Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yöneticiniz Güneş ile Ay arasında saat 09:42 itibariyle meydana gelecek ilkdördün etkisi altında Cuma gününe  merhaba diyeceğiz. Bu oluşum bizi, yeni bir şeyler yapmaya itiyor. Bu arzu oldukça büyük. Artık eskimiş yapılar, alışkanlıklar,  aynı insanlar ve ortamlarda bulunmak bize yetmiyor. Güvende olmak istiyoruz. Bir yandan oldukça duyarlıyız. Nasıl karar vermeli, ne yöne doğru gitmeli, eskiye mi dönmeli, yeniye mi yer açmalı tam olarak bilemediğimiz için gerginiz. Dikkat edilmesi gereken nokta, bugüne dek yaşananlar ve sizde bıraktığı tüm izleri öfke içinde anmak yerine bir tecrübe olarak görmektir. Hatta ders almaktır. Size tavsiyem, geçtiğimiz 20 Mart tarihinden bu yana olan gelişmeleri şöyle bir düşünmeniz iyi olacaktır. Eksikler var mı, her şey yolunda mı, lütfen iyi bakınız. Buna göre durumları inceleyiniz.

Saat 13:33 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, hayallerinizin peşinden gitme isteğiniz bir hayli yoğundur. Kişi sorunlardan uzak yaşamak ister.

Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, bizler üzerindeki tesirini şöyle açıklayabilirim. Hani bazen insan hayatın zorlukları ve üzerindeki sorumluluklar nedeniyle sanki her şey kendisine  karşıymış gibi düşünür ya. İşte bu enerji, ne kadar güvendeyim, ayaklarım sağlam olarak yere basıyor mu, yuvamda mutlu muyum, nelere gereksinimim var, neler beni hassas hale getiriyor diyerek düşünmenizi sağlar. Doğal olarak, yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.

Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece diğerlerine faydası olacağı ya da onları mutlu edeceği için bazı konularda anlaşmaya varmanız ya da bağlayıcı sözler vermeniz doğru olmayabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sorunlarla ilgilenmeniz ve aynı anda birden çok işi yapmaya çalışmanız sizin için sıkıcı olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iletişimleriniz başarılı olacaktır. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkacaktır ve sorunlarınızın önemli bir kısmından kurtulmayı başaracaksınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda gelecek bir haberle oldukça sevinebilirsiniz. Bu sizin için bir terfi olabileceği gibi uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir konuda kazanacağınız zaferiniz de olabilir. Her iki durumda da sevineceksiniz. Bugün özel yaşamınızda sizin ve birlikte olduğunuz insanın dışında gelişecek olaylar sebebi ile ikinizin birden üzülebileceğine işaret etmekte. Bu durum birlikte olduğunuz insanın geçmişte beraber olduğu bir insan ya da kendi yakınları tarafından bilinçli bir şekilde ilişkiniz hedef alınarak tasarlanmış olabilir, oyuna gelmeyin.

Günün Olumlaması:Aşkıma, duyguma, istek ve arzularıma sahip çıkıyor, beni benden uzaklaştıran tüm düşüncelerimden kararlılıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besliyorum ruhumu ve aydınlanıyorum. Arınmış olmanın verdiği huzurla daha sağlıklı kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum.

Günün Rengi:Mavi

Günün Kristali:Hematit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Mart 2015 25 Mart 2015 24 Mart 2015 23 Mart 2015

22 Mart 2015 21 Mart 2015 20 Mart 2015 19 Mart 2015
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

4 Mart hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
13 Kasım hangi burç olur?
7 Nisan hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
25 Kasım hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme