Burçlar

.web.tr
26.02.2024
Akrep Burcu Günlük Yorum
Günlük akrep burcu yorumunuz: Başarısızlıklarınız için kendinizi suçlamak yerine onların altından ders almaya ve öğrenmeye başlarsanız hayatınızda büyük bir değişikliğe imza atabilirsiniz.... devamını okuyunuz

Akrep Burcu Özellikleri

Manyetik, güvenilmez, seksi ve karalıdır. Bu sensin akrep. Sabit su burcu olarak astrolojistler tarafından işaret edilen zodyak’ın sekizinci burcu altında doğdun. Birçok yolla, su duygusal karakteri özetler. Fakat bu nedendir: Ateşli ve savaşçı olduğun zaman, Mars seni yönetiyor?

Sizin yıldızınız belki de zodyakın en yanlış anlaşılan yıldızı. Yıllarca oldukça kötü bir üne sahip olmuştu, fakat insanlar anlayamadıkları için korkma eğilimindedirler. O mesafe koyma, sizin karmaşık doğanızın sadece bir yüzeyidir ve kötü değildir. Sizin dış görünüşünüzün altında yakıcı ve hırslı bir ateş vardır. Siz onu bilirsiniz ve diğerleri de bunu hisseder.

Siz duygusal bir insansınız ve sınırları zorlarsınız. Gerçekten canlı hissetmek için aşırı reklam yapmaya ihtiyacınız var. Sözle ifade etmemenize rağmen onay almaya ihtiyaç duyarsınız. Sevdiğiniz insanlara kendinizi %100 verirsiniz, aynı şekilde onlardan da bunu beklersiniz. Aşka tavrınızda kesinlikle yarımlara yer yoktur.

Talepkar birisiniz, fakat birine aşık olduğunuz zaman, çok sadık biri olursunuz. İlişkilere kendinizi adarsınız. Kesinlikle aşkın kendisine taparsınız. Sizi heyecanlandıran bir dürtüdür.

Kapıdan içeriye girdiğinizde bütün bakışları üzerinizde toplarsınız. Siz sessiz ve güçlü birisiniz ve manyetik bir auraya sahipsiniz. Hatırlanması zor özelliklere sahipsiniz, fakat insanların sizi görmezlikten gelmesini imkansız kılar. İnsanları manipule etmeyi çok iyi bilirsiniz ve bunu seversiniz. Bu manyetik güç, gerçekten sizin en büyük gücünüzdür.

Astrolojik olarak en iyi bilinen bir şey vardır ki o da Akrebin gözleri hipnotize edebilir. Bilseniz ya da bilmeseniz de, bu sizin en güçlü fiziksel özelliğinizdir. Birçok insan sizin büyüleyici gözler sahip olduğunuzu söyleyecektir. Açıkça hislerinizi belirtmemenize rağmen, gözleriniz sizin için iletişimi sağlar. Onlar sizin tüm duygusal hallerinizi açıklayabilir.

Kararlılık sizin diğer anahtar özelliğinizdir. İnsanlar sizi diğer insanların ihtiyaçlarına karşı duyarsız olarak görebilir, hatta obsesif bile, çünkü siz kararlı bir şekilde devam edersiniz.

Hayatınızda kesinlikle yarımlara yer yoktur. Bu arkadaşlık, aşk, aile yaşamı ve iş yaşamınızda böyledir. En iyi olmak istersiniz ve birinin size engel olmasına izin vermeyeceksiniz. Fakat diğer yandan, insanları kanatlarınız altına alıp onlarla başarılarınızı paylaşmayı seversiniz, bunlar arkadaşlarınız ya da aileniz olabilir.

Engellerden ve zorluklardan korkmazsınız, bu zorluklar kaçınılmayan şeyler, düşmanlarınız ya da rakipleriniz olabilir. Açıkçası bunların üstesinden rahatça gelirsiniz, kimsenin sizi durduramayacağını kanıtlamaya çalışmayı seversiniz.

Eğer biri sizin karşınıza çıkarsa ya da zor bir duruma sürüklerse,  en iyi vuruşunuzu yapmaya hazır olmak zorundasınız, çünkü kazanana kadar vazgeçmeyeceksiniz ve düşmanınız tümüyle ezilmiş olacaktır.

Karakterinizdeki bu acımasız taraf hemen tatmin edilmezse, sabırla bekleyeceksiniz, ta ki intikam için doğru zaman gelene kadar. İntikam alma zamanı geldiği zaman, sonuç bellidir.

Siz duygusal arzularınız ya da daha mükemmel arzularınızı gerçekleştirirsiniz, memnuniyet her zaman sizin için odak noktası olacaktır. Bunu istersiniz. Aydınlığı aramanıza rağmen, karanlık taraftan korkmazsınız. Bundan dolayı akrep 3 toteme sahiptir: akrep, kertenkele, zümrüdüanka kuşu.

Akrep sizin doğanızın en tehlikeli ve kinci yanınızdır. Eğer o seviyede olursanız, gücünüzle diğerlerinin canını yakarsınız sürekli. Bu şüphesiz kaçınılması gereken bir durumdur.

Kertenkele, yaşamdan saklanan ve asla tam gücünü kullanmayı başaramayan akrep sınıfını temsil eder. Onlar bazen kendilerini yok edici şeyler örneğin uyuşturucular ya da suç faaliyetleri gibi araçlar ararlar ve bu yolla obsesif doğalarını tatmin etmek isterler.

Akrebin önerdiği en iyinin peşinde olursanız, küllerinden yükselen zümrüdüanka kuşu olacaksınız. Bu dönüşebilir totem, sizin en düşük seviyedeki doğanızı yakmak zorunda olduğunuzu ve yaşamak ve büyümek için en mükemmel yanınıza izin vermeniz gerektiğinizi gösterir. Neyseki, çoğu akrep zümrüdüanka kuşuna dayanır.

Görünüşte, güçlü vücudunuz, kas yapınız ve geniş yüzünüz ve saygın duruşunuzla orantılı olacaksınız. Daha önce bahsedildiği gibi gözleriniz en güçlü yanınızdır.

Yorulmak bilmeyen bir işçisiniz ve genellikle yaşamınızın ortasında büyük başarılara imza atarsınız.

Bir akrebin yaşamı zorlayıcıdır, fakat asla boş bir zaman olmayacaktır.

Akrebin Üç Bölümü

Ekim 24-Kasım 2

24 Ekim ile 2 Kasım arasında doğan sizler yoğun duygusal karaktersiniz, mükemmel arzulara sahipsiniz. Memnuniyet, zevk, tatmin gibi şeyler sizin için merkezde olan şeylerdir. Erken yaşta, kişiliğinizin cinsel yönünü keşfetmeye çok zaman ayırabilirsiniz.

Kasım 3-11

3 ile 11 Kasım arasında doğmak sizi daha idealist ve spiritüel yapar. Yaşamın anlamını öğrenmek ve varlığınızın gerçek doğasının derinlerine inmek yönünde güçlü bir eğilime sahipsiniz.

Kasım 12-22

Eğer 12 ile 22 Kasım arasında doğduysanız, güçlü ay titreşimine sahip olarak akrebin daha duygusal tiplerinden birisiniz. Zorluğunuz, duygularınızı kontrol altına getirmek olacaktır. Doğanız gereği şefkatli ve aile odaklı birisiniz.

BİR EŞİKTE Mİ DOĞDUNUZ?

Akrep- Kertenkele Geçişi

Eğer 24 Ekim-1 Kasım döneminde doğduysanız, kertenkele ve akrebin birlikte hakim olduğu zodyakın alanına düşersiniz.

Bu yıldız burçları, Venüs Mars ve Plüton tarafından yönetilir. Kertenkele ve akrebin etkisi altında kalırsınız.

Akrebin yoğunluğu, kertenkele tarafında bir şekilde dengelenir ve bu sizi daha çekici hale getirir ve özellikle de karşı cinse karşı. Mükemmel özelliklere sahipsiniz ve sezgileriniz yoluyla diğer insanlara yardım etme ihtiyacı içerisinde olursunuz.

Heyecanı ve zevki seversiniz ve bunu kertenkelenin sosyal yeteneği ile birleştirirsiniz, kendi sosyal yaşamınızda ve iş hayatınızda bir sürü insanı etkileyebilecek sosyal bir kelebek olursunuz.

Her iki yıldızın en iyi ve en kötü yanlarını sergileyeceksiniz ve kararlılığa, kendini kontrol etme yeteneğine ve mükemmel  ruhsal ve sezgisel kabiliyetlere sahip olacaksınız. Bununla birlikte, Kertenkelenin sosyal ve yüzeysel tutumları, akrebin ciddi ve filozofik karakteri ile yok edilir.

Sıradışı bir zekaya ve sezgiye sahipsiniz fakat sivri diliniz ve dürüst fikirleriniz, bazen başkalarının sizden korkmasına sebep olur. Kişisel, sosyal ya da siyasi konular üzerine bir eleştiri yapacağınız zaman lafları ağzınızda gevelemezsiniz.

Bazıları sizin büyük bir egoya sahip olduğunuzu düşünür ve muhtemelen siz buna katılırsınız, fakat bu sizi az da olsa endişelendirmez. Karizmatik bir kişiliğe sahipsiniz ve biraz düşman edinmeyi umarsınız ve birçok düşmanınızdan üstün gelirsiniz.

İletişim konusunda uzmansınız ve mükemmel bir mantık gücünüz var. Ailenize aşırı düşkünsünüz ve sevdiğiniz insanlara destek olursunuz, hatta onların güvenliğinin devamı için herşeyinizi feda edersiniz.

 Akrep – Yayın sivri ucu!

Eğer 15 ile 22 Kasım tarihleri arasında doğduysanız, yayın ve akrebin özelliklerini de taşırsınız. Bazı astrolojistler bu tarihlere katılmayabilirler fakat az ya da çok her iki burcun da özelliklerinden taşırsınız.

Sizin yoğun akrep özellikleriniz, yayın rahat, cömert ruhu ile dengelenir. Zodyakın bu periyodunda doğanlar, yayı etkisi altına alan Mars, Plüton ve Jüpiter tarafından yönetilir. Optimist bir yanınız vardır fakat amaçlarınıbız gerçekleştirmede agresif olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir çabayla durmadan çalışırsınız.

Sizin manyetik kişiliğiniz, popüler ve dışa dönük Jüpiter tarafından önemle belirtilir. Çok zekice bir zaman kavramınız vardır ve doğru zamanda size nereye gideceğinizle ilgili yardımcı olan doğru insanlarla tanışabilirsiniz.

Çok duygusal bir insansınız ve yayın dürüstlük ve cömertliği ile birlikte, insanların kolaylıkla içini açabileceği güvenebileceği bir insan tipisiniz. İnsanlara her zaman yardım eden tıpkı bir öğretmen gibi olursunuz. Yabancılara ya da arkadaşlarınıza sürekli tavsiyeler veren onları harekete geçiren birisiniz ve onlar bu tavsiyeler ile hayatlarına devam ederler.

Siz alışılmışın dışında özgür bir insansınız ve birileri tarafından sınırlandırılmaktan nefret edersiniz.

Siz oldukça sinirli ve eğlenceyi seven birisiniz fakat yaşınız ilerledikçe bu gitgide azalır.

Aşırıya kaçabilirsiniz yaşamınızda ve bu konuda dikkatli olmak zorundasınız. Yoğun çalışırsınız. Birşeyleri gereğinden fazla yaptığınız zamanlarda ve sağlığınız bozulmaya başladığında fiziksel ihtiyaçlarınıza daha fazla önem vermelisiniz.

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep Burcu ile Ortaklık

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Künye

Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Akrep Burcu Otomobil

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Stresten Arınma

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Uygun Meslekler

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ?

Akrep Burcu Nasıl Bir Baba ?

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler

Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli

Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli

Akrep Takım Yıldızı (Astronomi)

Akrep Burcu Mitoloji

Akrep Burcu Sembol

Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı

Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu Sevdiği Şeyler

Akrep Burcunu dinlendiren işler

Akrep Burcu Erkeği Aldatma Riski

Akrep Burcu Kadını Aldatma Riski

Akrep Burcu 2013 Yorumları

Akrep Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Akrep Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Akrep Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

6 Ekim hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0058 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme