Burçlar

.web.tr
02.12.2023
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Son derece titiz ve düzenli olan Başak burcu risk almaktan hoşlanmaz ve daima güven duygusunu yaşadığı olayların içinde olmak ister. Eleştirel yapısı ile bazen çekilmez olabilen Başak burcu kendi kararlarını verebilen ve ayakları üzerinde durabilen bir yapıdadır. Başak burcu hiçbir zaman doldurula gelmez, onun için mantıksız her olay konuşulmaya gereği olmayan olaydır.

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak burcu değişken bir burçtur ve hayatında daima kalıcı adımlar atmaktan hoşlanır. Bu yönde de ciddi planlama yapan Başak burcu kendini güvende hissettiği ortamlarda bulunmaktan hoşlanır. İş yaşantısında da bunu gerçekleştiren Başak burcu hiçbir zaman kendini rahatsız hissettiği ve eleştirildiği iş ortamlarında çalışmaz. Onun çalışacağı ortamlar daima ona özel olmalıdır. Ona kendi dünyasını yaratma fırsatı veren iş yerlerinde mutlu olur.

Kariyer konusunda Başak burcu doyumsuzdur. Birden fazla birimde çalışmak isteyebilir. Ya da yeteneklerinin sayısını arttırmak için mücadele edebilir. İş yaşamında bir hayli hırslı olan Başak burcu her zaman yüksek mertebelere ulaşacak ve bu düzeyde para kazanacaktır. Birden fazla iş kolunda aktif olabilen Başak burcu ek gelir anlamında çok çalışkandır. Tutumlu olan Başak burcu kendini güvende hissetmek ister ve bu nedenle hep bir köşede birikimi vardır. Ancak bazı lüks ihtiyaçlarda Başak burcu çok kolay para harcayabilir. Ancak Başak burcu çok iyi hesap tutar. Her ne kadar lüks bir parçaya yüksek meblağlar ödese de aslında onu en ucuz nereden alabileceğini düşünmüş ve ona göre hareket etmiştir. Hiçbir zaman tüm detayları incelemeden ve araştırmasını yapmadan ürün satın alamayan başak burcu bu anlamda artı bir yöne sahiptir.

Dostlukları çok kuvvetli olan Başak burcunun arkadaşları için para harcaması da söz konusudur. Arkadaşlarına yardım etmeyi sevdiği için onları zor durumdan kurtarmak için para harcayabilir. Ancak Başak burcu asla kandırılamaz. Çünkü hataları anında görme yeteneğine sahiptir. Biraz açıkgözlü olduğu için de ondan para sızdırmak imkansızdır. Zaten Başak burcu hayatına çok güvenmediği ve sevmediği insanları almadığı için para konusunda da yaş tahtaya basmayacaktır.

Para ile alakalı kendine harcama yapsa da risk almayı sevmeyen bir yapısı olan Başak burcu sonunu bilmediği işlere girmeyecektir. Herhangi bir ortaklık durumunda bile güvendiği kişi ile bir iş yapacaktır. Bu da onun finansal olarak belirgin olmayan konulara para yatırmayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda düzen konusunda çok iyi olan Başak burcu evrak saklama konusunda da o derece düzenlidir. Herhangi bir eşyası bozulduğu zaman Başak burcu anında garanti belgesini ortaya çıkaracak ve kendini zarardan kurtaracaktır. Bu düzenli yapısı sayesinde Başak burcu faturalarını her zaman günü gününe öder, kredi kartı borcunu aksatmaz ve lüks eşyalar alsa da savurganlık yapmaz.

Başak burcunun kendine aldığı her şet aslında işlevseldir ve onu daha ileriye taşıyacaktır. Bu nedenle de zaten bir şeye para harcarken düşünmüş ve ona göre almıştır.

Toprak grubu burçlarından olan Başak burcu ayakları yere sağlam basan bir yapıda olduğu için, parasını neye harcaması gerektiğini iyi bilir. Sorumluluklarına fazlaca tutunan Başak burcunun para ile alakalı hayaller kurması beklenemez. Çünkü her zaman olması gerektiği kadar harcar.

Akıllı olması ve pratik zekası sayesinde güzel yatırımlar yapan Başak burcu hedeflediği zaman doğrultusunda çok para kazanabilme kabiliyetine sahiptir.

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

7 Ocak hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
23 Kasım hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme