Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:40 Ay-Güneş olumlu görünümü yeni haftamızın ilk enerji etkinliği olup, özellikle fiziksel yaklaşım ve tensel arzularınızı güçlendirir. Paylaşım duygunuz ön plandadır. İhtiyacınız olan tek şey, sahnede olmaktır. Yani ne olursa olsun ilgi görmektir.

Saat 10:47 Venüs-Pluto arasındaki olumlu görünüm hem hayata karşı olan direncinizi yükseltici hem de kendinize olan güven duygunuzu tazeleyicidir. Kişi böyle bir etki altında hayatı için gerekli olan kararları verirken enine boyuna düşünür. Kişisel cazibesi ona bazı önemli kapıların açılmasında yoldaşlık edebilir. Zevklerinize oldukça düşkünsünüzdür. Cinsel anlamda gücünüz doruktadır. Hem fiziksel açıdan doyuma ulaşmak hem de kazanan taraf olmak için var gücünüzle çabalarsınız. Her anlamda geleceğe dönük düşünmeyi de ihmal etmeyelim olur mu?

Saat 16:18 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, iç dünyanızda yükselen liderlik arzunuzun baskın tavırlar sergilemenize neden olmasıdır. Kişi böyle bir etki altında sadece kendi bildiklerinin doğru olduğunu ve liderliğinin başkaları tarafından kabul edildiğini bilmek ve hissetmek ister.

Saat 16:56-31 Mart saat 21:12 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer hassas bir durum söz konusu ise, bu saatler arasında anlayış göstermemiz kolay değildir. İnce eleyip sık dokuruz. Neden böyle oldu diye, hem kendimize hem de çevremizdeki insanlara yüklenebiliriz.  İllaki her şey mükemmel olmalı diye düşünürüz ve bizi haklı bulmalarını isteriz. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve  her konuda baskın tavırlı oluruz.  Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir.  Boşluk süresince hislerimizle, arzularımız ve isteklerimizle bir hayli meşgulüzdür. Toplumla birebir alakalı işlerinizde temkinli, iletişim konularında hoşgörülü olmanız halinde, günü stresten uzak geçirebilirsiniz.  Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Eviniz, ailenizi yakından ilgilendiren konularda dışarıdan gelebilecek etkilere sakinlikle cevap vermeniz en doğrusudur. Boşluk etkisi altında, iç dünyanızdaki karmaşa geleceğe bakış açınızı etkileyebilir. Üst konumunda bulunan kişiler ve hayatın bizzat kendisi sanki üzerinize geliyormuş ve siz de çaresizmişsiniz gibi hissedebilirsiniz.

Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İyimserliğin, istikrarın, sabırın ve tutkuyla istemenin faydasını göreceğiniz günlerdesiniz.

Bu esnada sizi hiçbirşeyin ve kimsenin engellemesine izin vermemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe'ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata bakışınızdaki iyimserlik etkileyici. Bu özelliğinize hayranlık ölçüsünde ilgi duyan insanlarla ortak planlar içine gireceksiniz. Bugünlerde bir mülk işiyle ilgili koşuşturmalarınız olabilir. İşin gittikçe belirginleşen para boyutu, çabalarınıza ivme katabilir. Sınırsız özgürlükten yanasınız. Ama bu konuda eleştirel bakılan çifte standart uygulamalarınız da var.

Aşk Yaşamı: Yalnızlığı bir an evvel bitirmeye niyetli görünüyorsunuz. Sıkılganlığınızı bugünlerde fazla hissettiriyorsunuz, ama sıcak kişiliğiniz de daha fazla yalnızlık istememekte kararlı gibi.

İş Yaşamı: Üretken birisiniz, bu anlamda uzun süreli yalnızlıklar içindesiniz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili bağlantılı olarak, destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.

Para Durumu: Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektiriyor. Bugünlerde doğru hesaplar içinde olmalısınız. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz.

Dikkat: Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal anlamada değişim içindesiniz. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli ve agresif olabilirsiniz. Yapacağınız işlere hiç kimseyi karıştırmamaya çalışmalısınız. Konuya daha hakim olabileceksiniz.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili hayalini bile kurmadığınız bir teklifle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Kendinizi sevin ve hayatın size sunduğu güzellikler için şükrederek, hızlı kararlar alıp uygulamaya geçin. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler sizleri heyecanlandıracak. Evlilik hayatınızda romantizm rüzgarları esecek. Bekar Boğa'lar sizler de aşk dolu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi.

Günün Olumlaması:Ayın kutsal ışıkları, ruhumu ve karanlık düşüncelerimi aydınlatıyor şimdi. Bembeyaz arınmış ruh ve düşüncelerimle hedeflerime güvenle yürüyor, kendime güveniyorum.

Günün Rengi:Beyaz

Günün Kristali:Firuze

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

29 Mart 2015 28 Mart 2015 27 Mart 2015 26 Mart 2015

25 Mart 2015 24 Mart 2015 23 Mart 2015 22 Mart 2015
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

1 Nisan hangi burç olur?
2 Mart hangi burç olur?
12 Aralık hangi burç olur?
5 Mayıs hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
23 Aralık hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme