Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Akrep Burcu Günlük Yorum
Günlük akrep burcu yorumunuz: Başarısızlıklarınız için kendinizi suçlamak yerine onların altından ders almaya ve öğrenmeye başlarsanız hayatınızda büyük bir değişikliğe imza atabilirsiniz.... devamını okuyunuz

Akrep Burcu Erkeği

Bir akrep hakkında konuştuğunuz zaman, aklınıza gelen temel özelliklerden biri tutkudur. Aynısı akrep burcu erkeği için de geçerlidir. Etrafındaki herşeyle ilgili yoğun bir şekilde tutkuludur, bunun içinde aşk da vardır. Dış görünüşüne bakarsanız, tamamiyle sakin görünürler. İç görünüşüne baktığınızda, için için yanan tutkuyu bulacaksınız. Yanmaktan korktuğunuz durumda, ayakkabılarınızı alıp koşmak çok daha iyidir. Aradığınız insanın o insan olduğuna emin olana kadar akrep erkeğine bulaşmayın 

Ona yakınlaşabilirseniz, asla tekrar soğukta kalmayacağınızı garanti eden bir ateş ile ödüllendirileceksiniz. Bir akrep erkeğinin hipnotik delici gözlerinden gelen bakışlarına maruz kaldığınızda, tekrar asla ona karşı nötr olamayacaksınız. Onun karakteristik profili, zeka, felsefe, duygular ve tutkunun karışımıdır. Lüksü sever, yiyecek, içecek ve aşk konularında aşırılıklardan keyif alır. Aşkı gördün! Evet, doğru. Akrep erkekleri aşk ve sevgi hakkında en tutkulu insanlardır.

Ansızın aşka asla yakalanmaz. Konuşmayı öğrendiği zamandan beri onun hakkında herşeyi bilir. En masum görünen akrep bile içinde tutkuyla doludur. Kızgınlığını asla uyandırmaz. Sinirli bir akrep erkeği ömür boyu sürecek bir yaraya sebep olabilir, özellikle erkeğin canı acıdığı zaman. O yaşamının her döneminde kazanmak zorundadır ve başarısızlık içindeki bişeyleri kırar. Canını sıkan bir yenilgiye asla izin vermeyecektir ve her zaman mükemmel sporculuğunu gösterecektir.

Büyük ihtimalle, akrep erkeği, bir kıza teklif etmeden önce onu sürüncemede bıracaktır. Böyle bir erkekle karşı karşıya gelirseniz, şanınızın mükemmel olduğundan emin olmak çok iyidir. O asla gülünç ve utanmaz bir kızla olmayacaktır. Dedikodu nadiren onu ilgilendirir ve diğer insanların ne düşündüğü ile ilgilenmez. Ne olduğunu bilir ve başkalarının düşünceleri ve sözleri bir anlam ifade etmez. Yabancıları bırakın, arkadaşları ve akrabalarının görüşlerine bile aldırmaz. Bütün dünya size karşı çıksa bile, o sizinle evlenecek insanlardan biri olacaktır.

O sana yakın olduğunda ve senin hakkında bir düşüncesi oluştuğunda, dünyadaki hiç kimse onun aklını çelemez. Dürüstlük, güvenilirlik, cesaret, akrep erkeğinin içine işlemiştir. O asla kendini zavallı hissetmez ve insanları kıskanmaz. Bir akrepten daha iyisi kim olabilirdi? Akrep erkeğiyle bir arada olmak isterseniz, cesaretinizin de olması daha iyidir. Eğer feminen gizemliliğinizle onu baştan çıkarmayı planlıyorsanız, kesinlikle baştan çıkarılacaktır, sonra kendinizi bu gizemliliğin oyununa hazırlayın.

O gizemli şeyleri çözmeyi sever ve siz ta ki bütün sırlarınıza erişilinceye kadar araştırılacaksınız. O arkadaşlık konusunda çok seçicidir, ve sevgili olduğunda ne yapacağını hayal edebilirsiniz. X ışını makinesinden geçiyormuş gibi olacaksınız. Kafasında sizi bir yere koyduğu zaman, sizi tutkusunun içinde boğacaktır. O, odun ile karmaşık bir prensin karışımıdır. Akrep erkeğiyle birlikte alışmak zorunda olduğunuz bir şey ise, topluluk içinde duygularını asla belli etmez. Hatta, herkesin önünde sizinle dalga geçebilir.

Sinirli olacaksınız değil mi? Bu beklenilen bir şey. Fakay yalnız olduğunuzda, kulağınıza güzel şeyler fısıldayacaktır ve siz tekrar aşık olacaksınız. Eğer görünüşünüz ile ilgili şüpheleriniz varsa, sakın ona sormayın. O, dürüstçe fikirlerini söyleyecektir. Kötü göründüğünüz zaman size prenses gibi göründüğünüzü asla söylemeyecektir. Ama size bir iltifatta bulunduğu zaman, yüreğinden geldiğinden emin olabilirsiniz. Eğer size “kainat güzeli gibi görünüyorsun” derse, son tarih bitmeden önce güzellik yarışması için form doldurun ve acele edin.

Akrep erkekleri kıskanç ve aşırı sahiplenicidirler. Başka bir erkekten bahsedeyim demeyin. Bir volkan gibi patlayacaktır ve erkek arkadaşınız kendisini hastanede bulacaktır. Diğer yandan, sizin kıskanç olmanız için birçok sebep vardır. Akrebin manyetik kişiliğine karşı koyabilecek çok az insan vardır. Akrep ile sadakat teriminin eş değer olduğunu her zaman hatırlayın. Diğer kadınları ne kadar etkilerse etkilesin, size her zaman bağlı kalacaktır.

Bir baba olarak, akrep erkeği çocuklarından disiplin, yaşlılara saygı ve özgür olmalarını ister. Duygularını nasıl göstermesi gerektiğini ona öğretmek zorunda olabilirsiniz. Bu durumda da, nezaketle ve ustalıkla hareket edin. Çocuklarına karşı nasıl davranması gerektiği hakkında asla dikte etmeye çalışmayın. Bunu okuduktan sonra, tüm ilişkileri tekrar düşünmeniz gerekiyor mu? Söylediğimi tekrarlıyorum, kimse bir akrep erkeğine karşı koyamaz ve siz de karşı koyamayanlardan birisiniz.

Onun için aradığı insanın siz olduğunu düşündüğü anda, sizi büyüleyecektir. Çekici ve yoğun bakışları tarafından hipnotize olacaksınız ve kaçmak için zamanınız olmayacak. Eğer sabırlı ve cesaretliyseniz, onun dokunuşu bir buz kadar serin ve tutkusu eriyen bir lav gibi sıcak olacaktır. Sizi yanında götürecek ve daha önce görmediğiniz dünyayı göreceksiniz onunla. Onu anlamayı başarabilirseniz, en kibar, en düşünceli, en sevgi dolu ve en özverili insan olacaktır. Birçok kadının hayallerinde olan eşe sahip olacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep Burcu ile Ortaklık

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Künye

Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Akrep Burcu Otomobil

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Stresten Arınma

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Uygun Meslekler

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ?

Akrep Burcu Nasıl Bir Baba ?

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler

Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli

Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli

Akrep Takım Yıldızı (Astronomi)

Akrep Burcu Mitoloji

Akrep Burcu Sembol

Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı

Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu Sevdiği Şeyler

Akrep Burcunu dinlendiren işler

Akrep Burcu Erkeği Aldatma Riski

Akrep Burcu Kadını Aldatma Riski

Akrep Burcu 2013 Yorumları

Akrep Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Akrep Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Akrep Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

8 Nisan hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
7 Aralık hangi burç olur?
4 Kasım hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.005 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme