Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

(Bugüne ait güncel boğa burcu yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan boğa burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Takvim Gazetesi

Bugün hayat size çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın.

Milliyet Astroloji

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı kendinizi korumalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla ele almanız gerekebilir. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizde artış olabilir. Bazı durumlarda farkındalığınız artabilir, kararlar alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün alış veriş ve destek talepleri konusunda ölçüsüz hareket etmekten kaçının. İnsanların veremeyecekleri şeyi istemek hayır cevabına da hazır olmayı gerektiriyor. Sınırlarınızı iyi bilin dilek ve istekleriniz konusunda.

Elle Dergisi Astroloji

Uzak yollar, uluslararası ve yurt dışıyla bağlantılı konular gündeminize gelebilir. İşinizle ilgili seyahatler söz konusu olabilir. Her türlü plan, program, ciddi ve uzun vadeli düşünceler üretmek için uygun bir gün olabilir ancak duygular biraz daha geri planda kalabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Boğalar saat 02:44 Ay-Oğlak burcu geçişiyle Cuma günümüz başlayacak. Sorumluluk dolu konuşmalarınız ardından da özgüvenli haliniz, size artılar kazandırabilir. Gerçeklerin çizdiği yoldan giderek, düş kırıklığı veya sıkıntı yaşadığınız her olayı güce dönüştürebilirsiniz. Oğlak burcunda ilerleyen Ay, işlerinizi doğru biçimde yönlendirmenizi ve disiplinli bir şekilde yapmanızı sağlayıcıdır.  Gün boyu etkili olacak enerjiler altında  planladığınız  şekilde gününüzü değerlendirmek istersiniz. Sürprizler, plan dışı durumlar, hoşunuza gitmeyebilir.

Saat 18:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir. Hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz.

İşlerinizde başarı, girişimlerinde olumlu sonuç, gün boyu huzur ve mutluluk dileklerimle,

Can-ı gönülden  sevgilerimle,

Radikal Gazetesi

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

İnatçı olmanız bazı konularda sizi engelliyor olabilir. Mevcut durumunuzu tavsiyeleri de göz önünde bulundurarak değerlendirirseniz daha gerçekçi sonuçlar çıkartabilirsiniz. Değişiklikten çekinmemeniz durumunda iş hayatınızda yakında farklı fırsatlar söz konusu olabilir.

Günün Atmosferi:Heyecanlı, sürprizlere açık günlerdeyiz. Önemli işlerimize çeki düzen verebileceğimiz, önemsediğimiz alanlarda girişimlerde bulunabileceğimiz, yapıcı, fırsat ve olanaklara açık süreçteyiz. Rutinin dışına çıkmak, farklı şeyler denemek, farklı tarzlar ortaya koymak ve alışılmadık şeyler yapmak istiyoruz. Yaratıcılığımız da fazlasıyla yüksek ve özgün deneyleri, yaşamsal değişiklikleri ve yaklaşımları destekler nitelikte. Aşk hayatımız sıradanın dışında bir seyir izleyebilir. Tutkular ve cinsel çekim artıyor. Sanatsal aktiviteler ve sanatsal yönümüzü gösterme fırsatımız olabilir. Estetikle ilgili konulara kafa yorabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel-Hürriyet Aile 5 Şubat 2016 Burç Yorumları

HABERTÜRK Gazetesi

İş alanlarınızda ve az tanıdığınız çevrelerde etkili ilişkilerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Sosyal çevrenize karşı değişim isteğiniz sizi zorlayabilir. Fikirlerinizi çevrenizle paylaşacaksınız.

Hürriyet Astroloji

Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz. Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki bir haftalık süreçte, tutkulu ilişkiler, cinsel çekim, romantizm ve yüksek yaratıcılık ön planda. Maddi anlamda ani gelişmeler söz konusu olabilir veya maddi konularda büyük adımlar atma hissi hakim olabilir, ama çok fazla risk almamak lazım. Aşk hayatımız açısından bakıldığında sıra dışı günlerde olduğumuz söylenebilir. Farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, günlük işlerimizde dahi olsa, farklılığa önem vereceğimiz günlerdeyiz. Zaman zaman olumsuz durumlar oluşabilir, ama genele odaklanalım ve pozitif olalım. Somut şeylere odaklanmayı unutmamamız ve gerçekçi olmamız gerektiğini hatırlatabilecek bir gün. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı da tedbirli olmamız gereken birkaç günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

29 Ocak hangi burç olur?
11 Nisan hangi burç olur?
4 Aralık hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
12 Ocak hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2016 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0052 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme