Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel boğa burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan boğa burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Vatan Gazetesi

Her türlü ilişkinizde merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının daha çok varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Kararlı ve hedeflerine odaklı bir yapıda bulunacaksınız. Çocuklarınız için eğitsel çalışmalara vakit ayırabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bu Pazar Ay burcunuzda ilerlerken kendinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal açıdan ya da evle ilgili konular üzerinde durabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Sürekli hazır cevap halleriniz tepki çekebilir. Her kararınızı hızlı düşünüp çabuk uygulamamalısınız. Biraz yavaşlayın. Sağlığınız için hareketli yaşamı tercih etmelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Hayatınızın genelinde yeni oluşumlar ya da fırsatlar gündeme gelebilir. Önemli olan iyi değerlendirmek. Güncel ve yararlı olmayan ne varsa silip atmalısınız. Hayallerinizin peşinden gitmeye devam etmelisiniz.

Günün Atmosferi:Pozitif diyaloglar, görüş alışverişleri Sabah saatleri arkadaşlarla keyifli geçebilir. Farklı planlar ve yaratıcı işlerle meşgul olabiliriz. Geçmiş dönem işlerden ya da eşyalardan yepyeni şeyler yaratabiliriz. Kritik görüşmelerimiz olabilir. Akşam saatleri ise pozitif diyaloglar ve verimli işbirlikleri için ideal bir zaman. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde arkadaşlarımızla görüşebilir, keyifli planlar yapabilir veya yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz işlerle uğraşabiliriz. Eski fikirlerimizden veya eşyalarımızdan yeni şeyler üretebiliriz. Önemli görüşmeler veya konuşmalar da söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde, iş birlikleri veya ortak fikir geliştirme kabiliyetlerimizde artışlar ön planda olabilir. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – 11 Aralık Pazar Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün, parasal konular mercek altına alınacak. Bir vergi, kredi borcu, banka ödemesi, miras konuları ya da nafaka işlemleri gibi önemli sorumluluklar hayatınızda yer edebilir.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Aralık hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
15 Aralık hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
29 Kasım hangi burç olur?
21 Mayıs hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme