Burçlar

.web.tr

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu

(Boğa Burcu tarihli günlük burç yorumları. [Bugün])

Mynet Burçlar Astrolog iremSU Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında Cuma gününe uyanıyoruz. Bu karşıtlık, çalışma hayatına ilişkin konular üzerinde geldiğimiz son noktanın bizi pek tatmin etmediğini, sürekli birileriyle iyi geçinmek zorunda kalmanın bizi yorduğunun göstergesidir.  Biz bir yandan kişisel anlamda gelişime önem veriyoruz ancak diğer yandan huzur bulamadığımız için tepkisel davranıyoruz. Bu tepki bizi bazen hayattan uzaklaştırıyor, gerginleştiriyor. Bu saatte sakin olmakta yarar var.

Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında aşk hayatınız, çocuklar, zevkleriniz, sosyal ilişkileriniz anlamındaki konuları titiz bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Hayatı çok mu fazla irdeliyorsunuz? yaşamın güzelliklerini hissetmekte ve tadını çıkarmakta zorlanıyor musunuz? Aslında hedefiniz farklı bir hayat sürmek olduğu halde, rutin hale gelmiş bir yaşama mahkum olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. Eğer cevabınız evet ise, bu görünüm nedeniyle hayal kırıklığı duyabilirsiniz. Ancak ben derim ki, bu hayal kırıklığı size yanlış kararlar aldırmasın. Sadece oturup ciddi anlamda kendinizi bir gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında ani kararlar vermek yanlış olur. Rutin hayatımızın gerekleri ne ise, ona göre hareket etmekte yarar vardır. Özellikle parasal harcamalara dikkat edelim. Taksit ertelemeli alışverişler, fırsatmış gibi dursa da, daha sonra zorlanmamıza yol açabilir.

Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü ihtiyaçlarımızın karşılanması, aile birlik ve bütünlüğümüz, geleceğimizin teminat altına alınmasında iş ve sağlık hayatımızın önemi çok büyük. Boşluk etkisi altında gerçekleşen bu görünüm, hem bütün bunların önemini hatırlatıyor ve hem de bizi mantıklı bir şekilde ilişkilerimize özen göstermeye çağırıyor.

Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedef ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir.

Bazı şeyler olmak veya istemek ve olmak ve yapmak arasında fark var. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerinizde akıl karıştırıcı durumlar söz konusu olabilir içinde bulunduğumuz günlerde. Aşk ile arkadaşlığı birbirine karıştırmayın. Herkes olması gereken rolde kalmalı. Aksi durum yanılgıları da getirebilir.

Türk.net Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısı içinde son derece enerjik ve aktif olacaksınız. Beklentilerinize ulaşmak için olumlu adımlar atabilirsiniz. Ayrıca çevrenizle iletişimleriniz verimli ve akılcı olacaktır. Değişik bazı ortamlara girebilirsiniz ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısı ise iç dünyanıza dönebilir ve bazı endişeler yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz.

Aşk yaşamı: Sabah saatleri duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla iletişiminiz sizi mutlu edecek şekilde gelişecektir. Duygusal açıdan pozitif etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve duygusal sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Özellikle yalnız kalmayı tercih edebilir ve duygusallığa karşı isteksizlik duyabilirsiniz. Günün ikinci yarısında duygusal konularda dikkatli olmalısınız.

İş yaşamı: Günün ilk yarısında bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Günün ikinci yarısı ise kendinizi kontrol etmenizin zor olacağı durumlarda kalabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir. İşinizle ilgili girişimleriniz için sabah saatlerini tercih edin.

Para durumu: Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştirebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.

Dikkat: Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun.

Takvim Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizien iyi ne şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor. Bazı olaylar kafanızda netleşecek.

HaberTürk Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarını dinlerken dikkatli olun ve önemli görüşmelerden kaçının.

Elle Dergisi Burçlar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik akışınızı güzel ve dengeli bir düzene oturtmak için huzursuzluk hissedebilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. Muhtemelen her zamanki gibi düşündüğünüzden çok daha fazlasını başarıyorsunuz sevgili Boğalar. Durup çevrenizdeki güzelliklerin tadını çıkarmaya zaman ayırın.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Ağustos 2014 27 Ağustos 2014 26 Ağustos 2014 25 Ağustos 2014

24 Ağustos 2014 23 Ağustos 2014 22 Ağustos 2014 21 Ağustos 2014
Boğa Burcu

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

18 Ağustos hangi burç olur?
18 Temmuz hangi burç olur?
29 Nisan hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
14 Temmuz hangi burç olur?
11 Mayıs hangi burç olur?
16 Ağustos hangi burç olur?
28 Ekim hangi burç olur?

Şarkı Sözleri Sitesi için Link Rüya Tabirleri Sitesi için Link Bebek İsimleri Sitesi için Link

© 2010 - 2014 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,1094

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme