Burçlar

.web.tr
22.07.2019
İkizler Burcu Günlük Yorum
Günlük İkizler burcu yorumunuz: Harekete geçmektense geleceğinizi tasarlamak ve planlama yapmak için uygun bir gün. Karlı bir iş planı aklınıza gelebilir. Olaylar lehinize.... devamını okuyunuz

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler burcu Merkür yönetimindedir ve değişken niteliktedir. Hava elementi burcu olan İkizler burcunun ne zaman ne yapacağı belli değildir. Çözümlenmesi zor bir karaktere sahip olan İkizler burcu girdiği her ortamda anında fark edilir. Arkadaş çevresi çok geniş olan İkizler burcu yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Yanında her zaman pozitif ve enerjik insanları görmekten hoşlanan İkizler burcu için arkadaşları çok değerlidir. Hırslı ve azimli bir kişiliğe sahip olan İkizler burcu, sosyal anlamda çok aktiftir. Gezmekten, görmekten ve keşfetmekten çok hoşlanan İkizler burcu, iletişim kurmak konusunda çok yeteneklidir.

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler burcu çok hareketli ve dışa dönük bir yapıya sahiptir. Genel anlamda kısa vadeli ilişkilerden hoşlanan İkizler burcu, iş hayatı söz konusu olunca kalıcı başarılar ister. Genelde bir iş yerinde uzun süreler boyunca çalışan İkizler burcu¸ bu anlamda istikrarlıdır. Genelde rutinden hoşlanmayan İkizler burcu iş yaşamında rutini sever ve ister.

İş hayatında çalışma arkadaşları yüzünde yorucu zamanlar geçirebilecek olan İkizler burcu bazen yanlış kanılara varıp dost zannettiği iş arkadaşlarının gerçek yüzünü çok geç fark edebilir. Genelde hırslı ve azimli olan İkizler burcu, yüksek tempolu çalışma koşulları boyunca kendine zaman ayırmakta zorlanabilir. Bu da İkizler burcunu üzecektir. Çünkü dışarıda olmak ona enerji verecek, toparlanmasını sağlayacaktır. Ancak kendine zaman ayıramadığı zaman işler tersine dönebilir.

İkizler burcu iş yaşamında adım adım yükselmek ister. Başarıya ulaşmak için her türlü fedakarlığı yapan İkizler burcu bu konuda sabırsız değildir ve acele etmez. Genelde başarı merdivenlerini hızlı ama güvenli bir şekilde tırmanan İkizler burcu, değişikliklerden hoşlanır. Bu nedenle de tek bir pozisyonda çalışmak yerine farklı pozisyonlarda farklı işler yapmak ona iyi gelecektir. Gezmeyi de çok seven İkizler burcu dışarıda olmasını gerektirecek sektörlerde de başarılı olur. İkizler burcu için öğrenmek hiçbir zaman bitmeyecek bir eylemdir. Bu nedenle de hiç beklenmedik bir anda başka bir işe yatırım yapabilir veya yeni bilgiler öğrenmek için farklı deneyimler yaşayabilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan İkizler burcu, iş hayatında da başarı ve ilgi görmek ister.

Pratik zekaya sahip olan İkizler burcu sorunların nasıl çözüleceğini çok iyi bilir. Bu nedenle de patronları tarafından ön planda tutulur. Soğuk kanlı ve zeki çözümlerle arkadaşlarından da destek alan İkizler burcu, samimiyete çok önem verir. Bu nedenle de patron dahi olsa çalışanlarına karşı samimi ve arkadaş canlısı olarak davranacaktır. İkizler burcunun farklı fikirleri vardır. İş yaşantısında bu fikirleri sunmayı ve üzerine tartışmayı çok sever.

Merkür yönetiminde olması nedeniyle iletişim yönü çok kuvvetli olan İkizler burcu, ikna etmek, etkili konuşmak ve dinlettirmek konularında çok iyidir. Bu nedenle de etkili sunumlar, müşteri çekme ve ikna etme onun işleridir.

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler Burcu Diyet

İkizler Burcu ile Ortaklık

İkizler Burcu Künye

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Aşk Uyumları

İkizler Burcu Hangi Gün Ay Burçtur?

İkizler Burcu Kayınvalide Ne İster?

İkizler Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

30 Nisan hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
9 Kasım hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?
2 Ocak hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0032 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme