Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 11:51 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz.

Saat 11:51 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz.

Saat 20:09 Venüs-Uranüs görünümü,  her türlü yeniliği özlemle, arzuyla, tutkuyla istediğinizi gösteriyor. Yeni bir adım atmak, özgür olmak, kimseye bağımlı kalmadan hayatınızı yaşamaktan  yanasınız. Artık, geçmişin gölgesi değil, yarınların, değişimin güzelliğini hissetmek istiyorsunuz. Ancak bu heveslilik size abartılı kararlar verdirmesin olur mu?

Saat 20:18 itibariyle yöneticiniz Güneş ile Başak burcunda ilerleyen Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, size uymayan koşullara bile susmak zorunda kalmak rahatsız edicidir.  Bilirsiniz mücadele etmeyi ancak kolay değildir Peki çaresiz misiniz, hayır tabi ki değilsiniz sadece sabırlı olmak gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca şu zaman sorunu bir tek sizin başınızda olan bir dert değil ki, Şöyle bir çevrenize bakın. Göreceksiniz ki çoğunluğumuz belli bir alanda mücadele vermekteyiz. Merkür geri hareket dönemindeyiz. İç gözlemde bulunmak vaktidir.

Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli bir işe ya da konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini ya da nasıl daha fazla kanalize olabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor olabilir.

Bu esnada alışık olduğunuz modelleri, yolları ya da ilişkileri geride bırakmanız gerekirse de, tereddüt etmeyeceğe benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla birçok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Mayıs 2015 23 Mayıs 2015 22 Mayıs 2015 21 Mayıs 2015

20 Mayıs 2015 19 Mayıs 2015 18 Mayıs 2015 17 Mayıs 2015
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

25 Şubat hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
6 Kasım hangi burç olur?
30 Mart hangi burç olur?
22 Ocak hangi burç olur?
18 Kasım hangi burç olur?
23 Şubat hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme