Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük Yorumu (06 Mayıs 2016)

(Aslan Burcu 06 Mayıs 2016 tarihli günlük burç yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan aslan burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

İkna kabiliyetinizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Bu yeteneğiniz sayesinde, bir çok konuyu kendinize avantajlı hale getirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacınız fazla olacak bugün. Bugün alacağınız rehberlikler, yeni bilgiler hayatınızda hemen uygulanabilir şeyler gibi görünmese de size farklı ve geliştirici bir bakış açısı sağlayacak.

Milliyet Astroloji

Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Gün içinde sizi zorlayan konulara karşı çabuk pes etmeyeceksiniz.

Radikal Gazetesi

Yolculuklar, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri ve görüşmeler açısından fırsatlar elde edeceğiniz bugün, plan proje ve hedeflerinizin desteklendiği, kariyeriniz açısından pozitif fırsatlar elde edip, görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizin desteğini alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Biraz değişiklik size iyi gelecektir. Potansiyelinizi, yeteneklerinizi ya da enerjinizi ortaya koyabileceğiniz alanlar sayesinde gözler size çevriliyor. Bir takım kişilerle aynı görüşte olmamanız ve karşılarında durmanız aynı şekilde karşılık göreceğiniz anlamına gelebilir. Fakat sizin için en doğrusu ne ise, onu yapmalısınız Sevgili Aslan'lar.

Günün Atmosferi:Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen...Akşam saatlerine kadar ortamda belirsizlik hâkim olacak. Sabahın erken saatlerinde rutin olarak devam eden işlerimizde anlık değişiklikler kendini gösterebilir. Ardından Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta seyrediyor. Bu nedenle işlerimiz beklediğimiz düzeyde olmayabilir. Belirsiz süreçler, isteksizlik, durağanlık söz konusu olabilir. Dolayısıyla mevcut işlerimizi yoluna koymaya çalışırken daha temkinli olmamız gerekiyor. Fakat Jupiter’in güçlü ve olumlu etkilerinin de yansımalarını göreceğiniz. Sadece Merkür’ün geri hareketinden kaynaklanan ve geçtiğimiz haftadan beri süren iletişim sorunlarının 22 Mayıs’a kadar devam edeceğinin de altını çizelim. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… - Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 5 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Bugün Boğa burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay kariyeriniz ve sosyal statünüzle ilgili yeni başlangıçlara işaret ediyor. Hedeflerinizi yeniden gözden geçirebilir, toplumsal itibarınızı, imajınızı, dışarıdan nasıl göründüğünüzü yeniden değerlendirebilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Aslanlar, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, mesleki konularda huzurlu, seçkin, güvenli ve rahat olana yönelmemizi sağlayan bir etkidir. Kafamızda birçok şeyi tasarlarız. Duruma bakarız. Yeni bir atılımda bulunmak, tabii ki Merkür geri hareketi nedeniyle düşünmemizi gerektiriyor. İşimizden memnun olalım veya olmayalım, görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeliyiz. Netlik kazanmadan, kararlar vermemeliyiz. Yeniayın oluştuğu günkü görünümler, önümüzdeki süreci anlamamızda bize yol gösterir. Ay-Venüs kavuşumu, uzlaşıdan yana olmamızı sağlıyor. Mevcut durum ve şartların farkında olarak karşımıza gerçekten olumlu bir teklif çıkmadan veya işimizde bir iyileştirme olmadan önemli bir adım atmamalıyız. Geçtiğimiz Nisan ayında eğer yeni bir işe başlamış, bu yönde karar vermiş veya bir görüşmede bulunmuşsak, bugünkü Yeniayda son duruma bir bakarız. Olumlu mu yoksa üzerinde bir daha düşünmek gerekiyor mu anlarız. Yeni bir teklifle karşılaşırsak, maddi şartları önemsemeliyiz.

Ay-Neptün görünümü, parasal açıdan güvencemiz çok önemli. Özellikle işimizin getiri anlamında mutlaka doyurucu olmasına önem vermeliyiz. Bir şeylere güvenerek, iyi niyetle hareket etmemek doğru olur. Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. Her şey yolunda ise, zaten sorun yok. Ay-Jüpiter görünümü, Parasal girdilerin işaretçisidir veya bu konudaki girişim ve görüşmeleri de simgeler. Bu görüşmelerdeki şartlara iyi bakalım. Bütçemizin dengeli olmasına dikkat edelim. Ay-Pluto görünüm, tecrübemiz, bilgimiz ve şartlarımıza uygun bir iş seçiminde bulunmanın göstergesidir. Huzur ve güvence kadar, üzerimize aldığımız sorumlulukların da bilincinde olursak, doğru bir tercihte bulunabiliriz.

Bu Yeniayın kendimizi daha güvende hissetmemizde faydalar getirmesi dileğimle,

 

 

HABERTÜRK Gazetesi

Yeniay, kariyerinizle ilgili her türlü karar ve başlangıcı destekliyor. Patronlarınızdan ve aynı zamanda parasal koşullarınızı oluşturabilecek kişilerden olumlu etkiler alacaksınız.

Hürriyet Astroloji

Bugünlerde, rekabet ortamları oluşabilir ya da geleceğe dönük rekabetin sinyalleri oluşabilir, ama genelde iş arkadaşlarınız, birlikte iş yaptığınız kişiler veya dostlarınız tarafından desteklendiğiniz zamanlardasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay(+/- 15 gün), kısıtlandığımız veya köşeye sıkıştığımız konuların üstesinden gelmemizi sağlayacak olanakları önümüze taşıyabilir veya görmemizi sağlayabilir. Bu sayede maddi, manevi, kişisel veya ruhsal anlamda ilerlememiz kolaylaşabilir. Yeni Ay’ın Boğa’da olması, parasal konular, masraflar, alacak verecek meseleleri, toprağa, istikrara, güvenliğe veya gayrimenkul başlıklı konulara yönelik yeniliklerin ön plana çıkacağı bir süreci akla getiriyor. Kişisel zevkler, sahip olduğumuz değerler, sanat, doğa, toprakla ilgili konular veya sevdiklerimizle ilgili başlıklarda somut ve kalıcı adımlar atmak isteyebiliriz, ama bu kadar çok gezegenin geri harekette olduğunu düşünürsek yeni başlangıçlar yapmak için Haziran sonunu beklemek daha doğru olacaktır. Mayıs doğumlu Boğa’lar başta olmak üzere, Ocak doğumlu Oğlak ve Eylül doğumlu Başak burçları için fırsatlara ve çeşitli olanaklara açık, olumlu ve keyifli günler. Ancak, her burç olumlu gelişmelerden nasibini alıyor olacak merak etmeyin. İyi değerlendirmemiz gereken bir süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Yorumu (06 Mayıs 2016)

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

26 Nisan hangi burç olur?
26 Aralık hangi burç olur?
17 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
18 Ocak hangi burç olur?
23 Ağustos hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0052 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme