Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Bu enerji, inancınızı güçlendirir. Yenilikleri hevesle karşılamanızı, ilişkilerinizi düzenlemenizi sağlar. Seyahatler sizi rahatlatır. Bugün karşılaştığınız kişiler size rahatlatıcı ve huzur bulmanızı sağlayıcı sözlerle desteklerler. Yolculuğa çıkabilirsiniz. Maddi konularda harekete geçerek, kendinizi mutlu edecek girişimlerde bulunabilirsiniz. İş hayatından eğitime, ticari faaliyetlerden hukukla alakalı konulara kadar geniş bir alanda kendinizi güçlü hissedersiniz.

Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir.  Bu güç sayesinde  önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.

Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu, sizlere neşelenmeniz, canlanmanız, aktif bir şekilde günü değerlendirmenizde güçlü bir destek veriyor. Yolculukların da işaretçisi olan bu görünüm altında yeni bir şeyler yapmak, beğenilmek, ilgi görmekten bir hayli mutlu olabilirsiniz. Etrafınızda güzellikler yaratabilir, siz de bunların keyfine varabilirsiniz.

Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz.

Saat 14:25  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, siz Aslanlar için tabii ki son derece olumlu değişimleri işaret ediyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri uygulamak adına hevesli olduğunuzu gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar, sürprizler hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Girişimlerde bulunarak, farklı yerlere seyahatler ederek, yeni insanlarla tanışarak, cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Sadece şu andaki mevcut konumunuzda, yerleşim yerinizde değişimler yaşanabilir. Bunların tümü gelişimin, büyümenin işaretçisidir. Bu görünümü sadece bugünle sınırlı tutmayalım. Bu bir starttır. Zamanı geldiğinde belki bir ay içinde belki hemen, haritanızdaki işaretlere göre oluşacaktır. Bir çok insanın size destek vereceğini, gelişiminize katkıda bulunacağını söyleyebilirim. Artık eskiye dur, yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir, harekete geçebilir, karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz.

Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli konularda ilerleme sağlamanız veya ilgi alanınıza giren konulardaki gelişmeleri yakalamanız an meselesi, ama siz bunun farkında olmayabilirsiniz.

Dolaysıyla, harekete geçmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay'ın Satürn ve Mars'la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.

Aşk Yaşamı: Bugünkü coşkunuza yeterince karşılık alamayacaksınız. Siz başka bir havadasınız, o başka bir havada. Siz her şey benim olsun diyorsunuz, o ise sadece sizi istiyor. Bunu açıktan belli etmek yerine size sitem ediyor, kapris yapıyor.

İş Yaşamı: Enerjiksiniz ama enerjinizi işe vermeye niyetiniz yok. Enerjinizin birazını işe yansıtmanızda fayda var. Yine takdir görüyor ve beğeniliyorsunuz. İşyerinizdeki küçük geçimsizliklerle fazla ilgileniyorsunuz.

Para Durumu: Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz.

Dikkat: Enerjiyle dopdolusunuz ama enerjinizi kullanmanızda bir problem olabilir. Siz özel yaşamınızda kullanmak istiyorsunuz, oysa işte enerjinize ihtiyaç var.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni değişimlere hazırsınız. Bazı konularda, partnerinizle geliştirdiğiniz ortak gayretlerinizin ve özel yeteneğinizin ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.Bugün katılacağınız davetlerde, fevri düşünceleriniz başlangıçta ilgi çekebilir fakat daha sonra size performans kaybettirebilir. Değişim konusunda dikkatli olmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün birlikte çalıştığınız kişilere çok dikkat etmelisiniz. Sizin bilginizin olmaksızın kararlar alınmasına izin vermeyin. Çevrenizle ilgilenin ve kontrolcü davranın. Özel yaşamınızda ise sorunları büyütecek, zorlaştıracak mısınız yoksa çözüm üretip anlayışlı mı davranacaksınız, seçim sizin.

Günün Olumlaması:Yeryüzü ve gökyüzü arasındaki o engin köprüde, ruhumdan gelen ışığın ve coşkunun enerjisiyle yenileniyor, bilgeliğe giden yolda ilerliyorum. Beni ben yapan değerlerimle zenginleşirken bu kutsal yolculukta gerçeği arıyorum. Kendi iç dünyama yönelerek engellerimi birer birer ortadan kaldırıyorum.

Günün Rengi:Beyaz

Günün Kristali:LapisLazuli

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

2 Mart 2015 1 Mart 2015 28 Şubat 2015 27 Şubat 2015

26 Şubat 2015 25 Şubat 2015 24 Şubat 2015 23 Şubat 2015
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

9 Mayıs hangi burç olur?
8 Nisan hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,7188

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme