Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

Sıkıcı bir gün. Hayatınızın monotonluğu artık sizi çok fazla yoruyor. Her gün aynı olayları yaşamaktan çok sıkıldınız. Değişiklik vakti geldi. Hafta sonu dostlarınızla küçük bir tatil size iyi gelebilir.

Vatan Gazetesi

Hiç beklemediğiniz bir yerden unuttuğunuz bir para ya da daha önce beklediğiniz ancak elinize geçmeyen bir maddi varlık gelebilir bugün. Eğer tutar yüksekse mutlaka doğru şekilde değerlendirmeye çalışın. Akıp gitmesin.

Radikal Gazetesi

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte moral, motivasyon ve sağlık olarak güçlenirken, erkek figürler ve aile ilişkilerinde güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir süreç sözkonusu olacak. Bu zaman diliminde güzellik ve bakımıza ait işleri yapabilir, estetik olarak düzeltmeler uygulatabilir, yaptığınız işler ve ışığınızla toplum içinde daha fazla dikkat çekerek ön planda olabilirsiniz. Yeni ay haftasının en güzel haberi Satürn’ün Merkür ve Venüs’e olan uyumlu açısı ile, olası tüm ilişki problemlerini çözümleyebileceğiniz, aile ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz hatta bir ev sahibi olma arzusu duyabileceğiniz etkiler sunuyor olması olacak. Bu süreçte görüşmelerinizde ve flörtlerde istediğiniz sonuçları elde etmeniz daha kolay hale gelecek.

Milliyet Astroloji

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda şanslı olabilirsiniz. Ön görmekte zorlandığınız konular olabilir. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. İfadelerinizi kontrol etmenizde fayda var. Bazı içsel süreçler yaşayabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Eski mevzular yeniden sorun teşkil edebilir. Evde yapacağınız bir takım düzenlemeler rahatsız edici olabilir. Fakat sonucunda herkes mutlu olacak. Bu nedenle bu süreci sessiz ve kontrollü geçirmenizde fayda var. Sevdiklerinize daha çok zaman ayırmalısınız.

Günün Atmosferi:Bekleyen işler bir an önce tamamlanmalı! Çok fazla bekleyen iş var. Bir an önce tamamlanmalı ya da çözülmeli. Çalışmalarımızın karşılığını göreceğimiz günlerdeyiz. Aşk biraz kafamızı kurcalıyor olabilir. Fakat eski hatalar tekrarlanmayacak, sorunlar varsa çözüme kavuşacak. Yanlışlarımızdan çok şey öğrenebiliriz. Geçmişte bizi üzen olayları unutabilir, kendimizi daha güvenli ve daha az endişeli hissedebiliriz. Hatta bu noktada yakınlarımızdan da destek görebiliriz. Jestler, sürpriz hediyeler ya da teklifler alabilir, motivasyon kazanabiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – 26 Ekim Çarşamba Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar Saat 01:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların, görüşmelerin, haberleşmelerin sizin hayatınızda olumlu gelişmelere işaret olduğunu gösteriyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir, yeni bir çevreye girebilir, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu hareketlilik sizi bir hayli heyecanlandırır, tazelendirir, geliştirir.

Saat 04:54 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Neptün görünümü, özgürlüğümüzü her şeyden fazla öne almamızı sağlıyor. Hayatın güzelliklerini, keyfini çıkarmaktan yanayız. Olabilir, gerçekleşebilir hayallerimizin peşinden koşmaktan yanayız. Kolayca ele geçirilmeyeni, sorgusuz sualsiz olanı elde etmek istiyoruz. Yeteri kadar karmaşık olan bu dünyada, bizi rahatlatacak bir aşkın, heyecanın, deneyimin, güzelliğin peşinden gitmek niyetindeyiz. Ancak şu var ki, aklımızın da başımızda olması gerekiyor. Evet, hakkımız tabii ki isteyeceğiz. Fakat gerçekçi olmayı da ihmal etmeyeceğiz. Bu görünüm altında aşkı, yatırımları, ortaklıkları, parayı, bize verilen sözleri mutlaka gözden geçireceğiz. Olmasını istediğimizden çok, olan bitene bakacağız.

Saat 08:56 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ailemiz veya kendi geleceğimizle alakalı konularda paranın önemi ve gücünün farkında olarak planlarda bulunmamızı sağlıyor.

Saat 18:19 Venüs-Jüpiter görünümü, hayatı güzel yönleriyle ele almamızı, konuşarak, yazışarak yakınlarımızla, insanlarla paylaşımda bulunmamızı sağlıyor. Özgürce fikirlerimizi ifade edebiliriz.

Saat 21:32-27 Ekim saat 16:50 arası Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde arkadaşlık ilişkilerinde hesapçı tutumların sizi rahatsız etmesi mümkündür. Siz düşüncelerinizi gerçekten anlayan ve doğru şekilde yorumlayan kişilerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak bazı insanları anlamakta güçlük çektiğinizi düşünebilirsiniz.

Gönlünüzden geçen olumlu niyetlerin karşılığını en güzel şekilde alabilmeniz dileğimle,

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

31 Ocak hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
25 Ekim hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0096 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme