Burçlar

.web.tr
22.06.2024
Balık Burcu Günlük Yorum
Günlük balık burcu yorumunuz: Maddi konularla alakalı olarak bereketinizi yitirmiş gibi hissetseniz de bu sürecin geçici olduğunu bilin. Dedikodu ve benzeri kavramlardan uzak durmak isteyeceksiniz.... devamını okuyunuz

Balık Burcu Özellikleri

Astrolojide her Zodyak işareti koçla başlayıp balıkla sonlandırarak evrim sürecini oluşturur. Şüphesiz su grubu burçlarından balık en sonuncusu ve en olgunu bu ruhani olarak en gelişmiş karakteri ifade eder.

Yönetici sembolü balıktır ve balığın okyanusta yaşaması gibi balık burcu hisler ve empatiyle çevrilidir, duygular su tarafından karakterize edilir. Siz gerçekten koşulsuz sevgi dolu ve şefkatli bir insansınız.

Sizin yaşama evrensel bir yaklaşımınız var ve bu sizin bütün hareketlerinizde görülebilir. Birinin acı çektiğini gördüğünüzde veya başı belada olan birini bu sizin kalbinize dokunur ve yardım edemezsiniz ama yardımınızı sunarsınız. Kalbiniz onlarla atar. Aceleniz bile varsa başka bir şey yapmakla meşgulseniz bile nerede yapabilirseniz birine yardım eli uzatmak için zamanınızı ayırırsınız.

Arkadaşlarınız, problemlerini paylaşmaya ihtiyaçları olduğu zaman bunun için sizi ararlar. Siz onlara güven vermek ve rahatlatmak için her zaman ordasınızdır.

Sizin hassas doğanızın verdiği bir zorluk, sizin özellikle başkasını etkileyeceğini hissettiğiniz zamanlarda kesin kararlar vermenizden alıkoymasıdır. Yakın arkadaşlarla ve aile üyeleriyle onlara yardım etmek için her şeyi yapacaksınızdır ama sizin kendinizin de yardıma ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Bazı balıklar ilişkilerde kendilerinin kurbanlık koyun olmasına çok alışmışlardır. Siz tükeniyorken bundan kimsenin çıkarı olmayacağını fark etmelisiniz.

Sezgili bir insan olduğunuz için problemleriniz üzerine konuşmayı çok sevmezsiniz. Hayat problemlerinizi duygularınızı ve sizin daha derin sezgisel güçlerinizi kullanarak çözmeyi tercih edersiniz. Balıklar, siz bir şekilde hayalperestsiniz, değil mi? Yine de sezgileriniz doğru olmamasından daha çoğunlukla güçlü. Bir şeyleri gerçekten olmadan önceden görme yeteneğiniz oldukça esrarengiz. Düşünme sürecinizi de sezgisel hisleriniz kadar geliştirin!

Sizin tüm hayatınız boyunca birleştirici bir ip olduğuna dair içgüdüsel bir anlayışınız var. Siz bunu bazen gerçek dünyayı görmekten daha açıkça görüyorsunuz. Sonuç olarak, evrensel bilinçten faydalanabilirsiniz ve sanat ve müzik harika eserler üretebilirsiniz. Siz kendinize hayat vizyonunuzu ifade etme fırsatı tanımalısınız. Kültür sizin için önemli ve çevrenizi sanat işleri, müzik, şiir ve güzel mobilyalarla sarılı olmasını seviyorsunuz.

Çok duygusal bir insansınız bu yüzden bunu açıklamanız için insanların sizi desteklemesine ihtiyacınız var. Bazen çok hassas olduğunuz için durumlar sizin aleyhinize gelişir ve çevrenizdeki insanların negatifliğini içinize çekmeye başlarsınız. Diğer insanların sizi kötü duygular dünyasına çekmesine izin vermemelisiniz.

Hayatı tüm hatalarıyla kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Bazen çevrenizdeki hayatın dışına çıkıyorsunuz bu yüzden dikkatli olun ki sonunda kendinizi kendi yarattığınız bir dünyada yaşarken bulmayın. Sizin yarattığınız hayal dalgasına kapılmamanız için sizi dünyada tutacak, ayaklarınızı yere basmanıza yardım edecek sevgili arkadaşlara ihtiyacınız var. Kibar, kolay etkilenen ve anlayışlı bir insansınız. Duygularınızı paylaşmak istiyorsunuz ve diğerlerinin sevgisini göstermesine çok mutlu oluyorsunuz.

Ne kadar hassas olduğunuzu saklamaya çalışıyorsunuz ve biri sizi aşağılarsa bu hislerinizi bastırmaya meyillisiniz ve çok üzülebilirsiniz. Birinin böyle bir şey yapmasına üzülür veya sinirlenirseniz kendinizi savunmaktan ve konuşmaktan korkmamalısınız.

Kendinizle kalmaktan hoşlanıyorsunuz ve oldukça çevrenizdeki ufak işlerle sessizce uğraşmak siiz tatmin ediyor ve doğanın ve hayatın size sunduklarından memnunsunuz. Aynı derecede sosyal bir çevrede de rahatsınız. Bazen kendinizi izole edilmiş ve hayattan kopmuş hissediyorsunuz. Çevrenizde olanlardan memnun olmanıza rağmen bu durum sizi tutkusuz hissettirir.

İnsan doğasının bir gözlemcisi olduğunuz için felsefiksiniz ve hiçbir şeyin sonsuza kadar sürmeyeceğinin farkındasınız. Örneğin, ilişkilerde birinin gitmesine izin vermek zorundasınız. Her iyi şeyin biteceğini anlayışla karşılarsınız.

Kaderiniz öncelikle dünyaya hizmet eden bilgeliğe, kendini bilme ve şefkate bağlı. Bu açıdan hayatınızı yaşamak için özgür olmalısınız ve yapabiliyorsanız içinizde daha güvenli bir insan olursunuz ve aynı zamanda bu sizinle iletişim kurma şansını elde edenler için büyük bir tatmin getirebilir.

Balık burcunun 3 sınıfı

20-29 şubat arasında doğanlar

20-29 şubat aralığında doğmuş olanlar büyük ölçüde Neptün (okyanusun tanrısı) tarafından yönetilir. Bu sizin ruhsal ve geleceği görebilen alanlara konsantre olduğunuz anlamına gelir ve ruhsal bilgiyi elde etmek için doğal bir isteğiniz vardır. Sosyal bir işçi olarak doğmuşsunuz ve bu alanda çalışmıyorsanız diğer insanların sorunlarını çözmek için her zaman ulaşılabilirsinizdir.

1-10 mart tarihleri arasında doğanlar

Eğer 1-10 mart arasında doğduysanız insanları seviyorsunuz ama özellikle aile yakınlarına bağlısınız ve yakın ilişkilerde sevginizi paylaşmakta başarılısınız. Sadıksınız ve sizin yanınızda insanların rahat hissetmesini sağlıyorsunuz.

11-20 mart tarihleri arasında doğanlar

11-20 mart arasında doğmuş balıklar olarak akrep burcunun çizgisine sahipsiniz doğal olarak ve bu sizi tutkulu, istekkar ve çok etkileyici yapıyor. İlişkinizde çok tutkulu veya kıskanç olmama konusunda dikkatli olmalısınız.

Dönüm noktasında mı doğdun?

Balık- Kova burcu dönüm noktası

19-25 şubat arasında doğduysanız kova ve balık burcunun dönüm noktasında doğmuşsunuz. Bu durum bazı elementleri ve kişilik özelliklerini önceki burçla paylaştığınız anlamına geliyor. Kova ileri düşünceli ve geleneksel olmayan bir burç ve bu yüzden siz sezgilisiniz ve gizemli özellikleriniz törpüleniyor kova huyunun öncü elementiyle.

Geleneksel fikirler edinme yeteneğiniz var ve onları diğerlerine, birine veya bir gruba hatta halka yardım etmek için faydalı konseptlere biçimlendirebilirsiniz. İnsancıl ve ruhani organizasyonlarda veya hastanelerde çalışmak size bu kova-balık kombinasyonunu ifade etme fırsatı verecektir. Çünkü siz hava ve su karışıyla doğdunuz ve bazen doğanızdaki entelektüel ve duygusal taraflarınızı dengede tutmakta zorlanacaksınız. Karar vermek sizin için zor olabilir çünkü siz sezgisel hislerinize dayanarak karar verme isteğine eğilimlisiniz. Bazı şeyleri rasyonalize etmeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve kafanızı kullanmanız gerektiğini ama bazen bunu çok zor buluyorsunuz. Kendinizi nasıl hissettiğinizi düşünürken veya nasıl düşündüğünüzü hissederken bulabilirsiniz bu bazen sizin için çok fazla olabilir.

Tipik balık bir şekilde hayalperesttir bu yüzden kova burcunun entelektüel ve konuşkan tarafları sizin balık kanınıza girmiş olması çok iyi. Bu size daha dünyada olma ve diğerleriyle iletişimde etkileyici olma özelliği verir.

Bu burçta doğmak size özel bir çeşit kader verir. Gerçek bir yardımcı, sezgili bir iyileştirici ve arkadaşlarınızın ve genel olarak insanların yaralarını iyileştiricisiniz.

Balık-Koç dönüm noktası

16-20 mart arasında doğduysanız koç burcunun da etkisindesiniz. Bu sizi su ve ateş elementlerinin karışımı bir karaktere sahip yapar. Tipik balık hangi yöne gideceğine dair bazen karasız ve içe kapanıkken, koçun ateşi sizi daha kararlı ve hatta bazen agresif yapacaktır. Çünkü siz öncelikle başkalarına yardım etmekle ilgilisiniz ve sizden daha az şanslı olan kişilere yardım ediyorsunuz, koçun güçlü ego özelliği kendinizi diğerleriyle dengede tutmanızı zorlaştıracaktır. Bazen katıksız egoizm ve saf kendini düşünmemeyle arasında git-gel yaşayacağınız durumlar olacaklar. Sizin doğanızdaki bu iki uç noktayı dengede tutmak çoğunuz için hayat boyu bir mücadele olabilir. Yaratıcı ve atılımcı bir doğaya sahipsiniz ve dünyada bir şey başarmak istiyorsunuz ama bu size aktivite ve bazı mükemmel ruhani ve duygusal özellikler getirebilir.

Hırslarınızı azaltmalısınız yoksa duygusallığınız gibi bu da çok sıkı çalışmanıza ve bir noktada fiziksel hastalığın sonuçlarından acı çekmeye başlamanıza neden olabilir. Eğer bu itici ihtiyaçlarınızı ve bu duygusal hassasiyetinizi dengelemeyi başarırsanız dünyada ve iç dünyanızda başarılı ve kendinizi tatmin edici olma şansını elde edersiniz. 

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Balık Burcu Aşk

Balık Burcu Çiçeği

Balık Burcu Cinsellik

Balık Burcu Diyet

Balık Burcu Eğlence

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Güzellik

Balık Burcuna Hediyeler

Balık Burcu ile Ortaklık

Balık Burcu İş Hayatı

Balık Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Künye

Balık Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Balık Burcu Otomobil

Balık Burcu Para ve Zenginlik

Balık Burcu Sağlık

Balık Burcu Stresten Arınma

Balık Burcu Tatil

Balık Burcu Ünlüleri

Balık Burcu Uygun Meslekler

Balık Burcu Aşk Uyumları

Balık Burcu Bebeği

Balık Burcu Sevdiği Şeyler

Balık Burcunun Sevmediği Şeyler

Balık Burcu Mitoloji

Balık Burcunu Dinlendiren Şeyler

Balık Burcu Erkeği Aldatma Riski

Balık Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Balık Burcu Gün Ay Hangi Burçtur?

Balık Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Balık Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

29 Haziran hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
2 Ekim hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
30 Ekim hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0067 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme