazi burcu, yalan söylenmesinden nefret eder. Dürüst ve açık sözlü olan Terazi burcu, sosyal anlamda çok aktif bir yapıya sahiptir. Sürekli yeni yerler gören ve yeni insanlarla tanışan Terazi burcu, evde de vakit geçirmeyi sever. Denge ve huzur arayan Terazi burcu, tartışmalı ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz. Sanatçı ruhu ile bulunduğu her ortamı güzelleştiren Terazi burcu, iş hayatında hırslı ve azimli bir karaktere sahiptir.

Terazi Burcu Güzellik

Nazik, sevimli, iyimser ve çekici olan Terazi burcu, girdiği her ortamda dikkat çeken. Güzelliği ile alakalı hiçbir kusuru olmayan Terazi burcu, kendine bakmayı çok sever. Güzelliği ile yakından ilgilenen Terazi burcu, girdiği her ortamda dikkat çeker. Aynı zamanda modayla da yakından ilgilenen Terazi burcu, kendi modasını kendisi yaratmayı çok sever. Bu nedenle kendine neyin yakışıp yakışmadığını çok iyi bilir.

Güzelliği konusunda kendine çok güvenen Terazi burcu, estetik bir görünüme sahip olmasının yanı sıra Hava elementi burcu olması nedeniyle enerjiktir. Bu enerjisinin yüzüne de yansıması Terazi burcunu daha gizemli ve çekici yapar. Genelde tüm parasını güzelliğine yatıran Terazi burcu,sosyal bir insan olduğu için hangi güzellik merkezinin daha iyi olduğunu çok iyi bilir.

Terazi burcu rutinden hoşlanmaz. Onun için her zaman yenilik çok önemlidir. Bu nedenle sık sık farklı şeyler dener. Bazen saçını çok uzatır, bazen küt kestirir, bazense asimetrik kesimlerle saçını hareketlendirir. Terazi burcu, makyaj yapmayı çok iyi bilir. Ancak kullandığı renkler değişebilir. Genelde ruj rengini çok sık değiştiren Terazi burcu, saç rengiyle de oynamayı ihmal etmez. Yeni bir moda akımında Terazi burcu her zaman en ön sıralarda bulunmuştur. Cildi çok pürüzsüz ve güzel olan Terazi burcu, giyim konusunda çok iyidir.

Genelde kendi modasını kendisi yaratan Terazi burcu, aksesuarı abartmayı sevmez. Onun için taşlı bir küpe veya sade bir saat kıyafetlerini tamamlamak için ideal parçalardır. Ancak kıyafet seçiminde daha çılgın seçimlerde bulunması da mümkündür. Farklı olandan hoşlandığı için çoğu zaman kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği parçaları deneyen Terazi burcu, bu cesareti sayesinde de çevresinden övgü alır.

Her zaman her ortamda etkileyici olmayı bilen Terazi burcu, iyi bir konuşmacıdır. Genelde gözleriyle her şeyi anlatan Terazi burcu, göz makyajına da çok önem verir. Dudakları Terazi burcu için çok önemlidir. Yaz ve kış ayları boyunca dudaklarına bakım yapan Terazi burcu, her zaman bakımlı ve parlayan dudaklara sahiptir.

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

24 Ekim hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme