Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:37 Ay-Başak burcu geçişiyle bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili konularda mantıklı şekilde hareket etmeye çalışacağız. Aslına bakacak olursak bugün her meseleyi en ince detayına kadar ele alacağız  ve risk faktörünü göz ardı etmeyeceğiz.

Saat 10:02 Ay-Mars görünümü, özellikle ikili ilişkilerde titiz düşünmemizi sağlıyor. Karşı tarafın baskın hallerinden hoşlanmayız. Bu durum, diğer insanlarla olan bağlantımızda da ortaya çıkar. Birileri bizi aşmaya, istemediğimiz şekilde davranmaya çalıştığında, belli etmeyiz belki ama, zaman zaman gerginleşebiliriz. Sorun çıkar mı? Hayır. Sadece biraz sıkılırız.

Saat 20:46 Ay-Neptün karşıtlığı oluşacak. Aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu çok önemli. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz

Huzurlu bir bayram  günü geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal açıdan kendinizi daha dengeli ve rahat hissedebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi ifade edebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Riskli yatırımlarla ilgili bazı fırsatlar gözüküyor. Ancak iyice araştırmadan adım atmama eğilimindesiniz. Tavrınız kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Sağduyulu davranmaktan vazgeçmeyin.

Vatan Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlenceye ve özel görüşm elere yer vermek, davetler, keyfi olan gezi ve buluşmalar, çocuklarla ve çocukça vakit geçirmek için uygun olacak. Akşam saatleri ise bu konularda aradığını bulamama ve kontrolü kaybetme söz ko nusu.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışıyorsunuz. Bir arkadaş topluluğu içinde büyük çelişkileriniz var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz.

İş Yaşamı: Sizden daha yetkili biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övülebilirsiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz.

Para Durumu: Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.

Dikkat: Baskılandığınız hissi veren algılamalar içindesiniz. Ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

YAKINLARINIZDAN alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Bir dedikodu yumağının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Uzak durmalısınız.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımcı ve değişken yapınızı denetlemek zorundasınız. Bugün vereceğiniz her türlü kararı sonradan değiştireceğinizden emin olabilirsiniz. Yakın dostlarınız ve arkadaşlarınızla duygusal iletişim içinde olacağınız konular gündem kazanacak. Onlara her türlü konuda güvenmek isteyebilirsiniz. Gücünüzün sınırlanmasından hoşlanmıyorsunuz.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyden kaçarak hayal kurmaya yönelik ihtiyacınız bugün sizi tam anlamıyla ele geçirebilir sevgili Boğalar. Pes edip başka bir gerçeklikte kendinizi kaybetme dürtüsüne teslim olmanız gerekebilir. Evet, sorumluluklarınızı biraz ihmal edeceksiniz ama bu yüzden ölmezsiniz. Tam tersine, bundan ciddi faydalar sağlayacaksınız.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Gökyüzü yeteneklerinizin getireceği şansa işaret etmekte. Bir anda hiç tahmin etmediğinizin birinin desteği ile büyük bir şansla karşılaşabilir ve iş hayatınızda çığır açacak bir girişimin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu teklif karşısında ürkek davranmamalısınız. Cesur olun kendinize güvenin, yeteneklerinizin fark edilmesi ile birlikte önlenemez bir yükseliş dönemi başlıyor sizler için. Disiplinli davranın ve hiç kimsenin etkisinde kalmadan yüreğinizde kaygı ve korku oluşturmalarına fırsat vermeden hareket edin. Bu dönem ne kadar çok çalışırsanız o kadar başarılı olacaksınız. Kariyerinizin en şanslı sürecini akıllıca değerlendirerek kazançlı çıkacaksınız. Özel yaşamınızda ise adeta geri çekilip beklemeye başladınız. Siz uyarılarınızı, rahatsızlıklarınızı ifade ettiniz. Her şeyden önemlisi beraberliğiniz için emek verdiniz, sıra birlikte olduğunuz insanda.

Günün Olumlaması:Hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Başarılı sonuçlar elde ederek emin adımlarla ilerliyorum.

Günün Rengi:Kırmızı

Günün Kristali:Oniks

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Temmuz 2014 27 Temmuz 2014 26 Temmuz 2014 25 Temmuz 2014

24 Temmuz 2014 23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

26 Mayıs hangi burç olur?
25 Nisan hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
28 Haziran hangi burç olur?
21 Nisan hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
5 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme