Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu oluşum, iş hayatında olanlar için, işbirliğinde bulunmanın, etrafınızdaki insanlarla kontak kurmanın işaretçisidir. Ayrıca hizmette bulunduğunuz kişilere destek vermenin, onlara yardımcı olmanın göstergesidir. İletişim çok önemlidir. Karşılıklı olarak konuşmaların nazik bir şekilde yapılmasını gerektirir. Sağlığımız açısından gerginlikten uzak durmamızın önemini gösterir. İş hayatında veya günlük yaşantınızda tarafsız ve mantıklı bir şekilde durumları ele almak lazımdır. Çalışmak kadar dinlenmeyi de bilmek çok önemlidir. Ayrıca maddi konularda, aşk hayatınızla ilgili meselelerde de, iyi bir gözlemde bulunmak, analiz etmek hem bugün hem de geleceğimiz açısından kıymet taşır.

Saat 05:01-15:52  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Her zaman belirttiğim gibi, Meselelere bilinçli bir şekilde yaklaşalım. Yoksa yanılmamız mümkündür. Bu bakış açısı hem boşluktaki saatler içinde hem de genel anlamda sizi sıkıntılarınızdan koruyacak ve gününüzü sakin ve huzurlu geçirmenizi sağlayacaktır.

Saat 15:52 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde adım atacağız. Dostlarınızla ve diğer insanlarla iyi ilişkiler kurma arzunuz gayet ön planda. Partnerinizle paylaşımınızda dostça konuşmak, bazı meseleleri halletmeye çalışmak gayet faydalı olur. Eğer siz kendinizi sağlıklı bir şekilde ifade etmeyi başarırsanız problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz de kolay olabilir. İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun, gereksiz yere kuruntulu davranmaktansa anlaşmaya veya konuşmaya hazır bir kişi profili çizmek günü gayet hoş bir şekilde geçirmeniz açısından yararlı olabilir.

Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli bir hayran kitleniz veya sadık şekilde size bağlı kişiler olduğunu fark edebilirsiniz.

Bakalım bu kişiler size bazı anlaşmalar teklif edecekler mi? Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz koşullardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sınırları aşmak, yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Reklam ve medyayla ilgili işlerinizde bir yoğunluk yaşanabilir. Öte yandan araştırmaya dayalı uğraşlarınızda daha rahat akan enerjiler var. Keşfetme duygunuz başarı getirebilir.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlara karşı sert tepkiler vermek yerine böyle aksamaların olacağını belirterek yumuşak bir hava yaratabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili bir haber duyabilir bu haberin peşinden günlük programınızı değiştirebilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Bugün sevgilinizle aranızda ufak bir tartışma geçebilir. Duygusal ilişkinizde genellikle karşınızdaki insanı suçluyorsunuz. Oysa kendinizi sorgulamalısınız. Onun kişiliğine ve hayat görüşüne saygılı olmalısınız.

İş Yaşamı: Bugün işinizle ilgili bazı görüşmeleriniz ertelenebilir. Bazı teknik arızalar yüzünden işleriniz yarım kalabilir. Yaşayabileceğiniz bu aksaklıklar planlarınızda

değişikliklere neden olabilir. Sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz.

Para Durumu: Bugün parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak. Özellikle bazı alım satım işlerinde karlı çıkacaksınız. Elinize geçecek olan parayı akıllıca değerlendirmelisiniz.

Dikkat: Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir arkadaşlık istiyorsanız duygularınızı saklamayı bilmelisiniz.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

YENİ tanışacağınız kişilerden etkileneceğiniz bir gün. Aşkta sürprizler söz konusu. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Bugün dahadetaycısınız. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşiniz varsa göz önünde olmak, toplumsal sorumluluklarınıza göre hareket etmek esas olabilir. İşiniz olmasa bile evinizde durmak istemeyecek, çeşitli aktiviteler içinde yer alacaksınız. Dostlarınızla bolca vakit geçirin.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz hız kazanıyor sevgili Boğalar. Ay profesyonellik kuşağınızdayken önemli hedeflerinize doğru sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Adınızın ışıklı harflerle yazıldığını görüyorsunuz. Hayal kurun ve başarınızın tadını çıkarın.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

29 Ekim 2014 28 Ekim 2014 27 Ekim 2014 26 Ekim 2014

25 Ekim 2014 24 Ekim 2014 23 Ekim 2014 22 Ekim 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

16 Haziran hangi burç olur?
17 Mayıs hangi burç olur?
25 Şubat hangi burç olur?
19 Temmuz hangi burç olur?
13 Mayıs hangi burç olur?
9 Mart hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,2344

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme