Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 04:07 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Salı gününe adım atacağız. Bu enerji  maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz.

Saat 10:17 Mars-Chiron  olumlu görünümü bilinmeyen konulara, soyut kavramlara olan ilginizi yükseltir. Hissedişleriniz oldukça derinleşir. Yaşadığınız tecrübelerin aslında gelişiminiz adına ne kadar önemli olduğunu anlamanız kolaylaşır. Burada dikkat edeceğiniz husus, arzularınızla inancınız arasında bir çatışmaya izin vermemenizdir. Bunun yolu, kendinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmenizle mümkün olur.

Saat 10:59 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Saat 20:36 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm,  bir yanıyla iş hayatımız, sorumluluklarımızla ilgili konularda huzur ve güven olgusunun önemini gösteriyor. Diğer yanıyla parasal açıdan uzun vadeli düşünmemizi sağlıyor. Hem tatmin olmak hem de düzenli bir yaşam sürmekten yanayız.

Saat 22:59 Ay-Neptün karşıtlığı, gelir ve gider dengenizi gerçekçi bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Eskilerin deyimiyle, ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor.

Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda başarı elde etme alanında ısrarcı olabilirsiniz.

Daha da iyisi, bu anlamda mutlaka bir yol bulabilirsiniz, ama istediğiniz şeyi acaba gerçekten istiyor musunuz? Yoksa sürekli bu alana yoğunlaştığınız için mi peşinden gidiyorsunuz? Üzerinde durmanız gereken soru bu. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. Not: instagram.com/niobeaslitemel adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Bugün geleceğinize yönelik kaygılar taşımanız söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişimlerde kopukluk olabilir. Önümüzdeki günlerdekendinizi duygusal açıdan rahatlamış hissedeceksiniz.

İş Yaşamı: Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha özen göstermeye çalışacaksınız.

Para Durumu: Maddi konularda bugün çok rahat hareket edeceksiniz ve bazı aşırı harcamalarda bulunacaksınız. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.

Dikkat: Sağlık ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle stresten kaynaklanan bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....devamı...

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

27 Nisan 2015 26 Nisan 2015 25 Nisan 2015 24 Nisan 2015

23 Nisan 2015 22 Nisan 2015 21 Nisan 2015 20 Nisan 2015
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

7 Aralık hangi burç olur?
7 Kasım hangi burç olur?
18 Ağustos hangi burç olur?
9 Ocak hangi burç olur?
3 Kasım hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
5 Aralık hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,5938

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme