Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:36 itibariyle gerçekleşecek Ay-Venüs görünümü, sizi  içten içe üzen ve rahatsız eden meselelerin üzerinde bir hayli gururlu davrandığınızı işaret ediyor. Bunun nedeni hem kimseye dertlerinizi açmak istemeyişiniz hem de dışa karşı zayıf, güçsüz ve çaresiz görünmek istemeyişinizdir. Hassassınız.  Ancak bugünler de geçecek ve bu yollar da aşılacaktır. Olumlu düşünmek ve asla pes etmemek sizi kaygılardan, umutsuzluktan kurtaracaktır.

Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü şu anda durduğunuz noktanın farkında olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.

Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu,  dış dünyadan ziyade, kendi evimiz sınırları içinde mutlu olma, kendimizi ifade etme, sevdiklerimi ağırlama ve güzellikleri yaşama arzumuzu yükselticidir.

Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve  her konuda baskın tavırlı oluruz.  Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir.

Saat 14:25 Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yandan aileniz, eviniz, yerleşim yerinizle ilgili konulardaki gelişmeleri, destekleri işaret ediyor. Diğer yandan çalışma hayatınız ve günlük yaşantınızın değişimi ve sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. Kısaca hayat size farklı bir pencere, kapı aralıyor. Bunları inatçı, sabit fikirli bir şekilde ele alırsanız, büyüyemezsiniz. Belki yeni bir yere taşınmanız gerekebilir veya yeni bir iş alanına yönelebilirsiniz. Eskinin yenilenmesi hali de diyebiliriz buna. Düşünmediğiniz bir şey de olabilir. Burada önemli olan, siz hep aynı rutin hayatı mı yaşamak istersiniz yoksa önünüzde açılan bu yeni yola mı tercih edersiniz.  Bu görünüm gösteriyor ki, yaşanması muhtemel değişimler sayesinde siz de canlanacak, yeni ortamlara, insanlara alışacak ve üstünüzdeki ağırlıklardan kurtulacaksınız. O zaman hoş geldin diyelim güzelliklere.

Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız yeri, ailenizi, evinizi veya diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda bazı düzenlemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu bilginin sizde olması basitte olsa faydalı adımlar atmanıza yardım edebilir umarım Niobe'ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay'ın Satürn ve Mars'la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bu zorunlu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak.Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

İş Yaşamı: İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de.

Para Durumu: Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor.

Dikkat: Önümüzdeki günlerde bir eğitim çalışması size çok şey öğretebilir, önemseyip değerlendirmenizde yarar var.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda istediğiniz çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için, yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Bugün emin olmadığınız konular üzerinde konuşmak yerine bildiğiniz konuların detaylarını araştırmalısınız. Sezgilerinize çok fazla güvenmenize karşın, olayların iç yüzü farklı olabilir unutmayın.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün gizli düşmanlıkların gün yüzüne çıkacağını müjdeliyor sizlere. Kendi hataları ile kendilerini ele veren kişilere tepkiniz oldukça sert ama bir o kadar akılcı olacak. İnançlarınız ve güçlü karakteriniz sizi hayatınızın her alanında başarılı ve kalıcı kılacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz içinde bulunduğu bunalım ve karanlıktan çıkacak, ilişkinizi sahiplenecek.

Günün Olumlaması:Şans kapımın açılmasını engelleyen tüm dış güçleri teker teker bulundukları yerden uzaklaştırıyorum. Şansı, parayı, talihi, güzelliği, bolluğu, bereketi aşkla ve inançla kendime çekiyorum. Ben kararlıyım, hedefime ilerlerken ne istediğimin bilinciyle hareket ediyorum. Başarılı olaylar deneyimleyerek güçleniyorum.

Günün Rengi:Beyaz

Günün Kristali:LapisLazuli

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

2 Mart 2015 1 Mart 2015 28 Şubat 2015 27 Şubat 2015

26 Şubat 2015 25 Şubat 2015 24 Şubat 2015 23 Şubat 2015
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

9 Ekim hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
11 Kasım hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
2 Temmuz hangi burç olur?
7 Ekim hangi burç olur?
19 Aralık hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme