Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

Yeni fikirlere açık olmanız size başarı getiriyor. Ödemeler konusunda bir hayli ilerleme kaydedeceksiniz. Ayakta kalma mücadeleniz sürüyor. Merak etmeyin şans sizden yana.

Vatan Gazetesi

Sanat yönü ağır basan hobilere yönelmeniz olasıdır. Anneniz ile bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Sabır ve sebat sayesinde sorumluluklarınıza haiz olduğunuz takdirde kazançlı hissetmeniz muhtemel sonucunuzdur.

Milliyet Astroloji

Bu Pazar bazı tamamlanması gereken işler ya da sizi öne çıkaran durumlar olabilir. Tatil günü olmasına karşın yapacak çok iş bulabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Size set çekmeye çalışan kişilere engel olmalısınız. Daha pozitif bakmalı ve bu yönde çözümler üretmelisiniz. Zira çalışmalarınız herkese olumlu yansıyacaktır.

Günün Atmosferi:Pozitif diyaloglar, görüş alışverişleri Sabah saatleri arkadaşlarla keyifli geçebilir. Farklı planlar ve yaratıcı işlerle meşgul olabiliriz. Geçmiş dönem işlerden ya da eşyalardan yepyeni şeyler yaratabiliriz. Kritik görüşmelerimiz olabilir. Akşam saatleri ise pozitif diyaloglar ve verimli işbirlikleri için ideal bir zaman. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde arkadaşlarımızla görüşebilir, keyifli planlar yapabilir veya yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz işlerle uğraşabiliriz. Eski fikirlerimizden veya eşyalarımızdan yeni şeyler üretebiliriz. Önemli görüşmeler veya konuşmalar da söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde, iş birlikleri veya ortak fikir geliştirme kabiliyetlerimizde artışlar ön planda olabilir. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – 11 Aralık Pazar Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Böyle bir etki altında önemli görüşmeler ve paylaşmak istediğiniz önemli konuları enerjisi daha rahat akan bir günde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, kardeşleriniz ve ilişkilerde iletişim konularında durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Aralık hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
17 Nisan hangi burç olur?
8 Kasım hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
13 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0028 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme