Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde güne uyanıyoruz.  Duygular bir hayli baskın olacak. Huzur, güvenlik, sevgi, yuva, özlem, eski anılar, yaşanmışlıklar kendini hissettirecek.

Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı  gizlemenizi,  kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız.

Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, etrafımızdaki insanlarla aynı dili konuşamasak da, uzlaşıya açık bir şekilde anlaşma yolları aramanın işaretçisidir. İletişim kurmak demektir. Öğrenmek ve öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmak, tarafsız düşünmek, adil olmak anlamına gelir ki, sen ve ben ortadan kalkar biz olunur. Kardeşlerimiz, eşimiz, dostumuz, akrabamız, çevremizde bulunan insanların ihtiyaçlarının farkına varmak demektir. Bu görünüm, ayrılığı ortadan kaldırır, birlik ve beraberlik yolunda yürümeyi sağlar. Bugün iletişim trafiğiniz yoğun ve insanlarla münasebetiniz iş birliğine açıktır diyebiliriz.

Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlığında, kazancınızı belli bir alanda değerlendirme, doğru ve titiz bir şekilde hayatınızı düzene koyma yönünde endişeli düşünebilirsiniz. Benim tavsiyem, yatırım konularında piyasanın durumuna iyi bakınız. Önünüzü göremediğiniz işlere para yatırmayınız. Elden borç vermeyiniz ve almayınız. Gelelim ilişki meselesine. Bugün, senin değerlerin-benim değerlerim gibi sizi karşı karşıya getirecek çekişmelerden uzak durunuz. Diyelim ilişkiniz yok. Doğru insan beni bulur mu, ne olacak benim halim diyerek olumsuz düşünmeyiniz.

Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinize daha önceden verilmiş kararları ilgilendiren bilgi veya haberler geçebilir.

Ekonomik veya duygusal konu her ne ise, sonuçta seçim size ait olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Psikolojik durumlar ve içsel süreçler önem kazanıyor. Duygusal gelgitler yaşama eğiliminde olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan meselelere çözüm arayışına girebilirsiniz. Bir uzmanla ya da yaşam koçuyla görüşebilir ya da bu yönde bir girişimde bulunabilirsiniz. Derin düşünme ve sınırlara dair temalar öne çıkacak.

Türk.net Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata oldukça olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umutlarınız var. Bu umudunuzu daha da güçlendirecek gelişmeleri bugünyaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Onların size güzel haberleri olacak.

Aşk Yaşamı: İlişkiniz çevrenizdekilerin etkisinde fazlaca kalıyor. Sanki ilişkiniz üçüncü şahıslar tarafından yönetiliyor. Bugün sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini belli edecek ve buna çok sevineceksiniz.

İş Yaşamı: İş yerinizde bir dostunuzla yaşadığınız ortak dayanışma birçok başarıyı ayağınıza getirecek. Bu işbirliğiniz sayesinde altından kalkılması zor işlerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

Para Durumu: Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu döneminde fazla rahat davranmayın.

Dikkat: Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.

Takvim Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

BEKAR Aslanlar eski sevgilinize mutluluğunuzla göndermeler yapabilirsiniz. Ayrılık kararı karşıdan geldiyse pişmanlık sözleri duyacaksınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle ortak çalışmalara girmeden önce, kendinize biraz daha, zaman tanımalısınız. Sabit düşüncelerin kişisi olarak, onun değişen fikirlerine karşı, olumsuz birtavır almanız mümkün. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir.

HaberTürk Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün derinden giden, biraz isteksiz yapınızla olayları dışarıdan izlemek daha hoşunuza gidebilir. Seyahat, eğitim alanlarınızda beklenmedik olaylara kafanızı takıp moralinizi bozmayın.

Elle Dergisi Burçlar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gezegenler duygusal ve öfkeli bir fırtına yaratıyor sevgili Aslanlar, o nedenle kendi köşenizde kalmaya dikkat edin. Egonuz yüzünden dramalara karışmayın yoksa her şey hızla kötüye gider. Önemli olan bir kriz yaratmamak. Öfkenizin patlamasına izin vermeyin.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

16 Eylül 2014 15 Eylül 2014 14 Eylül 2014 13 Eylül 2014

12 Eylül 2014 11 Eylül 2014 10 Eylül 2014 9 Eylül 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

24 Haziran hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
27 Temmuz hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme