Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Koç Burcu Günlük Yorum
Günlük koç burcu yorumunuz: Sevgili Koç burçları, bugün enerjiniz biraz düşük bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Endişelenecek bir şey olmadığını ve sağlığınıza iyi baktığınız sürece bu durumun geçiçi bir süreç olduğunu fark edeceksiniz. Kendize başlama sözü verdiğiniz durumları yeniden gözden geçirin. Sağlıklı bir... devamını okuyunuz

Koç Burcu Özellikleri

Burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç burcu hareketli ve enerjik yapısı ile dikkat çeker. Mars yönetiminde olan Koç burcu girişimci, özgüveni yüksek ve yeniliklere açık bir yapıdadır. Ateş elementi burcu olan Koç burcu her zaman fark edilmekten hoşlanır. İlgi görmekten zevk alan Koç burcu, liderlik niteliklerine sahiptir. İlişkilerinde otoriter olmaktan hoşlanan Koç burcu sözünün dinlenmesini ister.

Her zaman yeni bir fikirle etrafındakileri şaşırtabilen Koç burcu fikirlerine önem verilmezse veya desteklenmezse saldırganlaşabilir. Her konuda haklı olduğuna inanan Koç burcu hata yaptığını bilse de kabul etmez. Bu nedenle çoğu zaman sürtüşmeler yaşamaya müsait olan Koç burcu, özür dilemek yerine başka yöntemleri tercih edebilir.

Açık sözlü olan ve düşündüğünü pat diye söyleyen Koç burcu bu özelliğini abarttığı zaman kırıcı olabilir. Her alanda önder olmak isteyen ve öncü niteliklere sahip olan Koç burcu, iyi bir konuşmacıdır. İlk defa gördüğü biriyle bile kısa zamanda güzel bir iletişim kurma becerisine sahip olan Koç burcu, esprili dili ile çevresindekileri neşelendirir.

Hayatı dolu dolu yaşamaktan hoşlanan Koç burcu aşırı duygusallıktan hoşlanmaz. Yalan söylenmesinden nefret eden Koç burcu dürüsttür. Öyle ki yanlış bir şey yaptığında bile bunu dürüstçe söyler. Çapkın bir enerjisi olan Koç burcu kısa süreli ilişkilerinde aldatma eğilimindedir. Ancak gerçekten onu etkileyen ve aşık olduğu kişiyi aldatmaz. İlişki yaşadığı kişiyi çok kıskanan Koç burcu, genelde kıskançlığı abartır ve karşısındaki kişinin sıkılmasına neden olur. Lider özellikleri yüzünden yönetme isteği duyan Koç burcu çoğu zaman bu nedenle ilişkilerinde başarısız olur.

Rekabetten hoşlanan Koç burcu, çoğu zaman kendi fikirlerinin doğru olduğu konusunda inatlaşmaktan da çekinmez. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan Koç burcu sabırsız olması nedeniyle ani kararlar alabilir. Düşünmeden alınan bu kararlar sonrasından Koç burcuna büyük zararlar verebilir. Çoğu zaman çocuk gibi olan Koç burcu kendisine ilgi gösterilmesinden ve övülmekten çok hoşlanır. Aniden sinirlenebilen ve sinirlendiği zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen Koç burcu böyle durumlarda çok kırıcı olur.

Fiziksel olarak uzun bir yüze ev uzun bir boyna sahip olan Koç burcu, genelde buğday ve esmer tenlidir. Spor yapmaktan hoşlanan Koç burcu, kilo almaya müsaitti, ancak hiçbir zaman çok kilolu olmaz. Özellikle çekici bakışlarıyla insanları etkileyen Koç burcu, renkli gözleri ile dikkat çeker. Kendine olan özgüveni sayesinde bir çok kişiyi etkisi altına alabilen Koç burcu, hasta olmaktan hiç hoşlanmaz. Genelde güçlü bünyeye sahip olan Koç burcu hasta olsa bile ayaktadır ve hareketli olmaktan vazgeçmez.

Para kazanmak için çok fazla çaba harcamayan Koç burcu, genelde hoşuna giden işlerde çalışmak ister. Rahatına düşkün olması nedeniyle çalışmaktan çok hoşlanmayan Koç burcu kazandığı parayı biriktirmekten çok pahalı markalara yatırmayı tercih eder. Alışveriş yapmaktan çok hoşlanan Koç burcu, kıyafetleri ve teknolojik aletlere para yatırmaktan kaçınmaz.

Bilgili ve kültürlü olan Koç burcu, genel kültür konusunda çok iyidir. Araştırmaktan hoşlandığı için her gün başka bir bilgi öğrenme güdüsü vardır. Güzel ve temiz konuşmaları nedeniyle iyi bir dinleyici kitlesi olan Koç burcu boş zamanlarında gezmek, dinlenmek ve bilgisayar oyunu oynamaktan çok hoşlanır.

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Koç Burcu Aşk

Koç Burcu Çiçeği

Koç Burcu Diyet

Koç Burcu Eğlence

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Güzellik

Koç Burcuna Hediyeler

Koç Burcu ile Ortaklık

Koç Burcu İş Hayatı

Koç Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Künye

Koç Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Koç Burcu Otomobil

Koç Burcu Para ve Zenginlik

Koç Burcu Sağlık

Koç Burcu Stresten Arınma

Koç Burcu Tatil

Koç Burcu Ünlüleri

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç Burcu Kayınvalide ile Gelin Arasındaki Uyum

Koç Burcu Aşk Uyumları

Koç Burcu Nasıl Bir Anne Olur?

Koç Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Koç Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

25 Kasım hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
21 Şubat hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0075 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme