Burçlar

.web.tr
22.06.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Sağlık

Titizliğiyle ve mantığı ile öne çıkan Başak burcu oldukça düzenlidir. Planlarından taviz vermeyen ve sürekli hayatta bir hedefi olan Başak burcu iş hayatında da oldukça hırslı ve çalışkandır. Bu da onun stresli ortamlarda bulunmasına neden olduğu için Başak burcu çok sık hastalanır ve sağlığı ile uğraşmak zorunda kalır.

Tüm burçlar arasında sağlığı ile uğraşan ve en küçük rahatsızlıkta bile hastaneye taşınan Başak burcu hiçbir sağlık sorununu atlamaz. Başak burcu sağlığıyla çok fazla uğraştığında ise hastalık hastası olur çıkar. Zaten çok detaycı bir karaktere sahip olan Başak burcu, başı ağrıdığında bile boş vermez daima onun altında yatan nedeni araştırır.

Sağlığıyla çok fazla ilgilenen başak burcuna göre her şey temiz ve steril olmalıdır. Aksi halde durumdan hoşnut kalmaz ve kendine temiz gelene kadar kirli bulduğu her yeri temizler. Temizlik ve sağlık konusunda aşırıya kaçan başaklar hastalık hastası olurlarsa dışarı bile çıkmamaya başlarlar. Dışarıdan bir şey almayan Başaklar insanlarla buluşmazlar bile. Sırf hasta olabilecekleri düşüncesi yüzünden Başak burcu asosyal olabilir.

Başak burcunun bu noktaya gelememesi için kendini kontrol etmesi gerekiyor. Aksi halde sağlıkla çok uğraşan Başaklar bir süre sonra kendilerinde herhangi bir rahatsızlık bulamayınca ne yapacaklarını şaşırabilirler.

Başak burcunun en büyük sağık sorunu ve hayatı boyunca dikkat etmesi gereken konu sindirim sistemidir. Başak burcundaki herkesin sindirim sistemi rahatsızlıkları bulunur. Bu nedenle de Başak burcunun sindirim sistemine dikkat ermesi ve daima bitki çayları tüketmesi gereklidir. Aynız amanda Başak burcunun çocukluktan itibaren sindirim sistemi ile alakalı gözetime alınması ve çok büyük sorunlar çıkmadan rahatsızlığın çözümlenmesi gerekmektedir.

Tatlıya çok fazla düşkün olan Başak burcu özellikle söz konusu çikolata olduğu zaman asla hayır diyemez. Ancak Başak burcunun vücudu kilo almaya meyilli olduğu için mutlaka beslenmesine dikkat etmesi ve daha çok taze sebze meyve tüketmesi gerekir. Başak burcunun çok sevdiği çikolata sindirim sistemi rahatsızlıklarını da tetikleyebileceği için az miktarda tüketilmelidir.

Başak burcunun midesinde de bazı rahatsızlıklar görülebilir. Bu nedenle çok ağır, yağlı veya baharatlı yiyecekler başak burcuna iyi gelmeyecektir. Başak burcu mutlaka hafif ve az baharatlı yiyeceklere yönelmelidir.

Başak burcu zaten çok planlı ve düzenli olduğu için beslenme periyotlarını da bir düzene koyması iyi olacaktır. Günlük az ama sık öğünler Başak burcunun daha sağlıklı olmasını ve sindirim sisteminin rahat çalışmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda Başak burcunun şifalı bitkisi olan Altınbaşak bitkisi de Başak burcuna iyi gelmektedir. Altınbaşak bitkisi Başak burcu tarafından çay olarak tüketilebilir. Çeyrek litre suda demlenmiş 1 çay kaşığı Altınbaşak, Başak burcuna iyi gelecektir. Ruhsal olarak da şifalı olan Altınbaşak bitkisi başak burcunun olmazsa olmazları arasına girmelidir.

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

5 Nisan hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
23 Haziran hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
1 Ekim hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0167 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme