Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Yay Burcu Günlük Yorumu (06 Temmuz 2015)

(Yay Burcu 06 Temmuz 2015 tarihli günlük burç yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan yay burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Mynet Astroloji

Sevgili Yaylar yeni haftamızın ilk görünümü, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumudur. Hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, hem ailevi hem de ilişkinizde güven ve huzurun sizin için ne kadar önemli olduğunu işaret eder. Duygudaşlık sizin için çok kıymetlidir. Yaşamınızı tartışmalardan, sorunlardan uzak bir şekilde yaşamak istersiniz. Sahip olduğunuz değerlerinizi koruma altına alırsınız. Onların üzerine titrersiniz. Yanlışlıklardan, haksızlıklardan korunma ihtiyacınız yükselir. Belki de bu nedenle kendi içinize çekilir, o güveni size hissettirecek kişilerle bir arada olmaya çalışırsınız.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlığı, parasal kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli derinden işleyen değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz.  Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. İşte bu nedenle çaba sarfediyor, mücadele veriyorsunuz. Ancak kazandığınızı da tutmayı ve yeteneklerinizi belli bir alanda geliştirmeyi, kullanmayı bilmelisiniz.

Yeni haftanın sizler için şanslı, güçlendirici, keyiflendirici gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

 


Hürriyet Astroloji

Bırakın her şey kendiliğinden hallolsun, aksi takdirde küçücük olaylar devlet meselesi haline gelebilir.

Daha esnek ve kayıtsız kalmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay'ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Sabah Gazetesi

Bugün, aile ve sosyal evinizde ilerliyor. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Gökyüzü bugün hiç kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermemeniz için uyarıyor sizleri. Sinirlenir ve tartışma içine girerseniz haklıyken haksız duruma düşebilir, hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki yakın çevrenizde huzurlu halinizden rahatsızlık duyan kıskanç insanların bir oyunudur bu, bu oyuna düşmeyin! Aynı etki eş ya da sevgiliniz için de geçerlidir. Kendisini uyarın ve aşkınızın bu tarz saldırılarla sarsılmayacak güçlü bir yapıda olduğunu dosta düşmana el birliği ile gösterin. İş hayatınızda ise kazançlı çıkacağınız çok önemli bir teklif alabilirsiniz.

Günün Olumlaması:Yaşamı seviyorum, aşkı sevdiğim gibi. Her doğan gün yeni mucizeler, şifalar ve bollukla dolu. Bütün iyi niyetimle sevdiklerim, kendim ve tüm insanlık adına dualar edip dileklerde bulunuyor, gerçekleşmesinin mucizelerini yaşıyorum.

Günün Rengi:Sarı

Günün Kristali:Kyanit

Yay Burcu Günlük Yorumu (06 Temmuz 2015)

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

12 Nisan hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
21 Ekim hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
10 Kasım hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?
24 Nisan hangi burç olur?
19 Ekim hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0057 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme