Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu

(Aslan Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı Astrolog iremSU

Sevgili Aslanlar saat 07:39 Ay-Neptün  olumlu görünümü günün ilk ışıklarıyla bize gülümsüyor. Başkalarının sizin üzerinizdeki maddi ve manevi baskılarından kurtulma arzunuzu işaret ediyor. Bir yandan merhametiniz diğer taraftan tutkularınız ağır basıyor.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, ticari veya ilişki anlamında bir mesele üzerinde hızlı düşünmemizi, pazarlık etmemizi sağladığı gibi, kendimizden emin bir şeklide konuşmamız anlamına gelir. Ancak bu mesele ne ise, bunun zamana ihtiyacı olduğunu, aceleci ve sabırsız olmamamız gerektiğini hatırlatayım.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, ev içinde mali konuların veya ilişkimizle ilgili meselelerin yeniden gözden geçirilmesini sağlar. Fakat üzerinizdeki baskı nedeniyle tam olarak rahat davranmazsınız. İyi niyetlilikle çözülmesini umut edersiniz.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, astrolojik açıdan  ailevi ve duygusal meseleler üzerinde tabii ki hassasiyet göstermemiz doğaldır.  Bazen olumlu düşünürken, an gelir durgunlaşabiliriz.

Saat 19:46 Ay-Pluto olumlu açısı, destek görme ihtiyacının simgesidir. Ancak bu destek birilerinin üzerinizde denetim uygulamasına yol açacaksa veya birileri tarafından iyi niyetinizin kullanılması şeklinde olacaksa buna kesinlikle izniniz yoktur.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Yakın çevrenizle(kardeş, komşu, kuzen v.b) ilgili konularda veya pazarlama, halkla ilişkiler, medya, satış, bilişim, iletişim veya reklam alanlarında hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Mülkler ve yatırımlarınızla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle toprak veya miras meselesi yüzünden yolculuk yapmanız gerekebilir. Karşılaşacağınız kişilerle aranızda tartışmalar yaşanabilir. Kendinizi kontrol etmelisiniz. Sorunları öfkenizle çözemezsiniz. Ayrıca evinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İyi bir tamircinin numarası şimdiden elinizin altında dursun.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Evde ılımlı bir hava hakim. Bir başınıza kaldığınız zamanın özellikle tadını çıkarın. Zira başkalarıyla iletişim halinde olacağınız işlerde uzlaşmazlıklar olabilir. Bugün trafikteyken her zamankinden daha sakin ve daha dikkatli davranın.

Türk.net Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Bugün her bakımdan aktif bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde denetim dolayısıyla daha dikkatli ve titiz olmanız gerekecek. Günün ilk saatlerinden itibaren eksik işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizle ilgili bazı maddi sorunları halledeceksiniz. Sevgilinizle iyi giden ilişkiniz bazı sözlerinizin yanlış anlaşılması yüzünden bozuldu. Onunla yeniden bir araya gelmek için yollar arayacaksınız. Sportif faaliyetlere bu aralar önem vermediğiniz için hantallaştığınızı düşüneceksiniz

Aşk Yaşamı: Aşk yaşamınızda iyi giden ilişkiniz bugün bazı yanlış anlaşmalar nedeniyle bozulmaya yüz tutacak. Oysa siz sevgilinize olan duygularınızın içtenliğinden bahsetmek istemiştiniz. Ailenizin bu ilişkiye soğuk baktığı anlamını çıkaran sevgiliniz gururunu kurtarmak için sizden uzaklaştı ama bu uzaklaşma uzun sürmeyecek size yine dönecektir. Siz de bundan sonra konuşmalarına daha özen göstermelisiniz.

İş Yaşamı: Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.

Para Durumu: Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.

Dikkat: Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Bugün sıkıntısız ve bereketli gün geçireceksiniz. Öyle ki ailenize dahi maddi katkı sağlamaya hazırlanıyorsunuz. Uzun zamandır baş ağrılarınızı ihmal ediyorsunuz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı

Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir gün içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz.

HaberTürk Gazetesi Astroloji Günlük Aslan Burcu Falı Hande Kazonova

Bugün fikirlerinizi ortaya koyarken oldukça sinirli ve tepkisel olabilirsiniz. İnsanların sizi ikna etmeleri kolay değil. Herkesin söylediklerine hemen inanmayacak, bildiğinizi okumayı tercih edeceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014 12 Nisan 2014

11 Nisan 2014 10 Nisan 2014 9 Nisan 2014 8 Nisan 2014
Aslan Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

13 Temmuz hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
25 Mart hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
12 Temmuz hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme