Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyor. Aşk hayatınız, çocuklarınız veya iş hayatınızla alakalı konular üzerinde yapılacak yüzleşmelerin sizi rahatsız etmesi anlamına gelse de bu son derece gerekli ve sonrasında rahatlatıcı olabilir. Evet belki arzuladığınız desteği dışarıdan alamamanız sinirlerinizi gerebilir ancak durduğunuz noktayı tespit edebilmeniz anlamında yararlıdır.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünüm, finansal-iş-ilişki konularında sizi, ani tepkilerde bulunmaya veya hızlıca hareket etmeye, kararlar almaya zorlayabilir. Ancak çok dikkatlice durumları gözden geçirmekte yarar var. Gerçekten emin değilseniz bekleyiniz. Şartlar uygun mu değil mi diye bir bakınız. Risk almayınız.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanızda size kuvvet sunuyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda olgun düşünmenizi, her ayrıntının bütünün bir parçası olduğunun bilinci içinde hareket etmenizi, acele kararlar vermemenizi söylüyor.

Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancı ortamlarla iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız. Farklı kültürlere ve felsefi tartışmalara ilgi duyabileceğiniz görülüyor. Aşırı enerjiniz nedeniyle strese girebilirsiniz.Sağlığınızla ilgili bir takım sorunları halletmek için harekete geçebileceğiniz görülüyor.

Aşk Yaşamı: Her konuda esnek yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor.Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

İş Yaşamı: Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.

Para Durumu: Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz

Dikkat: Size değişik alternatifler getiren bir gündesiniz. Eğer dikkatli davranır ve dağınıklıktan kurtulursanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizin ertelenmesi Nedeniyle psikolojik Sorunlarınız artabilir. işinizi ihmal etmemelisiniz. Geçmişe göre daha tutumlusunuz.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güvenliğiniz her şeyden önemli. Yardımsever yapınıza diyecek yok fakat kişisel kazançlarınız söz konusu olduğu zaman, sabit bir düşünce tarzıyla hareket ediyor ve maddesel kaygılarınızı dile getirmeyi yeğliyorsunuz. Bugün, yakın arkadaşlarınızın sizi hayal kırıklığına uğratmaları söz konusu olabilir. Olayları abartmak istemeyeceksiniz.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk dolu bir gün sizleri bekliyor. Gün içinde önemli kararlar alacaksanız yeniayı beklemekte fayda var. Arkadaşlarınızın parasal konularda sizi kandırmasına izin vermeyin

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün iş hayatınızda yoğun ve tempolu bir gün sizleri karşılamakta. Bu durum sizi beden ve zihinsel olarak yorsa da başarı çıtanızın yükseldiği, hakkınız olan maddi manevi karşılığı alacağınız zamanlardasınız. Geçmişe takılıp kalmadan, gökyüzünün olumlu enerjilerini doğru kullanmalı ve başarıya doğru kararlılıkla yol almaya devam etmelisiniz. Bugün özel yaşamınızla ilgili neye ihtiyacınız olduğunu, birlikte olduğunuz insandan beklentilerinizi net bir şekilde düşünebilir siniz. Kendi içinizde düşüncelerinize kesinlik getirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Boğa'lar ise yaşam sadece kariyerinizden ibaret değildir. Aşkın, sevginin güzelliklerine karışın ve unuttuğunuz heyecanların ruhunuzu sarmasına izin verin.

Günün Olumlaması:Aşkla beslenen ruhum karanlıklarından aydınlanarak ışığa yürüyor. Karanlığın verdiği huzursuzluklardan, yanlış düşüncelerden sevgiyle yıkanıyorum. Yepyeni başlangıçlara büyük bir aşkla, heyecanla yürüyorum.

Günün Rengi:Beyaz

Günün Kristali:Pirit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Eylül 2014 20 Eylül 2014 19 Eylül 2014 18 Eylül 2014

17 Eylül 2014 16 Eylül 2014 15 Eylül 2014 14 Eylül 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

17 Ocak hangi burç olur?
17 Aralık hangi burç olur?
28 Eylül hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?
13 Aralık hangi burç olur?
10 Ekim hangi burç olur?
15 Ocak hangi burç olur?
29 Mart hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme