Burçlar

.web.tr
26.11.2020
Kova Burcu Günlük Yorum
Günlük kova burcu yorumunuz: Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler... devamını okuyunuz

Kova Burcu Güzellik

Kova burcu kadını özgürdür ve ulaşılması zordur. Daima bağımsızlığına çok önem veren Kova burcu kadını tabuları aşmakta ustadır. Gezip tozmaktan hoşlanan ve aynı zamanda her gittiği yerde bambaşka insanlarla arkadaşlık kurabilen Kova kadınının içi dışı birdir. Bir Kova kadını asla yalan söylemez ve kendisine yalan söylenmesinden de hiç hoşlanmaz. Onun arkadaşı, eşi, dostu ve çocukları daima dürüst olmalıdır ve onu kısıtlamamalıdır. Kova kadını bağlanmaktan korktuğu için zaman zaman sevdiği veya aşık olduğu adama duygularını bile söyleyemez. Kendine bile itiraf edemediği aşkıyla alakalı büyük endişeler duyan Kova kadını bu nedenle zaman zaman üzülebilir.

Cömert ve fedakar olan Kova kadını her zaman insanların daha iyi koşullarda yaşamalarını ister. Kimseyi ayırmayan ve toplum için yararlı neyse onu yapmak isteyen Kova kadını zaman zaman bu tutumu nedeniyle günlük işlerini bile aksatabilir. Sorumluluk almak istemeyen Kova kadını hayatını istediği gibi yaşamak ister. Bazen ortadan kaybolur ve günler sonra geri döner. Sevdiklerinin onu olduğu gibi kabul etmesi Kova kadını için çok önemlidir. Çünkü o herkesi olduğu gibi sever.

Pratik bir zekaya sahip olan Kova kadını problemler karşısında daima dik durur ve çözüm üretir.

Kova Burcu Kadını Güzellik

Bir Kova kadını karşısındaki insanları her zaman bakışlarıyla büyüler. Çok güzel gözlere sahip olan Kova kadınının heyecanlı yapısı yüz hatlarına da yansımıştır. Saçlarına çok güzel bakan Kova kadını açık alınlıdır. Hoş ve biçimli dudaklara sahip olan Kova kadını zaman zaman neşesiz gözlerle uzaklara dalabilir. Bu ise onu daha gizemli gösterir. Küçük bir burna ve toplu hatlara sahip olan Kova kadını modayı hiçbir zaman takip etmez. O kalabalıkları ardından sürükleyecek özelliklere sahiptir. Bu nedenle de kendi modasını kendisi yaratır.

Farklılıkları seven ve değişikliklere önem veren Kova kadını günün her saatinde bambaşka bir tarza bürünebilir. Kıyafetlerinde canlı renkleri tercih eden Kova kadını ilginç kıyafetleri giyebilecek öz güvene sahiptir. Moduna göre giyinmekten hoşlanan Kova kadını daha çok mavi, gümüş ve altın tonlarını kullanmaktan hoşlanır ki bu renkler ona en çok yakışan renklerdir.

Yaz kış demeden daima tabuları yıkan Kova kadınının giyim tarzı ilham olabilecek niteliktedir. Daha çok maskülen bir tarzda giyinmeyi seven Kova kadını çok az topuklu, metal ayrıntıları olan ve ona pozitif enerji verecek kıyafetleri seçer.

İnce telli bir saç yapısına sahip olan Kova kadını saçlarıyla oynamayı da çok sever. Saçlarını renkten renge sokmak onun için çok eğlencelidir. Saç rengi ve kesimiyle alakalı daima farklı şeyler denemek isteyen Kova kadını herkesin cesaret edemediği modelleri gözü kapalı seçer ve dener.

Makyaj yapmasa da çok güzel olan Kova kadını makyaj yapacağı zaman gözlerinde mavi tonlarını yanaklarında ve dudaklarında pembe tonlarını kullanmaktan hoşlanır. Kirpiklerine çok önem veren Kova kadını mutlaka bakışlarını rimel ile aydınlatmalı ve gözlerini öne çıkarmalıdır.

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

13 Haziran hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
5 Mart hangi burç olur?
16 Ekim hangi burç olur?
15 Ekim hangi burç olur?
23 Nisan hangi burç olur?
17 Mart hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2020 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0045 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme