Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı Astrolog iremSU

Sevgili Aslanlar saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişiyle Perşembe gününe uyanıyoruz. Bu enerji,  iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayıcıdır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma yönünde sizi inançlı kılar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, ekonomik anlamda düşüneceğiz. Elimize geçen miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerekecek. Malum ay sonuna yaklaştık. O nedenle biraz dikkatli olmakta yarar var.

Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.

Saat 21:49 Neptün ile kavuşum yapacak olan Ay, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurguluyor. Huzur veriyor, sakinleştiriyor.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Size bazı teklifler getiren kişiler olabilir. İçine çekildiğiniz gruplar veya bazı sosyal aktiviteler bu amaçla planlanmış eylemler olabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Bugün kendi içinize kapanma eğilimindesiniz. Kendi iç sesinizi dinleme ve dönüşüm konularına odaklı olabilirsiniz. Ancak gün içindeki bazı ani gelişmeler istemeseniz de sizi para konularıyla ilgilenmek zorunda bırakabilir. Finansal konularda yaratıcı çözümler geliştirebilirsiniz. Yalnız bankalarla olan görüşmelerinizde daha dikkatli olmalısınız.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Dua, meditasyon gibi ruhsal yönünüzü besleyeceğiniz şeylerden özellikle de bu zamanı diğer insanlarla birlikte paylaşmışsanız hem keyif hem de verim alabileceğiniz bir gün. Finansal konularda da enerjiniz oldukça yerinde.

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Sizi iyi tanıyan biri bugün sizi üzerek sizden istediği şeyi kopartacak. Bunu hissettiğiniz halde göz yumacaksınız. Başka bir konuda aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekecek. Sizinle aynı şeyi düşünmeyenler size karşı çıkacaklar. Bazı sağlık şikayetlerinizin önemsiz olduğunu yakında öğreneceksiniz.

Aşk Yaşamı: Sevgiliniz sizi bugün çok sık arayacak. Hafta sonuna yaptığı planlara işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız. Bugünlerde duygusal hayatınız mutlu ve sorunsuz görünüyor.

İş Yaşamı: Bugün duyacağınız bir şeye inanmakta zorlanacaksınız. İşyerinizde yeni düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Bunları düşünüyor ama çalışma arkadaşlarınız bunun gerekli olmadığını düşünüyorlar.

Para Durumu: Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Sınırlı dikkatli harcamanıza rağmen ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Masraflarınızı azaltmak için çareler arıyorsunuz.

Dikkat: İş dışında bir konuda bir toplantıda büyük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunu bilerek hazırlıklı gitmeniz gerekiyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

KARŞILAŞACAĞINIZ kişilerin

donanımlı yapılarından olumlu

etkiler alacaksınız. Kendinizi ispat

etmenin şimdi tam zamanı.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Akşam saatlerinde yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz.

HaberTürk Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı Hande Kazonova

Bir iki hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Bugün seyahat veya tatilde bulunmak istiyorsanız bazı zorlanmalarınız oluşabilir.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Nisan 2014 22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014

19 Nisan 2014 18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

26 Kasım hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
22 Ekim hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme