Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Kadını

Toprak elementi burcu olan Başak burcu kadını risk almaktan hoşlanmaz. Her zaman üretmekten ve çalışmaktan çok hoşlanan Başak burcu kadınının tembelliğe tahammülü yoktur. Titiz olmaları ile bilinen başak burcu kadınlarının evleri daima ferah, düzenli ve temizdir. Daha çok açık renklerden yana tercihlerini kullanan Başak burcu kadınlarının desenlerle arası yoktur. Bu nedenle de elerinde her zaman tek renkli eşyalar vardır.

Kendilerini daima güvende hissetmek isteyen Başak kadınları ilişkilerinde de bu tarz erkeklerden hoşlanırlar. Başak kadını ile beraber olan erkeklerin onun yaşantısına ayak uydurması ve düzenini bozmaması gerekmektedir. Aksi halde kavgalar çıkacak ve ilişki sonlanacaktır. Yönetici gezegeni Merkür olan Başak kadınları son derece zihinsel bir beyne sahiptir. Bu nedenle de ilişkilerinde daima sohbet edebileceği ve düşüncelerini paylaşabileceği kişilerle olmak isterler. Boş konuşmalardan ve gösterişten hoşlanmayan Başak kadınını mutlu etmek için söyleyeceğini şeyi on kere düşünmeli ve öyle söylemelisiniz.

Duygularıyla hareket etmeyen daima mantığını kullanan Başak kadını becerikli ve yeteneklidir.  Duygusal olmadıkları için duygusal zaafları olan ve duygularıyla hareket eden kişilerle anlaşamayan Başak kadınları her zaman ayağı yere sağlam basan ve ne istediğini bilen kişilerle arkadaş olmak onları çevresinde görmek ister.

Çok güzel yemek yapan ve bir şeyler üretmeyi seven Başak kadınları çok iyi annelik yaparlar. Her ortamda işleri kolaylaştıran ve yükleri kendi omuzlarına alan Başak kadınları evliliklerinde de iş hayatlarında da sevilirler.

Dürüstlüğe çok önem veren başak kadınları karşısındaki insanı yanıltmaktan ve yalan söylemekten asla hoşlanmazlar. Aynı şekilde yalan söylenmesinden de hoşlanmayan Başak kadınının hayatından çıkmak istiyorsanız tek bir yalan söylemeniz ve onun bunu çözmesi yeterlidir. Hissettikleri ve düşündükleri her şeyi söyleyen Başak kadınları, bulunmak istemedikleri ortamda bulunmazlar.

Yeni yerler keşfetmeyi seven Başak kadınları gezmekten çok hoşlanırlar. Makyaj yapmayı sevmeyen ve her zaman doğal güzelliklerini gösteren Başak kadınları sade ve klasik kıyafetler tercih ederler. Çok fazla takı takmaktan hoşlanmayan Başak kadınları daha çok doğal taşlarla yapılmış kolyeleri veya yüzükleri severler. Başak burcunun uğurlu taşı olan Yeşim taşından yapılmış sade bir kolye Başak kadını için vazgeçilmez bir takı olabilir.

Her zaman doğallıktan yana olan Başak kadınları doğa ile baş başa kalmaktan hoşlanırlar. Arkadaş ortamlarında her zaman esprili olan Başak kadınlarının hareketleri doğaldır. Verdikleri tepkilerde de doğal olan Başak kadınları bu nedenle arkadaş ortamlarının arananları arasındadır. Karşısındaki insanı kandırmayı sevmedikleri için söyleyeceklerinin onu üzeceğini bilse de açıkça anlatan Başak kadınları çok iyi dert dinlerler.

Hayatta her zaman çalışmak ve üretmek isteyen Başak kadınlarının tek gayesi mutlu olmaktır. Zaman zaman hayatıyla alakalı bazı endişelere kapılan Başak kadınının tutunacak bir dalı olmalıdır. Aksi halde depresyona girebilir ve hayattan zevk almamaya başlayabilirler.

Sindirim sistemleri ve mideleri hassas olan Başak kadınlarının mutlaka bitki çayı tüketmesi ve sağlıklarına dikkat etmesi gerekir. Çok fazla çalışan ve stresli ortamlarda bulunan Başak kadınının bünyesi de zayıf olduğu için çok kolay hastalanabilir.

Başak Burcu Kadını

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

30 Nisan hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?
3 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0042 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme