Burçlar

.web.tr
22.05.2019
Yay Burcu Günlük Yorum
Günlük yay burcu yorumunuz: Maddi konularda bazı sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir ve bu süreci yönetemeyecek kadar yorgun hissedebilirsiniz kendinizi. Aileden alacağınız yardımlarla borçları yapılandırabileceksiniz. Hürriyet Aile / Astrolog Aygül Aydın / 22 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumu... devamını okuyunuz

Yay Burcu Moda

Moda olmadan kim olduğunuzu, nelerden hoşlandığınızı ve nasıl hissettiğinizi ifade edemeyebilirsiniz. Fakat acaba hiç merak ettiniz mi ki sizin zodyak burcunuz alışveriş yaptığınız elbiseler yolu ile bunu yapabilir mi? Sizin zodyak burcunuz tarafından moda stiliniz etkilendiyse neler olur? Bu nasıl giyindiğinizi ve modaya hangi gözle baktığınızı açıklar mı? Eğer zodyak burcunuz sizin kişiliğinizi açıklayabiliyorsa, moda duygunuzu neden açıklamasın? Sizin yıllardır benimsediğiniz giyim, tarz seçimlerinizi düşünün. Şimdi, diğer yayların moda stiline bakın ve benzerlikleri görebilirsiniz.

Yay hakkında

Yay burcundaki insanlar dünyadaki en mutlu insanlardan bazıları olarak farz edilir. Ne yaptıkları önemli değildir, gariplikler her zaman onların lehine işler. Onlar şanslı olarak düşünülür. Onlar risk almaktan çok kötü durumlarda nasıl olumlu tavırları koruyacakları hususunda korkuya kapılmazlar. İnsanlar doğal olarak onlara yönelirler çünkü onlar hırslı ve azimlidirler. Yaylar genellikle düşündüklerini söylemekten korkmayan ve kendini ifade etmeyi seven insanlardır. Onlar yaratıcı insanlardır ve içinde yer alacağı ya da başlayacağı yeni bir proje ararlar her zaman. Aşık oldukları zaman, yaylar genellikle içten, affedici, güvenilir ve sevgi doludur. Onlar zor zamanlar geçiriyorlarsa, sevdiği insanla birlikte her şeyin yolunda gideceğine dair büyük inanç duyarlar.

Bir yayın genel moda duygusu

Bir yayın giydiği popüler renklerden biri mor rengidir. Koyu mor bir elbise giysin ya da giyiminde mor rengi kullansın, yay kadını için bu renk mutlaka olmalıdır. Bir yayın ne giyeceğini asla bilemeyeceksiniz, onlar çok yönlüdür. Bir gün onları bir jeans içinde görebilirsiniz sonra başka bir gün göz kamaştırıcı açık bir kıyafetin içinde görebilirsiniz. Bir elbise ya da sportif bir pantolon olsun, yaylar stillerini basit ve temiz tutmayı severler. Onlar küpe ve kolye gibi feminen aksesuarlar takmayı severler.

Yayın her günkü modası

Yay kadınları mor rengi severken, onlar ayrıca sakin ve dinlendirici renkleri giymeyi severler. Siz genellikle bir yay kadınını açık renkler olan bej, şeftali rengi ve beyaz gibi kıyafetlerle seçebilirsiniz. Onlar ayrıca gardırobunda kırmızı bluzler ve kırmızı pantolonlara da sahiptir. Onlar çizgili desenleri severler. Onlar kız gibi kızlardır ve basit ve güzel elbiseler giymeyi severler. Rahat olmayı severler ve şık bluzler ile pantolonlarını giymeyi tercih ederler.

Dışarıda hava sıcak olduğu zaman, akrepler sade giyinmeyi, şık güneş gözlükleri takmayı ve çiçek desenleriyle süslenmiş güzel kolsuz gömlekler giymeyi severler. Pantolon ya da elbise giymeleri önemli değildir, onlar hala güzel görünürler.

Gece için Moda

Yaylar uyumlu ve yardımsever insanlardır. Eğer bir yay kadınına resmi bir davete katılmak zorunda olduğunuzu söylerseniz, yay giyeceği mükemmel elbiseyi bulacaktır. Yaylar sade giyinmeyi severken, genellikle bütün gece dışarıda olacaklardır ve koyu renkler olan koyu mor ya da koyu mavi gibi renkleri tercih edecek ve ona göre giyineceklerdir. Topuklarını açık bırakan ya da burnu açık ayakkabılar ile kıyafetlerini tamamlamayı severler. Bununla birlikte, emin olunan şey şudur ki: onlar moda için rahatlıklarından fedakarlık yapmazlar. Elbise ile düz ayakkabı giymek istiyorlarsa, öyle yapacaklardır.

Onlar elbise içinde çekici görünürken, bir yay kadını ayrıca pantolon giydiğinde de şaşırtırlar. Yay kadını, yüksek topuklular ve beyaz pantolon ile şık kırmızı bir bluz giyerek bütün dikkatleri üzerine çekebilir.

Aksesuarlar

Yay kadını söz konusu olduğu zaman, onun bir şeyleri karıştırmayı sevdiklerini unutmamak gerekir. O farklı stiller ve her durum için farklı desenler sever. O günlük kullanım için büyük el çantalarını severler. Fakat bir gece gezmesi için sade, basit bir cüzdan ile çıkmayı severler. Bununla birlikte, el çantası ve cüzdan onun sakızını, anahtarlarını, makyaj malzemelerini ve babetlerini bile tıka basa dolduracak kadar büyük olmalıdır. Konu mücevhere geldiği zaman, yay kadını farklı tarzda stillere sahiptir. O altın ve gümüşü sever. O gün ya da gece dışarı çıkarken giydiği kıyafete göre hangisini takacağına kadar verir. O, parıltılı mücevherleri sever, fakat sade mücevherleri de takmayı sever. Onu altın ya da gümüş bileklik olmadan görmeniz çok nadirdir.

Yay Burcu Moda

Yay Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Yay Burcu Aşk

Yay Burcu Çiçeği

Yay Burcu Cinsellik

Yay Burcu Diyet

Yay Burcu Eğlence

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Güzellik

Yay Burcu ile Ortaklık

Yay Burcu İş Hayatı

Yay Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Künye

Yay Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Yay Burcu Otomobil

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Para ve Zenginlik

Yay Burcu Sağlık

Yay Burcu Stresten Arınma

Yay Burcu Tatil

Yay Burcu Ünlüleri

Yay Burcu Uygun Meslekler

Yay Burcu Aşk Uyumları

Yay Burcu 2013 Yorumları

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Bebeği

Yay Burcu Sevdiği Şeyler

Yay Burcunun Sevmediği Şeyler

Yay Burcu Mitoloji

Yay Burcu Erkeği Aldatma Riski

Yay Burcu Kadını Aldatma Riski

Yay Burcunda Kayınvalide Ne İster?

Yay Burcu Karanlık Yönleri?


Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:


Burcunuzu Öğrenebilirsiniz


Aşk Uyumu


Hangi Burç?

21 Mart hangi burç olur?
11 Mart hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
22 Kasım hangi burç olur?
17 Kasım hangi burç olur?
3 Mart hangi burç olur?
3 Aralık hangi burç olur?
29 Eylül hangi burç olur?


Koç Burcu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Burçlar.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0033 sn |

DMCA.com Burçlar Twitter Burçlar RSS Besleme