Burçlar

.web.tr
08.12.2021
Koç Burcu Günlük Yorum
Günlük koç burcu yorumunuz: Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyon... devamını okuyunuz

Koç Burcu Güzellik

Koç burcu Mars yönetimindedir ve Ateş elementi burcudur bu nedenle de hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Koç burcu birden parlar ve birden söner. Genelde çok çabuk sinirlenme özelliğine sahip olan Koç burcu, sosyal anlamda çok aktiftir. Arkadaşlarına çok önem veren Koç burcu, onlarla aktivitelere katılmaktan hoşlanır.

Açık sözlü olan ve ne düşünüyorsa onu söyleyen Koç burcu, bu nedenle çoğu zaman kırıcı konuşabilir. Ama sezgileri çok güçlüdür ve insan sarrafıdır. Bu yüzden kiminle dost olup olamayacağına anında karar verir. Koç burcu enerjik olaması nedeniyle gezmekten çok hoşlanır. Aynı zamanda girişken ve atak olan Koç burcu liderlik özelliklerini taşıması nedeniyle yönetmekten çok hoşlanır. Fikirlerinin kabul görmesini isteyen Koç burcu, içten içe övülmek ister. Çok fazla ilgi isteyen Koç burcu sürekli kendisi ile ilgilenilmesinden hoşlanır.

Bağlanmaktan korkan Koç burcu, özgürlüğüne ve bağımsızlığına düşkündür. Ben merkezci bir yapısı olan Koç burcu ilk önce kendini düşünür. Ama yardımseverdir ve insanlara akıl vermeyi sever. İyi olduğu konularda sürekli kendini göstermek isteyen Koç burcu etrafındaki insanlar tarafından sevilir.

Koç Burcu Güzellik

Koç burcu fiziksel anlamda düzgün hatlara ve güzel bir yüze sahiptir. Küçük ağızlı ve uzun burunlu olan Koç burcu kişisel bakımına çok düşkündür. Her zaman çok güzel görünmek isteyen Koç burcu modayla da yakından ilgili olması nedeniyle her zaman şık giyinir.

Gösterişten hoşlanan Koç burcu zaman zaman kimsenin cesaret edemeyeceği kıyafetlerle dolaşabilir. Kendi modasını yaratan Koç burcu, kişisel bakımını hiç aksatmaz. Özellikle vücuduna çok iyi bakan Koç burcu spor yapmayı sevdiği için fit bir vücuda sahiptir.

En çok gözleriyle dikkat çeken Koç burcu, bakışlarıyla her şeyi anlatabilir. Bu nedenle de makyaj yaparken gözlerini ön plana çıkarır. Kırmızı ve nar çiçeği rengi Koç burcunun renkleridir. Göz makyajında bu renkleri çok sık kullanan Koç burcu, gösterişten hoşlansa da yüzünde tek bir noktaya dikkat çekmek ister. Genellikle dudaklarını ön plana çıkarmaktan hoşlanan Koç burcu bunun için kırmızı ruj kullanır.

Koç burcunun güzelliğinin değişmez bir parçası da parfümdür. Genelde çok sıkılgan bir yapısı olması nedeniyle her mevsime özel bir parfüm kullanan Koç burcu, ateşi çağrıştıran güçlü kokulardan hoşlanır. Makyaj konusunda çok yetenekli olan Koç burcu genelde doğal makyajlardan hoşlanır. Gösterişli olan Koç burcu gözlerinde ışıltılar kullanmaya bayılır.

Yemesine ve içmesine de dikkat eden Koç burcu güzelliğini bu şekilde de pekiştirmektedir. Meyve ve sebze tüketimine önem veren Koç burcunun asıl güzellik sırrı budur. Vücudunu içten yenileyen Koç burcu her zaman enerjik ve mutlu görünür. Bu da güzelliğinin daha da artmasına neden olur.

Koç burcu genelde aksesuarlarıyla dikkat çeker. Küpe ve saç aksesuarlarını çok seven Koç burcu, sallantılı ve gösterişli küpelere bayılır. Saçlarında kullandığı aksesuarlarda çılgınlık yapabilen Koç burcu bazen bir eşarbı saçlarına bağlar, bazense parlak saç tokaları kullanır.

Koç Burcu Güzellik

Koç Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Koç Burcu Aşk

Koç Burcu Çiçeği

Koç Burcu Diyet

Koç Burcu Eğlence

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Koç Burcuna Hediyeler

Koç Burcu ile Ortaklık

Koç Burcu İş Hayatı

Koç Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Künye

Koç Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Koç Burcu Otomobil

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Para ve Zenginlik

Koç Burcu Sağlık

Koç Burcu Stresten Arınma

Koç Burcu Tatil

Koç Burcu Ünlüleri

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç Burcu Kayınvalide ile Gelin Arasındaki Uyum

Koç Burcu Aşk Uyumları

Koç Burcu Nasıl Bir Anne Olur?

Koç Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Koç Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

18 Kasım hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?
28 Şubat hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
19 Mayıs hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2021 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0035 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme