Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç YorumuSevgili Boğalar, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş süreci, astrolojik olarak sizlerin eğitim, iş hayatınız, ihtisaslaşma konuları, işe hazırlık dönemi, iş arama anlamında etkili, gayet olumlu, disiplinli hareket ettiğiniz, sorumluluklarınızın farkında olduğunuz bir zaman dilimidir. Yolculuklar iş veya eğitim maksatlı yapılır, prensipler çerçevesinde hareket edilir, hayata daha ciddi anlamda yaklaşılır. Kendimizi geliştirmek için bilgileniriz ve hayatın ciddi yüzünün farkına varırız. Yaşam felsefemize göre dünyayı, kainatı ve hayatı özümsemek isteriz. Sorumluluklarımızın farkında olduğumuz bu dönemde iş kurmak veya işimizi sağlam bir temele oturtmak için çaba sarf ederiz.

Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın Neptün ile  olumlu bir görünümü var. Güvenilir tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir. Yeniayın Merkür ile görünümü ise,  iş hayatınız veya eğitiminiz, akademik kariyerinizle ilgili haberleşme ve görüşmeleri işaret eder. Ayrıca aşk hayatınız, çocuk veya sağlığınızla ilgili konular üzerinde akıllıca düşünmenizi, planlamalarda bulunmanızı sağlar.

O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte iletişim, medya, bilişim, seyahatler, eğitim, hukuk, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler alanlarında yeni başlangıçları veya yenilikleri işaret ediyor.

2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık'ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn'ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal açıdan son derece yoğun duygular yaşayacağınız ancak bu duygularınızı kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve bazı uyumsuzluklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. düşünce ve duygularınızda gizliliği tercih edeceksiniz. Yeni kararlar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yepyeni bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Acele karar vermemeye çalışın. Ailenize yada güvendiğiniz yakınlarınızın da fikirlerini alın.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, yeni düşünceler gündemdeolacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. İlginç insanlarla tanışmaktan zevk alacağınızı çevrenize hissettireceksiniz.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu yeniay sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda meydana gelecek. Bu tarih sonrası işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda yaratıcılığınız ve hayal gücünüz son derece hareketli bir gezegen etkisi altında. Her zamanki engellere takılmadan vizyonunuzu istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. Hayaller son derece büyük bir hızla somutlaşarak güzel gerçeklere dönüşüyor.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Sıkıntılar ve sorunlar ardınızda kalıyor. Yorgun, yılgın ruhunuz aşkla başarıyla yeniden uyanıyor. Maddi zorluklar, duygusal konularda yaşanan hayal kırıklıkları ve üzüntüler yerini sevince, aşka ve huzura bırakacak. Sizlere tavsiyem uzun zaman sonra gelen bu güzel ve güçlü etkiyi sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin.

Günün Olumlaması:Deneyimlerimden, geçmiş hatalarımdan sıyrılarak yepyeni bir hayata bolluk ve bereket içerisinde olmanın huzuruyla “Merhaba” diyorum. Karşılaştığım aşk beni tamamen saflaştırıp arındırıyor. Sonsuz mutluluk ve huzurun keyfini deneyimliyorum.

Günün Rengi:Kırmızı

Günün Kristali:Oniks

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

21 Aralık 2014 20 Aralık 2014 19 Aralık 2014 18 Aralık 2014

17 Aralık 2014 16 Aralık 2014 15 Aralık 2014 14 Aralık 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

9 Eylül hangi burç olur?
10 Ağustos hangi burç olur?
22 Mayıs hangi burç olur?
13 Ekim hangi burç olur?
6 Ağustos hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
19 Kasım hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme