Burçlar

.web.tr
10.07.2020
Akrep Burcu Günlük Yorum
Günlük akrep burcu yorumunuz: İç disiplininizi sağlayabildiğiniz bugünlerde spora başlamak ya da uzun vadede başarabileceğiniz herhangi bir işe girişmek için uygun bir gündesiniz.... devamını okuyunuz

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Her şeyi bedenen ve ruhen paylaşabileceğiniz ruh eşinizi arıyorsanız, akrep erkeği tam sizin için. Sevgisinin yoğunluğu ve samimiyeti ile mükemmel bir arkadaştır. Akrep tıpkı balık ve yengeç gibi su elementi burcudur, öyle ki hisleri ve duygularıyla iletişim kurar. Su burçları gibi, akrepler çok meraklıdır. Potansiyel arkadaşını seçerken, o duygularını harekete geçirecek ve tamamen dürüst ve açık olan birine ihtiyaç duyar.

Akrep erkeğinin birçok sevgilisi olabilir fakat onlarla sadece aklını ve vücudunu paylaşır; Kalbini ve ruhunu da içine alan her şeyini vereceği mükemmel insanı arar ve o zamana kadar bekleyecektir. Akrep doğası gereği son derece tutkulu ve yoğun bir sevgilidir. Size vermeye istekli bu sevgisinden korkmayın.

Akrep aile odaklı biridir ve sevdikleri için her eyi yapacaktır. Bunu anlayacak ve aile konusunda benzer düşünceleri olan bir arkadaşa sahip olmayı bekler. Akrep erkeği çok güçlü ve çekicidir ve gizemli yollarla karanlık doğasıyla sevgililerini ele geçirir. Akrep bir su burcu olduğu için, depresyon nöbetlerine ve duygusal geri çekilmelere eğilimlidir; fakat gücü ve kendini korumasından dolayı, bu durumlardan sıyrılacaktır ve kendisi ve etrafındaki dünyayı yeniden keşfedecektir.

Akreplerin yoğun duygularından dolayı, sevgilisine karşı çok sahiplenici olabilir. Fakat bir arkadaş seçerken, o kendisi kadar zeki, bağımsız ve güçlü birini ister. Mükemmel ruh eşini aradığından dolayı, onu bulduğuna inandığı anda, siz hiçbir yere gidemezsiniz!

Akrep erkeği asla geri dönmez ve sizi mutlu edecek her şeyi yapacaktır çünkü size olan aşkının bu şekilde ifade eder. Akrep erkeğiyle ilişki çok sevgi doludur ve hayranlık duyulacak bir beraberliktir. Birbirinize olan sevgi hiç bitmez.

Aşık olan akrep erkeği sevgilisini tatillerden akşam yemeklerine kadar her şeyin en iyisi ile şımartacaktır. Sizi nasıl deliler gibi sevdiğini gösterecek davranışlarda bulunacaktır. O kendisini dünyadan ve sizden bile soyutlayabilir bunun sebebi akreplerin depresyon anlarının olmasıdır. Fakat bunu kişisel olarak almayın, değiştirme ihtiyacı olduğu şeylere karşı reflekstir. Eski haline döndüğünde, tamamı ile geri gelecek ve özlenen ilişkiyi tekrar yaşamak için hazır olacaktır.

Akrep, adam gibi adamdır ve kendisini tıpkı bir kral gibi hissettirecek bir arkadaşa ihtiyaç duyar ve karşılığında size kraliçe gibi davranacaktır. Akrep erkeği son derece sadık bir sevgilidir, öyle ki bu onları sahiplenici ve kıskanç bir insan yapar. Bunun tek sebebi, onun bir ödül kazanmış hissine sahip olmasındandır. Bu ödülü hiç kimse ile paylaşmak istemez. Fakat sizden güven ve sadakat duygusunu hissettiği an, bu kıskançlık bağını gevşetecek ve size özgürlüğünüzü verecektir, çünkü kendi özgürlüğüne de değer veren biridir.

Aşık akrep erkeği, sahip olmak istediğimiz en iyi arkadaştır. Her zaman senin sıkıntılarını dinlemeye, kulak vermeye isteklidir ve onlarla başa çıkabilmen için sana çok iyi tavsiyeler verir. Bir akrep erkeği ile birlikte olduğunuz zaman, birçok öpücük ve sarılmalar beklersiniz çünkü o çok şefkatlidir. Potansiyel bir arkadaş seçerken, şefkatini tamamen verebileceği ve karşılığında aynı şefkati görebileceği birini umut eder. Seksin hükümdarı olarak bilinir akrep. Onunla birlikteyken tutku ve yoğun bir aşk beklersiniz. Onun gizemi, seksi artırabilmesindendir.

Akrep bir su burcu olduğundan dolayı onun en iyi uyumlu olduğu burçlar balık ve yengeçtir çünkü bu burçlar akrebin nasıl bir duygusallığa ihtiyacı olduğunu bilirler. Akrep ve balık mükemmel bir birliktelik yaşayabilir çünkü karşılıklı birbirlerini anlayabilirler ve ikisi de su burcudur. Onlar birbirlerinin yüreğini ve mantığını anlayabilirler. Akrep, balık için biraz gizemli olabilir, balık kendini duygusal olarak geri çekebilir fakat bu küçük bir detaydır. Balık, Akrebin sevdiği fikirler ve hayallerle doludur ve akrep bu fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda başarılıdır ve bu hayata geçirilen davranışlar balığın takdir edeceği davranışlardır. Kısacası, bu iki burç mükemmel bir ilişkiye sahip olabilir çünkü her ikisi de kendini bu sevgiye adayan insanlar olacaklardır.

Akrep ve Yengeç mükemmel bir birlikteliğe sahip olabilirler çünkü her iki burç da yoğun ve tutkulu sevgililerdir. Onları kendi ruh eşlerini bulduklarını düşündüren bir hisse sahip olurlar. Bu iki burç birçok noktada fikir birliğine sahip olacaklardır: zihinsel, ruhsal ve fiziksel. Her iki burç da partnerini mutlu etmeyi sever ve bu sebeple bu çiftin sonsuz tutku ve sadakate sahip bir ilişkisi olacakları beklenir. Yengeç, ilişkiye evcil bir alan getirir ve akrep tutkusunu ve gücünü getirir ve birlikte kırılmaz bir alan oluştururlar.

Akrep, toprak burçlarında, oğlak ve başak, ideal eşlerini bulabilirler çünkü onlar bir ilişkide yakın bağlara ve güven duygusuna önem verirler. Akrep ve oğlak ideal bir ilişkiye sahip olabilirler çünkü onlar güvenle devam eden bir ilişkiden başka bir şey istemezler. Toprak burçları gibi, oğlak akrebi yatıştırmak için zamana ihtiyacı olabilir fakat bu olduğu zaman, onlar sevgi dolu bir birlikteliğe sahip olurlar. Oğlak, Akrebin bir arkadaşlıkta istediği bağımsızlık ve enerjiye sahiptir ve Akrep, Oğlağın bir arkadaşlıktan beklediği güçlü bir sadakatliliğe sahiptir. Bu ilişkide, her iki burç birbirlerinden çok şey öğrenirler ve olgunlaşırlar. Aşk söz konusu olduğunda, Oğlak ve akrep kendilerini adayan iki burçtur. Bu iki burç birbirlerini mutlu etmek ve rahat ettirmek için her yola başvuracaklardır.

Akrep ve başak da ideal bir ilişkiye sahip olabilirler çünkü onlar birlikte vakit geçirmekten hoşlanacaklardır. Onlar akıl ve ruhlarını paylaşırken ve keşfederken, yalnız geçirebilecekleri birçok zamana sahip olacaklardır. Akrebin de hoşlanacağı gibi başak ilişkiye aklını getirecektir. Akrep bundan hoşlanacaktır çünkü bu durum akrepte merak uyandıracaktır ve akrep, başağın istediği güvenilirliği getirecektir. Başak ve akrep her ikisi de bağımlı burçlardır, öyle ki onlar birbirlerini ömür boyu bekleyeceklerdir. Yoğun karşılıklı anlayışa sahip bir ilişkiye sahip olurlar.

Akrep ve boğa da ideal bir çift olabilirler fakat bu iki burç sahiplenmek ve kontrol ihtiyacı içinde olmak gibi durumlarda benze oldukları için çarpışabilirler. Bunlar ya ilişkide güç paylaşımını öğreneceklerdir ya da bu ilişki uzun sürmeyecektir.


 

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep Burcu ile Ortaklık

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Künye

Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Akrep Burcu Otomobil

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Stresten Arınma

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Uygun Meslekler

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ?

Akrep Burcu Nasıl Bir Baba ?

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler

Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli

Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli

Akrep Takım Yıldızı (Astronomi)

Akrep Burcu Mitoloji

Akrep Burcu Sembol

Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı

Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu Sevdiği Şeyler

Akrep Burcunu dinlendiren işler

Akrep Burcu Erkeği Aldatma Riski

Akrep Burcu Kadını Aldatma Riski

Akrep Burcu 2013 Yorumları

Akrep Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Akrep Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Akrep Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

1 Temmuz hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
29 Ekim hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0045 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme