Burçlar

.web.tr
25.04.2024
Akrep Burcu Günlük Yorum
Günlük akrep burcu yorumunuz: Başarısızlıklarınız için kendinizi suçlamak yerine onların altından ders almaya ve öğrenmeye başlarsanız hayatınızda büyük bir değişikliğe imza atabilirsiniz.... devamını okuyunuz

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep burcu Su elementi burcu olması nedeniyle çok duygusal bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda tutkulu, hırslı ve ciddi bir yapıya sahip olan Akrep burcu, sabit niteliktedir. Bu nedenle hiçbir zaman fikirlerinden geri dönmez ve alışkanlıklarını bırakmaz. İnatçı bir yapıya sahip olan Akrep burcu, kıskanç olabilmektedir. Genelde duygusal gel gitlere çok açık olan Akrep burcu, sevimli ve cömerttir. Kırılgan bir yapıya sahip olan Akrep burcu, çok sadıktır. Karşısındaki insanların da sadık olmasını isteyen Akrep burcu için duygusal kırgınlıklar çok yıpratıcıdır.

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep ve Koç

Akrep burcu ve koç burcu birbirlerini gördükleri ilk anda etkileneceklerdir. Onların arasındaki aşk çok çekişmeli olacaktır. Bir gün birbirlerine aşk sözcükleri fısıldarken diğer gün çok şiddetli tartışmalar yaşamaları mümkündür. Koç burcu neşeli ve enerjiktir. Ancak aynı zamanda kıskanç ve çabuk sinirlenen bir yapısı da vardır. Özgür olmak isteyen Koç burcu Akrep burcu ile olan ilişkisinde bunu yakalamakta zorlanabilir. Akrep burcu ve Koç burcu cinsel anlamda birbirlerini çok iyi tamamlasalar da aşk ilişkisinde yarı yolda kalabilirler.

Akrep ve Boğa

Akrep burcu ve Boğa burcu ilişkisinden ateşler yükselebilir. Toprak elementi burcu olan Boğa burcunun suya ihtiyacı vardır. Su elementi burcu olan Akrep burcu Boğa burcunu besleyecektir. Her ikisi de çok tutkuludur. Cinsel anlamda çekimden çok etkilenecek olan bu ikili çok özel bir aşk yaşayacaklardır. Boğa burcu sadıktır ve romantik yapısı ile Akrep burcunun aklını başından alacaktır. Akrep burcu ve Boğa burcu ilişkisi uzun vadeli olur.

Akrep ve İkizler

Akrep burcu ve İkizler burcu ilk bakışta çok uyumlu görünebilirler. Ancak aslında çok farklıdırlar ve birbirlerini çekseler de kısa sürede itebilme enerjileri vardır. İkizler burcunun hareketliliği, canlılığı ve enerjisi Akrep burcunu çok etkileyecektir. İkizler burcu da ilk aşamada Akrep burcunun gizeminden etkilenebilir. Ancak günler ilerledikçe birbirlerine uyum sağlamakta zorlanacaklardır. Hayattan istedikleri çok farklıdır.

Akrep ve Yengeç

Akrep burcu ve Yengeç burcu güzel bir beraberlik yaşama şansına sahiptir. Yengeç burcunun romantik yanı Akrep burcunu hemen etkileyecektir. Birbirlerine çok benzeyen Akrep burcu ve Yengeç burcu beraber çok güzel bir ilişki yaşayabilirler. Ancak ikisi de çok kıskanç bir yapıya sahiptir. Birbirlerini kısıtlamak ve kıskanmaktan vazgeçerlerse bu ilişkide hiçbir pürüz kalmaz.

Akrep ve Aslan

Akrep burcu ve Aslan burcu ilk görüşte aşık olacaklardır. Aslan burcunun güçlü duruşu, gösterişi ve lider tavırları Akrep burcunun aklını başından alacaktır. Kıskanılacak bir ilişki yaşayacak olan Akrep burcu ve Aslan burcu etraflarında söylenenlere kulak asmadan bu birlikteliği sürdürebilirlerse evlilik kısa zamanda onların kapısını çalacaktır.

Akrep ve Başak

Akrep burcu ev Başak burcu uyumu yakalamakta zorlanmazlar. Başak burcunun neşeli, çalışkan, planlı ve disiplinli tavrı Akrep burcunu etkileyecektir. Başak burcu Akrep burcunun tüm sorunlarının üstesinden gelmesine yardımcı olacak ve onun hayatını düzene sokacaktır. Ancak Başak burcunun eleştirel yanı Akrep burcunun eleştirel yanı ile sürtüşmesine neden olabilir. İkisinin de bu özelliklerinden vazgeçmesinde yarar vardır.

Akrep ve Terazi

Akrep burcu ve Terazi burcu çok iyi anlaşacaktır. İkisi de aşk insanıdır. Tutkulu olmaları ilişkilerini çok farklı kılacaktır. Birbirlerine sürekli sürprizler yapan ve aşk sözcükleri fısıldayan bu iki insanın birlikteliği uzun vadeli olacaktır. Ancak Akrep burcunun Terazi burcunu kısıtlamaktan ve kıskanmaktan vazgeçmesi gerekmektedir. Aksi halde onun ellerinden kayıp gitmesini izlemek zorunda kalacaktır.

Akrep ve Akrep

Kendisi gibi bir Akrep burcu ile çok mutlu olacak olan Akrep burcu ilk bakışta etkilenecektir. İki Akrep burcunun ilişkisinde kıskançlık çok ön planda olur. Aynı zamanda tutku ve aşkta iki Akrep burcunun ilişkisinin temel taşlarıdır. Ancak bu kadar kısıtlayıcı ve kıskanç olmak bu ilişkiye zarar verebilir.

Akrep ve Yay

Akrep burcu ve Yay burcu birbirlerinden etkilenseler de bu ilişkide üzüntüden başka bir şey yoktur. Akrep burcu  Yay burcundan anında etkilenir. Özgür ruhlu, zeki ve neşeli Yay burcuna karşı koyamasa da kısa bir süre sonra onun aradığı insan olmadığını anlayacaktır. Akrep burcu bu ilişkiden zararlı çıkan taraf olabilir.

Akrep ve Oğlak

Akrep burcu ve Oğlak burcu mantıksal olarak birbirleriyle çok iyi anlaşacaklardır. Ancak duyguların ön planda olduğu bir ilişkide oğlak burcu Akrep burcunun istediği duygusal ihtiyaçları karşılamakta zorlanacaktır. Akrep burcu onu olduğu gibi kabul edebilirse mutlu olabilir.

Akrep ve Kova

Akrep burcu ve Kova burcu çok zıt karakterlere sahiptirler. Kova burcu enerji dolu, neşeli ve zekidir. Ancak her zaman kendi istediklerini yapmak ister. Aynı zamanda Akrep burcunun istediği duygusal güvence Kova burcunda yoktur. Birbirlerinden etkilenseler de uzun vadede zorlayıcı bir ilişki onları bekliyor olacaktır.

Akrep ve Balık

Akrep burcu ve Balık burcunun ilişkisi uzun vadeli olacaktır. Birbirlerini çok iyi anlayan bu iki burç Su elementi burcu oldukları için çok iyi anlaşırlar. Balık burcunun ilgisi, anlayışı, uyumlu olması ve zekası Akrep burcunu etkileyecektir. Balık burcu da aradığı aşkı Akrep burcunda bulacaktır.

Akrep Burcu Aşk Uyumları

Akrep Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcuna Hediyeler

Akrep Burcu ile Ortaklık

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Künye

Akrep Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Akrep Burcu Otomobil

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Para ve Zenginlik

Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Stresten Arınma

Akrep Burcu Tatil

Akrep Burcu Ünlüleri

Akrep Burcu Uygun Meslekler

Akrep Burcu Nasıl Bir Anne ?

Akrep Burcu Nasıl Bir Baba ?

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı ve Tavsiyeler

Akrep Burcu Ders Çalışma Şekli

Akrep Burcu Meleği ve Nasıl Dua Etmeli

Akrep Takım Yıldızı (Astronomi)

Akrep Burcu Mitoloji

Akrep Burcu Sembol

Akrep Burcunun Yaşam Anlayışı

Akrep Burcu Anne ve Çocuğuyla Uyumu

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcu Bebeği

Akrep Burcu Sevdiği Şeyler

Akrep Burcunu dinlendiren işler

Akrep Burcu Erkeği Aldatma Riski

Akrep Burcu Kadını Aldatma Riski

Akrep Burcu 2013 Yorumları

Akrep Burcu Kapsamlı Yorumlar ve Analizler

Akrep Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Akrep Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

22 Eylül hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
25 Eylül hangi burç olur?
20 Mayıs hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0084 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme