Burçlar

.web.tr
26.11.2020
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler... devamını okuyunuz

Kova Burcu Eğlence

Kova burcu girdiği her ortamda fark edilen bir enerjiye sahiptir. Hava elementi burcu olan Kova burcu hareketli yapıdadır. Sürekli gezen ve yeni insanlarla tanışan Kova burcunun çevresi çok geniştir. Farklı bir eğlence anlayışı olan Kova burcu seyahat etmekten ve farklı ortamlarda bulunmaktan hoşlanır. Risk alayı sevmeyen bir yapısı olan Kova burcu daha çok arkadaşlarıyla dışarı çıkmaktan hoşlanır.

Hayatında hiçbir zaman plan yapmayan Kova burcu eğlenmek istediği zaman da plan yapmaz. Aklına ne eserse onu yapan Kova burcu doğayla iç içe olmaktan ve spor yapmaktan da çok hoşlanır. Kova burcunun en sevdiği sporlar yürüyüş ve yüzmedir. Güzel bir yüze ve fiziğe sahip olan Kova burcu eğlenmek için dışarı çıktığı zamanlarda çok fazla kendine özen göstermez. Canı ne istiyorsa o anda onu giyip dışarı çıkabilecek potansiyele sahip olan Kova burcu arkadaş toplantılarından da çok hoşlanır. İyi bir konuşmacı olan Kova burcu arkadaşlarıyla çok iyi iletişim kurar ve onların dertlerine çare bulmaya çalışır.

Kova burcu fotoğraf çekmekten de çok hoşlanır. Farklı mekanlarda bulunmayı ve değişiklik yapmayı seven Kova burcu çok iyi bir anı toplayıcı olduğu için çektiği ölümsüz anların fotoğrafları onun için çok değerli olacaktır. Öte yandan çalışıyor olsa bile Kova burcu başka işlerle ilgilenmekten hoşlanır. Genelde kafasını dağıtabileceği eğlenceli bir iş tercih eden Kova burcu editörlük yapabilir.

İnsanlara faydalı olabilecek her şeyden zevk alan Kova burcu, bir derneğe üye olarak hem eğlenebilir, hem de insanlara yardım ederek mutlu olabilir. Kova burcu monotonluktan hoşlanmadığı için zaman zaman yeni hobiler geliştirebilir. Her seferinde farklı bir alana ilgi duyan Kova burcu öğrenmekten zevk aldığı için yeni bir şeyler öğrenmek isteyecektir.

Kitap okumaktan da çok hoşlanan Kova burcu herkesin okuduğu kitapları tercih etmez. O daha çok insanlıkla ve bilinmeyenlerle alakalı kitaplar okursa eğlenebilir. Bunlar astrolojiyle alakalı, uzayla ilgili veya başka medeniyetlere ait kitaplar olabilir. Öğrenme açlığını böyle bastırabilen Kova burcu aynı zamanda eğlenmiş olur. Kova burcu daha önce deneyimlemediği şeyleri yaptığı zaman da çok eğlenecektir. Örneğin extrem sporlar Kova burcu için idealdir. Böylece hem heyecanı en üst dorukta yaşayacak hem de eğlenecek olan Kova burcu bu tercihi ile etrafındakileri bile şaşırtabilir.

Kova burcu insanlara yardımcı olabilmek ister. Özellikle toplum yararına işler yapmayı çok sever. Bu nedenle de bir derneğe üye olarak topluma faydalı olmak Kova burcuna çok iyi gelecektir. Kova burcu gezmekten çok hoşlandığı için fotoğraf çekmek de ona çok iyi gelecektir. Farklı şeylerle uğraşmayı seven Kova burcu kendine yeni hobiler bularak eğlenebilir.

Çok sosyal bir kişiliği olan ve gününün büyük bölümünü dışarıda geçiren Kova burcu evini de çok sever. Bazen evinden dışarı bile çıkmak istemeyen Kova burcu için en iyi eğlence yemek yapmak olacaktır. Güzel bir el lezzeti olan Kova burcu evde farklı tarifler deneyerek eğlenecek ve öğrendiği yeni bilgilerle mutlu olacaktır.

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

5 Ekim hangi burç olur?
5 Nisan hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
13 Ocak hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
15 Kasım hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0044 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme