Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Perşembe günümüzün ilk enerjisi olan saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, her bakımdan yeni bir arayış içinde olduğunuzu ve bir çok konuda başarılı olmak, yarar sağlamak adına kurulan ilişkileri gösteriyor. Boşa kürek sallamaktan hoşlanmayan Boğalar, yeteneklerini ortaya koyabilecekleri ve artık karanlıktan aydınlığa çıkabilecekleri buluşların peşindeler. Hırslandırıcı bu görünümü başarılı bir şekilde kullanmanın yolu, araştırmak ve gerekiyorsa risk almayı bilmektir. Belki kolay değil ama yaratıcı düşünürseniz başarırsınız.

Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu görümünde,  hedefleriniz doğrultusunda yapmanız gerekenlerin farkına varabilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz. Finansal açıdan sürpriz yaratabilecek yatırımlardan uzak durabilirsiniz. Ancak eğer aklınıza yatan bir fikir varsa ve gerçekten sizin için faydalı olacaksa sonuna kadar üzerine gitmekten de çekinmezsiniz.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, hiç kimsenin mali veya manevi anlamda bizi sınırlandırmasından, bağlamasından, çıkarları doğrultusunda hareket etmesinden hoşlanmadığımızı işaret ediyor. Birçok kereler bu konuda yanıldığımız için, artık pek söylenenlere inanmıyor, atımızı sağlam kazığa bağlamak istiyoruz. Bu görünüm, ideallerine sahip çıkmak isteyen kişinin duyduğu tatminsizliği işaret ederken, verdiği mücadelelerin de göstergesidir. İç görülerine başvurur ve ortaklaşa olan her konuda dikkatli olması gerektiğini hissedebilir.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, özellikle ilişkinizle ilgili mevzularda etkili olup, hassasiyetin üst doruklara çıkmasına neden olur. Duygusal ve ruhsal anlamda aradığı güven duygusunu yüreğinde hissedemeyen kişi, doğal olarak isyana yatkındır. Kafa karıştırıcı olan her ne varsa bizi kışkırtır ve istemeden de olsa tepkide bulunmamıza neden olur.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli ilişkilerinizin veya iş birliklerinizin güvenilirliğini, vadesini veya gerçekliğini sorgulamanız gereken bir gün.

Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşe dair sorumluluklar ve üstlerinize dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün üstlerinizle olan iletişiminiz oldukça önemli hale gelebilir. Soğukkanlı ve ölçülü davranmak kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Gün içinde anne ve anneliğe dair konularda yeni gelişmeler olabilir. Anlayışlı olmaya çalışın.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir. Genel çevrenizde bir karamsarlık söz konusu olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan gizleyeceğiniz bazı planlar yapacaksınız.

Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygusal olarak bazı yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana düşüncelerinizi kabul ettirmek ve istekleriniz doğrultusunda yönlendirmek sizin için önemli olacaktır. Kendinizi anlatmakta zorlanıyorsunuz ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Duygusal bir amacınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

İş yaşamı: İş yaşamınızda daha çok bireysel çalışmayı tercih edeceğiniz ve düşüncelerinizi kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Rekabet duygunuzda artış olacaktır ve çalışmalarınızda hırslı davranacaksınız. İşiniz konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Para durumu: Maddi konularda genel olarak verimli etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Başarılı çalışmalar yapabilrisiniz ve bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Bazı menfaatler elde etme şansınız olacaktır.

Dikkat: İç dünyanıza dönebilir ve hayatınıza ilişkin kararları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Beklentilerinizde aşırıya kaçmamaya çalışmalısınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal başarıları ve statünüzü desteklerken ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kardeşlerle aranızda uyumlu beraberlikleriniz olacak. Kısa geziler, entelektüel çalışmalar ve yaratıcı yönleriniz birbirini besleyecektir. Öfkeleriniz bastırmayı başaracaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacaksınız.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde bir arada olacağınız kişiler, parasal konularda sizi yanlış yönlendirebilirler. Arkadaşlarınızla hesap, kitap işleriniz varsa gözünüzü dört açın, bazı hayal kırıklıkları oluşabilir.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haberci gezegen Merkür ilişki kuşağınızdan çıkarak ilişkilerin üzerindeki zihinsel baskıyı kısmen ortadan kaldırıyor. İnsani dinamikler hakkında size sonsuz gibi gelen bir süre boyunca düşündünüz. Bu yeni dönem zihninizi ve ufkunuzu geliştirip felsefi dehanızı ön plana çıkarmalısınız sevgili Boğalar.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Gökyüzü bugün iş hayatınızda şansınızın fazlası ile artacağına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştireceksiniz. Önemli girişimler elde edecek, gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi, her an kalbinizin kapısından içeri girebilir. Evli Boğa'lar ise eşinizden gelecek duygu dolu sözler, ilişkinizi daha da kuvvetlendirecektir.

Günün Olumlaması:Bilgisizliği bilgi ile, nefreti sevgi ile alt ediyor ve yaşamıma gölgeli yüzlerin yön vermesine izin vermiyorum. Her gün yeni bir öğretiyle aydınlanıyorum. Sahip olduğum tüm yetilerimi başarıyla ortaya koyarak, yaptığım işten bolca para kazanıyorum. Bolluk ve bereketin getirdiği şansı en iyi şekilde değerlendiriyorum.

Günün Rengi:Sarı

Günün Kristali:Çeroit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Kasım 2014 25 Kasım 2014 24 Kasım 2014 23 Kasım 2014

22 Kasım 2014 21 Kasım 2014 20 Kasım 2014 19 Kasım 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

30 Temmuz hangi burç olur?
30 Haziran hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
26 Haziran hangi burç olur?
22 Nisan hangi burç olur?
29 Temmuz hangi burç olur?
9 Ekim hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme