Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı Astrolog iremSU

Sevgili Boğalar saat 10:09-18 Nisan saat 00:44 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Perşembe gününe adım atacağız. Bu uzun süre, iş ortaklığı, yakın çevre ilişkileri ve özel hayatınızla ilgili konularda önem taşıyor. Arzu edilmeyen veya üzerinizde baskı oluşturan durumları derinlikli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

İkili ilişkilerde, gerek siz veya partneriniz, birbirinize karşı gereksiz yere kıskançlıklar gösterebilirsiniz. Birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmaya çalışabilir, sakinlik içinde geçmesi gereken bu saatleri, lüzumsuz öfkelerle huzursuz geçirebilirsiniz. Durumumuzu  değerlendirirken, karamsar ve şüpheli bir bakış açısından ziyade gerçekçi bir şekilde düşünmeniz, farklı çıkış noktaları bulabilmenizde sizi destekleyicidir.

Bugününüz dünden daha güzel, yarınlarınız her daim güzel olsun. Gönülden sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz.

Dolayısıyla daha fazla sosyalleşmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Mücadele teması öne çıkıyor. Ortaklar konusunda önemli gelişmeler olabilir. Ani kararlar almayın. Ancak karşınızdakini de dinlemeyi ihmal etmeyin. Rakipleriniz bazı işlerinizi oldukça zorlayabilir. Öfkeye kapılmadan hareket etmelisiniz. Eğer mahkemede bir işiniz varsa ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha çok çaba göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Eşinizle aranızdaki mesafeli tavır en önemli konu olacak bugün. Bir sebepten aranızda oluşmuş buzları eritmek sizin elinizde. Derdi varsa sizinle paylaşmasını sağlayın. Ona güven verin ve yargılamayacağınızı bilsin yeter.

Türk.net Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar olabilir ve iş ortamınızdaki hareketlilik artabilir. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Genel çevrenizde sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ve gün içinde duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. İyimserlikle,karamsarlık arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

KARİYERİNİZLE ilgili başarılar

size para getirecek. Kararlarınızı

verirken çevrenizin sözlerinden

etkilenmeden hareket etmelisiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı

Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, bugünherkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Özel duygularınız ön plana çıkacak.

HaberTürk Gazetesi Astroloji Günlük Boğa Burcu Falı Hande Kazonova

Düşüncelerinizi gözünüzde büyütmeyin ve enerjinizi kontrollü kullanın. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili konularda rahat hareket edeceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

16 Nisan 2014 15 Nisan 2014 14 Nisan 2014 13 Nisan 2014

12 Nisan 2014 11 Nisan 2014 10 Nisan 2014 9 Nisan 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

4 Mayıs hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme