Burçlar

.web.tr
08.12.2021
Koç Burcu Günlük Yorum
Günlük koç burcu yorumunuz: Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyon... devamını okuyunuz

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını, fiziksel olarak son derece dikkat çekici bir cazibeye sahiptir. Vücut hatları ve yüzü gayet güzel olan Koç burcu kadınının en dikkat çekici yeri gözleridir. Gözleri ile bir çok şeyi anlatabilen Koç burcu kadınının boynu uzundur.

Saç yapısı son derece sağlıklı olan Koç burcu kadını, saçlarına çok iyi bakar. Fiziksel görünümüne de özen gösteren Koç burcu kadını, bakımlıdır. Koç burcu kadını girdiği her ortamda fark edilir. Genelde güzelliğinin farkındadır ve buna göre davranır. Güçlü kollara sahip olan Koç burcu kadını, modayı takip eder ve giyim tarzını buna göre belirler. Güzel giyinen Koç burcu kadını her zaman temiz ve sağlıklı görünür.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Mars yönetiminde olan Koç burcu kadını Ateş elementi burcu olması nedeniyle hep ön planda olmaktan hoşlanır. sürekli olarak ilgi isteyen Koç burcu kadını, övülmekten ve beğenilmekten çok hoşlanır. Ateş elementinin etkisiyle gösterişi de çok seven Koç burcu kadını, iyi giyinmekten, iyi görünmekten, iyi konuşmaktan, iyi yürümekten hoşlanır. Her zaman dikkat çekici olmayı tercih eden Koç burcu kadını modayı takip etse de zaman zaman aykırı giyimiyle gözleri üzerine çeker.

Akıllı ve pratik zekaya sahip olan Koç burcu kadını sorunlar karşısında ustalıkla çözüm geliştirir. Aynı zamanda Mars etkisi nedeniyle hareketli ve enerjik bir yapıya sahip olan Koç burcu kadını, hayatını istediği gibi yaşar. Bir konuyla alakalı karar aldığı zaman kimsenin lafını dinlemeyen Koç burcu kadını, istediğini yapr ve eninde sonunda hedefine ulaşır. Koç burcu kadını ile inatlaşmak zararlıdır. O her zaman kendi düşüncelerinin doğru olduğuna inanır ve hep doğru kararlar verdiğini düşünür. Bu nedenle de onun fikirlerinin aksini söyleyen biriyle sürtüşecek ve onu aklıyla kolaylıkla alt edecektir.

Koç burcu kadını enerjik yapısı nedeniyle maceradan maceraya atılmaya bayılır. Sosyal olarak da çok aktif olan Koç burcu kadını, arkadaşlarına çok değer verir. Arkadaşlarının kötü ve iyi günlerinde hep yanlarında olan Koç burcu kadını çok iyi bir dinleyicidir. Aynı zamanda çok iyi sır tutan Koç burcu kadını her zaman doğruları söylediği için arkadaşları tarafından çok sevilir.

Açık sözlü olan Koç burcu kadını, yalan söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Duygu ve düşüncelerini açık bir şekilde söylemekten hoşlanan Koç burcu kadını, dolambaçlı yolları tercih etmez. Hata yapsa bile bunu açıkça söyler. Dürüst bir yapıya sahip olan Koç burcu kadını, paraya değer vermez. Onun için para sadece bir araçtır. Marka ürünlere bol paralar harcayabilen Koç burcu kadını, eli açıktır. Bu nedenle de hiçbir zaman para biriktiremez.

Koç burcu kadını paradan çok üne değer verir. Herkesin kendini tanımasını, sevmesini, ilgi göstermesini ve övmesini isteyen Koç burcu kadını, ancak o zaman gerçekten mutlu olabilir. Gezmekten ve öğrenmekten de çok hoşlanan Koç burcu kadını, kültürlü ve entelektüeldir. Her konuyla alakalı bir kaç söz söyleyebilen Koç burcu kadını, girdiği ortamlarda sevgiyle karşılanır. Espri anlayışı ve komik olması nedeniyle etrafına neşe saçan Koç burcu kadını, aslında kırılgan ve duygusal bir yapıdadır.

Koç burcu kadını çok çabuk sinirlenir. Sinirlendiği zaman ise her şeyi söyleyebilen Koç burcu kadını bir süre sonra yaptıklarını unutacaktır. Ancak bu nedenle çoğu zaman çok kalp kırabilir. Aceleci ve sabırsız bir yapısı olan Koç burcu kadını genelde bu özellikleri nedeniyle hatalı kararlar verip sonradan pişman olabilir.

Koç Burcu Kadını

Koç Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Koç Burcu Aşk

Koç Burcu Çiçeği

Koç Burcu Diyet

Koç Burcu Eğlence

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Güzellik

Koç Burcuna Hediyeler

Koç Burcu ile Ortaklık

Koç Burcu İş Hayatı

Koç Burcu Kadını Aşk ve Evlilik

Koç Burcu Künye

Koç Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Koç Burcu Otomobil

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Para ve Zenginlik

Koç Burcu Sağlık

Koç Burcu Stresten Arınma

Koç Burcu Tatil

Koç Burcu Ünlüleri

Koç Burcu Uygun Meslekler

Koç Burcu Kayınvalide ile Gelin Arasındaki Uyum

Koç Burcu Aşk Uyumları

Koç Burcu Nasıl Bir Anne Olur?

Koç Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Koç Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

12 Aralık hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
1 Ağustos hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2021 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0058 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme