Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 03:30-06:06 arasında  Ay-boşluk etkisi altındayız. Zamanı  kendi akışına bırakarak yaşamakta yarar var. Ne fazla bir müdahalede bulunalım ne de bizi zorlayabilecek konuları kafamıza takalım.

Saat 06:06 Ay-Yengeç geçişi,  duyarlılığın yükselişidir. Aileniz, sevdiğiniz kişi, değer verdiğiniz insanların önemi üzerinde düşünürsünüz. Hassassınız. İlgi beklersiniz. Sıkıntılarınızı kimseye anlatmazsınız. Dinlenmek, güven duyduğunuz insanlarla bir arada olmak rahatlatıcıdır.

Saat 14:08 Ay-Güneş görünümü, elinizden geldiğince empatide bulunmaya çalışınız. Özellikle parasal konularda dikkatlice hareket edelim. Kendi söylediklerinizin illa kabul ettirmeye çalışmak yanlış olabilir.

Keyifli bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,

Takvim Gazetesi

İlişkinizde özverili davranarak hoşlandığınız kişiyi gururlandırıyorsunuz. Ancak çok fazla taviz veriyorsunuz. Kendinizi biraz ezdiriyor gibisiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün canınızı sıkacak bazı konuşmalar kulağınıza gelebilir. Sizden yana olduğunu bildiğiniz biri farkında olmadan size zararı dokunacak bir işin içine girmiş olabilir. Peşin yargılara varıp suçlamak yerine empati kurun

Milliyet Astroloji

Bugün özellikle sabah saatlerinde sizi bağlayan nedenler gündeme gelebilir. Aynı zamanda bugünlerde gizli durumlar da keşfedebilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Parasal konularda güzel kazançlar ve güzel teklifler devreye girmeye başlıyor. İlişkiler size doğru bir şekilde para kazandıracak ve bu ilişkilerinizi iyi bir şekilde dengeleyebileceksiniz. Bu konuda bağlantılarınızı kullanabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın bu son günlerinde(Eylül ayına kadar), maddi anlamda karlı alışverişler veya kazançlar söz konusu olabilir.

Günün Atmosferi:Gün içerisinde Venüs ve Jüpiter'in bizi canlandıran ve pozitif enerji veren etkilerini derinden hissedeceğiz. Üstelik sadece bu enerjiyle sınırlı kalmıyoruz. Çalışmalarımızın ve çabalarımızın meyvelerini toplayabilir, yepyeni ilişkiler kurabilir, hatta yeni bir aşka yelken açabiliriz. Sanat, güzellik ya da yaratıcı faaliyetlerde de oldukça dinamik ve aktif hareket ediyoruz. Fakat sabah veya akşam saatlerinde canımızı sıkacak bir takım gerginlikler ve ani gelişmelerle karşı karşıya kalabiliriz. Öte yandan ev, aile ya da toplumun genelini ilgilendiren önemli olaylar gündeme gelebilir. Dolayısıyla bugün özellikle duyarlıyız ve algılarımız açık.Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 28-08-2016 Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Ocak hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
24 Şubat hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
20 Nisan hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0029 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme