Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde Çarşamba günümüz başlayacak. Çevremizle ilişkimiz güçlenir. Sevdiğimiz kişiyle olmaktan zevk alırız. Güzelliği, barışı, huzuru ve kaliteli olanı arzularız.

Saat 12:09 Ay-Pluto zorlu görünümünde, her şeyi derinlikli bir şekilde gözden geçirirsiniz. Bazı meseleler sizi yoruyorsa, bunları sakin ve kendinize hakim bir şekilde çözmenizde yarar var.

Saat 17:24 Ay-Uranüs karşıtlığı, iletişimde bulunmaya, insanlarla bağlantı kurmaya, bilgilenmeye, çevremizdeki yakınlarımızla irtibata geçmeye istekli olduğumuzu gösteriyor. Diğer yandan, geleceğimizle ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek isteğimizi işaret ediyor.

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konulara ağırlık verebileceğiniz bir aylık süreçtesiniz.

Bu başlıklarda yaşanabilecek tartışmalı durumlarda nabza göre şerbet vermenin önemini hatırlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ticari açıdan önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Enerjinizi ne kadar işinize verirseniz o kadar kazançlı çıkacaksınız. Sabırlı ve anlayışlı olmanız sayesinde yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitime dair çalışmalarınız açısından üretken bir gününüzdesiniz. Sözleşme ve yazışmalarda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir akrabanızdan alacağınız haber ya da söyleyeceği bir söz bugünkü planlarınızı değiştirebilir. Fikriniz sorulmadan hakkınızda bir plan yapıldığını görüp gerilebilirsiniz. Tartışmayın. Katılmak zorunda değilsiniz.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi ilişkiler içindesiniz. Doyumlu birliktelikler ve yararlı dayanışmalar size zengin bir sosyal yaşam sunuyor. Bu sıralar alacağınız bazı davetlerde, ilginç bulacağınız kişilerle yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yakın geçmişte bir konuyla ilgili olarak gözden kaçırdığınız ayrıntılar, bugün dikkat gerektiren görüşmelerde ortaya çıkabilir.

Aşk Yaşamı: Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenize aşk yaşamınızı dahil etmemelisiniz. Mutluluğunuz tek başına sizden kaynaklanmıyor.

İş Yaşamı: Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz düşüncesi uyandırıyor.

Para Durumu: Yerinde öngörülerinizi frenleyen abartılı bir sağlamcılığınız var. Bugünlerde ikili görüşmelerde size kaçırılmaz fırsatlar sunulabilir. Düşünmeye değer bulacaksınız.

Dikkat: Bugün bir yakınınız size üstü kapalı uyarılarda bulunabilir. Bu uyarıları dikkate almanız sizin açınızdan faydalı olacak.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni kararlar alacaksınız. Hayatınıza nasıl yön vermeniz gerektiğini tartışacak ve karar vereceksiniz. İş hayatınızda da yeni gelişmeler olacak. Belki bir terfi alabilirsiniz.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Korku ve endişeleri geride bırakmalılar. Sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Özellikle iskelet sistemleri önem kazanacak. Kendilerine güvenmeyi öğrenmekzorundalar. Bazı dostlarının oyununa gelebilirler. Yüzleşmeyi yaşayacaklar. Aile içinde yaşanabilecek sorunlara karşı tedbirli olun.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişime yönelik konularda ve yakın çevre alanlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi sevdiğini ve önem verdiğini bilmek sizi mutlu edecek. Karşınızdakini anlamaya gayret edin.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat yavaş şeritten çıktı sevgili Aslanlar, üstelik Merkür gerilemesi de hafta sonuna dek sürecek. Bunun sebebi yarınki güçlü Güneş Tutulması'nın sizi hayatınız hakkında düşünmeye yöneltmesi. Şu anda hiçbir şey yüzeysel değil. Çok derinlere dalmaya niyetlisiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Ekim 2014 20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014

17 Ekim 2014 16 Ekim 2014 15 Ekim 2014 14 Ekim 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

9 Haziran hangi burç olur?
10 Mayıs hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
13 Temmuz hangi burç olur?
6 Mayıs hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0166

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme