Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 07:41 itibariyle, ailenizle veya bizzat özel meseleleriniz üzerinde gayretle durmanızı sağlayacak  Ay-Oğlak burcu seyri ile Çarşamba  günümüz başlıyor.  Düzene kavuşturulması gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. İleriye dönük olarak düşünmenizde yardımcı olan bu enerji altında duygularımız ciddileşir.  Bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük ilkesi bizim için kıymetli olacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz.

Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında kişi artık olan bitene seyirci kalmak yerine içinde birikenleri ortaya koyarak elde etmekten yanadır.

Saat 10:51 Ay-Venüs ile mücadeleci görünümü  herhangi bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerektiğini işaret eder.  Eğer yaptığınız işten, savunduğunuz davanızdan,  haklı olduğunuz meseleden  eminseniz,   korku ve endişe duymanıza gerek yoktur. Ancak ayarı iyi tutturmakta yarar var.

Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır.

Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşan ilkdördün,  duygularımız  ile isteklerimiz  arasındaki gerilimin işaretçisidir ve baskı yaratır. Siz yaşamınızı düzene sokmak ve önünüzü görmek istersiniz.  Bazılarımız eğitim hayatında mücadele verir  ve ileride iyi bir meslek sahibi olmak için çabalar. Kimileri maddi ve manevi sıkıntıları sona ersin diye çalışır. Ekmeğini ister yurtdışında ister başka bir şehirde aramak için çabalar. Bir kısmımız yıllardır yurtdışında, artık anayurduna dönüp sevdiklerine kavuşmak ister. Kimi mecburi bir görev dolayısıyla ailesinden uzaktadır, sevdiklerini özler.

Bütün bunların gelip dayandığı nokta, iş güç sahibi olmak, doyumlu bir yaşam sürmektir. Tabii ki kolay değildir. İş ortamı acımasızdır. Bazen haksızlıklar üstümüze gelir. Doğru düzgün çalışamayız. Kimi zaman hiç ummadığımız bir sağlık problemi nedeniyle hayatımızı istediğimiz gibi yaşayamayız. İş ortağımız veya ortaklarımızla anlaşamayız. Yıllarca çabaladığımız halde ikinci sınıf bir rolün içinde hapsolur kalırız. Kimi zaman zorunluluklar nedeniyle susup sabrederiz. Bazen ne kadar kaçsak da yakalanırız. İşte bugün,  bir yandan iş hayatındaki belirsizlikler, geçmiş sıkıntılarla mücadele ederken diğer yandan kendimizi ortaya koymaya çalışırken yorulacağız. Sakin olmak durumundayız.

Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/boga-burcu-aylik-yorumu.html

Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,


Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla işe dair fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Vizyonunuzu anlamakta güçlük çekebilirler. Ancak zekanızı kullanarak işleri istediğiniz gibi halledebilirsiniz. Gün içinde ilginç insanlarla bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısı, bilgi açığınızı tamamlamak, uzmanlardan, danışmanlardan destek almak, mevcut bilginizi pratik edip pekiştirmek için fırsatlar bulabileceğiniz şekilde geçecek. Kısa seyahatler için planlar yapılabilir.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı özel sorunlarınızı aşmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı yönlendirecek olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizde sizin fikirlerinize, hatta himayenize ihtiyaç duyan insanlar var ve onlara karşı oldukça verici bir tutum içerisindesiniz. Bu arada kendi özel hayatınızı da unutmamalısınız. Sizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacınız var.

Aşk Yaşamı: Uzun zamandır kalıcı, aradığınız gibi bir ilişki kuramamanın sıkıntısı içindesiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

İş Yaşamı: Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.

Para Durumu: Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.

Dikkat: Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

BAŞARILARINIZIN mükafatlarını almaya hazır olun. Fakat bu yinede bir takım kıskançlıklara maruz kalacağınızı unutturmasın size.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün önemli konular yerine duygusal problemlerinizi abartabilirsiniz. Ortak çalışma bekleyen kişilerin, size olan güvenleri hak etmek için daha çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Unuttuğunuz konuların tekrar karşınıza çıkmasıyla yaşantınıza bir hareketlilik gelecek.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınız fazlasıyla aktif olacak. Bu ay, tamamlanması gereken projelerinizin üzerine yoğunlaşacaksınız. İş arkadaşlarınızla güzel ve sağlam ilişkiler kurabilirsiniz.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ekim ayı başladı. Kardeş bir toprak grubu burcundaki Ay akışınızı pürüzsüzleştiriyor. Bu ay pek çok değişiklik olacak sevgili Boğalar, bunlara karşı koymaya çalışmak hayatınızı güçleştirir. Dönüşümün ilerlemenin anahtarı olduğunu unutmayın.

Sözcü Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, önemli biriyle tanışmanız duygularınızı değiştirebilir. Çalışmalarınıza gereken önemi vermelisiniz. Bir haber gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak. Tatil günü olmasından faydalanarak, kendinize zaman ayırmalısınız. Alış-verişe çıkabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz ancak hiç bir şekilde abartmayınız küçük mutluluklar yaratmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün içgüdülerinize güvenerek hareket etmelisiniz. İşiniz gereği seyahatler önem kazanabilir, bu seyahatlere konusuna göre önem vermeli ve iş bitirici tavrınızla hareket ederek hızlı bir şekilde sonuca yönelik girişimler sergilemelisiniz. Maddi durumunuzda gerçekleşecek olumlu etkiler gelirlerinizi geçmişte olduğundan çok daha iyi yönlendireceğiniz ve kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğinize işaret etmekte. Bu süreçte dikkatli olmanız gereken nokta, yapacağınız her anlaşmada ve girişimde işinizin karşılığı olan maddi konularda çıkarlarınızı gözeterek hareket etmek olmalıdır. Yorgun ruhunuzu dinlendirmeniz size oldukça iyi gelecektir. Meditasyon yapın, müzik dinleyin ve enerjinizi yükseltin. İlişkisi olmayan Boğa burçları, arkadaş ve yakınlarınızın hiçbir davetini geri çevirmemelisiniz. Aşkla nerede, nasıl karşılaşacağınızı bilemezsiniz.

Günün Olumlaması:Anlıyor, bağışlıyor ve tüm kalbimle şükrediyorum. Yaşamımda gelişen güzel olaylara yön verebildiğim için kendime saygı duyuyorum. Beni yaratan yüce rabbime teşekkür ediyorum. Bana sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendireceğim ve yaşamımın her anının kıymetini bilerek hareket edeceğim.

Günün Rengi:Yeşil

Günün Kristali:Aragonit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

30 Eylül 2014 29 Eylül 2014 28 Eylül 2014 27 Eylül 2014

26 Eylül 2014 25 Eylül 2014 24 Eylül 2014 23 Eylül 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

17 Haziran hangi burç olur?
18 Mayıs hangi burç olur?
26 Şubat hangi burç olur?
21 Temmuz hangi burç olur?
14 Mayıs hangi burç olur?
10 Mart hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme