Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde güne uyanıyoruz. Ortaklaşa amaçlar bazı kişilerle bir araya gelebilir, görüşebilirsiniz.  Bilmek, öğrenmek, meraklılık olgularında aktif bir gün gibi dursa da, ben söylenen sözlere, görüştüğünüz kişilere dikkat etmemiz, akıllı hareket etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Önemli bir problem varsa   tarafsız düşünmeniz zor olabilir.  Fırsatçı, kurnaz ve kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmamızda yarar var.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, bu saatte çok akıllıca düşünmemizi gerektiriyor. Çünkü gelişmeler, farklı bir yön kazanabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Durumumuza bir bakalım. Ona göre hareket edelim.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıt görünümü, fiziki veya ruhsal anlamda sizi dış dünyadan uzaklaştırıcı her şeye karşı bir tavır içinde olmanızı sağlar. Hassasiyet yaratan, bir  rutin içine hapseden, kilit altına alan ne varsa ondan kurtulmak istersiniz. Bir sağlık probleminiz, ters giden bir ilişki, başarısız olunan bir iş canınızı sıkar. İstersiniz ki artık tamamıyla bir dönüşümde bulunayım. Ben de bazıları gibi yeter diyerek bu gidişe bir dur diyeyim. İşte bütün bu hissedişler, üzerinizdeki yükleri boşaltma arzusu gün boyu etkilidir. Bir ufak tersliğe asla tahammülünüz yoktur. Kimileri böyle bir etki altında, sağlıkla alakalı bir problemini ortadan kaldırmak için girişimde bulunur, bazıları işten güçten uzak durup kendince günü değerlendirebilir, bir kısmınız tam tersine aşırı çalışarak kendini yorabilir.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonuçları değiştirmek için bazı verilerle oynamamanızda(ya da konu her ne ise kural dışı oynamamanızda) fayda var.

Aksi takdirde, onca yoğun ve yıpratıcı çalışma ve gayret boşa gidebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşme trafiğiniz yoğun olabilir. İşle özellikle başkalarından desteklerle ilgili olumlu bir hareketlilik gözüküyor. Fikir alışverişi sayesinde kazançlarınızı arttıracaksınız. Sosyal açıdan daha aktif olabilir, arkadaşlarla keyif veren uğraşlarda bulunabilirsiniz. Aynı anda birkaç işle ilgilenme eğilimindesiniz. Ufak hatalar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkanızdan konuşan veya siz farkında olmadan sizin hakkınızda bazı planlar yapan birileri olabilir bugünlerde çevrenizde. En yakınım dediğiniz arkadaşlarınızla bile biraz daha açık iletişim halinde olmaya gayret edin.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakınınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bu kez hızlı davranmak sizi yanılgıya düşürebilir.

Aşk Yaşamı: Sadece zamanını iyi değerlendirememesi nedeniyle yeterince görüşemiyorsunuz. Yoksa her şeyin önünde siz varsınız. İş yoğunluğu, arkadaşları, çevresi sizde haksız kıskançlıklar yaratıyor.

İş Yaşamı: Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz.

Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde gözükmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.

Para Durumu: Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.

Dikkat: Size sitem etmiyorlar, ama bugün birkaç eski dostu ararsanız, vefasızlıkla damgalanmaktan kurtulabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yasak bir sevginin içinde bulabilirsiniz. Sonu olmayacak bu ilişkinin sizi bilinmeze doğru sürüklenmesine izin vermeyin. Bu yakınlaşma, uzak durun.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün, değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız, bazılarına ters gelebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşük hissettiğiniz enerjinizde 1 ay boyunca yükselme olacak. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem olacak. Kendinize güveniniz artacak.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merhaba güzeller güzeli doğum günü Tanrıçası! Muhteşem bir şekilde cüretkar yöneticiniz Güneş bugün burcunuza giriyor. Yani 7/24 kutlama yapma zamanı geldi sevgili Aslanlar. Ağustos ayında doğduysanız bile parti parti gezmeye ve güzel yiyecek içeceklerle kendinizi şımartmaya başlayabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Temmuz 2014 20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014

17 Temmuz 2014 16 Temmuz 2014 15 Temmuz 2014 14 Temmuz 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

20 Aralık hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
22 Ocak hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
18 Aralık hangi burç olur?
1 Mart hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme