Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu ilerleyişi, kendinizi her anlamda güven altına alma arzunuzun işaretçisidir. Aileniz, yuvanız, miras, mal, mülk, emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle,  ilerisi  adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Ailemizle karşılıklı konuşacağız, neler yapacağımızı tespit edeceğiz. Şartları gözden geçireceğiz. Ilımlı ve paylaşımcı düşüneceğiz. Kendi geleceğimizi ilgilendiren bir durum söz konusu ise, evden ayrılmak, tekrar evimize dönmek v.b. Bunları da gözden geçireceğiz. Ancak adım atmayacağız. Bir dönüşüm ve yenilenme süreci olduğunu bilerek bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Zaten şu aralar her birimiz farklı alanlarda bir dönüşüm testinden geçiyoruz. İşlemeyen her şeye bir bakmak, işler hale getirmek için gerçekçi olmak lazım.

Güneş-Akrep geçişinin en etkin görünümü, 18 Kasımda gerçekleşecek. Satürn ile kavuşum yapacak Güneş, ciddi ve sorumluluk duygusu çerçevesinde hareket ederek, hem ailevi hem özel yaşam hem de iş hayatımızla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Kimlerle birlikte yaşıyorsak, çalışıyorsak veya köklü bir bağlantımız varsa bu kişilerle olan ilişkimizi gözden geçireceğiz.  Onlar bizi veya biz onları uyarabiliriz. Sorumluluk yüklenebiliriz veya yükleyebilirler. Bizi kontrol edebilirler. Mecburen biz de, kendimizi korumak, çıkarlarımızı tehlikeye düşürmemek için mücadele edebiliriz. Bu kavuşum, yükseleninize mücadeleci bir görünüm yaptığı için sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Şu anda, çocukluk-yetişkinlik veya yaşlılık hangi dönemde olursanız olun,  geçmişten  bugüne dek yaşadıklarınızı düşünün. Sizi etkileyen koşulları, yuvanız sınırları içinde olan bitenleri,  ideallerinizi ve bugünkü durumunuzu. Memnun musunuz yoksa baskı altında mısınız, gerçekten huzurlu musunuz yoksa hayata kızgın ve kırgın mısınız. Cevabınız ister olumlu ister olumsuz olsun. Eğer cesaretle geçmiş ve bugünü gözden geçiriyorsanız, yanlışları doğruları, hataları veya eksiklerinizi biliyorsanız, inanınız ki, siz güçlüsünüz ve her şeyin altından kalkabilirsiniz.

23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönem, aile içindeki uyum ve paylaşımın bir hayli vurgulanacağı,  ev ortamınızla ilgili konuların hayatınızda baskın hale geleceği bir süreçtir. Bu geçişteki en etkin görünüm, 13 Kasım tarihinde gerçekleşecek  Venüs-Satürn kavuşumudur. Aile içi ilişkilerinin gözden geçirilmesi, karmaşa yaratan durumların ciddiyetle ele alınması veya bu konuda artık son raddeye gelmiş problemlerin ortaya çıkışını işaret edebilir. Eğer aile birliği bozulmuş, boşanmış bir kişiyseniz kendinizi yorgun ve bir hayli üzgün hissedebilirsiniz. Yalnızlık bazen ayrılık nedenli bazen bir kayıp yüzünden yoğun şekilde etkili olabilir. Burada asıl canınızı sıkan, geçiş süreci sancısıdır. Yani bir önceki yaşam stiliniz artık var olmadığı için, yeni yaşama adapte olmak güçlük çekiyor olabilirsiniz. İşte bu kavuşum sabırlı bir şekilde çevrenizle teması kesmeden, hem sağlığınızı hem de yeni sayfa açtığınız bu yolda kararlılıkla ilerlemenizde sizi itekler. Kolay mıdır derseniz uzun bir zaman alır ancak sonunda mutlaka her şey yerine oturur. Bir kısmınız için,  ev-emlak satış-alış, miras gibi  konularda  etkili olan bu kavuşum iyice derinlikli bir şekilde düşünülmesini, ilerisi adına sağlam kararlar verilmesi gerektiğini gösterir. Ayrıca eş, aile, çocuklarınızla ilgili konularda da ilişkilerin gözden geçirilmesi anlamında önem taşır. Baskılar yoğun, ancak insan kendinin ve şu anki durumun farkında olmayı bilmeli.

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren beklenmedik gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir ya da yakın çevrenizdeki kişilerin yardımınıza ihtiyacı olabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs'ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün'ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdanhttp://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haberler ve ziyaretler açısından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız sohbetler sırasında soğukkanlılığınızı ve sağduyunuzu korumaya çalışın. Anlık tepkiler ileride başınızı ağrıtacak sorunlara yol açabilir. Yakın çevrenizde ani değişiklikler gözüküyor. Yazışmalarınızda detayları tekrar gözden geçirmeniz iyi olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süreliğine kendinizi sosyal hayata kapatma, evde ve ailenizde birlikte zaman geçirme ihtiyacınız artacak önümüzdeki günlerde. İnsanlarla iş gereği olarak iletişim halinde olsanız bile yüzeysel olanıyla yetinmeyin bugün.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.

Aşk Yaşamı: Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli bir beraberliğiniz var. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.

İş Yaşamı: Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bu toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor. İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik.

Para Durumu: Hayata düzgün bakıyorsunuz, tasarrufçusunuz. Bunun neden olduğu birtakım rahatsızlıkları göğüslemeniz gerekiyor. Bugünlerde, karlı çıkacağınız para tartışmalarınız var.

Dikkat: Amacını aşmaya başlayan bir müdahalenizle ilgili olarak tepkiler alabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızı oldukça fazla önemsiyorsunuz. Bugün yeni bir yeteneğinizi keşfedip, bu yeteneğinizin üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Olumlu bir dönemdesiniz.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkla sizin kadar iyi dans eden kişi yoktur. Sevdiğiniz kişiyi yüceltmesini iyi biliyorsunuz. Bugün ikiniz için farklı bir gün. Yalnızsosyal ilişklerinizin yoğun olması ve dostluk duygunuzun çok yoğun olması, çoğu kez aşk ilişkilerinize zararı dokunuyor. Sevdiğiniz kişi sizi paylaşmak istemiyor. Çevrenizdeki kişilere karşı temkinli olun.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gece oluşan Güneş tutulması, sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı etkileyecek. Bu tarih sonrası aile hayatınızda önemli gelişmeler, önemli kararlar devreye girebilir. Yerleşimle ilgili konuların arttığını göreceksiniz.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü güçlü Yeni Ay Güneş Tutulması başınızı döndürebilir. Kendinizi fazla zorlamayın. Mutlu bir ev yaşamı için altı aylık bir plan yapmanızın tam vakti. Hafta sonundan sonra hedeflerinize emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI

Kendinize güveniniz, fiziksel enerjiniz her geçen gün daha da artıyor. Başlamak istediğiniz her ne varsa şimdi harekete geçme zamanı. Yeter ki kararlı olup gitmek istediğiniz yönü belirleyin. İkili ilişkilerinizde popülerliğinizin artacağı bu süreçte ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayan Aslan'lar aniden size karşı yoğun ilgi gösteren ve yakınlaşan insanlara karşı dikkatli davranın. Pişmanlık duyacağınız ve maddi anlamda zarar göreceğiniz ilişkiler söz konusu olabilir.

Günün Olumlaması:Kaybetmiş olmanın acısını da bilirim, kazanmış olmanın şükrünü de. Ne hayaller denizinde kaybolurum ne de zorluklara saplanır kalırım. Ruhumu aklımla, kalbimi inancımla güçlendirir, yaşamın getirdiklerinden uzaklaşmadan dengelenirim.

Günün Rengi:Yeşil

Günün Kristali:Oniks

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014 19 Ekim 2014

18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014 15 Ekim 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

9 Eylül hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?
12 Ekim hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,1090

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme