Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel boğa burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan boğa burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

Hayatınızda bir çok değişiklik var. Kontrolü elinizden kaçırdınız. Eski iradenizi geri getirmek için sadece biraz sabretmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Mayıs ayının ilk günlerinde, ikili ilişkilerinizde agresif ve gergin etkiler gözlenebilir. Olaylara daha sakin yaklaşmalı ve iyice düşündükten sonra adım atmalısınız.

Günün Atmosferi:Akşam saatlerinden sonra sosyal olabiliriz. Akşam üstü saatlerine kadar, bir takım konuları yoluna koymakta ya da karar vermekte güçlük çekebiliriz. Fakat akşam üstü saatlerinden sonra karşılıklı diyaloglarımızda ve sosyal ilişkilerimizde güzel bir enerji yakalayabiliriz. Bu enerjiyle birlikte ilişkilerimiz kuvvetlenebilir ve daha fedakar olabiliriz. Öte yandan manevi duygularımız ağır basabilir, dilekler tutup dualar edebiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 1 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Vatan Gazetesi

Kendinizi yaptığınız iş ve aldığınız takdir ile eşleştirmekte zorlanabilirsiniz bugün. Neye ne kadar emek harcadığınıza bakın. Belki de size hizmet etmesini istediğiniz alanlara siz bugünlerde o kadar da emek sunmuyorsunuzdur.

Milliyet Astroloji

Bugün hayatınıza katabileceğiniz güzel olanaklar ve paylaşımlar olabilir. Ancak bir yandan da esnek olmaya gayret etmelisiniz.

Radikal Gazetesi

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay, yakın çevre, kardeşler, komşular, akrabalar ve görüşmelerinizle ilgili problemler yaratabilecek etkiler yaratırken, bir nevi güven testinden geçecek, yanınızda kimlerin olması gerektiğine daha net karar vereceksiniz. Bekar olanlarınız için yeni görüşmelere sebebiyet verecek olan dolunay zamanında ilişkisi olanların, hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerini yüksek tutmaması önemlidir. Partnerinize güvenmeye, inanmaya ve onun davranışlarını sorgulamadan, anlamaya çalışmaya şimdi daha fazla ihtiyacınız olacak.

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 05:56-17:33 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Ilımlı düşünmek, olgun bir şekilde çevrenizdeki insanlarla irtibat kurmanız faydalıdır. Çalışma hayatınızla alakalı yeni bir karar almamak veya karar alma sürecinde olduğunuz konularda tekrar gözden geçirmek yararlıdır.

Saat 15:00 Güneş-Neptün olumlu görünümü,  hayata güçlü bir şekilde sarılmak ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen bireye yardımcı bir kuvvettir. Özellikle yaratıcı yeteneklere sahip kişiler için gayet olumludur. Bu kişiler çalışmalarını dış dünyada sergileyebilirler. Ayrıca karşınıza değişik tarzda teklifler çıkabilir. Bunları değerlendirmenizde yardımcı insanlarla tanışabilirsiniz. Renk, koku, lezzet, düzenleme, şekillendirme gibi çalışmalar için uygun bir gündür. Gönülden kucaklaşmak, sevgiyle yol almak, başkasını kendiniz gibi görerek yardımcı olmak yine bu görünümün şifalı enerjisi altında mümkündür.

Saat 17:33 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliği, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır.

Saat 21:16 Ay-Venüs görünümü çevremizle olan bağımızı güçlendirir. Bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek, huzurlu hale getirmek isteriz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

 

Elle Dergisi Astroloji

Önümüzdeki haftayı planlamak için güzel bir gün olabilir, Ay Kova burcunun son derecelerinde ilerlerken hayatı biraz daha yavaşa alabilir, yalnızca eksikleri gidermek, yapılacakları listelemek üzerinde odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay ”alık burcuna ilerleyerek daha sosyal bir ortam yaratabilir. Ancak iletişim konusunda dikkatli olmalısınız.

HABERTÜRK Gazetesi

Kişisel girişimlerinizi başlatmak adına bu ay sizin için harika bir fırsat olacak. Daha fazla kendinize yönelecek, gezecek ve dola- şacaksınız. Yapacağınız kişisel girişimler için olumlu adımlar atacaksınız. Bu dönemi çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

28 Haziran hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
4 Mayıs hangi burç olur?
23 Temmuz hangi burç olur?
10 Aralık hangi burç olur?
10 Nisan hangi burç olur?
31 Ekim hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0034 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme