Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Yengeç Burcu

Siz, anneniz ve ailenizle ilgili geçmişte yaşadığınız nostaljilere yönelen psikolojik doğanız ile hayalci birisiniz. İçgüdünüz ve kendinizi dış dünyadan korumaya olan ihtiyacınız oldukça gelişmiştir. İç dünyanız, canlı ve sınırsız hayal gücü ve bütün risklerden kaçınmaya ve güvenliği takip etmeye yönelik eğilim ile zengindir Siz, gerçek yüzünüzü sadece güvendiğiniz insanlara gösterirsiniz ve geçmişin nostaljisinin getirdiği refaha ihtiyaç duyarsınız.

Bu yükselen ile, siz, duygusal, hassas, sakin, alıngan, sadık, dayanıklı, korumacı, kırılgan, cömert, romantik, şefkatli, şair, babacan ya da anaç, hayalci, üşengeç, hırslı ve kendini adamış olarak görünebilirsiniz. Aynı zamanda, korku duyulan, gerçekçi, kaçamak, pasif hassas, endişeli, bağımlı, inatçı, deli, geriye dönük, tembel, külfetli, anlaşılmaz ve evde oturmayı seven biri olabilirsiniz.

Yengeç burcuna herkesin kendine ihtiyacı olduğuna inanır, bu yüzden ona söylenecek en güzel kelime koruyucudur. Etrafına karşı her zaman duyarlı olan mizacı ve her an yardım etmeye hazır imajıyla oldukça iyi dost olurlar. Hayata yaklaşımı ise her süpermande olduğu gibi dünyaya yardım ettikten sonra enerji toplamak için kendi kendine sığınır yani ‘Evim evim güzel evim'cidir.

Yükselen Yengeç insanlarının kendilerine has bir duruşları vardır, hayatınızda yengeç onlardan birileri varsa diğerlerini de muhakkak tanırsınız. Ailesine, sevdiklerine çok babacan veya anaç bir ruhla bağlıdır, aileye çok düşkündür ve onları öncelik sırasında en ön sıralara oturtur. Biraz hastalık hastası olma durumları vardır aslında tam olarak yaptıkları şey küçük hastalıkları büyütmektir. Evlerinde yenilikler yapmaktan, güzel yemekler hazırlamaktan, aile fertleriyle oldukları yolculuklardan pek keyif alırlar. Etraflarındaki insanları incitmekten hiç hoşlanmazlar ve bundan azami ölçüde kaçınırlar. Aldatılmak onlar için varoluşlarına, ailevi bütünlüğe inanan yapılarına ve bütün değerlerine yapılmış bir hakarettir ve bunu asla affetmez ve unutmazlar.

Para söz konusu olunca titizliklerini korurlar, çok para kazanmadıkları durumlarda bile muhakkak onların birikmiş paralarının olduğuna tanık olursunuz. Kolay kazanmadıklarını düşündükleri parayı kimsenin eline öyle kolay kolay bırakmazlar, bu nedenle pazarlık yapmada üstlerine yoktur, bakmayın siz oradan ince de bir zevk alırlar. Duygularını belli etmek konusunda o kadar da iyi sayılmazlar ama bir şekilde sevdiklerinin onun sevgisinden haberdar olmasını ister ve bunu da sağlarlar. Sevdiği insanlar için ciddi fedakarlıklarda bulunurken bir an bile gözlerini kırpmazlar, Çok merhametli, şefkatli ve yardım severdirler.

Yükseleni Yengeç olanlar bu anaçlık ve babacanlık duygularının etkisinde çocuklara karşı çok sevgi dolu ve şefkatli olurlar. Ailenin büyükleriyle, eşleriyle ve çocuklarıyla çokça ilgilenirler. Yükselen Yengeçler başkalarının sağlığını ve dirliğini en az kendilerini düşündükleri kadar düşünür ve bu konuda da aktif davranırlar. Aileleri yakınlarında değilse ve kendi ailelerini henüz kurmamışlarsa Yengeçlerdeki bu sevgi ve şefkat bolluğu arkadaşlara yönelir.

Korumacı kişilikleri onların kötü olanı çabucak sezmelerine olanak sağlamıştır, algılarını açarak bir yerde olumsuz bir şey varsa hemen ondan haberdar olur ve onu çözüme ulaştırıncaya kadar yollar ararlar. Bütün o kötü enerjiye dayanabilmek için fizyolojilerini ve psikolojilerini çok sağlam tutmaları gerekmektedir.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Yengeç Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

21 Şubat hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
22 Aralık hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0024 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme