Burçlar

.web.tr
25.09.2023
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Cinsellik

Son derece titiz ve düzenli olan Başak burcu, hayatında planlı yaşamayı ve sağlam temeller atmayı sever. Söz konusu ilişki olunca anlaşılması zor olan Başak burcu, ilişkilerinde her zaman en mükemmeli arar. Bu nedenle de onu mutlu etmek oldukça zordur. Duygusallıktan hoşlanmayan Başak burcu, hissettiklerini dolaysız bir şekilde söylemeyi tercih eder. Karşısındakinden de aynı açıklığı bekleyen Başak burcu konuşamayacağı hiç kimseyle bir ilişki yaşayamaz. Eleştirel yönü nedeniyle de çoğu zaman karşısındaki insanın iyiliğini düşünse de yanlış anlaşılabilir. Hal böyle olunca Başak burcu cinsel manada da tatmin edilmesi zor bir kişiliktir.

Başak Burcu Kadını Cinsellik

Başak kadını çok titiz olduğu için her konuda olduğu gibi cinsel yaşantısında da hijyene önem verir. Kendi kişisel bakımına da çok önem veren Başak kadını karşısındaki erkeğin de aynı şekilde kişisel bakımına önem vermesini ister. Bu nedenle Başak kadını ile beraber olacak bir erkeğin kendi temizliğine mutlaka dikkat etmesi gerekir.

Risklerden hoşlanmayan Başak kadını cinsel yaşamında da risk almayı sevmez ve başka bir ortamdan ziyade kendini güvende hissettiği ve temiz olduğunu bildiği bir ortamda bulunmaktan hoşlanır. Toprak grubu burcu olan Başak kadını tüm bunların yanı sıra cinsel hayatında oldukça iştahlı bir yapıya sahiptir. Bu anlamda Başak kadınının mesafeli, eleştirel ve utangaç yapısına pek aldanmamak iyi olacaktır. Başak kadını şaşırtmayı sevdiği için bu konuda da tüm tabularınızı yıkmanıza neden olabilir.

Başak kadını çok zor aşık olduğu ve bir ilişkiye başlamak için önce karşısındaki güven duyması gerektiği için cinsel yaşamında da bu güveni yakalamadan böyle bir fiziksel temasa girmez. Uçarı olmayan Başak kadını cinsel bir birliktelik için doğru zamanı bekleyecektir.

Başak kadını her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da yeterli teorik bilgiye sahiptir. Bu nedenle de erkeğini nasıl mutlu edeceğini ve etkileyeceğini iyi bilir. Başak kadını çok muhafazakar bir yapıya sahip olduğu için erkeğin onu cesaretlendirmesine ihtiyaç duyabilir.

Başak Burcu Erkeği Cinsellik

Başak erkeği son derece titiz olduğu için ilişki yaşadığı kadının kendi kişisel bakımına dikkat etmesi gerekmelidir. Başak erkeği çok fazla partner değiştirmekten hoşlanmaz, bu nedenle de uzun süreli ilişkilerinde ve güven duyduğu ilişkilerinde daha rahat olacaktır. Seks oyunlarından hoşlanan Başak erkeği çok zihinsel bir burçta olduğu için konsantre olmak konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Başak erkeği her ne kadar titizliği ile ilk başta artı puan alsa da ilişkilerinde duygularını belli etmekte zorlandığı için zaman zaman yanlış anlaşılabilir. Toprak grubu burcu olann Başak erkeği dünyevi zevklere düşkün ve meraklıdır. Aslında göründüğünden farklı olan Başak erkeğinin biraz cesaretlendirilmesi ve kabuğundan çıkarılması gerekmektedir.

Başak erkeği hayatın akışına kendini bırakamadığı için partner seçmekte çok zorlanır. Bu nedenle de ilişkilerinde fiziksel teması çok kolay kuramaz. Her konuda olduğu gibi sekste de en iyisini yapmakla alakalı neredeyse takıntılı olan Başak erkeği beraber olduğu kadını nasıl mutlu edeceğini bilir.

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

30 Haziran hangi burç olur?
22 Temmuz hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
7 Ocak hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0043 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme