Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel boğa burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan boğa burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 09:32 Merkür-Venüs kavuşum etkisinde yeni haftaya adım atıyoruz. Aşk hayatınız, çocuklarımız, projeler, işler, planlamalarla ilgili konularda daha dikkatli ve eksiklerinizi gözden geçirerek bir analizde bulunmakta yarar var. Çünkü bu analiz hem kazancınızı yükseltici hem de sağlıklı, verimli bir şekilde tespitlerde bulunmanızda yardımcıdır. Eğer beraberliğinizde veya herhangi bir konuda problem varsa bunları Ekim ayı başına kadar düzeltilmesi adına gözden geçiriniz. Bildiğiniz gibi yarın Merkür gerileyecek. Yenilik anlamındaki her şeyin dikkatlice ele alınması gerekiyor.

Saat 11:11 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişi sayesinde inatçı ve kararlı  bir şekilde hedefimizin üzerine gidebiliriz. Ne olursa olsun  kendinizi garanti altına almak ve göstermek hevesiniz yoğundur. Eviniz-aileniz ve sizi ilgilendiren konularda kendinize güven duymanız yeterli olacaktır.

Not: Eylül aylık videolarımız yayındadır. Güneş ve Ay Tutulmaları gayet önemlidir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Yeni haftamızın hepimiz için mutluk dolu geçmesi dileğimle,

Takvim Gazetesi

Büyük değişikliklerle dolu bir gün sizi bekliyor. Önünüzde yeni kapılar açılıyor. Kariyerinize odaklanın. Hayatınızın en tatmin edici anlarını yaşayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Milliyet Astroloji

Bugün ev içinde yaşanan konulara daha temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bazı olayları zihninizde çözmekte zorlanabilirsiniz. Değişim içinde olacağınız koşullar oluşabilir. Emlak konularında otorite olan kişilerden destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler meydana gelebilir. İlerlemeyen işleriniz için sabırlı olmalısınız.

HABERTÜRK Gazetesi

Merkür, aşk hayatınızda var olan sıkıntıları su üstüne çıkarabilir. Eski ve tamamlanmamış aşklar karşınıza gelebilir. Varsa çocuğunuzla olan iletişiminizde birtakım sıkıntılar oluşabilir.

Radikal Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkiler alanınızda yeni kararlar alabileceğiniz, partneriniz, dostlarınız ve değer verdiğiniz insanlarla aranızda duygusal mesafe hissederek yeni bir tavır benimseyebileceğiniz, varolan problemlerin üzerine gitmemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Önümüzdeki üç hafta boyunca, eşinizle, sevgilinizle ya da varsa çocuklarınızla ufak tefek sorunlarınız başlayabilir. Bir takım kişilerin zamanını boşa harcaması ya da tembellik etmesi sizi öfkelendirebilir. Eski dostlar ya da eski flörtler gündeme gelebilir.

Günün Atmosferi:Merkür geri harekete geçiyor; iletişim sorunları başlıyor Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür’ün Başak burcunda olması her detaya hakim olmamız anlamına geliyor. Şimdi geri harekete geçecek olmasıyla üstünkörü geçtiğimiz konuların derinine ineceğiz ve her birinin eksi ve artı yanlarını daha net görebileceğiz. Geçmiş konuların kaynağına ulaşabilirsek, Merkür doğru harekete geçtiğinde bundan büyük fayda sağlamış olacağız. Gelelim şimdiye… Merkür geri hareketine başladığında nelerin olabileceğini artık az çok hepimiz kestirebiliyoruz. Bunların en önemlisi yine iletişim… Her türlü iletişim kanalında ve aracında sıklıkla problemler karşımıza çıkabilir. Öte yandan yazılı ve sözlü iletişimde de yanlış anlaşılmalar, bunlardan doğan tartışmalar, yapılmayacak hatalar söz konusu olabilir. Telefon, bilgisayar gibi kişisel teknolojik aletlerimizde teknik ve sistemsel sorunlar baş gösterebilir. Bununla birlikte yine günlük hayatımızı zorlayan başka aksaklıklar da yaşayabiliriz. Gecikmeler, iptaller, yanlış yere gönderilen SMS’ler, mailler, bozulan ev eşyaları ve benzerleri bu geri hareketin farklı uzantıları olarak karşımıza çıkabilir. Fakat eksik kalan işleri sonuçlandırma ve eski dostlarla yeniden buluşma gibi pozitif etkileri de olacaktır. Merkür gerileme sürecindeyken yeni girişimlerde bulunmamak ya da yeni başlangıçlar yapmamak gerekir. Bunu da yeniden hatırlamış olalım… Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 30-08-2016 Hürriyet aile Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

13 Haziran hangi burç olur?
2 Ağustos hangi burç olur?
19 Ocak hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
21 Ağustos hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
6 Mart hangi burç olur?
19 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0067 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme