Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu cumartesi gününün en etkin görünümüdür. Bu enerji, mevcut eviniz, yerleşim yeriniz, ailenizle ilgili konularda yaşanması muhtemel bir gelişmenin, paylaşımın, mal taksiminin işaretçisi olabilir. Bir mirasın taraflar arasındaki pay edilişi veya bu konuda artık bir karar verilmesi yönünde etkili olabilir. Aile içindeki her türlü mesele, karşılıklı çıkarların gözetilişi şeklinde yapılırsa tabii  ki sorun çıkmayacaktır. Ancak uzun zamandır birbiriyle görüşmeyen, bir kayıp neticesinde bir araya gelerek miras bölüşmeyi düşünenler arasında sorun yaratabilir. Bu görünüm, ev içindeki problemlerin mutlak aşılması gerektiğini işaret eder. Eğer sevgi, tutku ve derin bağlılık varsa, her türlü sorun halledilir. Fakat tam tersine ben haklıyım-sen haksızsın tarzında bir çekişmeye dönüşürse zorlayıcı olabilir. Benim tavsiyem, ilişkilerinizde kıskançlık, kin, intikam veya birbirinizi kırıcı değil, anlaşma taraflısı olmaya çalışmanızdır. Bu görünüm, ailevi bir meselenin derinlikli şekilde ele alınması, araştırılması yönünde de önem taşır.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, ben haklıyım-sen haksızsın tarzında gelişen ve bazen abartılı davranışlara neden olabilecek bir enerjidir. Özellikle aile ortamında, çocuklarla ilgili konularda veya eşler arasında görülebilir.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız en mantıklı yoldur.

25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini düz olarak sürdürecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük rutin akışınızdaki veya sosyal yaşamınızdaki aksilikler azalmaya başlıyor.

Yeni bir yöne ilerlemek veya ilişkileri yürütmek kolaylaşmaya başlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizin enerjisi yüksek olacak bugün. Dı şarıda olmak yerine sakin planları yapıp kendi yaşam alanınızın tadını çıkarmaya gayret edin. Akşam saatlerinde evde ciddi meseleler konuşulması gerekebilir. Eleştiriler alabilirsiniz.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Tartışmalar istemiyorsunuz. Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bu tarzı benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz.

İş Yaşamı: Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.

Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.

Para Durumu: İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.

Dikkat: Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

ÖNEMSEMEDİĞİNİZ küçük ayrıntılar için pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Rakipleriniz bunu değerlendirmeye çalışacak kuşkunuz olmasın.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, maddi kaynaklarınızla ilgili inatçı tavırlar sergilemeniz, duygusal yönde sizi olumsuz etkileyebilir. Karşıt düşünceler içinde gerilim yaşamak yerine, yaratıcılığınızı vurgulayan çalışmalara yönelmelisiniz. Kendinize yeni kaynaklar bulmak zorunda kalabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte yarar var.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla iletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Artık rahatlıyorsunuz. Ayrıca ailenize karşı anlayışlı ve sevecen olabilirsiniz. Misafir ağırlamak için uygun bir gün.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür gerilemeden çıkıyor sevgili Aslanlar. İletişim konusunda yeteri kadar sıkıntı çektiniz. Bu gerileme doğrudan iletişim kuşağınızı etkilediği için sıkıntılar daha da şiddetliydi. Sohbetler nihayet ilerlemeye ve gelişmeye başlıyor.

Hürriyet Aile Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK ASLAN BURCU YORUMLARI

Gökyüzü cesaretli tavırlarınızı, kariyeriniz için akıllıca kullanmanız yönünde uyarıyor sizleri. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Başkalarının dertlerini bir kenara bırakarak kendi işlerinize yönelmelisiniz. Bugün uzun zamandır tanıştığınız birinin sizi üzecek çirkin bir saldırısına maruz kalabilirsiniz. Öfkenize yenilerek şiddetle karşılık vermeden sabırla susmalısınız. Sizi bilinçli bir şekilde çekmek isteyecekleri tuzağa düşmemelisiniz. Özel yaşamınızda sorumluluklarınızın farkına vararak hareket etmelisiniz. Beraber olduğunuz insanın size manevi olarak fazlasıyla ihtiyacı olduğu bir gündesiniz. İlişkiye devam etmekten yanaysanız sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz, karar sizin.

Günün Olumlaması:Büyük ve kutsal bir çemberin içinde koruma altındayım. Kimsenin beni değerlerimden uzaklaştırmasına, kişiliğime ters düşecek davranışlar içinde olmama neden olmasına izin vermiyorum. Aydınlanıyor, arınıyor ve bilinçleniyorum.

Günün Rengi:Siyah

Günün Kristali:Akik

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Ekim 2014 23 Ekim 2014 22 Ekim 2014 21 Ekim 2014

20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

25 Ekim hangi burç olur?
24 Eylül hangi burç olur?
6 Temmuz hangi burç olur?
27 Kasım hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
23 Ekim hangi burç olur?
4 Ocak hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme