Burçlar

.web.tr
08.12.2021
Koç Burcu Günlük Yorum
Günlük koç burcu yorumunuz: Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyon... devamını okuyunuz

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç burcu çok sabırsız bir karaktere sahiptir. Her şeyin hemen olmasını isteyen Koç burcu bu nedenle çoğu zaman yanlış adımlar atmaktadır. Ateş elementi burcu olan Koç burcu ön planda olmaktan hoşlanır. Girdiği her ortamda dikkat çekmek isteyen Koç burcu genelde bunda başarılı olur. Dışarıdan çok mütevazi görünse de içten içe övülmeyi çok seven Koç burcu, Mars yönetimindedir ve çok hareketlidir. Arkadaşları tarafından sevilen Koç burcu, girdiği her ortama neşe saçar. Komik ve esprili olan Koç burcu kültürlüdür. Her konuyla alakalı az çok bilgisi olan Koç burcu, araştırmaktan, gezmekten ve paylaşmaktan çok hoşlanır. Ben merkezci bir yapısı olan Koç burcu her zaman ilk önce kendini düşünür.

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç burcu lider özelliklere sahiptir. Bu nedenle de bu özelliğini gösterebileceği meslekler seçmek isteyecektir. Koç burcu sözünün dinlenmesinden ve otorite kurmaktan çok hoşlanır. Seçeceği mesleklerde en azından bir kişiye sözünün geçmesini isteyecek olan Koç burcu hırsı sayesinde kolayca başarı basamaklarını tırmanacak ve üst düzey yönetici olmayı başaracaktır.

Koç burcu askeri konularda oldukça başarılı olacaktır. Lider özellikte olması nedeniyle askeriyede mutlu olacak olan Koç burcu, burada istediği otoriteyi bulacaktır. Doktor görevinde de son derece başarılı olacak olan Koç burcu insanların hayatını kurtarmaktan ve bundan dolayı övgü almaktan çok hoşlanacaktır.

Ateş elementi burcu olan Koç burcu, ateşli silahlar ve bıçaklar konusunda da oldukça yeteneklidir. Bu nedenle bu tarz konuların içinde olduğu bir sektörde Koç burcu mutlu olacaktır. Örneğin kasap mesleği Koç burcu için idealdir. Aynı şekilde polis olmak da Koç burcunu mutlu edecektir. Çünkü Koç burcunun silahları kullanmakla alakalı doğuştan gelen bir yeteneği vardır.

Koç burcu hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de hem liderlik özelliklerini kullanabileceği hem de rahat hareket edebileceği meslekler seçecektir. Koç burcu düzenli değildir, aynı zamanda kurallara uymayı da sevmez. Bu nedenle aşırı katı kuralların olduğu ve rahat olamayacağı mesleklerde stres altında olacağı için hem başarısız hem de mutsuz olabilir.

Spor yapmaktan da hoşlanan Koç burcu spor alanında kariyer planlaması yapabilir. Hareketli yapısına da uygun olan bu sektörde Koç burcu hem kendini gösterecek hem de yönetme becerisini gösterecektir. Koç burcu masa başı ve sıkıcı ortamlarda bulunmak istemez. O dehasını gösterebileceği bir alanda çalışmaktan hoşlanacaktır.

Pazarlama alanında başarıyı yakalama potansiyeli bulunan Koç burcunun ikna yeteneği ve konuşması çok iyidir. Aynı zamanda hem sözleriyle hem de kendine güvenen bakışlarıyla karşısındaki insanı kolay bir şekilde etkileyecek olan Koç burcu, pazarlama sektöründe başarıyı yakalayacak ve ilerleyecektir. Rutinden hoşlanmayan Koç burcu her gün aynı işi yapmak istemeyecektir. Onun seçeceği meslek hem harekete geçebileceği hem de her gün farklı konular üzerinde yoğunlaşabileceği bir alanda olmalıdır.

Koç burcu güzellik merkezlerinde de mutlu olacaktır. Kişisel bakımına çok özen gösteren Koç burcu, bu alanda bir meslekte başarıyı yakalayabilir. Estetisyen, kuaför, güzellik uzmanı ve diyetisyen gibi meslekler Koç burcuna oldukça uygundur.

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Koç Burcu Aşk

Koç Burcu Çiçeği

Koç Burcu Diyet

Koç Burcu Eğlence

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Güzellik

Koç Burcuna Hediyeler

Koç Burcu ile Ortaklık

Koç Burcu İş Hayatı

Koç Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Künye

Koç Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Koç Burcu Otomobil

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Para ve Zenginlik

Koç Burcu Sağlık

Koç Burcu Stresten Arınma

Koç Burcu Tatil

Koç Burcu Ünlüleri

Koç Burcu Kayınvalide ile Gelin Arasındaki Uyum

Koç Burcu Aşk Uyumları

Koç Burcu Nasıl Bir Anne Olur?

Koç Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Koç Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

25 Ocak hangi burç olur?
3 Ekim hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2021 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme