Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Yay Burcu

Sizin psikolojik doğanız, dışa dönüktür ve özgürdür, genişleme ve sosyalleşmeye yönelmektedir. Siz, bir lider ruhuna, enerjik yapıya ve aktifliğe sahipsiniz. Sizin karizmanız ve güdünüz tamamen kolektif yaşamla entegre olur, bütünleşir. Şüphesiz, hareket eğilimli bir ateş burcu olarak, kendinize meydan okursunuz ve görevlerin üstesinden hemen gelmeye çalışır ve başarılı olursunuz. Yayı takip etmek zordur çünkü onun ruhu ve özgür kafası sürekli onu daha ileriye ve yükseğe yönlendirir.

Bu yükselen ile, siz, karizmatik, ateşli, enerjik, sempatik, yardımsever, düzenli, neşeli, iyimser, dışadönük, eğlenceli, kolay anlaşılır, gösterişi seven, sevimli, bağımsız, maceracı, dürüst, cesur, coşkulu, özgürlüğü seven biri olarak görünebilirsiniz. Fakat aynı zamanda, çabuk öfkelenen, bencil, otoriter, tutarsız, vefasız, acımasız, güvenilmez, dikkatsiz, düşüncesiz ya da uyumsuz bir olabilirsiniz.

Ah o ‘ iyimser' kelimesine hakkını veren Yaylar etrafımızda olmasa hayatımız daha sevimsiz olurdu. Tez canlı mizaçlarıyla etraflarına turuncu sıcak bir enerji saçan Yükselen Yayların her hallerinde ‘İyiyiz biz, iyiyiz' motivasyonlarını görebilirsiniz. Hayata yaklaşımları da imajlarıyla uyumlu olarak ‘Her şey yoluna girer' şeklindedir.

Yükselen Yaylar etrafta kelebekler gibi koşturan canlı, atik, niyetleri suratlarından da belli olacak şekilde iyi, acıma ve merhamet duygusu gelişmiş kişilerdir. Yolları çizilmemiş yükselen Yay göremezsiniz, başarıyı elde etmek için var olduklarına inanırlar ve bu başarıyı elde etmek için hevesle çabalarlar. Yükselen Yaylar tek bir şeyle ilgilenemezler hayatlarında işle ilgili bir başarı bekledikleri gibi kendilerini mutlu edecek bir alanda da başarılı olmayı arzularlar.

Neşeli olmaları, etraflarındaki insanları da neşelendirmeye çalışmaları ile her türlü ortamda varlıklarını isteyeceğiniz insanlardır. İnsanlarla tanışmaktaki hızlarına şaşırırsınız onların, etrafa pozitif enerji saçan iyimser havaları çabuk arkadaş edinmelerini sağlar. Mücadelenin sonunda zaferin geleceğine inandıklarından mıdır nedir, pozitif düşünce onlara hakikaten de olumlu sonuçlar getirir.

Hayatın onlara verdiklerinden bütün aşamalarıyla yararlanmak niyetindedirler. Etraflarında onların aksine karamsar olan insanları pek barındırmazlar, ya o insanları da kendilerine dönüştürürler ya da onlardan uzaklaşırlar, bu güzel hayatta olumsuz ve karamsar fikirlere yer yoktur onlar için.

Düzenli olarak yaptıkları bir spor muhakkak vardır, yani en azından bir hareket şekli, bir yürüyüş bir şey. Yıllar geçer de neşelerinden bir şey kaybeder mi dersiniz yok böyle bir şey olmaz aksine olgunlaştıkça daha da neşeli hale gelirler.

Bağımsız ruhları onların hayatta özgür olmak için çabalamalarına sebep olur ama bunu acı çektikleri bir olaya dönüştürmezler bilakis bundan keyif alırlar. Bu konuyu evlilik düşünenler biraz dikkat etmeliler bir tür çekimser bir hale tanık olabilirler ancak aşık olan bir yayı hemen evlenmekten de kimse alıkoyamaz.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Yay Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

16 Temmuz hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
30 Temmuz hangi burç olur?
8 Ağustos hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
27 Aralık hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0046 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme