Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları.)

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar cumartesi günümüz saat 00:42 itibariyle  Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altında geçecek. Bu enerji, kişinin sevdiklerini veya kendisi seven insanları, sınırlarını, evini, ailesini cömert yüreğiyle sarıp sarmalaması olarak görüyorum. Ayrıca yaşanılan yeri güzelleştirmek, görkemli kılmak adına size yardımcı bir enerji olarak düşünüyorum. Tabii ki övülmek, farkınızın bilinmesi, şöyle bir sırtınızın sıvanmasını beklemek hakkınızdır. Egonuz böyle bir enerji altında yükselir.

Saat 03:47 Ay-Güneş olumlu görünümünde, ev sınırları içinde parasal meselelerin, ailevi konuların bir hayli etkili olması mümkündür. Uzun vadeli projeler üzerinde düşünmek açısından bu enerji işinize yarayabilir. Ailenizdeki kişilerin üzerinizdeki etkisinin önemi büyük. Ne kadar yardımcı olurlarsa o denli doğru adımlar atabileceğinizin farkındasınız.

Saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, evimizle ilgili kira artışı veya ödemelerimizi, eşimiz ve iş ortağımızla aramızdaki mali konular üzerine düşündüğümüz saatlerdir. Parasal durumumuzu ciddi manada gözden geçiririz.

Saat 04:35 Güneş-Satürn karşıtlığı, özellikle ailemizin veya kendimizin ihtiyaçlarını karşılama yönünde paramızı dikkatli ve bilinçli şekilde kullanmanın önemini vurguluyor. Araştırmak, soruşturmak, piyasanın durumuna bakmak ve akıllıca hesaplamalarda bulunmak doğru gözüküyor. Gelir-gider dengemizi iyi kurmamız gereken bir gündeyiz. Başkalarına değil, kendimize güvenmemizde, elimize bakmamızda yarar var.

Saat 16:15 Ay-Mars görünümü, mali konuların evimizle alakalı konularda hızlıca gözden geçirilmesini sağlarken, ihtiyaçlarımızı satın almak için alışverişte bulunabiliriz. Tabii ki dikkatli yapılmasında yarar var.

Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Yakınlarınızın da bulunacağı ortamlara değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Bugün manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz..

Hürriyet Aile Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve sizin bakış açınızın haklılığında hem fikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, sezgilerinizin sesine kulak verin. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk dolu bir gün sizleri karşılamakta.

Günün Olumlaması:Kendimi seviyorum ve yaşamımda değiştiremeyeceğim gerçekleri sevgiyle kabulleniyorum. Hiç kimseye bir şey öğretemem, fakat kişisel gelişmelerine kendime has tavır ve davranışlarımla katkıda bulunabilirim. Ben bunu yapmayı seçiyor yaşamımı dengeliyorum.

Günün Rengi:Siyah

Günün Kristali:Kalsit

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Mayıs 2015 21 Mayıs 2015 20 Mayıs 2015 19 Mayıs 2015

18 Mayıs 2015 17 Mayıs 2015 16 Mayıs 2015 15 Mayıs 2015
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

18 Ağustos hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
15 Temmuz hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2015 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme