Burçlar

.web.tr
02.12.2023
Başak Burcu Günlük Yorum
Günlük başak burcu yorumunuz: Başkalarının söylediklerini ya da düşündüklerini haddinden fazla önemsememeye dikkat edin ve kendiniz için yaşadığınızı hep hatırlayın... devamını okuyunuz

Başak Burcu İş Hayatı

Özellikle titiz ve düzenli olmasıyla öne çıkan Başak burcu, iş hayatında çok hırslıdır. Normal hayatta Başak burcunun insanlarla olan ilişkisinde sıkıntı yaratan bazı özellikleri iş yaşantısında çok işine yaramaktadır. Takım çalışmasına oldukça yatkın olan Başak burcu elindeki işi bitirmeden hayatına devam etmez. Gerekirse saatlerce hatta sabahlara kadar işini bitirmek için çalışan Başak burcu bu nedenle çok hızlı bir şekilde yükselir ve bu da diğer iş arkadaşlarının kıskançlığına neden olabilir.

Zeki ve pratik zekalı olan Başak burcu iş hayatındaki en ufak pürüzlerde bile zekasını ortaya koyar ve kimsenin aklına gelmeyecek çözümler üreterek olası sıkıntılardan kurtarır. Herhangi bir şeye çok iyi konsantre olan Başak burcunun dikkatini yoğunlaştığı iş dışında hiçbir şey dağıtamaz. Profesyonel oldukları bir konuda fikirlerini paylaşmaktan ve yeteneklerini övmekten mutluluk duyan Başak burcu, her zaman gelişmeye açıktır. Her an yeni bir şey öğrenebilir ve bunu en iyi şekilde yapmak için uğraş sarf eder. İş hayatında güvenilir ve başarılı oldukları için patronların en sevdiği elemanlar Başak burcu insanlarından çıkmıştır. Aynı zamanda iş ortamında arkadaşlarıyla iyi ilişki kurarlar ve her türlü detaya dikkat ettikleri için işleri hiçbir zaman aksamaz.

Eğer bir Başak burcu ile iş arkadaşıysanız kesinlikle onun masasına dokunmamalısınız. Çünkü Başakların kendine has bir çalışma düzenleri vardır. Bu düzene titizlikleri de eklenince masalarındaki tek bir ataşın bile yeri oynasa fark ederler. Bu nedenle de hiç istemeden de olsa aranızda tartışma çıkabilir.

Başak burcu bir işveren olarak oldukça katıdır ve koyduğu tüm kurallara uyulmasını ister. Bir taraftan ise çalışanlarının haklarını gözetir. Ancak tembel ve düzensiz bir çalışana asla tahammülü yoktur. Başak burcu işverenleri çalışanlarının istediği saatte hazır bulunmasını ve kendisi gibi detaylara önem vermesini ister. Özellikle sekreterlerini özenle seçen Başak burcu işverenleri tüm kayıtlardan haberdar olmak ve hiçbir yere geç kalmamak ister. Çalışanlarını her zaman ödüllendiren Başak burcu patronu sorumluluk sahibidir ve kimsenin haklarını suistimal etmez.

Başak Burcu Erkeği İş Hayatı

Bir Başak burcu erkeği için en ideal olan meslekler teknik mesleklerdir. Mimarlık,inşaat, sağlık ve hizmet sektöründe mutlu olan Başak burcu erkekleri çalışma hayatlarında da detaylara dikkat eden ve titiz olan insanlardır. Tahmin yetenekleri de bulunan Başak burcu erkeklerinin bu alanda bir işte çalışmaları da iyi olabilir.

İş yaşantısında risk almaktan hoşlanmayan Başak burcu erkeği her zaman sağlam tahtaya basmak ister. Her zaman düzenli bir gelire sahip olmak isteyen Başak erkeği, çalıştığı işte uzun süreli olmak ve yükselmek ister. Girişimci bir ruha sahip olmayan Başak erkeğini çok zor patron pozisyonunda görebilirsiniz. O daima i,kinci adam olmak ve işlerini bildiği yöntemlerle ilerletmek ister.

Başak burcu erkeği iş ortamında ne kadar soğuk ve mesafeli görünürse görünsün aslında arkadaş canlısıdır ve iş arkadaşlarının her yardımına koşar.

Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Genellikle hizmet ve sağlık sektörlerinde çalışmayı tercih eden başak burcu kadınları her zaman mükemmelleştiğini gördüğü bir iş yapmalıdır. Yaptığı işin değiştiğini ve ilerlediğini görmeyen Başak burcu kadınları iş hayatlarında mutsuz olacaklardır.

Riskli ve ölçülemeyen işlerden uzak duran Başak burcu kadınları iş hayatında da Toprak elementinden olan diğer burçlarla anlaşırlar. Başak burcu kadınının iş hayatında en çok güvendiği ve eğlendiği burçlar Boğa ve Oğlak’tır.

Çalışma hayatında hiçbir zaman bugünün işini yarına bırakmayan Başak burcu kadını diğer çalışanların nasıl olup işlerini yarım bırakarak evlerine gidebildiklerini çözemez. Onun için elindeki iş ön plandadır ve işini bitirmeden hiçbir yere gitmez.

Başak Burcu İş Hayatı

Başak Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Çiçeği

Başak Burcu Cinsellik

Başak Burcu Diyet

Başak Burcu Eğlence

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Güzellik

Başak Burcuna Hediyeler

Başak Burcu ile Ortaklık

Başak Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Künye

Başak Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Başak Burcu Otomobil

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Para ve Zenginlik

Başak Burcu Sağlık

Başak Burcu Stresten Arınma

Başak Burcu Tatil

Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Uygun Meslekler

Başak Burcu Aşk Uyumları

Başak Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Başak Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

30 Haziran hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Mayıs hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
11 Aralık hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2023 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0063 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme