Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs olumlu görünümü ile başlıyor. Sizler açısından ne gibi etkileri olabilir birlikte gözden geçirelim. Bu enerji,  maddi konularda yapılacak iletişim, düşünce alışverişi ve aktif hareket etme arzunuzu işaret ediyor. İki ayrı iş veya proje üzerinde hazırlanabilirsiniz. Ayrıca bu işlerden gelir sahibi olmayı isteyebilirsiniz. Bilginizi geliştirme amaçlı kitaplar okuyabilir, internet kanalıyla merak ettiğiniz konularda veri toplayabilirsiniz. Genelde dışarıya yönelmek yerine kendi başınıza hobilerinizle meşgul olabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlığınızı güçlendirici aktivitelere yönelebilirsiniz. Yeni birisiyle tanışmak veya hayatınızda şu anda yer alan kişiyle sohbet etmek, birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız.

Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle, mevcut şartları göz önüne alarak, bilinçli bir şekilde hareket etmekte, seçimlerinizi yapmakta fayda vardır. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

Saat 03:22 Ay-Venüs olumlu görünümü, iş konularında ve maddi durumunuzla ilgili düşünmenizi sağlayıcıdır. İçinde bulunduğunuz şartları şöyle bir değerlendirmenizde yarar vardır.

Saat 06:34 Ay-Mars görünümü iç dünyanızda yükselen liderlik arzunuzun baskın tavırlar sergilemenize neden olmasıdır. Kişi böyle bir etki altında sadece kendi bildiklerinin doğru olduğunu ve liderliğinin başkaları tarafından kabul edilmesini ister.

Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve  her konuda baskın tavırlı oluruz.  Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir.

Not: Mayıs aylık videolarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

Yeni haftanın sizlere olumlu değişimlerde start olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Mevcut durumunuzda değişikliğe gitmeniz ve geçmişte değil şu an nerede durduğunuzu göstermeniz gerekiyor olabilir. Ancak, herkes sizin kadar esnek olmayabilir.

Bilmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay'ın Boğadaki Mars ve Merkür'le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba ilişkilerinizdeki hissettiğiniz boşluğu bugünlerde doldurmayı düşünebilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor. Yakın dostlarla çok yıpratıcı konulardan kaçınmanız gerek. Bir dostla, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor.

Aşk Yaşamı: İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz.

Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç bir yarar getirmeyecek.

İş Yaşamı: Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız. Yenilikler peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar.

Para Durumu: Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz. Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz.

Dikkat: Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir. Sağlık konularında biraz telaşçı bir izlenim veriyorsunuz.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, sizi yapıcı olmanıza yardım ediyor. Başarabileceğinizden çok daha fazla işlere el atmak istiyorsunuz. Bugün partnerinizin kendine özgün fikirleri olacak ve bu düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyecektir. Maddi konularda karşınıza çıkacak fırsatlara çekimser kalmak istemeyeceksiniz. Uykularınıza dikkat etmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır beklediğiniz bir işiniz bugün istediğiniz şekilde gerçekleşebilir. Düşe kalka yürümeye başladığınız hayat maratonunda dolu dizgin başarıya, huzura, aşka, istikrara koşmaya başlıyorsunuz. Engeller birer birer kalkıyor ve siz gücünüze güç katarak inancınızın mükafatını almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise tutku, heyecan, aşk yeni ve kalıcı başlangıçlar sizleri karşılıyor.

Günün Olumlaması:Yaralarımı sarabilmenin, isyanlarımın imtihanlarım olduğunun bilincine varabilmiş olmanın maddi manevi güzellikleri ile karşılaşıyor, her an yenileniyor, güçleniyor, arınıyor, zenginliklerle donatılıyorum.

Günün Rengi:Turkuaz

Günün Kristali:Kavansit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Nisan 2015 25 Nisan 2015 24 Nisan 2015 23 Nisan 2015

22 Nisan 2015 21 Nisan 2015 20 Nisan 2015 19 Nisan 2015
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

2 Ekim hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
5 Kasım hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
25 Haziran hangi burç olur?
30 Eylül hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,1250

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme