Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Oğlak Burcu Günlük Yorum
Günlük oğlak burcu yorumunuz: Sevgili Oğlak burçları, bugün sevdiğiniz ya da fikirlerine güvendiğiniz kişilerden yardım istemeyi unutmamalısınız. Yardım istemekten çekinmeyin. Yardımın hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracağını fark edeceksiniz. Yeniliği bir kez benimsediğinizde, bunun yaşam kalitenizi önemli ölçüde art... devamını okuyunuz

Oğlak Burcu Özellikleri

Çok az insan Oğlaklar kadar pratik ve iddialıdırlar. Sizinki onuncu burç, dünyanın farkında olmanızı sağlayan toprak elementidir. Yönetici gezegeniniz Satürn sayesinde tedbir sizin göbek adınız. Bazen utangaçsınız ve özgüveniniz eksik.

Hayatta istediğini başarmak için çok çalışmaktan korkan Oğlakla hiç karşılaşmadım. Hırslınız ve hayallerinizin peşinden gidersiniz, çoğunlukla da başarılı olursunuz. Parayı seversiniz ama risk içermezse. Paranızın tam olarak nereye gittiğini bilmek istersiniz. Geleneksel tasarrufu tercih edersiniz.

Diğer insanlar sizi genellikle çok istekli görmezler ama sizi tanımaya başladıklarında esprili ve etkileyici doğal bir yanınız vardır. Kendinize çok fazla rahatsızlık vermeden sessizce ve verimli çalışmaktan hoşlanırsınız.

Biraz soğukkanlısınız bu yüzden insanları tanımadan onlara ısınamazsınız. Samimiyetiniz artınca daha rahat hissedersiniz. Şüphe oğlak burcunun baş özelliklerinden biridir ve insanlarla ilk buluştuğunuzda olgunluğunuzu gösterme şeklinizdir. Diğer insanın nasıl birisi olduğunu gerçekten anlamaya çalışırsınız.

Planladığınız şeyi başarmak için zamanınızı pratik olarak kullansanız bile büyük düşünürsünüz. Saçma kavramlardan hoşlanmazsınız ve yalnızca geleceğinizi maddi yönden garantileyen fikirler üzerine çalışırsınız. İşinizi doğru yapmayı her şeyin üstünde görürsünüz. Zamanınızı boşa harcamaktan nefret edersiniz. Tutumlu, becerikli ve çalışkansınız. Sorumluluk sizin doğanızda var, daha önce denediğiniz her şeyi başaracağınızı söylememin nedeni de bu.

Bütün oğlaklar hayatlarında desteklenmezler bu yüzden kendi kendinize yetmeyi erken yaştan öğrenmelisiniz. İdealleriniz tam olarak nasıl başaracağınızı biliyorsunuz. Ana felsefeniz kendine yetme bir güçtür olmalıdır bu yüzden diğer insanlardan sizin için bir şeyler yapmasını istemezsiniz. Başarlarının tamamen size ait olmasını isteminizin nedeni de budur.

“En kötüsünü bekle ama en iyisini umut et” birçok oğlağın tekrarladığı bir sözdür. Çok sağduyulusunuz ve bir şeylerin bir gecede olmasını beklemezsiniz. İnsanlar çalışmanıza hayrandırlar çünkü idealleriniz sizi motive eder ve ayrıca işinizin mükemmel olmasını istersiniz ve düzenli bir şekilde çalışırsınız. Başkalarına yardım etme konusunda güvenilir kişilersiniz.

Geleneksel bir yaşam sizi etkiler çünkü her şeyi yerinde seversiniz. Bu yüzden en eğlenceli insan olmayabilirsiniz ama en güvenilir insansınız ve söz verdiğiniz hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmazsınız. Diğer insanların sizi daha az maceraperest görmesi sizi rahatsız etmez. Sizin için oyunun adı ödün vermektense hayatı kendi kurallarına göre yaşa.

Bazen diğer insanlar sizin seçkinci olduğunuz yanılgısına kapılırlar. Onları küçümsediğinizi düşünürler ama hem paranız hem de zamanınız konusunda çok cömertsiniz, eğer gerçekten değecek bir neden varsa sizin kadar cömert az bulunur.

Dikkatli ve titiz zihniniz sayesinde harika karakter analizi yaparsınız. Hem ticari hem de kişisel olarak ortaklığın sonuçlarının farkındasınız ve sözünü tutmak için elinizden geleni yaparsınız.

Diğer insanlar sizi tanımaya başladığında onların ihtiyaçlarını karşılamak ve gerektiğinde onlara yardım etmek için güvenile bilinecek güvenilir, bağımlı, dakik bir kişi olduğunuz anlarlar.

Maddi konularda sizinle anlaşmak çok zor ve bazen çok fazla maddeci bir kişi olarak görünürsünüz. Çok sıkı pazarlık yapmanıza rağmen bütünlüğünüz hayatınızı yönetir.

Hayatın darbelerine dayanacak inanılmaz bir kapasiteye sahipsiniz ve zor zamanlarda bile esnekliğiniz ve özverili oluşunuz yardımcı olur. Ne olumsuzluk olursa olsun diğer insanlardan daha fazla güç kazanırsınız. Demircinin çekicinin altındaki demir gibisiniz, her darbeyle daha fazla güçlenirsiniz!

Sizin simgeniz dağların zirvesine ulaşmak için ne kadar yetenekli olduğunuzu gösteren Keçidir. Başarı hayatınızda sonradan gelir ama geldiğinde de elinizdekileri başkalarıyla paylaşırsınız. Başarınızı elde ettiklerinizle ölçersiniz.

İnsanların sizin kadar güvenilir olmasını beklersiniz. Eğer sorumluluk alırsanız, kedinizi tamamen ona adarsınız. İş hayatınızda ve evinizde de insanlarla iletişiminizde aynı bütünlüğü beklersiniz.

Başarı merdivenlerini tırmanacağınıza eminsiniz ve kesin odağınız, disipliniz ve konsantrasyonunuz sayesinde yönetici gezegeniniz Satürn size başarı, güç ve mutluluk garantisi verir.  Oğlak uzun ve sıkıcı bir çabadan sonra cesaret ve başarı anlamına gelir.

Oğlağın Üç Bölümü

23 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında doğanlar

Eğer 23 Aralık ve 1 Ocak tarihleri arasında doğmuş bir oğlaksanız, çok daha fazla Satürn enerjisine sahipsiniz. Kendinizi ifade edişiniz de çok hırslısınız ve işinizle başarı ve mutluluğu bulmanız çok olası. Evlilik ve aile hayatı sizin için çok önemli ama iş ikinci sırada yer alır.

2 – 11 Ocak tarihleri arasında doğanlar

Eğer 2 – 11 Ocak arasında doğmuşsanız, bazen inatçısınız ve bu bazen ilişkilerinizde probleme neden olabilir. Ayrıca sahiplenici ve kıskançsınız. Çok pratiksiniz ve altıncı hissiniz en önemli özelliğiniz.

12 – 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar

12 – 20 Ocak arasında doğmuş bir oğlak olarak harika bir beyniniz var ve muhteşem detay ve planlarla dolu. Her olayın en küçük ayrıntısını bile görebilirsiniz. Kendinizi ve diğer insanları eleştirirsiniz ve kötü yanlarınızdansa iyi yanlarınıza daha fazla odaklanmalısınız.

 BİR EŞİKTE Mİ DOĞDUNUZ?

Oğlak – Yay Eşiği

Bir önceki burcun eşiğinde ya da sınırında doğmuşsanız bereket oğlağısınız. Oğlağın ilk günleri 21 Aralıktan 28 Aralığa kadardır.

Eğer bu tarihler arasında doğduysanız sizden önceki yıldız işaretinden çok fazla şey almışsınızdır. Bu Yay burcunun ve Jüpiter’in etkilerinin sizin sinirleriniz yumuşattığı ve sizi diğer oğlaklardan daha dışa dönük ve neşeli bir oğlak yaptığı anlamına gelir. Özelikle paraya, maddi şeylere ve kariyere verdiğiniz önemin diğer oğlaklardan daha az olduğunu göreceksiniz.

Jüpiter ve Satürn simetrik olarak doğduğunuz zamanı yöneten zıt gezegenlerdir. Bu nedenle zaman zaman aşırı iyimserlikle sıkıcı mutsuzluk arasında gidip gelirsiniz. Bu iki uç nokta arasında denge kurmak eşik oğlağın zorluğu olacak.

Ayık bir zihniniz var ama zamanınız ve enerjiniz konusunda o kadar cömertsiniz ki insanlar size doğru çekilirler. Dahası konuşmadan önce sözleriniz tartarsınız ve Yay burçlarına benzemeyerek insanlar inanmadığında ya güvenmediğinde hikayenizi abartmaz ve süslemezsiniz.

Bu zamanda doğan sizin kişiliğinizin diğer bir önemli özelliği de paraya, statüye ve yalnızca bir statü sembolü olarak bu tür şeyleri kullanmak adına daha büyük ve iyi şeyler başarmaya yönelten azmin azalmış olması. Kesinlikle çok çalışkansınız ama hayatın ruhsal yönüne de önem veriyorsunuz ve bu Jüpiter’in sizin hayatınız ve kişiliğiniz üzerindeki güçlü etkisinden kaynaklamıyor.

Oğlak – Kova Eşiği

Eğer 11 Ocak 19 Ocak arasında doğduysanız çok sıra dışı bir kesişmede doğmuşsunuz ve bu sıra dışı kesişme Oğlak burcu ile Kova burcu arasını işaret eder.

Sıra dışı olduğunu söylüyorum çünkü tutucu tarafınız Kova ve onun yönetici gezegeni Uranüs’ün etkisiyle tutucu doğanız sürekli zorlanacak. Oğlak tümüyle gelenekleri kırmak ister, yeni ve devrimci fikirleri destekler ve genellikle doğal düzeni bozar. Bu durum sizi zorlar çünkü oğlakların barışçı bir şekilde hareket etmek için düzene ve geleneksel yöntemlere ihtiyacı vardır.

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Oğlak Burcu Aşk

Oğlak Burcu Çiçeği

Oğlak Burcu Cinsellik

Oğlak Burcu Diyet

Oğlak Burcu Eğlence

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Oğlak Burcu Güzellik

Oğlak Burcuna Hediyeler

Oğlak Burcu ile Ortaklık

Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlak Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Künye

Oğlak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Oğlak Burcu Otomobil

Oğlak Burcu Para ve Zenginlik

Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak Burcu Stresten Arınma

Oğlak Burcu Tatil

Oğlak Burcu Ünlüleri

Oğlak Burcu Uygun Meslekler

Oğlak Burcu Aşk Uyumları

Oğlak Burcunu Dinlendiren Şeyler

Oğlak Burcu Kadını Aldatma Riski

Oğlak Burcu Erkeği Aldatma Riski

Oğlak Burcu Sevdiği Şeyler

Oğlak Burcu Bebeği

Oğlak Burcu Fiziksel Özellikleri

Oğlak Burcu Moda

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak Burcu 2013 Yorumları

Oğlak Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Oğlak Burcu Gün Ay Hangi Burçtur?

Oğlak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Oğlak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

5 Mart hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
7 Mart hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0077 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme