Burçlar

.web.tr
26.11.2020
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler... devamını okuyunuz

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova burcunun arasının iyi ve kötü olduğu burçlar şunlardır;

İkizler (çok iyi)

Kova burcunun arkadaşlığından en çok keyif aldığı burçlardan biri İkizler burcudur. İkizler ve Kova burcu girdikleri her ortamda birbirlerini fark edecek ve arkadaşlıkları başlayacaktır. Beraber vakit geçirmekten hoşlanan Kova ve İkizler burcunun enerjileri de oldukça yüksektir. Kova burcu ve İkizler burcu arasındaki ilişki daima İkizler burcu tarafından dinamik tutulacaktır. Kova burcu İkizler burcunun yanında asla sıkılmaz.

Terazi (çok iyi)

Kova burcu Terazi burcu ile çok çabuk iletişim kuracaktır. Kova burcu ve Terazi burcu hiç çabalamadan çok uyumlu bir ilişkiye başlayabilirler. Kova burcu da Terazi burcu da hayattan zevk almaktan hoşlanırlar ve bu doğrultuda kararlar alırlar. Özellikle Kova burcunun da Terazi burcunun da sosyal yaşamı çok aktiftir. Bu anlamda birbirlerine çok uygundurlar ve sürekli dışarıda gezip yeni insanlar tanıyacaklardır.

Yay (iyi)

Kova burcu ve Yay burcu birbirleri için çok iyi arkadaş olma enerjisine sahiptirler. Zaman içinde bu arkadaşlık romantik bir boyuta da ulaşabilir. Kova burcu da Yay burcu da hayatı her açıdan yaşamaktan hoşlanır. Oldukça enerjiktirler ve Kova burcunun değişik fikirleri ile Yay burcunun her şeye açık olan yapısı birbirini tamamlar niteliktedir. 

Oğlak (iyi)

Kova burcu ve Oğlak burcu birbirlerini tamamlayan yapıdadırlar. Oğlak burcunun inatçı yapısı ile Kova burunun sakin yapısı birbirlerine iyi gelmelerine neden olur. Aynı zamanda gezmekten ve eğlenmekten hoşlanan Kova burcu ile Oğlak burcu hem arkadaşlık hem de ortaklık anlamında birbirleri için yaratılmışlardır.

Balık (iyi)

Kova burcu ve Balık burcu arasındaki ilişki genel olarak uyumludur. Ancak Balık burcunun aşırı duygusal yapısı ve kafasının sürekli karışık olması Kova burcunu zorlayacaktır. Onun yanı sıra hayata bakış açıları ve mantıklı hareket etme istekleri Kova burcu ve Balık burcu arasında güzel bir ilişki başlamasına neden olabilir.

Koç (iyi)

Kova burcu ve Koç burcu özgürlüklerine düşkündür. Bu nedenle de ilişkilerinde uyumu yakalayabilirler. Özellikle çok kolay arkadaşlık kurma potansiyeline sahip olan Kova burcu ve Koç burcu birbirlerini dengeleyebilirlerse iyi olur. Kova burcu zaman zaman ketum olabilmekte. Bu gibi durumlarda Koç burcunun Kova burcunu cesaretlendirmesi gerekiyor.

Boğa (kötü)

Kova burcu ve Boğa burcu anlaşmakta zorlanır. Boğa burcunun özgürlüğüne düşkün olan ve sosyal yaşamdan hoşlanan Kova burcunu sıkması ve kısıtlaması bu ilişkinin bitmesinin temel nedenidir. Zaten Boğa b urcu ve Kova burcu normal hayatta çok sık karşılaşmaz ve karşılaştıklarında ise çok kolay arkadaş olmazlar.

Aslan (kötü)

Kova burcu ve Aslan burcu arasındaki uyum pamuk ipliğine bağlıdır. Her şekilde söz dinlenen olmak ve ilgi bekleyen Aslan burcu söz konusu Kova burcu olduğunda bunu başaramayacaktır. Çünkü Kova özgürlüğüne düşkündür ve hayatına karışılmasından hoşlanmaz.

Akrep (kötü)

Kova burcu ve Akrep burcu ilişkisinde sürekli bir zıtlaşma ve sürtüşme olacaktır. İlk başlarda uyumlu olarak süren Kova burcu ve Akrep burcu ilişkisi bir süre sonra sorunlarla dolmaya başlar. Kova burcunun da Akrep burcunun da hayata bakış açıları tamamen farklıdır. Bu da ilişkilerinin bir süre sonra bitmesine neden olur.

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

28 Ekim hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
8 Mayıs hangi burç olur?
15 Ağustos hangi burç olur?
14 Mart hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.006 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme