Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

Geçmişte hatalı davrandığınız bir kişi aklınıza gelip kendi kendinizi sorgulayabilirsiniz. Özür dilemek, gönül almak size bir şey kaybettirmeyecektir.

Milliyet Astroloji

Bugün endişe duyduğunuz konularda kendinizi daha fazla sıkışmış hissedebilirsiniz. Finansal konularda yeni kaynaklar gündeme gelebilir. Karar vermeniz gereken koşullar oluşabilir. Duygusal yönden sizi etkileyen durumlardan etkilenebilirsiniz. Borç alacak konuları gündeminizi meşgul edebilir.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Vatan Gazetesi

Bugün duygusal, hassas ve her zamankinden daha alıngan ve kırılgan bir haliniz olacak. Huzursuzluk yaratan kişi ve ortamlardan uzak durmaya gayret edin. Alacak verecek meseleleri de gündeme gelip biraz stres yaratabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar saat 10:32  Ay-Balık burcu geçişiyle güne uyanıyoruz. Bu enerji,  duygusal ve ruhsal güvenlik açısından rahatça geçirmenizi sağlayan güçlü bir titreşimdir. Sizi kuşku ve kuruntularınızdan kurtarır ve maddi anlamda destek göreceğinize dair bir hissi içinizde uyandırabilir. Bu his, yüzünüzü gülümsetir, sizi rahatlatabilir.

Ancak başkalarıyla olan bağlantılarınızda(para-aşk-iş) sorunlarınızı bir an önce çözüme kavuşturmak niyetindeyseniz bugün kendinize  yüklenmek yerine,  biraz geri çekilerek gücünüzü toplamak faydalı olabilir. Size ifade etmeye çalıştığım tam olarak şudur. Hani bazı insanlar vardır. Eskilerin deyimiyle dünya yansa umurlarında olmaz. İşte böylesine rahat olunuz.  Bugünün bir başka özelliği,  sınırlanmaları ortadan kaldırmasıdır. Bu sayede problemlerin sizi yenmesine izin vermemiş olursunuz.-Bugün olur da çözemezsem yarın mutlaka bir çıkış yolu nasılsa bulurum diyerek kendinizi üzmemiş olursunuz.

Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,

Hürriyet Aile Burçlar

Hayatınıza ilişkin bir takım değişikler yapmak niyetindeyseniz, bunları herkesin gözü önünde değil, sessizce yapmalısınız. Öte yandan duygusal ilişkilerinizde de aşırılıktan kaçınmalısınız. Yapacağınız yeniliklerin iş hayatınıza zarar vermemesi için dikkatli olmanızda yarar var. Sabırlı olup, doğru adımlar attığınızdan emin olmalısınız.

Günün Atmosferi:Sosyal ilişkilerimizde empati kurabileceğimiz, olumlu ve pozitif bir gündeyiz. Fedakâr ve yardımsever yönümüz ağır basacak. Yeni deneyimlere, entelektüel, yaratıcı fikirlere ve teknolojiye yoğunlaşabiliriz. Geleceğe yönelik bazı önemli adımlar atabiliriz. Ancak bu adımları atmadan önce enine boyuna düşünmeliyiz. Zira bu durum bizim aleyhimize sonuçlar doğurabilir ve bizi asıl gitmek istediğimiz yönden uzaklaştırabilir. Gerçekleri göz ardı eden, hayalperest yaklaşımımız bizi yanlışa düşürebilir. Olaylara daha realist bakmaya çalışmalıyız. Öte yandan sosyal ilişkilerimiz açısından canlı ve hareketli bir gün bizi bekliyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 10 Şubat 2016 Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Hayatınızda güçlü kadınların etkisi ve önem büyük, bugün bu durumun etkilerini daha çok hissedebilirsiniz. Mücadele söz konusu olsa da, güçlü tarafta olan aslında sizsiniz. Akşam ise gündelik işleriniz ve hayat akışınız hafifliyor, keyif aldığınız konulara daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, iş hayatınızda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Parasal olarak gücünüzü ilişkilerden sağlıyorsunuz. Kuracağınız bu sağlam iş ilişkileri size para olarak dönebilecek.

Hürriyet Astroloji

Kaçınılmaz olanı kabul etmeli, değişimden korkmamalısınız. Size her zaman doğru fikir veren veya önemli tavsiyeleri olan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Olayları akışa bırakmanız ve bazı şeylerin olgunlaşması için zaman vermeniz durumunda, doğru seçimler yaptığınızı görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Estetik ve sanatsal başlıklı konularda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya aşk hayatımızda yeniliklere ve parlak fikirlere açık beş günlük süreçteyiz. Tam da sevgililer gününe yakışır şekilde, bu etkiyi en iyi hafta sonu hissedeceğiz aslında. Sevdiğimiz kişilerle yakın ilişkiler kurmamızı sağlayacak hoş planlar yapabilir, sevdiğimiz kişiler tarafından şımartılabiliriz. Ya da maddi açıdan olumlu olaylara veya karlı alışverişlere açık günlerdeyiz diyebilirim Niobe’ce. Bazı adımların maddi karşılıkları yüzünü gösterebilir bugünlerde. Verici ve yardımseveriz, başkaları için güzel şeyler yapmak ruhumuza iyi gelecektir. Ayrıca enternasyonel konular, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk, bilişim veya genel anlamda finansal başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya görüşmeler yaşanabilecek günlerdeyiz. Önemsediğimiz konuları görüşmek için de güzel bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
22 Aralık hangi burç olur?
9 Mayıs hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
22 Ocak hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0038 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme