Burçlar

.web.tr
26.11.2020
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler... devamını okuyunuz

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu nazik ve arkadaş canlısı bir yapıdadır. Hava elementi burcu olan Kova burcu çok hareketli ve farklıdır. Gizemli yapısı sayesinde herkes tarafından tanınmak isteyen Kova burcunun iletişim yeteneği çok güçlüdür. Büyük idealler peşinde koşmaktan hoşlanan Kova burcu devrimci bir ruha ve evrensel bir zekaya sahiptir. Kova burcu tüm burçlar arasında en sağlıklı olan burçtur ve bünyesi çok sağlamdır. Kova burcu sadıktır ve her zaman iyimserdir.

Kova burcu özgür yapısı ve değişimlere açık olması nedeniyle her meslekte mutlu olamaz. Onun yapacağı meslek mutlaka insanlığa yararlı olmalıdır ve onu kısıtlamamalıdır. Monotonluktan nefret eden Kova burcu gezebileceği bir meslekte başarılı olacaktır. İletişimi de çok güçlü olan Kova burcu buna göre bir meslek seçebilir.

Kova Burcu İş Hayatı

İş hayatında da oldukça dikkat çekici olan Kova burcu eğer bir patronsa orjinal fikirleri vardır ve hayal gücü sınırsızdır. Bu nedenle de tüm çalışanları ona saygıyla ve gıptayla bakar. Çağın ilerisindeki fikirleriyle sahibi olduğu işi en üst düzeye taşıyabilen Kova burcunun kendine has bir stili vardır. Bir Kova burcu patrondan zam istemek içi n en doğru zaman onun bir iş üzerinde yoğunlaştığı ve heyecanlı olduğu zamanlardır.

Kova burcu eğer bir çalışansa üst yetkililer tarafından kısa sürede fark edilecektir. Çünkü o kendiyle beraber çalıştığı ortamdaki insanların da ileriye gitmesini ister. Her zaman orjinal fikirleri olan Kova burcu kısa zamanda yükselecektir. Eğer hayalindeki işi bulmuşsa uzun zaman aynı yerde çalışır.

İş hayatında hırslı Kova burcu mantığı ile hareket ettiği için hata yapmaktan da kaçınır. Kariyer konusunda en başarılı burçlardan olan Kova burcu başarmak istediği işi sonunda başaracak ve istediğini yapmış olarak mutlu olacaktır. Ancak her sektörde istediğini yapamayan Kova burcunun kendini özgür hissedebileceği ve zeki fikirlerini kullanabileceği bir sektörde çalışması iyi olacaktır. Aksi halde Kova burcu mutsuz olur ve monotonlaşan hayatını bir şekilde yenilemek için çaba harcayabilir.

Liderlik vasıflarına sahip olan Kova burcu çalıştıkları ortamda yönetici olmaktan mutluluk duyarlar. Fikirlerini herkesin kabul etmesine alışık olan Kova burcu aksi bir fikirde hemen mutsuzlaşır ve agresif olabilir. Ancak iş ortamında problem çıktığı zaman akla gelen ilk isim de Kova burcudur. Çünkü kolaylıkla sorunların üstesinden gelebilir ve ürettiği pratik çözümler sayesinde başarılı olur.

Arkadaşlarıyla olan ilişkisinde de iyi bir dinleyici olan Kova burcu iş arkadaşları tarafından da sevilir. Sorunları çözme becerisi sayesinde iş arkadaşları tarafından aranan isim olan Kova burcu iyi bir dinleyici olduğu için çalıştığı ortamda en çok ismi geçenlerden olur. Ancak çalışma ortamına kimsenin karışmasından hoşlanmayan Kova burcu istediğini yapmak ister.

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

27 Eylül hangi burç olur?
30 Aralık hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
8 Temmuz hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0057 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme