Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma gününe,  saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımaları altında adım atıyoruz. Anlamı ve önemini, tüm görünümleriyle ele alarak incelemek yararlı olur.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmanın ilişkinizle alakalı konular üzerinde bir hayli etkili olacağını gösteriyor. Partnerinizin sözleri ve davranışlarında tutkulu, ilişkisinde baskın tavırlı olduğunu görüyoruz. Eğer beraberliğinizde sevgi birliği yüksekse, bu Tutulma sizi birbirinize kenetler, kavuşturur. Tam tersine, sorunlar varsa eğer, karşı taraf haklı olduğunu düşünür. Bir yandan problemleri çözmeye  çalışırsınız diğer taraftan ne olacaksa olsun  artık diyerek tavır alabilirsiniz.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması iş ortaklıkları, yasal davalar, anlaşmazlıklar, evlilik veya boşanmalar gibi konularda 9 Kasım tarihine kadar beklemede kalarak durumu gözden geçirmenin yararlı olacağını gösteriyor.  Bu tarih sonrası oturup konuşursunuz, ona göre kararınızı verirsiniz. 11 Kasım sonrası çok güçleneceksiniz. Başka bir yere yerleşebilir, işe başlayabilir, başarılı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın ilişki ve iş ortaklarımızla  alakalı konular üzerinde bizi düşündürdüğünü gösteriyor. Dostlarımızdan, can bildiklerimizden destek bekliyoruz. Koyduğumuz hedeflere ulaşmak ve amacımıza uygun gelişmelerle karşılaşmaktan yanayız. Bu enerji, yapıcı değişimden yana olan bireyin, dış dünyadaki ideallerine sarılışının işaretçisi. Hani bazen, bir yanımız kırık döküktür ancak bir yanımızla ayakta durmaya çalışırız. Aynen öyle. Bu görünüm biraz olsun moralimizi güçlendirici gözüküyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, her şeye rağmen insanın asla güçsüz olmadığını, mutlaka bir çıkış yolunun olduğunu hatırlatıyor. Sezgilerimiz güçleniyor ve iç sesimize kulak vermemiz kolaylaşıyor.  Evet bir şeyler değişecek. Ancak hayrınıza olacağı görülüyor.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Devam ederken farkında olmadığınız ya da anlamadığınız konuları farklı bir açıdan görebileceğiniz ve neler olup bittiğini anlayabileceğiniz günlerdesiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Evlilik ve ortaklar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Aşırı önemsediğiniz konular yüzünden ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler yaratabilirsiniz. Sert tepkilerden kaçınmanız gerekiyor. Öte yandan işe dair çalışmalarınızda daha tedbirli ve akılcı davranma eğilimindesiniz. Hukuki işlerinizde yeni bir süreç içine gireceksiniz.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Partnerinizle pek çok konuda uzlaşmaya varacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız. Çalışmalarınızı karşılığını çok yakında alacaksınız.

Aşk Yaşamı: Duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Partnerinize bir türlü istediğiniz sıcaklıkta ve yakınlıkta davranamaycaksınız. Bu durum aranızda geçici bir soğukluk yaratacak. Günün ilerleyen saatlerinde bu olumsuz psikolojinizden kurtulacak ve partnerinizle hoş zamanlar geçireceksiniz.

İş Yaşamı: Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Üstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor. İş hayatınızda birden çok konuya yöneldiniz. Öncelikle ruhsal yönden kendinizi toparlamalısınız.

Para Durumu: Bugünlerde parasal açıdan oldukça sıkışık durumdasınız. Bu sizde büyük sıkıntı yaratıyor. Bugünü parasal sıkıntılarınızdan kurtulmanın yollarını düşünmekle geçireceksiniz.

Dikkat: İşlerinizdeki yoğunluk ve kendi iç dünyanıza yönelik yaşamanız sizi sosyal çevrenizden iyice kopardı. Biraz daha sosyal olmaya çalışmalısınız

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

AŞK: Son günlerde partnerinizle sıkıntı olmamasına rağmen bugün duygularınız sizin için ön plana çıkabilir. Hislerinizi gecikmeli olarak söylemeniz size yardımcı olmayacak. Bir an önce onu sevdiğinizi söylemelisiniz. PARA: Sevmediğiniz birileri ile işinizde sorun yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili hırslarınıza yenik düşmeyin. Maddi sıkıntınız olmayacak. SAĞLIK: Sağlık sorunu olan Boğa'lar bugün hastalıklarını yenmek için yeterli gücü toplayacak.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamandabaşarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Kendinize yeterince güvenmenize rağmen, aile içi ilişkilerinizde, karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz. Sevdiklerinizin işlerine çok fazla karışmamalısınız.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konusunda tamamlamanız gerekenlere kafayı takabilir ve bu alanda gereğinden fazla iyimser davranabilirsiniz. Aklınız karışık olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sabırsız tavırları sizi etkileyebilir.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tutulma sonrası sıkıntısı çekebilirsiniz sevgili Boğalar ama güzel haberlerimiz var. Aşk ve güzellik gezegeni Venüs ilişki kuşağınıza girdi. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca tatlı bir romantizm sizi bekliyor. İçinizde bir ışık var.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınızla yaşanabilecek gerginliklere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksinizdir. Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir, farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. Beraberliği olmayan Boğa'lar sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılacağı, haklılığınızın ortaya çıkacağı bir süreçtesiniz.

Günün Olumlaması:Ruhumu tevazunun yüceliği ile yükseltebilmenin, iyi niyet ve samimiyetimi muhafaza ederek saflığımı muhafaza edebilmenin şükründeyim. Meleklerimin benimle olduğunu biliyorum. İnançlarımı güçlendirerek yaşayabilmenin gücü ile besleniyorum.

Günün Rengi:Turuncu

Günün Kristali:Bal Akik

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Ekim 2014 22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014

19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

6 Haziran hangi burç olur?
7 Mayıs hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
10 Temmuz hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
27 Şubat hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme