Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:37 Merkür-Satürn kavuşumu sizi aileniz, eviniz, hedefleriniz, finansal ve sizin hayatınızda önemli olan tüm meseleler üzerinde odaklanmanızı, düşünmenizi sağlıyor. Tabii ki daha önceden de düşünüyordunuz. Siz, sağlamlaştırmak, bir takım meseleleri ailenizle bir araya gelerek konuşmak, neler yapmak istediğinizi birlikte kararlaştırmak durumundasınız. Belki de yalnızsınız. O zaman yüzleşmelerde bulunarak kendi temellerinizi yeniden onaracaksınız. Sorumluluklar bir hayli etkili. Artık, göz ardı edemeyeceğiniz durumlar, kendini hatırlatacak. Belki bir yuva kurmak, yuvanızda bir dönüşüm ve yenilikte bulunmak söz konusu olacak. Hangi karar verilirse verilsin, hep ileriye dönük düşünülecek. Sağlamlık, güven, bölüşüm, pay etme, onarma, kullanılır hale getirme yönündeki bu kavuşum, ev-aile konularını bir hayli vurgulayacak. Zihniniz bu meselelere odaklanarak bir karar verecek. Acelemiz yok, zamanla birçok nokta netliğe kavuşacak. Bugün bu anlamda start vereceğiz.

Saat 10:07 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, siz kendi istekleriniz doğrultusunda ilerlemek isterken, dışarıdaki dünya buna dur diyebilir. Disiplin içinde hareket etme zorunluluğunuz var. Siz bunu gönüllü olarak kabul eder, kimseyle çatışmadan hareket etmeye çalışırsanız, bu enerjiyi olumlu yönde değerlendirmiş olursunuz.

Saat 17:30-21:23 arasında Ay boşlukta olacağından, çevrenizdeki kişilerle belli konular üzerinde karşı karşıya gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi onaylamalarını beklersiniz.

Saat 21:23 sonrası karşıt Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, partnerinizle olan paylaşımlarınızda arkadaşlık olgusunu ön planda tutabileceğinizin göstergesidir.

Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız ödül ve takdirler üç gün içerisinde çalışmalarınızın boşa gitmediğini anlamanızı sağlayabilir.

Sağılığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışkan ve hırslı bir gününüzdesiniz. İşinize dair sorumluluklarınızı yerine getirmek için başınızı kaldırmadan çalışacaksınız. Yorucu bir tempo içine gireceksiniz. Öte yandan çalışma ortamınızda tartışma enerjisi yüksek gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda oluşabilecek ani gerginliklere karşı dikkatli olun.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor, hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşka duyduğunuz geleneksel güvensizliğinizi aşmış gibi görünüyorsunuz.

İlişkinize ilk başladığınızda kendinize yaşattığınız endişeler, şimdi aklınıza geldikçe kendinize kızıyorsunuz.

İş Yaşamı: Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halledeceksiniz. İşyerinizde iş sorunlarınızı birilerine açmaya haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz

Para Durumu: Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.

Dikkat: İşlerinizi ayarlamanızda yarar var. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GELECEĞE yönelik maddi planlar yapacaksınız ve bunlara sadık kalmak isteyeceksiniz. Ailenizi ihmal etmemeye çalışın.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınıza ve eğlenceli konulara odaklanarak haftaya giriş yapacaksınız. Ev alanlarındaki yükümlülükleriniz ve aile bireylerine karşı sorumluluklarınız hafta ortasında üstünüze geliyor gibi olabilir. Biraz rahatlamalısınız.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk, güzellik ve romantizm gezegeni randevu ve flört evinizde. Bu zaten güzel bir etki, üstelik bugün Uranüs de Venüs’e katılıyor. Sürprizlere hazır olun sevgili Aslanlar. Çok eğleneceksiniz.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI

Gökyüzü bugün sizlere maddi manevi önemli fırsatlarla karşılaşacağınızı müjdelemekte. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi manevi kazançlı çıkacak, yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin git gide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Günün Olumlaması:Aşkıma, duyguma, istek ve arzularıma sahip çıkıyorum. Beni benden uzaklaştıran tüm düşüncelerimden kararlılıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besliyorum ruhumu ve aydınlanıyorum. Arınmış olmanın verdiği huzurla daha sağlıklı kararlar alıyor ve uyguluyorum.

Günün Rengi:Sarı

Günün Kristali:Carnelian

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

25 Kasım 2014 24 Kasım 2014 23 Kasım 2014 22 Kasım 2014

21 Kasım 2014 20 Kasım 2014 19 Kasım 2014 18 Kasım 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

1 Temmuz hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
13 Mart hangi burç olur?
4 Ağustos hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
24 Mart hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme