Burçlar

.web.tr
24.05.2024
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi burcu Venüs yönetimindedir ve Hava elementi burcudur. Bu nedenle hem duygusal hem de özgürlüğüne çok düşkündür. Ancak duygusallığını çok göz önünde yaşamadığı için çözümlenmesi o kadar kolay değildir. Terazi burcu yalan söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Her zaman açık sözlülükten yana olan Terazi burcu, neşeli ve hareketlidir. Sosyal anlamda da çok aktif olan Terazi burcu, dışarıda olmaktan, öğrenmekten ve keşfetmekten çok hoşlanır. Etrafındaki insanların her zaman mutlu olmasını isteyen Terazi burcu, çok fedakar bir yapıya sahiptir. Özgürlüğüne karışılmasından hiç hoşlanmayan Terazi burcu, kısıtlanmayı da sevmez.

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova (Çok İyi)

Terazi burcu ve Kova burcu çok iyi anlaşırlar. Çünkü her ikisi de Hava elementi burcudur ve özgürlüklerine çok düşkündürler. Kova burcunun farklı enerjisi ile Terazi burcunun iyimser yanı tam bir voltran oluşturacaktır. Beraber bol bol gezecek, keşfedecek ve sohbet edeceklerdir. Terazi burcu ve Kova burcu birbirlerini çok iyi anlayacaklardır. Öncü nitelikte olan Terazi burcunun Kova burcu ile olan ilişkisinde sözü geçecektir. Kova burcuna her anlamda destek olacak olan Terazi burcu, Kova burcuna çok iyi dost olacaktır.

İkizler (Çok İyi)

Terazi burcu ve İkizler burcu her anlamda birbirleriyle çok iyi anlaşacaklardır. İkizler burcunun dışa dönük, atak ve dost canlısı yanı ilk anda Terazi burcunun dikkatini çekecektir. İkizler burcu da Terazi burcunun neşeli tavrından çok hoşlanacaktır. Aynı zamanda ikisinin de özgürlüklerine aşırı derecede düşkün olması anlaşmalarını kolaylaştıracağı gibi birbirlerini sıkmamalarını da sağlar. Terazi burcu ve İkizler burcu beraber bir çok yer gezecek ve göreceklerdir. Terazi burcu ve İkizler burcunun arasındaki tek sıkıntı İkizler burcunun biraz ne yapacağını bilmemesi olabilir.

Akrep (İyi)

Terazi burcu ve Akrep burcu aslında birbirlerinden çok farklı olsalar da iyi anlaşacaklardır. Akrep burcunun tutkulu yanı Terazi burcunu etkileyecektir. Akrep burcu sahiplenici bir yapıya sahiptir. bu Terazi burcunun hoşuna gider, ancak özgürlüğünün kısıtlandığını hissederse bu konuda sıkıntı çıkarabilir. Terazi burcu ve Akrep burcu sosyal anlamda da birbirleriyle iyi anlaşacaklardır.

Yay (İyi)

Terazi burcu ve Yay burcu tam olarak birbirleri için yaratılmışlardır. Yay burcunun hareketli, enerjik ve özgürlükçü yanı Terazi burcunun hemen dikkatini çekecektir. Yay burcu ile gezecek, sohbet edecek ve yeni şeyler öğrenecek olan Terazi burcu, Yay burcunun yanında kendini çok mutlu hisseder. Yay burcunun çok yönlü olması Terazi burcuna yeni bilgiler katacaktır. Terazi burcu ve Yay burcu uzun vadeli bir ilişki yaşayabilirler.

Aslan (İyi)

Terazi burcu ve Aslan burcu arasında çok farklı bir enerji olacaktır. Birbirlerinden çok farklı olan bu iki insanın bir araya gelmesi ne kadar zor görünürse görünsün Terazi burcu ve Aslan burcu birbirlerini bulduklarında gerçekten ne kadar iyi anlaştıklarını göreceklerdir. Aslan burcunun istediği saf ilgi Terazi burcu tarafından ona verilirken, Terazi burcu da Aslan burcu ile beraber kendini çok iyi ve özel hissedecektir. Her ikisinin de sosyal anlamda fazlasıyla aktif olması bu ilişki için önemlidir.

Başak (İyi)

Terazi burcu ve Başak burcu aslında o kadar farklıdırlar ki anlaşmaları imkansız denebilir. Ancak onlar aslında bir elmanın iki yarısı gibidirler. Terazi burcunun destekleyici ve ilgili yanı ile Başak burcunun çalışkan ve bilge tarafı çok iyi uyuşacaktır. Terazi burcu ve Başak burcu ilişkisinde tek noksan Başak burcunun aşırı eleştirel yanı olabilir. Başak burcunun bu özelliğini törpülemesinde yarar vardır.

Terazi (İyi)

Terazi burcu kendisi gibi bir Terazi burcu ile çok güzel bir uyum yakalayacaktır. Her konuda anlaşan ve benzer düşünen iki insanın ilişkisi nasıl olabilirse iki Terazi burcunun ilişkisi de o derece uyumlu olacaktır. Birbirlerini her manada anlayan iki insan zaman zaman sürtüşseler de uzun vadeli bir ilişki yaşayacakları kesindir. Ancak iki Terazi burcunun ilişkisinde monotonluğa dikkat edilmesi lazımdır.

Koç (Kötü)

Terazi burcu ve Koç burcunun arasında uyum olabilmesi için çok çaba gösterilmesi gerekir. Birbirlerini anlamakta zorlanacak olan bu iki insanın anlaşması zordur. Koç burcu kısıtlayıcı, kıskanç ve sahiplenicidir. Terazi burcunun özgürlüğüne karışacaktır. Her ne kadar sosyal anlamda uyumlu olsalar da duygusal anlamda uyumsuz oldukları açıktır.

Oğlak (Kötü)

Oğlak burcunun disiplinli, yönetici ve hırslı yanı Terazi burcuna hiç uygun değildir. Oğlak burcu çok dominant bir karaktere sahiptir. Hayatı her zaman ciddiye alan Oğlak burcu Terazi burcunu çok havai bulabilir. Terazi burcu ise oğlak burcunu sıkıcı bulacaktır. Bu nedenle Terazi burcu ve Oğlak burcunun uyumu söz konusu olmaz. Ancak çaba gösterilirse bir şans daha verilebilir.

Yengeç (Kötü)

Terazi burcu ve Yengeç burcu her anlamda birbirlerinden farklıdırlar. Çok duygusal olan Yengeç burcu Terazi burcunun duygusal ihtiyaçlarını karşılamadığını düşünecektir. Terazi burcu ise Yengeç burcunu fazla duygusal bulabilir. Birbirlerini anlamakta zorlanacak olan Terazi burcu ve Yengeç burcu bu ilişkiyi uzatmasalar daha az üzülürler.

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

10 Ekim hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
1 Nisan hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
1 Kasım hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0074 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme