Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba gününe, huzur içinde  yaşama isteğiyle başlıyoruz. Ay-Terazi burcunda seyrini sürdürüyor. Sağlıklı yaşam, olumlu çevre ilişkileri, yaptığımız işten zevk almak isteyeceğiz.  Kişisel güzelliğimiz, bakımımıza önem vereceğiz. Hoş görünmek isteyeceğiz. Ancak bir şeyler canımızı sıktığında mesafeli duracağız.

Saat 12:09 Ay-Pluto zorlu görünümü, adımlarınızı her konuda  dikkatlice atmaya, doğru seçimlerde bulunmak için derinlemesine düşünmeye çalışırsınız.

Saat 17:24 Ay-Uranüs  görünümü hareketlenmenin simgesi. Arzu ettiğiniz bir işi, bir eylemi, bir düşünceyi ortaya sürmek istersiniz. Ancak şartlar elverişli değilse, beklemeniz gerekiyorsa kendi kendinize bunu kafanıza takarsınız. Fakat iyi bir tarafı, sizi heyecanlandırmasıdır. Bu heyecan  farklı bir açıdan durumu değerlendirmenizi sağlar.

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her tür ikili ilişkinizi veya iş birliğinizi ilgilendiren konu önem arz edebilir.

Bazı açılardan sabırlı veya sakin kalmaya dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş ve çalışma konularında hareketlilik gözüküyor. Gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse iş görüşmelerinizdeki kişilerin hassasiyetleri konusunda daha duyarlı olmanız gerekebilir. Anlayışlı ve diplomatik davranmanız gereken durumlar oluşabilir. Mümkün olduğunca arabuluculuk görevini üstlenmeye çalışın.

Vatan Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla plan yapıp hevesle başlayacağınız bir gün. Ancak zaman geçtikçe bir kısmının sizi yoracağını dikkate alın. Kişisel kapasitenizi zorlayacak bir gün planlamaya kalkarsanız olay sizin için eziyet haline dönebilir.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi toplum önünde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Mesleki konularda sorumlu bir görev bilinciyle

hareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.

Aşk Yaşamı: Duygusal ilişkinizde zorluk yaşayabilirsiniz. Zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz. İlişkinize dışardan müdahalelerin olması sizi rahatsız edebilir ve zor durumlarda bırakabilir.

İş Yaşamı: Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. İlişkinize odaklanmanız, size bir çok konuda yeni problemler yaşatacaktır.

Para Durumu: Bugün maddi konular ön planda olacak. Kaynaklarınızı geliştirmek için yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz.

Dikkat: Ay, hareket ihtiyacı ve huzursuzluk getirmekte. Ailenizi ilgilendiren konular, karşı cinsle ilişkiler sorun yaratacaktır.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Bu kadar yoğun sevgiyle karşınızdaki kişiyi ürkütebilirsiniz. Onu fazla sorgulamayın.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yönlerinizi gizleme ihtiyacı içindesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi endişelendirmesin. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek, sizi zorda bırakan konuları paylaşmalısınız. Ailenizle ilgili sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız. Uyumlu olma isteği içindesiniz. Endişelerinizden bir an önce sıyrılmalısınız.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü yapılması gereken rutin işlerinizi hallederek değerlendirebilirsiniz. İş alanlarınızdaki önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı yarından sonra vermeye çalışın. Bugün sabırlı olmaya çalışın.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yarınki tutulmanın etkisi bugünden yoğunlaşıyor sevgili Boğalar, özellikle de kaygılarınız konusunda. Bunun sebebi tutulmanın zıt burcunuzda gerçekleşecek olması, yani zihniniz bundan şiddetli bir biçimde etkilenecek. Gevşeme alıştırmaları yapın. Yoga, derin derin nefes almak, spor yapmak ve seks de dahil olmak üzere her türlü stres atma faaliyeti size yardımcı olacaktır.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Ekim 2014 20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014

17 Ekim 2014 16 Ekim 2014 15 Ekim 2014 14 Ekim 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

26 Kasım hangi burç olur?
26 Ekim hangi burç olur?
7 Ağustos hangi burç olur?
29 Aralık hangi burç olur?
23 Ekim hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?
24 Kasım hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme