Burçlar

.web.tr
21.07.2019
İkizler Burcu Günlük Yorum
Günlük İkizler burcu yorumunuz: Beklemede kalmanızda fayda var. Aşk hayatınızla alakalı olarak sabırlı olmalı ve partnerinize karşı mümkün olduğunca anlayışlı olabilmelisiniz.... devamını okuyunuz

İkizler Burcu Karanlık Yönleri?

İkizler burcu Hava elementi burcudur ve özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür. Değişken bir yapıya sahip olan İkizler burcu çift karakterlidir. Bu nedenle de ne zaman ne yapacağı belli olmaz. İkizler burcu çok yönlüdür ve son derece çekici bir görünüme sahiptir. Çok güzel bir enerjiye sahip olan İkizler burcu girdiği her ortamda anında fark edilir. Her konuda bilgiye sahip olan İkizler burcu öğrenmekten ve keşfetmekten çok hoşlanır. Maceraya düşkün olan İkizler burcu, ne zaman ne yapmak istiyorsa onu yapar. İkizler burcu için zaman ve yer sınırı yoktur. Hayatını istediği gibi yaşamaktan hoşlanan İkizler burcu kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz. Kendine özgür davranışları bulunan İkizler burcu, esprili bir mizaca sahiptir. İkizler burcu çocuksuz bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de zaman zaman etrafından eleştiriler almaktadır. Ancak İkizler burcu hiçbir zaman etrafındaki insanların dediklerine kulak asmaz. Onun için kendi istedikleri son derece önemlidir. İkizler burcu duygularıyla alakalı konuşmaktan hoşlanmaz. Normalde çok konuşkan olduğu halde hislerini anlatmak konusunda iyi değildir.

İkizler Burcu Karanlık Yönleri?

İkizler burcu çift kişilikli olması nedeniyle ikiz yüzlüdür. Bir gün başka söyleyip ertesi gün tam aksini yapabilecek potansiyele sahiptir. İkizler burcunun en karanlık yönü de budur zaten. Etrafındaki insanlar İkizler burcunun bu huyunu bildikleri için onun söylediklerine kulak asmamayı öğrenmişlerdir. Aynı zamanda çok sabırsız olan İkizler burcu, ne yapacağını bilmez haldedir.

İkizler burcu her şeye çok çabuk heveslense de hiçbir işi tam anlamıyla tamamlayamaz. Sıkılgan olduğu için ve dikkatini toparlayamadığı için sürekli başka işlere aklı kayar. Bu da onun hiçbir işi tamamlayamamasına neden olur. İkizler burcunun kafası çok çabuk karışır. İkizler burcu etrafındaki insanları da yorma potansiyeline sahiptir. Çünkü her zaman ilginin kendi üzerinde olmasını ister ve bunun için çaba sarf eder. Bunu yaparken de çocuksu bir kişiliğe bürünür.

İkizler burcu her zaman haklı olduğunu düşünür. Aksi bir duruma katlanamaz. Aynı zamanda özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan İkizler burcu, özgürlüğü uğruna kimseye bağlanmaz, herhangi bir sorumluluk almaz ve sadece kendini düşünür. Bu durum İkizler burcunun etrafındaki insanların zaman içerisinde azalmasına neden olabilir.

İkizler Burcu Karanlık Yönleri?

İkizler Burcu Diyet

İkizler Burcu ile Ortaklık

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler Burcu Künye

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Aşk Uyumları

İkizler Burcu Hangi Gün Ay Burçtur?

İkizler Burcu Kayınvalide Ne İster?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

30 Ağustos hangi burç olur?
16 Mayıs hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
22 Aralık hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
20 Kasım hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0031 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme