Burçlar

.web.tr
23.05.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak burcu Merkür yönetimindedir ve Toprak elementi burcudur. Bu nedenle de hem ayakları yere sağlam basar hem de mantığıyla hareket eder. Bir Başak burcu hiçbir zaman acele karar vermez. Dışarıdan görüldüğünde çok aceleci ve telaşlı olduğu düşünülse de konu kararlara geldiğinde Başak burcu çok yavaş hareket eder ve en iyi karar için uğraşır.

Başak Burcu ile Ortaklık

Hayattan beklentileriyle alakalı net düşüncelere sahip olan Başak burcu iş yaşamında oldukça gözü kara ve çalışkandır. Başak burcu ile ortaklık gerçekten karlı olacaktır. Para yönetiminden anlayan Başak burcu hiçbir zaman yersiz yatırımlarla veya başarısı mümkün olmayan bir işle uğraşmaz. O doğumundan itibaren güven arar ve riskten kaçar. Bu nedenle de eğer bir Başak burcu ile ortak olmak istiyorsanız öncelikle ona çok iyi bir fikirle gitmelisiniz. Lakin Başak burcu kendine mantıklı gelmeyen hiçbir fikri kabul etmeyecektir.

Kendine her zaman hedefler koyan Başak burcu hedefine ulaşmak için her şeyi yapar ve ulaştığı zaman mutlu olur. Bu nedenle de Başak burcu bir ortaklığa girecekse onun için de kendine bir hedef belirleyecektir. Daima belirgin kararlardan hoşlanan Başak burcu olmayacak bir yatırım için kendini zorlamaz.

Yönetici olmak gibi bir tercihi olmayan Başak burcu her zaman çalışan olmalıdır. Ancak o şekilde mutlu olabilir ve kendini yeterli hisseder. Bir Başak burcu ile ortaklık kurduysanız onun işçilerden daha çok çalıştığını ve her zaman yeni bir fikir için uğraştığını görürsünüz. Başak burcu bundan mutlu olur. O tam bir karıncadır. Çalışma alanının düzenli olması ve kendi alanına kimsenin karışmaması ona büyük bir motivasyon sağlar.

Yeni fikirlerle alakalı çok düşünen ancak fikirlerini paylaşmaktan hoşlanmayan Başak burcu çok zor sizinle bir fikir üzerine konuşacaktır. Ancak ortaklık yaptığı kişiye her şeyi olduğu gibi aktaracak olan Başak burcu yanlış yaptığı konularda onu uyaracak ve yönetme becerisiyle yönlendirecektir. Hataları anında görme yeteneğine sahip olan Başak burcu içinde bulunduğu bir işin geriye düşmesine asla izin vermez. Bir Başak burcu ile ortaklık kurduysanız işiniz daima ilerleyecek ve büyüyecektir.

Özellikle para hesaplarında ve ihalelerde çok iyi iş çıkarma yeteneğine sahip olan Başak burcu boş harcamalardan hoşlanmaz. Planlı ve listeli yaşamı sayesinde her şeyi bir düzene oturtacak olan Başak burcu, yönetimi dışında hiçbir şeyin olmasına izin vermeyecektir.

Araştırmacı ve bilgiyi seven yönüyle her departmandaki işleri kolayca takip edecek olan Başak burcu faturaların zamanında ödenmesini, evrakların zamanında teslim edilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda aşırı titiz olan Başak burcu sayesinde çalıştığının mekan misler gibi kokacaktır.

Başak burcunun eleştirel yönü otaklıktaki tek pürüzdür. Eleştirmeyi seven ve bunu karşısındakinin iyiliği için yaptığını düşünen Başak burcu sizi eleştirecek ve gelişmenizi isteyecektir. Ancak zaman zaman bu eleştiriler sizin canınızı sıkabilir ve kırılabilirsiniz. Bu nedenle de Başak burcunun kendini biraz dizginlemesinde yarar var.

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

9 Temmuz hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?
22 Mayıs hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme