Burçlar

.web.tr
24.09.2023
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Aşk Uyumları

Hep en iyiyi isteyen ve her şeyin mükemmel olması için uğraşan Başakların aşk hayatı da bu şekilde olmalıdır. Başaklar çok genç yaşta gençliğin verdiği heyecanla aşık olan ve bir dizi ilişki yaşayan insanlardan değildir. Bir Başak çok zor aşık olur ve aynı zamanda birinden etkilendiği zaman ilk adımı asla atmaz. Eğer bir Başak burcuna vurulduysanız onu elde etmeniz gerekecektir. Bunu yaparken onun mantığına hitap ederseniz çok çabuk yol alırsınız. Başaklar boş konuşan insanlardan ve düşünmeden karar verenlerden hoşlanmazlar. Çok titiz ve düzenli olan başakların daima listeleri ve planları vardır. Plansız yaşamaktan nefret eden Başaklar markete listesiz çıkmazlar, konuşmalarını plansız yapmazlar. İş hayatında çok hırslı olan Başak burcu daima istediği hedefe ulaşmalıdır. Ancak o zaman mutlu olabilir. Hal böyle olunda aşk hayatında da zorlayıcı olabilen Başaklar her burçla ilişki yaşayamazlar.

Başak ve Koç

Koç burcu tüm burçlar arasında en değişken ve en maceracı olan burçtur. Başak burcu istese de Koç burcunu yakalayamaz ve onun ardından koşmaktan sıkılır ve yorulur. Düzenli bir hayata alışkın olan Başak burcu Koç burcunun ani kararlarına ve anlık yaşamasına tahammül edemez. İki taraf için başlangıçta iyi görünen ve güzel ilerleyen ilişki günün birinde bozulmaya mahkumdur. Başak burcunun eleştirel tavrını Koç burcu üzerinde kullanmaması gerekmektedir. Aksi halde söylediği ağır eleştirilerin daha ağırını işitecek ve kendini yetersiz görecektir. Başak burcu ve Koç burcu arasındaki ilişkinin yürüyebilmesi için iki tarafın da fedakarlık etmesi gerekir.

Başak ve Boğa

Başak burcu ve Boğa burcu çok iyi anlaşırlar. Toprak elementi burcu olan bu iki burç eğer doğru adım atarlarsa sonsuza kadar sürecek mutlu bir birlikteliğe başlayabilirler. Başak burcu da Boğa burcu da maddeye önem verir. Ancak Başak burcu mantığı ile hareket ederken Boğa burcu daha duygusaldır. Bu anlamda birbirlerini tamamlarlar. Boğa burcu Başak burcunu taşıyabilecek karakterdedir. Her zaman zoru seven ve tuttuğunu koparak Boğa burcu ne kadar sabırlı olsa da rahatsız olduğu şeyler yinelendiği zaman bir gün sabrı taşacaktır. Bu nedenle Başak burcunun Boğa burcunun eleştirmemesi ve değiştirmemeye çalışması gerekir. Başak burcu Boğa burcuna güvenirse bu ilişki evliliğe kadar gidebilir.

Başak ve İkizler

Başak her ne kadar elde edilmesi zor olsa da İkizler burcunun zekasına ve esprili diline dayanamayacaktır. İki burcun da elektriği birbiriyle aynıdır. Her ne kadar sürtüşmeye hazır bir ilişki olsa da kartlar doğru oynanırsa Baiak burcu ve İkizler burcu arasındaki enerji güzel bir ilişkiye vesile olacaktır. İkziler burcu Başak burcu gibi planlı yaşamaz ve her zaman anlık kararlar alır. Bu anlamda birbirleriyle zıt düşebilirler. Ancak ikisi de sohbet etmeyi severler. Başak burcu ve İkizler burcunun birbirini tanımaları ve olumlu yönlerini görmeleri iyi olacaktır.

Başak ve Yengeç

Her ne kadar zıt kutuplarda gibi görünseler de aslında Başak burcu ve Yengeç burcu birbirlerini tamamlar. Daima mantığı ile hareket eden Başak burcunun aksine Yengeç için duyguları çok önemlidir ve karar verirken kalbinin sesini dinler. Ama aynı zamanda Başak burcunun maddeye olan bağlılığını gören Yengeç burcu Başak burcuna yardım edecektir. Yengeç burcu her anlamda Başak burcu ile iyi bir enerji yakalayabilir. Ancak Yengeç burcunun kıskandırılmaması ve ihmal edilmemesi gerekir. Aksi halde ilişki son bulacaktır.

Başak ve Aslan

Başak burcu ve Aslan burcu sohbet etmeyi severler. Aslan burcu Başak kadar detaycı olmasa da detaylara önem verir. İkisi için de arkadaşlıklar önemlidir. Bu nedenle arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar. Her zaman güvende olmak isteyen Başak burcu için bu çok önemlidir. Başak burcu ve Aslan burcu maddeye önem verirler ve iyi bir yaşam için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdırlar. Başak burcu ve Aslan burcu arasındaki ilişki büyük ihtimalle evlilikle son bulacaktır.

Başak ve Başak

İki Başak bir arada çok mutlu olabilir. Planlar yapmaktan ve listeler hazırlamaktan hoşlanan Başaklar ilişkilerinde sık sık sohbet edecek ve araştırmacı ruhlarıyla yeni şeyler keşfedeceklerdir. İki Başak burcunun ilişkisi oldukça mantıklı bir ilişki olacaktır. Duygusallığa yer olmayan bu ilişki güzel bir evlilikle taçlanacak ve uzun sürecektir.

Başak ve Terazi

Ortak noktaları bulunan Başak burcu ve Terazi burcu arasında güzel bir enerji olacaktır. İlk kez karşılaştıklarında bu iki burç birbirinin farkına varacaktır. Terazi de en az Başak kadar maddiyata önem verir. Ancak Başak kadar tutumlu olmayan Terazi burcu kazandığı parayı güzelce harcamak ister. Öte yandan eleştirilmekten nefret eden Terazi burcu Başak burcu tarafından eleştirilirse bir süre sonra bu ilişki bitecektir. Uyumun yakalanması halinde seneler boyunca sürecek olan bu ilişki için her iki tarafın da karşısındaki olduğu gibi kabul etmesi gerekmektedir.

Başak ve Akrep

Başak burcu ve Akrep burcunun çok güzel bir ilişkisi vardır. Bir ömür boyu sürebilecek evliliğe adım atacak olan Başak burcu ve Akrep burcu her anlamda birbirlerini tamamlar. Başak burcunun mantığa verdiği önem Akrep burcunun zekasıyla örtüşecektir. Her ne kadar sahiplenmek istemese de Akrep Başak burcunu benimseyecek ve sahiplenecektir. Akrep burcunun sevgisi ise Başak burcuna iyi gelecek ve ondan kesinlikle ayrılmayacaktır.

Başak ve Yay

Yay burcu ile anlaşmak çok kolay değildir. Başak burcu gibi mantığı ile hareket eden Yay burcu aynı zamanda ihtiraslı ve idealist bir yapıya sahiptir. Başak burcu ile ilk defa karşılaşan bir Yay burcu Başak burcunu ilginç bulacak ve zekasıyla onu çözmeye çalışacaktır. Ancak Yay burcu Başak burcunu çözdüğü zaman çok fazla ilgi duymayacaktır. Bu ilişkiyi yürütebilmenin tek yolu ipleri Yay burcunun eline vermektir.

Başak ve Oğlak

Her ne kadar modern görünüşte olsa da Oğlak burcu geleneklerine son derece bağlıdır. İlk baştan Oğlak burcunu yanlış anlayabilen Başak burcu onu tanımaya başladıkça daha çok sevecek ve ortak noktaları görecektir. Oğlak burcu oldukça akıllıdır. Başak burcu gibi mantığı ile hareket eden Oğlak burcu her zaman en iyisini ister. Bu da Başak burcu için önemlidir. İki burç güzel bir birliktelik yaşayabilir.

Başak ve Kova

Uçarı olan Kova aklı ve hareketli yapısıyla kolaylıkla Başak burcunu etkisi altına alacaktır. Başak burcunun aksine anlık kararlar verebilen Kova burcu Başak burcunu biraz zorlayabilir. Dengeli ve mantığıyla hareket eden Başak burcunun Kova ile uzun vadeli bir ilişki sürdürebilmesi için onu olduğu gibi kabul etmelidir. Kova da Başak için vazgeçilmez olmayı başarabilirse güzel bir evlilik için ilk adım atılmış olur.

Başak ve Balık

Balık daima duygularıyla hareket eder. Başak burcunun mantıklı yapısıyla tamamen zıt olan Balık burcu öğrenmeye istekli ve açıktır. Bu da Başak burcunun öğretmen yapısını ortaya çıkaracak ve ona istediğini verecektir. Birbirlerini anlamaya çalıştıkları taktirde Başak burcu ve Balık burcuna bir şans verilebilir.

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

14 Mayıs hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
12 Ağustos hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
3 Nisan hangi burç olur?
22 Mayıs hangi burç olur?
20 Ocak hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0062 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme