Burçlar

.web.tr
25.09.2023
Terazi Burcu Günlük Yorum
Günlük terazi burcu yorumunuz: Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak bazı bocalamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle aileinize ve arkadaşlarınıza daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz. Onlarla zaman geçirmek ya da dertleşmek omuzlarınızdaki yükün azalmasına yardımcı olabilir. Bu samimi enerjinin yarattığı atmosf... devamını okuyunuz

Terazi Burcu Aşk

Terazi burcu Venüs yönetimindedir. Bu nedenle de duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Hava elementi burcu olan Terazi burcu, özgürlüğüne çok düşkündür. Son derece hareketli ve enerjik bir kişiliğe sahip olan Terazi burcu, dürüsttür. Yalan söylenmesinden hiç hoşlanmayan Terazi burcu, sosyal anlamda çok aktiftir. Sürekli dışarıda olan ve yeni insanlarla tanışan Terazi burcu, evde olmaktan da keyif alır. Ancak dışarıda olmayı daha çok sever. Terazi burcu ailesine ve arkadaşlarına çok bağlıdır. Rutini sevmeyen, her zaman yenilik arayan Terazi burcu, tam bir iletişim burcudur. Bu nedenle de iyi bir konuşmacı ve iyi bir dinleyicidir.

Terazi Burcu Aşk

Terazi burcu güzel olan her şeyden hoşlanır. Hayatına alacağı insanın da güzel ve bakımlı olmasını isteyen Terazi burcu, karşısındaki kadına çok değer verir. Sevdiği insanın düşünceleri, istekleri ve duyguları Terazi burcu için çok önemlidir. Bu nedenle hayatına aldığı herkesi mutlu edecektir. Terazi burcu yalan söylenmesinden nefret eder. Partnerinin açık sözlü ve dürüst olmasına önem veren Terazi burcu, iyi niyetli ve kibardır. Verdiği sözleri öyle ya da böyle yerine getiren Terazi burcunun hisleri çok kuvvetlidir.

Tartışmadan ve huzursuzluktan hiç hoşlanmayan Terazi burcu, partnerini seçerken de bunlara dikkat eder. Olası bir tartışmada alttan alacak olan Terazi burcu, partnerini de sakinleştirmeyi iyi bilir. Onun için hayatını paylaşacağı kişi çok önemlidir. Romantik bir yapıya sahip olması nedeniyle küçük sürprizler yapan ve partnerini şaşırtan Terazi burcu, ilgi görmekten hoşlanır. Terazi burcu partnerine ilgi gösterecek ve ona değer verdiğini hissettirecektir. Tam bir aşk burcu olan Terazi burcu, uyum ve denge arar. Bunu bulduğu kişiyle de uzun vadeli bir ilişki yaşamak isteyen Terazi burcunun çapkın enerjisi de vardır. Ancak gerçekten aşık olduğu zaman Terazi burcunun gözü başka kimseyi görmez.

Terazi burcu maddi anlamda güçlü olmak ister. Bu nedenle bu yönden güçlü olan kişilerden etkilenir. Aynı zamanda ne istediğini bilen ve ayakları yere sağlam basan kişiler de Terazi burcunun dikkatini çekecektir. Terazi burcu duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle aşk hayatında mantığa çok yer vermez. Hislerine güvenen Terazi burcu, duygusal olarak tatmin olmaktan hoşlanır. Terazi burcu için cinsel yaşam ön planda değildir. Terazi burcu için önemli olan dengeli bir ilişkidir. Terazi burcu gerçekten aşık olduğu zaman partnerine bağlanır ve bir daha bırakmaz.

Terazi burcu Hava elementi burcu olduğu için özgürlüğüne çok düşkündür. Kısıtlanmaktan ve kıskanılmaktan hiç hoşlanmayan Terazi burcu, bu özelliklere sahip biriyle uzun vadeli bir aşk yaşayamayacaktır. Terazi burcu kendisini rahat bırakacak, sosyal ve neşeli bir partner arar. 

Terazi burcu her ne kadar özgürlüğüne düşkün ve havai olsa da yuva kurmak onun istekleri arasında yer alır. Terazi burcu güzel bir evlilik yapmak ister. Ancak bunun için öncelikle partnerine güvenmesi gerekmektedir. Aksi halde Terazi burcu evlilik kararını çok kolay alamayacaktır.

Terazi Burcu Aşk

Terazi Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Terazi Burcu Çiçeği

Terazi Burcu Cinsellik

Terazi Burcu Diyet

Terazi Burcu Eğlence

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Güzellik

Terazi Burcuna Hediyeler

Terazi Burcu ile Ortaklık

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Künye

Terazi Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Terazi Burcu Otomobil

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Para ve Zenginlik

Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Stresten Arınma

Terazi Burcu Tatil

Terazi Burcu Ünlüleri

Terazi Burcu Uygun Meslekler

Terazi Burcu Aşk Uyumları

Terazi Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Terazi Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

2 Mart hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
26 Mart hangi burç olur?
21 Nisan hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0123 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme