Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel aslan burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Vatan Gazetesi

Takvim Gazetesi

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin.

Milliyet Astroloji

Henüz yeniay gerçekleşmediği için bazı şüpheler ve huzursuzluklar gündeme gelebilir. Ailevi konular içinde elinizden geleni yapabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda düz ilerleyecek Merkür, 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Biz bu yorumda, bu bir aylık süreçteki etkileri gözden geçireceğiz. Her ne olursa olsun, düz seyir döneminde olsak da, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir.

Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Bunları mutlaka ele alacağız. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Ancak tutacağız. Bunu yapalım ki, 30 Ağustos sonrası zorlanmayalım. Görünen o ki, ister düz ister gerileme hareketi olsun, kararlarımızı vermeden önce iyice analiz etmemizde yarar var.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Aile Burçlar

İçinde bulunduğunuz hayata ve çevrenize daha fazla dokunmalı ve katkı sağlamalısınız. Böylelikle geleceğinizi şekillendirmeniz de kolay olacaktır. Daha keyifli ve huzurlu bir hayat için kişisel bazı düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Elde ettiğiniz başarıları sevdiklerinizle paylaşmalı ve kutlamalısınız.

Günün Atmosferi:Rahatlatıcı ve spritüel aktiviteler… Şu sıralar yaşadığımız yeri, toplumu ya da ülkemizi ilgilendiren konular öne çıkıyor. Manevi ya da felsefi konulara yönelebilir ve bizi motive eden şeyler yapmak isteyebiliriz. Bir yandan da hedeflerimizi ve hayallerimizi de akışına bırakmıyoruz. Hepinize keyifli Pazarlar, sağlık ve sevgi ile kalın…Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 31-07-2016

Radikal Gazetesi

Yeni yıla girerken hayattan beklentilerinizi yeniden gözden geçirecek ve bugün kendinize yeni hedefler koymak isteyeceksiniz. Erkeklerle ilişkilerinizde ılımlı davranmanızın yararlı olacağı, kendinizi çok güçlü ifade edeceğiniz bir zamandasınız. Mutlu yıllar.

Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

14 Mayıs hangi burç olur?
21 Aralık hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
26 Eylül hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
22 Ağustos hangi burç olur?
18 Nisan hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0029 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme