Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar bayramın ikinci gününe, saat 06:37 Ay-Başak burcu geçişiyle  başlıyoruz. Değerli bulduğumuz her ne varsa, sözgelimi para-aile-özel hayatımızla ilgili konular üzerinde titizleneceğiz. Ancak mantığı öne alarak düşünmeniz halinde pürüzleri düzeltebilirsiniz. Bütçenizle alakalı hesaplamalarda bulunursunuz.

Saat 10:02 Ay-Mars görünümünde hayatı biraz doğal akışına göre yaşamak lazım. Bir şeyleri sürekli irdelemek, kafamıza takmak bizi yorabilir. Meseleleri didiklemekten vazgeçelim. Bizi mutlu edecek, aktif hale getirecek olana yönelelim.

Saat 20:46 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Huzurlu bir bayram  günü geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinize ait rekabet içeren durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu sayede yeteneklerinizi geliştirebilmek yönünde olumlu adımlar atacaksınız. Kursa, seminere veya workshoplara katılabilirsiniz. Şüphesiz bu eğitimler harcamalarınızı arttırabilir. Fakat uzun vadeli planlarınız için gerekli olduğunun farkındasınız.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünmeden satın alacağınız bir şey, sonradan alternatifleriyle karşılaştığınız için sizi pişman edebilir. İyice araştır ıp daha hesaplı ve işlevsel bir şey bulabilirmiyim diye düşünmeli siniz. Belki de en iyisi ödünç almak tır.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir.

Aşk Yaşamı: Bu aralar kendinizle çok fazla ilgilendiğiniz için onun taleplerine yanıt vermekte zorlanıyor. Bugünü birlikte geçirmeniz için bir fırsat doğabilir. Değerlendirirseniz çok mutlu olacak.

İş Yaşamı: Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.

Para Durumu: Para sizin için olunca harcanacak bir şey. Olmayınca problem etmiyorsunuz ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak zorunlu hale geldi. Yeterince birikiminiz olmadığı için zorlanabilirsiniz.

Dikkat: Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymazsınız.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

CEVAP beklediğiniz kişiler ısrarla bundan kaçınabilir. Üstlerine gitmeyin. Göstereceğiniz sabır sayesinde kıymetli olan siz olacaksınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bilinç altınızda sizi duygusal olarak yönlendiriyor. İsteklerinizin geçici olması konusunda bulgularınız sizi yanıltabilir. Sabit kararlar almak için henüz çok erken. Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz. Hafta başıfarklı olaylarla bir araya geleceğiniz dostlarınızın teklifleri ilginç gelebilir. Vereceğiniz kararlar ciddiyet kazanacak.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Parayla ya da yeteneklerinizle ilgili olarak biraz tıkandığınızı hissediyorsanız, bugün tam anlamıyla canlandırıcı enerjiyle bağlantı kurmanın tam zamanı. Gezegenler büyük hayaller kurma becerinizi akla gelebilecek en parlak biçimde destekliyor.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün her şeyden önce fiziksel çekiciliğiniz ön planda, tüm gözler üzerinizde olacak. Bu hayranlıkla olabileceği gibi kıskançlıkla da olabilir. Bir yıldız gibi parlayacaksınız adeta bugün. Fakat bu durum iş hayatınızda mesai arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir ve moralinizi bozmak için adeta sözlerinde sizi hedef alan tarzda yaklaşımları olabilir. Kimsenin moralinizi bozmasına müsaade etmeyin ve emin olun ki sizin zayıf bir yönünüzü yakalayarak sizi üzmekten başka bir düşünceleri yok. Siz bu tarz şeylere takılıp kalmadan, işinizle ilgili kararlı olmalısınız. Yapmanız gereken işleri planlayarak, sizi her halinizle seven ve başarılı olmanız için sizleri destekleyen gerçek dostlarınız önerilerine kulak vermelisiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın maddi konulardaki ısrarcı tavırları sinirlerinizin gerilmesine sebep olabilir.

Günün Olumlaması:Beni başkalaştırmaya çalışan, beni bana yabancılaştıran her şeyden uzaklaşıyorum. Kendim için en uygun, en doğru hedefleri seçiyorum. Her gelen günün öğretilerini anlayarak, bilgilenerek, aydınlanarak, güçlenerek isteklerime ulaşıyor ve ilerliyorum.

Günün Rengi:Kırmızı

Günün Kristali:Oniks

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Temmuz 2014 27 Temmuz 2014 26 Temmuz 2014 25 Temmuz 2014

24 Temmuz 2014 23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

30 Mayıs hangi burç olur?
30 Nisan hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
3 Temmuz hangi burç olur?
26 Nisan hangi burç olur?
20 Şubat hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
9 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme