Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 09:08  itibariyle Yengeç burcunda seyredecek  Ay, verimlilik, güvence ve sevgi duygusunun yüreğinizde çiçeklenmesi anlamındadır.  Boğalar bu enerji altında yakınlarına güvenmek, hayata sevgiyle tutunmak isterler. Etrafınızdaki insanlara elden geldiğince yardımcı olmaktan zevk alırsınız. Gerek maddi ve gerekse manevi açıdan güçlü olmak isterler. Sevdiklerinizle varınızı yoğunuzu paylaşmaktan zevk alırsınız. . Sizin için bugün eskiye ait her anı, her insan ve her obje önemlidir. Hatta kimi anlarda geçmişi hüzünle anmanız mümkündür.

Saat 18:55 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Hayatın bütün baskılarına karşın inadına inançla yol almanızda ışığınızdır.

Saat 21:20 Ay-Neptün görünümü, yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda şefkat ve sevgi duygularımızın bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor.

Keyifli bir cumartesi günü geçirmemiz dileğimle,


Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pek çok konuda arkadaşlarınız ve dostlarınızdan destek göreceksiniz. İş durumlarınıza bazı çözümler getireceksiniz. Katılacağınız bir davette yeni ve hoş insanlarla tanışacaksınız. Bu tanıştığınız insanlarla bazı konularda tartışmaya girip sinirli ve atak davranışlarınızla antipatik olacaksınız. Sade bir insansınız içiniz dışınız bir ama her ortamda doğru bildiklerinizi de hemen açıklamak doğru değil. Partnerinizle sıcak ilişkileriniz devam edecek.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda ılımlı bir gün geçireceksiniz. Aslında sevgilinizle aranızda bazı çözülmeyen sorunlar var ve siz bu sorunları birbirinizi kırmamak için ortaya koymuyorsunuz ama bir zaman sonra bu sorunlar aranızda uçurumlar açılmasına neden olabilir. Bu yüzden arada sırada anlaşamadığınız konuları bir masaya yatırmanız ve anlaşabileceğiniz noktaları tespit etmeniz, ilerde daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürmenize yardımcı olacaktır.

İş Yaşamı: Bugün iş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Ancak, Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde çok kazançlı olacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek. Ancak her konuyu son dakikaya bırakma huyunuz yüzünden de zor durumlarla karşılaşacaksınız.

Para Durumu: Bugün Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde maddi konularda bir rahatlama hissedeceksiniz. Bazı borçlarınızı da hemen kapatmayı düşüneceksiniz.

Dikkat: Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın özel bölümlerini hiç kimse paylaşmak istemiyorsunuz. Bugün iş yerinizde bazıları için sır olacaksınız. Olaylara yorum getirmek istemiyorsunuz. Yapacağınız çalışmalarda, aile içi olaylar sizi fazlasıyla meşgul ediyor. Kesin çözüm için gerekli zamanı kendinize tanırsanız, daha sağlıklı karar verirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNLÜK BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün iş hayatınızda çözümsüz kaldığınız birçok konuda onların desteğini alarak yaşanan olumsuzluklardan uzaklaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Boğa'lar, bugün tanışacağınız biri aklınızı başınızdan alabilir. Ruh eşinizi bulabilirsiniz.

Günün Olumlaması:Ben hür irademle kendi hayrıma olacak tüm güzel davranışlarımı ortaya koymayı seçiyorum. Seçimlerimin olumlu sonuçlarıyla kendimi ve sevdiklerimi mutlu ediyorum.

Günün Rengi:Siyah

Günün Kristali:Kuvars

Hürriyet Aile'de yayınlanan burç yorumları içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'ye aittir. Bu nedenle İzinsiz olarak kopyalanması, yayınlanması, çoğaltılması, alıntı yapılması vb şekilde kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

30 Ocak 2015 29 Ocak 2015 28 Ocak 2015 27 Ocak 2015

26 Ocak 2015 25 Ocak 2015 24 Ocak 2015 23 Ocak 2015
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

5 Mayıs hangi burç olur?
4 Nisan hangi burç olur?
14 Ocak hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
31 Mart hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
3 Mayıs hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme