Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:00  Ay-Chiron görünümüyle Salı günümüz başlayacak. Bu enerji, birilerine bağımlı veya zorunlu yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesidir. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz. Ancak gün boyu etkili olacak Ay-Boşluk etkisi altında tabii ki ani kararlar vermemek lazım.

Saat 04:46  Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Saat 06:29-1 Ekim saat 07:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkilerde  ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak, sırf günü eğlenceli geçirmek için adına yapılan bir yanlıştır. Çünkü  boş yere zaman harcamak anlamına gelebilir. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir.

Gün boyu,  iç huzurunuz her dem yerinde olsun. Esenlikler dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Olmanız gerektiğinden ya da ihtiyaç duyduğunuzdan daha güçlü bir izlenim bırakıyor veya ilerlemeniz gerekenden daha hızlı ilerliyor olabilirsiniz.

Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal açıdan heyecanlı ve yenileyici enerjiler içindesiniz. Aştan yana olumlu gelişmeler gözüküyor. Yaratıcılık ve beceri gerektiren işlerinizde başarılı olabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Taşınmaz mülklerinizin değerinde beklediğiniz artış nihayet gerçekleşebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün canınız yoğun ve yorucu bir tempo ile uğraşmak istemiyor. Daha çok eğlenelim , keyif ehli işlerle vakit geçirelim niyetindesiniz. Bazen böyle günlere de ihtiyaç var. Bu şansı yakalayabilirsiniz. Enerji depolayacaksınız.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sabırsız bir yanınızla tanıştıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve tez canlılığı bir arada harika barındırıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Sağdan soldan verilen diriltme reçetelerine itibar etmemelisiniz. Aşk ilişkiniz tekdüzeliğini sürdürüyor. Bunu artık kabullenmiş ve aşk defterini kapatmış havanızdan sıyrılmanız yeterli olacak.

İş Yaşamı: Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir. İş ilişkilerinizde bazı insanların artık katlanılmaz tavırlar içinde olduğunu düşünüyorsunuz. Bunu işe küskünlük boyutuna vardırmayın.

Para Durumu: Bir tanıdık işinde yaptığınız harcama sizi oldukça zora soktu. Bu zorluğubelli etmeme çabanız, sizden bir miktar daha yardım istenmesine neden olabilir. Mütevazi yaşamınızda genel olarak para sorununuz yok denilebilir.

Dikkat: Duygusal yaşamınızdaki esnekliğinizin olumlu değerlendirilmesi pek mümkün değil. Aşk hayatınızdaki bazı çözümsüzlüklere fazlaca iyimser gözlerle bakmakla hata ediyorsunuz.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde aşk ve sosyal yaşamınız huzurlu olmasından dolayı, renkli birgün geçireceksiniz. Her şeyi olumlu karşılayan gülümseyen yüze sahip oluyorsunuz. Yeni yatırımlarda tediriginlik yapmamalısınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkmayı seven bir havaya gireceksiniz. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Yakın çevrenizle kuracağınız diyalog, rutin işlerinizin canlanmasına neden olacak. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerden biri.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa vadeli planlar devrede olacak. Bugün, aile yaşamında ya da profesyonel hayatta herkesin işine sizin koşturmanız gerekebilir.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ekim ayına kadar hayatınıza katmak istediklerinizi düşünmek için mükemmel bir gün. Ayın son günü ve Ay da boşlukta, o nedenle fazla verimli değilsiniz ama düşünceleriniz derin. Duygularınızı yazın ya da güvendiğiniz bir arkadaşınıza açılın, sonra da yeni bir maceraya atılın.

Sözcü Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI

Gökyüzü bugün, iş ve özel hayatınızda sizin müdahaleniz olmaksızın sizi engelleyen insanların yaşamınızdan çıkıp gitmesini sağlayacak. Buna şaşırıp geçmişinizde yaşananlara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz. Sizler için yenilik zamanı! Hayatınızın her alanında gerçekleşecek gelişmeler tamamen yeni olacak. Yaşadığınız bu değişime ayak uydurun ve hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak disiplinli bir şekilde çalışın, çalışın, çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sabrınız ve azminizle hayalini dahi kurmadığınız noktalara erişebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizin ve eşinizin iş hayatınızda yaşadığınız stresin birbirinize yansımasına ve aranızda gerginlik oluşturmasına izin vermeyin. Aksine bu süreçte birbirinize anlayışla davranmalısınız. Gün içinde yaşanan stresi birbirinize olan sevginizle yenebilirsiniz.

Günün Olumlaması:Aynaya baktığımda gördüğüm yüzü seviyorum. O benim ve ben olmaktan mutluyum. Yaşamımda her şey yolunda ve olması gerektiği gibi gelişiyor. Gitmesi gerekenler gidiyor, yaşam boyu yolculuk edeceğim gerçek sevgiler ve değerler kalıyor.

Günün Rengi:Mor

Günün Kristali:Kalsit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

29 Eylül 2014 28 Eylül 2014 27 Eylül 2014 26 Eylül 2014

25 Eylül 2014 24 Eylül 2014 23 Eylül 2014 22 Eylül 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

24 Eylül hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
27 Ekim hangi burç olur?
20 Ağustos hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme