Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Milliyet Astroloji

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi yakın çevrenizle ilgili konularda daha hareketli kılmakta. Bugün görüşmeler ve artan bir iletişim içinde olabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

İş yaşamınızda tam olarak kazanma dönemindesiniz. Yaptığınız bütün işler ve aldığınız tüm riskler size olumlu yönde geri dönüyor. Zafer sarhoşu oluyorsunuz.

Vatan Gazetesi

Yeniay ile birlikte yakın çevrenizde bir değişim yaşanabilir. Kardeşlerinizle birlikte bir işe girişmenize, yakın akraba ve komşularınızı ilgilendiren bazı gelişmelere, bir yolculuğa, bir eğitime başlamaya vesile olabilir.

Hürriyet Aile Burçlar

Kafanızı karıştıran veya konsantrasyonunuzu bozan şeylere tedbir olarak, iki hafta boyunca işleri basit tutmanızda fayda var. Her ne kadar öğrenecekleriniz ve şimdiye kadar bildikleriniz birbiriyle tezat olsa da, etrafınıza yeni gözlerle bakabilirsiniz. Merakınız sizi yaratıcı çözümler bulmaya itebilir.

Günün Atmosferi:TERAZİ BURCUNDA YENİ AYBugün Terazi burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın Jüpiter ve Satürn’le belli görünümlerde olması, ilişkilerde kontrolü ele alma, kendimizi ve yeteneklerimizi gösterme zamanında olduğumuzu, ilişkilerde, iş birliklerinde ve pazarlıklarda eşitliğe, uyuma ve adalete önem vermenin gereğini hatırlatıyor iki hafta boyunca. Yeni başlangıçlar yaparken veya yeni adımlar atarken, uyumu ve adaleti yakalamak için gereken şeylerin yapılmasının öneminin altını çiziyor. Yeni Ay’ın Mars ve Pluton’la gergin etkileşimi ise, huzuru sağlamak, uyumu yakalamak için savaşmak gerekebileceğini akla getiriyor. Ancak, yine de güç savaşlarından kaçınalım, tartışmaların içinde sakin kalmaya çalışalım. Zira, saldırgan tutumlar artabilir. Her ne kadar geçmişin anıları bizimle olsa da, duygusal anlamda yenilenme şansı bulabiliriz veya eski olaylar şu an bizde aynı hissi yaratmayabilir ve ufkumuzu genişletmiş şekilde yolumuza devam edebiliriz.Bu arada objektif olmaya çalışsak bile, Jüpiter’in konumu gereğinden fazla iyimser olmamıza ve hayalperest yaklaşımlar içine girmemize neden olabilir. Yanılıp her şeyi olduğundan çok daha güzel görebiliriz. Dikkat edelim!Bizi geleceğe taşıyacak hayallerle, geleceği yok edecek hayaller arasındaki farkı anlarsak geniş vizyonumuzun faydasını görmemiz daha kolay olacaktır.Ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı da temkinli hareket etmekte fayda var iki hafta boyunca!Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 1 Ekim Cumartesi Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar, 1 Ekim saat 03:11 Terazi burcunda doğacak Yeniay, yeni birileriyle özel anlamda karşılaşmak ve tanışmak, iş görüşmelerinde bulunmak, çevre değişikliği yapmak, yakınlarınızla bağlantınız, sanatsal becerileriniz, bu yöndeki eğitim, kurs veya özel bir ders almanız gibi bilgilenmeye, iletişime dönük kararların alınma zamanıdır. Bu kararların alınmasındaki etkin durumları ve dikkate değer noktalarını Yeniayın görünümleri çerçevesinde ele almak tabii ki faydalıdır. Ay-Satürn görünümü, yukarıda saydığım alanlarda gayet olumludur. Ciddi düşünce, fikir ve kararlarımızı uygulamak adına bize kuvvet, sabır ve dayanıklılık verir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, bilgilenmemiz, daha fazla insana ulaşmamızda destekleyicidir. Aşkta tarafların birbiriyle fikirsel yöndeki uyumunu işarete eder. Hiçbir şey hafife alınmaz, önemsenir.

Ay-Pluto görünümü, günlük hayatta başarı, güç, kararlılık anlamında bir hayli etkin olma arzumuzun işaretçisidir. Bu anlamda derinlikli düşünürüz, her bir detayı önemseriz. Başarılı olmak isteğimiz, güce sahip olma arzumuz yoğundur. Venüs-Neptün görünümü her ne kadar olumlu gibi dursa da, eğer evimiz, ailemiz, parasal konularda ve ilişkimizde çok önemli kararlar alınacaksa tabii ki üzerinde düşünmek, artı ve eksileriyle hesap etmek lazımdır. Şu anda gözümüze hoş görünen şey, zamanla sorun çıkartabilir. O nedenle, satın almak, yatırım yapmak, cinsellik, miras, hukuk konularında uzmanlara danışalım. Sözleşmeler altına imza atmadan önce bir daha bakalım.

NOT: Terazi burcunda Yeniay etkisini video anlatım olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın son derece yüksek olduğu, farklı ilham ve titreşimlere açık bir gündesiniz. Bugün çok keyifli bir gün geçirecek, sizden yaşça büyük insanlardan destek görecek ve onlarla fikir alış verişinde bulunacaksınız. Yeni maddi imkanlar yaratma durumunuz sözkonusu

HABERTÜRK Gazetesi

Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık ve iletişimle ilgili işlerinizde yeni kararlarınızı uygulayabilir, bu alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Etrafınızda yakın çevrenizi ilgilendirecek olaylar cereyan edebilir.

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

3 Şubat hangi burç olur?
10 Ocak hangi burç olur?
11 Temmuz hangi burç olur?
2 Kasım hangi burç olur?
2 Aralık hangi burç olur?
19 Nisan hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
1 Mayıs hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.011 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme