Burçlar

.web.tr
26.11.2020
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler... devamını okuyunuz

Kova Burcu Aşk Uyumları

Özgürlüğüne çok düşkün olan Kova burcu açık sözlülüğe önem verir. Gezmekten ve sosyal ortamlarda bulunmaktan hoşlanan Kova burcu ilişkilerinde özgür kalmak ister. Kısıtlanmaktan nefret eden Kova burcu ile düzgün bir ilişki sürdürmek istiyorsanız ona karışmamalı ve enerjisine ayak uydurmalısınız. Kova kadını çok güzel, Kova erkeği ise oldukça karizmatiktir. Ancak onların fark edilmesini sağlayan özellikleri bunlar değildir. Kova burcu girdiği her ortamda ışık saçar. Çünkü çok pozitif bir enerjisi ve her an ne yapacağı belli olmayan görünüşü vardır. Bu da Kova burcuna gizem katar.

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova ve Koç

Kova burcu ve Koç burcu çok iyi anlaşma enerjisine sahiptirler. Beraber çok güzel yerleri gezip görebilecek ve yeni insanlar tanıyabilecek olan Kova burcu ile Koç burcu uyumlu bir çift olacaktır. Koç burcunun cana yakın tavrı açık sözlü olan Kova burcunu etkileyecek ve onu tanımak isteyecektir. Hayata bakış açıları benzer olan Kova burcu ve Koç burcunun tek zıtlaşacakları nokta kıskançlık olacaktır. Koç burcu ilişki yaşadığı insanı sahiplenir ve kıskanabilir. Ancak Kova burcu kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz. Her konuda uyumlu olan Kova burcu ve Koç burcunun bu noktada bir çözüm bulmaları iyi olacaktır.

Kova ve Boğa

Kova burcu ve Boğa burcu genel olarak zıtlaşmaya müsaittir. Boğa burcunun hayata karşı tutucu tavrı Kova burcunun sürekli değişiklik ve farklılık arayan yapısına ters gelebilecek düzeydedir. Ancak aynı zamanda Boğa b urcunun bilgiye olan merakı ve bilgili olması Kova burcunun dikkatini çekecektir. Çünkü Kova burcu her zaman yeni şeyler öğrenmekten mutlu olur. Boğa burcunun korumacı ve güven veren tavırları da Kova burcunu etkileyecek ve ona doğru çekecektir. Ancak hayata bakış açılarının farklı olması nedeniyle bu iki burcun anlaşmak için çaba sarf etmeleri gerekiyor.

Kova ve İkizler

Kova burcu ve İkizler burcu aşk ve evlilik konusunda birbirleri için yaratılmışlardır. Kova burcu ve İkizler burcu birbirlerini buldukları anda dolu dizgin bir aşk yaşayacaklar ve büyük ihtimalle bu aşkı evlilikle taçlandıracaklardır. Her anlamda farklı olacak bu ilişki de zaman zaman sürtüşmeler olsa da uzun vadeli bir ilişki olacağı kesindir. İkizler burcunun zaman zaman değişen ruh halleri Kova burcuna yabancı gelebilir. Ancak bu ilişkide eğer biraz sabırlı olunursa her şey çok güzel olacak ve rüya gibi bir aşk başlayacaktır.

Kova ve Yengeç

Kova burcu ve Yengeç burcu her ne kadar zıt kutuplarda olsalar da birbirlerini çekeceklerdir. Onların kimsenin anlamadığı bir uyumları vardır. Kova burcu ve Yengeç burcu güzel bir aşk yaşayabilir. Yengeç burcunun aşırı duygusallığı ve içine kapanık olması Kova burcunu çileden çıkarsa da, Yengeç burcu Kova burcunu mutlu etmek için her şeyi yapacaktır. Bu da Kova burcunun hoşuna gider. Cinsel anlamda da uyumlu olan Kova burcu ve Yengeç burcunun ilişkilerini uzun vadeli yaşamak istiyorlarsa fedakarlık yapmaları gerekiyor.

Kova ve Aslan

Kova burcu ve Aslan burcu tamamen zıt karakterlerdedir. Aslan burcu her zaman ön planda olmaktan hoşlanır. O her şeyi hakimi olduğunu düşünür. Ancak Kova burcu ile karşılaştığı zaman aslında bunu bir yanılgı olduğunu anlayacaktır. Kova burcunun gizemli ve kendine has enerjisi Aslan burcunu mutlaka etkiler. Çünkü daha önce böylesine bir insanla karşılaşmamıştır. Kova burcunu elde etmenin kolay olmadığını Aslan burcu hemen fark edecektir. Hayata bakışları farklı olsa da ilişkilerinde her zaman hareketlilik olacaktır.

Kova ve Başak

Kova burcu ve Başak burcu arasında bir uyumsuzluk söz konusudur. Özgür ve farklılık arayan bir yapıda olan Kova burcu ile her zaman titiz ve düzenli olmayı ilke edinmiş Başak burcu aslında birbirinden çok farklıdır. Birbirlerini gördükleri ilk anda tanışmak isteyecek olan Başak burcu ve Kova burcunun ilişkisi neşeli olacaktır. Ancak Başak burcu Kova burcunun aktif sosyal hayatı içinde kaybolabilir. Bu ilişkiye bir şans verilse de uzun sürmesi çok zordur.

Kova ve Terazi

Kova burcu ve Terazi burcu çok uyumlu bir çift olacaktır. Müthiş bir aşk ve evlilik yaşama enerjisine sahip olan Kova burcu ile Terazi burcu özgürlük konusunda birbirlerine çok benzerdirler. Kova burcunun özgürlük ihtiyacına Terazi burcu çok iyi şekilde karşılık verecektir. Çünkü o da özgürlüğüne düşkündür. Onların ilişkisi çok eğlenceli ve çok özgür olacaktır. Ancak çok fazla gezip eğlenmekten birbirlerini ihmal edebilirler. Bu nedenle dikkatli olunmasında fayda vardır.

Kova ve Akrep

Kova burcu ve Akrep burcu birbirleriyle cinsel anlamda çok uyumludurlar. Ancak söz konusu duygusal bir ilişki olunca zıt düşerler. Kova burcunun Hava elementi burcu olması nedeniyle ele avuca sığmaması Akrep burcuna çok ters gelecektir. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayan Akrep b urcu Kova burcuna kendini tam olarak anlatamazsa bu ilişki çok sürmeyecektir. Akrep burcu ve Kova burcu için tek şart birbirlerini anlamaları ve fedakarlık yapmalarıdır. O zaman güzel bir ilişki yaşayabilirler.

Kova ve Yay

Her anlamda uyumlu olan Kova burcu ve Yay burcu çok güzel bir beraberlik yaşayacaklardır. İkisi de özgürlüklerine düşkün olan Kova burcu ve Yay burcu beraber bir çok yeni keşif yapacaklar ve dünyanın altını üstüne getirecekler. Hayattaki amaçları çok benzer olan Kova burcu ve Yay burcu uzun vadeli bir ilişki yaşayacaklardır. Zaman zaman sürtüşmeler olsa da bu ilişki herkesin gıpta edeceği bir ilişki olacaktır.

Kova ve Oğlak

Çok az ortak noktaya sahip olan Kova burcu ve Oğlak burcunun bu ilişkiyi sürdürebilmeleri zordur. Oğlak burcu hayata çok ciddi bakar. Ancak Kova burcu hayatla dalga geçme enerjisine sahiptir. Oğlak burcu Kova burcundan ciddi olmasını talep edecektir. Bu ise Kova burcunun anlayamayacağı bir taleptir. O içinden nasıl geliyorsa öyle davranır.

Kova ve Kova

Her anlamda birbirleriyle aynı olan bu iki kişinin ilişkisi çok canlı, çok enerjik ve çok umursamaz olacaktır. Aynı burçta oldukları için zaman zaman birbirleriyle zıt düşebilecek olan bu ikili çok gezecek ve yeni şeyler keşfedeceklerdir. Sosyal olarak hiç kimse onlar kadar aktif ve onlar gibi tutkulu olamayacaktır. Eğer hayatla dalga geçen yanlarını bir tarafa bırakabilirlerse çok iyi bir evlilik yapabilirler.

Kova ve Balık

Kova burcu ve Balık burcu arasında arada kalmış bir uyum-suzluk olabilir. Balık burcunun yaratıcı zekası Kpova burcunun mutlaka dikkatini çekecektir. Ancak bu ilgi Kova için sürekli olmayacaktır. Çünkü o sürekli yeni arayışlar içindedir. Balık burcu aradığı her şeyi Kova burcunda bulsa da ona kendini sevdirmesi için çok çabalaması gerekir. Balık burcunun duygusal çıkışları ve kendinden beklentileri Kova burcunu geriye çekebilir.

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

9 Mart hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0039 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme