Burçlar

.web.tr
24.05.2024
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi burcu Venüs yönetimindedir. Duygusal ve romantik bir yapıya sahip olan Terazi burcu, Hava elementi burcu olması nedeniyle özgür ruhludur. Özgürlüğünün kısıtlanması Terazi burcu için düşünülemez bir durumdur. Aynı zamanda çok iyimser, yardımsever, nazik ve cömert olan Terazi burcu, yalan söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Terazi burcu, huzursuz ortamlara girmeyi hiç istemez. Neşeli, pozitif ve hareketli bir yapıya sahip olması nedeniyle etrafındaki insanların da aynı şekilde olmasından hoşlanır. Terazi burcu girdiği ortamın ve etrafında bulunan insanların enerjisinden çok çabuk etkilenir. Bu nedenle sorunlu insanlarla beraber olmak Terazi burcuna göre değildir.

Sosyal anlamda çok aktif olan Terazi burcu, evinde vakit geçirmekten de çok hoşlanır. Etrafını güzelleştirmek Terazi burcu için çok önemlidir. Sanatçı bir tarafı olan Terazi burcu, bu tarz hobilerle ilgilenmekten de çok hoşlanır.

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi burcu iş hayatında çok hırslı ve azimlidir. Koyduğu hedefe mutlaka ulaşan ve bunun için gerekirse sabahlara kadar çalışan Terazi burcu¸iyi bir çalışan ve iyi bir patron potansiyeline sahiptir. Çalışma arkadaşlarıyla takım çalışmasına çok yatkın olan Terazi burcu, her zaman yardım etmekten mutluluk duyar. Aynı zamanda pratik bir zekaya sahip olan Terazi burcu, sorunların üstesinden gelmeyi iyi bilir. Herkese karşı çok nazik ve kibar olan Terazi burcu, bu nedenle iş ortamında çok sevilir.

Terazi burcu Venüs tarafından yönetilir ve sanatçı bir yönü vardır. Özellikle müzik Terazi burcu için hobinin ötesinde meslek olarak yapabileceği bir iştir. Aynı zamanda oyunculuk ve resim yapmak da Terazi burcunun hem severek yapacağı hem de kendini tamamen kanıtlayabileceği meslekler arasındadır.

Terazi burcu moda ile çok ilgilidir. Giydiği her kıyafetle dikkat çeken Terazi burcu, genele kendi modasını yaratır. Bu nedenle de moda ile alakalı bir meslek Terazi burcunun severek yapacağı mesleklerden biri olacaktır. Moda editörü, moda tasarımcısı ve stilist Terazi burcunun yapabileceği meslekler arasındadır.

Terazi burcu denge burcudur ve her zaman adaletten yanadır. Bu nedenle hukukçu, hakim ve avukat meslekleri tam da Terazi burcuna göredir. Terazi burcu adaleti her zaman en doğru şekilde yerine getirmeye çalışacak, yeri geldiğinde küsleri barıştıracaktır. Tartışma ortamlarında da iyi bir ara bulucu olan Terazi burcu, bu nedenle hukuk alanında başarılı olacaktır.

Çok bakımlı ve güzel olan Terazi burcu, güzellik ve kozmetik sektöründe de kendine yer bulabilir. Estetisyen, güzellik uzmanı, kuaför ve makyöz meslekleri Terazi burcunun hem severek yapabileceği hem de başarılı olabileceği mesleklerdir. Meraklı bir yapıya sahip olan Terazi burcu, çok iyi bir dinleyicidir. İnsanların yaşamlarını öğrenmekten çok hoşlanan Terazi burcu, yardımseverdir. Bu nedenle de iyi bir psikolog olabilir. Böylece hem dinler hem de yardımcı olur.

Terazi burcu, seyahat etmekten de çok hoşlanır. Bu nedenle üst düzey yönetici, turizmci, araştırmacı ev seyahat danışmanı gibi meslekler tam da Terazi burcuna göredir.

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

9 Mayıs hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
12 Kasım hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?
9 Nisan hangi burç olur?
16 Aralık hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme