Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak burcu kadını, tüm kadınlardan daha temiz ve titizdir. Bir Başak burcu kadınını gördüğünüz an tanıyabilirsiniz. Her şeyin mükemmel olmasını isterler. İş hayatlarında çok haşin olan Başak kadınları tuttuğunu koparan cinstendir. Ne kadar yükselmek isterse o kadar yükselir. Keskin ve yontulmuş yüz hatlarına sahiptirler. Bir Başak kadını makyaj yapmasa da güzeldir. Daima sade ve klasik giyinmekten hoşlanan Başak kadını erkek düşkünü değildir. Hatta bir Başak kadınını elde etmek çok zordur. Çok disiplinli olan Başak kadını, elde etmek istediği her şeyi elde eder ve daima savunduğu düşünce için karşısındaki kişiyle inatlaşabilir.

Çok kolay kırılabilen ve nazik bir yapıya sahip olan Başak kadını başkaları tarafından incinmek istemediği için ilk bakışta soğuk ve tepkisiz görünebilir. Ancak asıl isteği üzülmemek ve bu nedenle de karşısındakine kendini açmadan önce iyice gözlem yapabilmektir. Yalandan asla hoşlanmayan Başak kadınına yalan söylemeden önce bir kez daha düşünülmesi gerekir. Çünkü Başak kadını bu yalanı yakaladığı an sizi hayatından uzaklaştıracaktır.

Başak Burcu Kadını ve Aşk

Aşk hayatında her zaman ulaşılmaz olan Başak kadını her zaman en iyisini ister. Bu nedenle de onu mutlu etmek çok zordur. Bu yüzden eğer bir Başak kadınını sevdiyseniz onun her zaman mükemmeli istemesine alışmalısınız. Aksi halde ilişkiniz bitecektir. Başak burcu kadını çok zor elde edilir. Tabiri caiz ise Başak kadınını elde etmek için 40 takla atmanız gerekebilir. Güven her kadın gibi Başak kadınının da en önem verdiği konuların başında gelir. Dürüst olmayan bir erkekle Başak kadınının işi olmaz.

İlişkisini sürdürdüğü erkeğe karşı her zaman sadık olan Başak kadını sevdiği erkeği kıskanır. Öyle ki Başak kadınının bu kıskançlığı sevdiği erkeği sıkabilir ve bu konu yüzünden kavga edebilirler. Aşkı yaşarken aşırıya kaçmaz, her zaman dozunda ilgi gösterir ve öyle olmasını ister. İkizler, Yay ve Balık burcu erkekleriyle anlaşamayan Başak kadını hiçbir zaman duygusallığın ön planda olmasına dayanamaz ve erkeğin göz yaşı dökmesi onda itici bir kuvvete neden olur.

Başak kadını en iyi Başak, Boğa, Oğlak ve Terazi burçları erkekleriyle anlaşabilir. Bir erkekten hoşlanan Başak kadını hiçbir zaman ilk adımı atmaz. Daima erkeği bekler ve kendini durdurur. Kendisi için mücadele eden bir erkek Başak kadını için çok önemlidir. Eğer bir Başak kadınına hediye alacaksanız daima sade, kullanışlı ve Başak kadınının gücünü yansıtan hediyeler seçmeniz iyi olacaktır.

Başak Burcu Kadını ve Evlilik

Başak burcu kadını daime temiz ve derli topludur. Bu nedenle eğer bir Başak kadınıyla evlilik yolunda ilerliyorsanız bilmelisiniz ki hiçbir zaman çorabınızı oraya buraya atamaz veya kıyafet değiştirirken diğer katlı kıyafetleri bozamazsınız. Bu tarz konularda oldukça hassas olan Başak kadını yaptıklarınızı sizin burnunuzdan getirir ve bu aranızda tartışmaya neden olur.

Başak kadını çok iyi bir annedir. Anaç yapısı evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra ortaya çıkar. Diğer taraftan eşine sadık ve onu mutlu etmek için her şeyi yapan Başak kadını evlenmeden önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve adımını ona göre atar. Başak kadını dırdır etmeye meyillidir. Bu nedenle de eşiyle sık sık bu konu yüzünden tartışmaya girebilir. Ayrıca eşini katı eleştirilere maruz bırakabilen Başak kadını, hiçbir zaman mızmızlanmaz. Başak kadını ile evli olan bir erkek daima evini temiz ve eşini bakımlı görecektir.

Başak kadını ile evliyseniz hiçbir hata yapmamanız gerekir. Çünkü Başak kadını hataları affetmez ve asla unutmaz. 

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

14 Haziran hangi burç olur?
31 Temmuz hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
28 Nisan hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
16 Ocak hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0087 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme