Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,   Cuma gününe Ay-Kova burcu etkisi altında devam ediyoruz.  Gündelik hayatın içinde sağlık başta olmak üzere zorunluluklarımız konusunda değişimde bulunma arzumuz ön plandadır.

Saat 07:24 Ay-Mars görünümü stres yaratabilir.  Ancak bu stres kişiyi olumlu yönde itekleyici de  olabilir. Çünkü engeller,  kişiyi hırslandırır  ve yeniliklerde bulunmaya sevkeder.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken, diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa, ılımlı hareket edilirse problemler çözülür.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, umutlu düşünmeye çalıştığınızı ancak bir taraftan da,  bazı meselelerin sizi kaygılandırdığını gösterir. Hatta içinizden -Aman gözünü seveyim, huzurumu kaçıracak hiçbir şeye tahammülüm yok diye düşünebilirsiniz.

Zorlukların  sizi yıldırmaması ve doğru bildiğiniz yolun size başarılar kazandırması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara her koşulda iyimser yaklaşmanın, rahat hareket etmenin zamanı değil. Artık, yavaş yavaş daha tedbirli ve detaycı ilerlemeniz gerekiyor.

İşlerinizde size faydası dokunabilecek, bilgi sahibi eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz. İlerlemek istediğiniz işler, iş birlikleri veya planlar varsa disiplinli ve organize hareket etmeli, gerekli uyarlamaları yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İlişkilerde dengenin kaybolabileceği,egoist tavırlarda artış görülebilecek, özgürlüklerin kısıtlanması nedeniyle sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalınabilecek, ben bilirim tarzı yaklaşımlar, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da gerilimlere açık, toplumsal gelişmeleri, topluluk hareketlerini de akla getiren bir gündeyiz.Akşam saatlerinde ise, sürprizler, türlü hoşluklar veya hoş gelişmeler günün stresini unutturabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni yollara çıkmadan veya iş değişikliğine gitmeden önce yeni bir iş bulma ihtimaliniz olduğundan emin olmanız gerekiyor. Ani hareketlerin veya tepkilerin olumsuz sonuçları olabilir. Dolayısıyla, sorumluluk ve görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Bazı girişimlerde bulunmadan önce, kendinizi yenilemeli ve bilgi edinmelisiniz. İşinizde zorluk çıkartan veya size güven duymayan kişiler söz konusu olabilir. En iyisi üç maymunu oynamak.

Günün Atmosferi:Bu bölüm herkes için ve önemli: Yılın en şanslı günündeyiz. Başak burcunda bir araya gelen şans gezegeni Jüpiter ve Güneş önümüzdeki on gün içerisinde hepimize farklı alanlarda farklı olanaklar, seçenekler ve şanslar sunacaklar(aslında geçen hafta başladı etkisi). İşle bağlantılı, sağlık, eğitim, para, hukuk, ya da yabancılarla bağlantılı konularda kendimizi koruma altında hissedebilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu açıdan en fazla Başak, Boğa, Oğlak burcunun ilk haftası doğmuş olanlar veya yükselen burçları ya da ay burçları bu burçlarda olanlar başta olmak üzere, herkes kendi burcuna göre farklı alanlarda fayda sağlıyor. Kimimiz sağlığımızı ilgilendiren konularda şifa bulabilir, kimimiz yeni bir aşka yelken açarken, kimimiz işiyle ilgili olumlu gelişmelere tanıklık edebilir. Ne diyelim, böyle bir dönemde hepimizin biraz oh çekmeye ihtiyacı yok mu gerçekten? Herkese bol şans! Sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

 

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

27 Ağustos 2015 26 Ağustos 2015 25 Ağustos 2015 24 Ağustos 2015

23 Ağustos 2015 22 Ağustos 2015 21 Ağustos 2015 20 Ağustos 2015
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

8 Mart hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme