Burçlar

.web.tr
24.05.2024
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak burcu erkeği fiziksel olarak oldukça dikkat çeken keskin hatları olan bir yüze sahiptir. Vücudunda en çok saçlarına önem veren Başak erkeği saat bakımı ile alakalı çok bilgilidir. Yakışıklı değil ama oldukça karizmatik olan Başak erkekleri her kadının hoşlanacağı erkeklerin dışındadır. Oldukça inatçı olan ve inatçı olduğunu çok bariz bir biçimde gösteren Başak erkeği çok detaycıdır. Oldukça pratik bir zekaya sahip olan Başak erkeği girdiği her ortamda mizacıyla sivrilir. Başak erkeği ile beraber zaman geçirmek eğlenmek anlamına gelir ve bu nedenle de Başak erkeğinin oldukça fazla hayranı vardır.

Başak Burcu Erkeği ve Aşk

Başak burcu erkeği aşkta ciddiyetten uzaktır. Bu nedenle de bir Başak burcu ile kolayca flört edebilir ve çılgınca eğlenebilirsiniz. Cinsel hayatında bir çok şeyden tahrik olan Başak burcu erkeği titizliği ve düzenli olmasıyla dikkat çekmektedir. Bir erkekten beklenmeyecek derecede derli toplu olan Başak erkeği ilişkisinde eleştirel yönünü çok sık kullanmakta ve bu nedenle de bir çok ilişkisi son bulmaktadır. İlişki yaşadığı kadını yönlendirmekten vazgeçmeyen ve bu nedenle de sık sık sevgilisiyle tartışan Başak erkeği tüm bu yönlerinin aksine oldukça duygusal ve pamuk gibi bir yüreğe sahiptir.

Eğer bir Başak burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız yumuşak başlı olduğunuzu göstermeli ve ona bir çocuk gibi şefkat göstermelisiniz. Bu ilgi karşısında yelkenleri suya indiren Başak erkeği düzenli olan her kadına sevgi duyabilir. Daha çok kendi burcundan olan bir kadınla iyi anlaşan Başak erkeği Boğa, Oğlak ve Terazi kadını ile de uyum içindedir.

İlişkide utangaç olan Başak erkeği ilk adımı atmak için çok düşünebilir. Bu nedenle de başlamadan biten bir çok ilişkiyi arkasında bırakan Başak erkeği utangaçlığından ve çekingenliğinden kurtulduğu anda bambaşka biri olur ve ona hayranlık duymamk elde değildir. Kolay kolay bir kadınla ilişkiye başlamayan Başak erkeği her zaman temkinlidir. Planlı bir kişilik olduğunu ilişkisinde de gösteren Başak erkeği her zaman istediği doğrultuda ilerler ve çok fazla sürprize yer bırakmaz. Bu nedenle eğer bir Başak burcu erkeği ile beraberseniz ondan çok fazla romantizm beklememeniz gerekir.

Başak erkeği etkilendiğini ok kolay belli eder. Çok fazla kadının peşinden koşmayan ve çapkın olmayan Başak erkeği ilişkiye başladığı zaman oldukça sadıktır.

Başak Burcu Erkeği ve Evlilik

Cana yakın, kendisine ayak uydurabilecek ve değişime hazır olan bir kadın Başak burcu erkeğinin evleneceği kadındır. Eğer Başak erkeğinin isteklerine kayıtsız kalmaz ve istediklerini yerine getirirseniz evliliğiniz her zaman mutlulukla ilerleyecektir.

Eğer bir Başak burcu erkeği ile evliyseniz bir an bile evi dağınık bırakmamalısınız. Başak erkeği çoraplarının iç çamaşırlarının gömleklerini ve diğer her şeyin düzenli, ütülü, katlanmış ve temiz olmasını ister. Sadece cisimlere değil evlendiği kadına da böyle yaklaşan Başak erkeği karşısında depresyona girmiş, kilo almış, özensiz ve kendine zaman ayırmayan bir eşi kabul edemez. Eğer bir Başak erkeği ile evliyseniz onun karşısına her zaman en güzel halinizle çıkmalı ve onu şaşırtmalısınız.

Evliliği zor kabullenen Başak erkeği evlendiği kadına daima sadıktır. Ama eşinin de kendisine sadık olmasını ister. Tek bir yalan bile Başak erkeğinin kapılarını kapatması için yeterli olabilir. Başak erkeği kolay kolay aşık olmaz, ama eğer sizinle evliyse ve sizi seviyorsa bu aşk hiç bitmez. Eğer kartlarınızı doğru oynarsanız Başak erkeği ile sonsuza kadar mutluluk içinde sürecek bir evlilik yaşayabilirsiniz.

Başak burcu erkeği her zaman akılcıdır ve evliliğinde de bunu gösterir. O nedenle eğer bir Başak erkeği ile evliyseniz her sorunla alakalı ona danışmalı ve evliliğinizle alakalı analizleri ona bırakmalısınız.

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

1 Kasım hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
13 Nisan hangi burç olur?
16 Nisan hangi burç olur?
1 Temmuz hangi burç olur?
14 Nisan hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0086 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme