Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yükselen Oğlak Burcu

Sizin psikolojik doğanız, içe dönüktür ve soğuktur, en azından değişmez olarak düşündüğünüz imajla ilgili tamamiyle kontrollü ve soğuksunuz. Duygusuz ve ciddi gözükürsünüz. Aslında, içiniz çevreye tepki olarak oluşturduğunuz stratejiler ya da yanıtlar üzerine düşünür. Yavaşsınız fakat çok düşünceli, katı ve dengelisiniz. Siz soğuk olduğunuz kadar kısa ve öz birisiniz ve güçlü karakterinizi büyük ve uzun dönem hırsınızın hizmetine koyarsınız. Ya da dünyanın zenginliklerinden kopabilir ve manevi değerlere odaklanabilirsiniz.

İçine kapanık ve katı burçlara sahip olan tüm insanlar gibi, iç karakteriniz genellikle çekici ve kibardır. Tıpkı kalın bir zırh gibi, sahte çocukluğunuz boyunca, siz içinizde ruhunuzun sıcaklığını ve saflığını tamamiyle muhafaza etmiş olursunuz.

Bu yükselen ile, siz, ciddi, soğuk, disiplinli, sabırlı, odaklanmış, düşünceli, hırslı, boyun eğmez, temkinli, berrak, inatçı, ihtiyatlı, kararlı, içe dönük, sert, çalışkan, sorumluluk sahibi, azimli, dürüst, gerçekçi, sadık, ağzı sıkı, kararlı,, ahlaklı, sessiz, titiz, bağlı ve güvenilir biri olarak görünürsünüz. Fakat aynı zamanda siz, kısa ve öz, çekingen, egoist, içine kapanık, küçük, zalim, memnuniyetsiz, bencil, donuk, sert, yavaş ya da şüpheci olabilirsiniz.

Yükselen Oğlaklar tam anlamıyla birer organizatördür. Disiplinli mizaçları onları iş ortamlarında aranan insan yapar. Ben güvenilir ve kendine yeten biriyim şeklindeki imajları etraflarındakilerde güvenle sağlanan bir rahatlama hissi uyandırır. Hayata yaklaşımları ise sahip oldukları her şeyi bir bedel ödeyerek almalarına gerektiğine olan inançları tarafından şekillenir.

Yükselen Oğlaklar olaylara akılcı bir yaklaşımda bulunabilir ve olayları ince bir analiz yeteneğiyle incelerler. Siz daha ne olduğunu anlamadan istediklerini yerinde stratejilerle elde etmeyi başarabilirler. Sabırlı olmalarının yanı sıra, amaçlarına erişmek için her türlü aracı kullanmaktan bir an olsun çekinmezler. İnsanlara güven konusunda oldukça temkinli davranırlar, şüpheci olmaları onları riskleri görmek ve tedbir almak konusunda başarılı yapar. Kafalarında sürekli işe çözüm üretme ve yeni iş üretme fikirleri döner ve bu fikirleri hayata geçirmekten de imtina etmezler. Yükselen Oğlaklarda da fil hafızası vardır ve çektikleri acının bedeli ödetmeyi de ihmal konusu yapmazlar.

Sorumluluk almak onlara zor gelmez, etrafta küçük yaşta büyük sorumluluklar almış birileri varsa bunlar yükselen Oğlaklardır. Zirve basamaklarını hızlı çıkmazlar ama sağlam basarak çıkarlar hayal kırıklıkları yaşamamaya yaşanacak bir durum varsa da bundan çok etkilenmemeye çalışırlar. Dirayetli yapıları onları türlü türlü ve zorlu sorunların altlarından kolaylıkla sıyrılmalarını sağlar.

Gerçekçi olmaları hasebiyle bir işin ta en başında başlarına gelebilecek olumlu ve olumsuz unsurları çok iyi değerlendirirler böylece onları ne felaketler ne de mucizeler şaşırtabilir. İnsanları bir araya getirmek konusundaki başarıları ve kurmuş oldukları iş bağlantıları onları eninde sonunda yüksek başarıya ulaştırır. Yöneticilik konusunda çok başarılı olmaları çok muhtemeldir.

Maddi şeylerin öneminin farkındadırlar, hayatlarında paranın olmasını ve paranın getirdiği rahatlığı severler. Paranın getirdiği sefayı sürebilmeleri için parayı kısa yoldan kazanmanın yollarını ararlar ve buraya baya bir kafa yorabilirler. Tutumlu olmak konusunda yeteneklidirler. Etraflarında zarif, iyi niyetli, ağırbaşlı ve görgülü insanları görmek isterler. Para onlar için çok önemli olsa da sevdikleri insanlar için kendileri için harcıyormuş gibi hiç düşünmeden para harcarlar veya zamanlarını sevdikleri insanlara ayırırlar.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu

>
Yükselen Oğlak Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

27 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
12 Nisan hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0018 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme